FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 17 jul 2018, 01:25

Kako sam se zaželio utakmica, iako su mi se ogadili poslije Rome pravo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jul 2018, 01:39

Evander je napisao/la:Pa bilo bi 63 milona da se ne ceka januar za Paulinha :)
Prosle godine se prodao Neymar za 222 miliona, ali su puno vise potrosili na Dembelea i Couthina. Ne znamo kako sad to oni racunaju i u koje periode ubacuju sve te troskove. Misljenja sam da su sa tih potrosenih 300 miliona mogli dovesti druge igrace i da bi ekipa ba jaca. Bruka je toliko potrositi, a ne poboljsati ekipu. U tom segmentu, moraju jos jako puno raditi. Jos jedan slican prealzni rok, ne bi prezivjeli.
Ne bi. Ovo je za sezonu 2017/18, dakle do 30.06. ove godine. Već se od prvog jula računa kao nova fiskalna godina. Zato su i čekali sa transferima Arthura i Lengleta.

Što se tiče Coutinha i Dembelea, na rate su sto posto, to i Pero radi. Sad koliko i kako je raspoređeno nećemo saznati dok ne objavi football leaks.
Mokes je napisao/la:Ima li gdje spisak koliko ko od igrača zarađuje ?
Nema ništa sto posto pouzdano.

Kako da ne.
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jul 2018, 16:37

Valverde izgleda zeli 433 sa Coutinhom na LW. Vidjecemo sta planira sa Sukijem i Messijem u tom slucaju.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jul 2018, 18:17

To znači ništa od Hazarda. Vjerovatno i Dembele neće imati mjesta u prvih 11.
Plus katastrofa vezni red.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jul 2018, 18:19

Ma dobro, kad bi još De Jonga doveli i gurali maksimalno njega i Arthura, možda bi dobili vezni red za narednih desetak godina.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jul 2018, 18:55

Izgleda opredjelili su se za De Jonga.. Po meni, odličan potez ako se dovede. Mlad, kvalitetan, ogroman potencijal, a dodatni plus je to što navija za Barcu, kao i Arthur. Što se kaže, igrač za narednih deset godina. Iako ga nisam pratio u Ajaxu i repki, samo na osnovu YT klipova se može vidjeti da momak zna.
Mislim da će ga uskoro i završiti, jer za Ajax to nisu male pare, mogu to oni uložiti u neke nove nade, a i De Jong puca od želje da pređe u Barcu.

Šta vi mislite, je li bolja opcija De Jong od Thiaga, pošto je izgleda Thiago i definitivno otpao, barem ja tako mislim?
De Jong odličan i perspektivan, jako mlad i on je igrač za narednu deceniju. S druge strane, Thiago je Barcino dijete, ima taj Barcin DNK, brzo bi se uklopio, ali njegov najveći problem su povrede.
U odličnim je fudbalskim godinama, ima dobre adute, ali..

Mislim da je De Jong i bolja opcija. Možda ne po pitanju iskustva, ali definitivno ogroman zalog za budućnost, a naravno već sad ima strašan talenat i kvalitet. Također, tu je sad i Arthur i ako bi se obojica dobro adaptirala i nastavila s napretkom i razvijanjem, to bi bilo odlično za klub. U njima bi dobili novu, svježu i mladu krv u veznom redu, jedna prava rekonstrukcija u svim segmentima.
Ako bi klub završio Frenkija, mislim da bi to bio pun pogodak. Još kad tu dodamo Arthura, za kojeg lično mislim da će biti sjajan, to će biti sjajan posao za ovo ljeto. Dobili bi i na polju kreativnosti sigurno, a tu je još i Coutinho, tako da bi ta kreacija mogla biti neuporedivo bolja nego prethodnih sezona, a i rasteretio bi se Messi. Ali, treba sačekati, igra tu ulogu i još mnoštvo drugih faktora.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Mokes
Postovi: 14871
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 17 jul 2018, 19:07

AlfredNobel je napisao/la:
Šta vi mislite, je li bolja opcija De Jong od Thiaga, pošto je izgleda Thiago i definitivno otpao, barem ja tako mislim?
Apsulutno, iako sam nekada kao i svi imao ogromna očekivanja od Thiaga. Jednostavno nije ispunio potencijal koji je imao. Doduše ima još fore da odigra vrhunski, ali jako teško. Nije me nijednom impresionirao u CL, gdje Bayern igra jedine ozbiljne mečeve u sezoni.

De Jong je trenutno lošiji igrač, ali može postati daleko bolji igrač. Isto tako može biti još jedan propali talenat. Kako god, ja bih ipak rizikovao u ovom slučaju. :mrgreen:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jul 2018, 19:18

Mokes je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
Šta vi mislite, je li bolja opcija De Jong od Thiaga, pošto je izgleda Thiago i definitivno otpao, barem ja tako mislim?
Apsulutno, iako sam nekada kao i svi imao ogromna očekivanja od Thiaga. Jednostavno nije ispunio potencijal koji je imao. Doduše ima još fore da odigra vrhunski, ali jako teško. Nije me nijednom impresionirao u CL, gdje Bayern igra jedine ozbiljne mečeve u sezoni.

De Jong je trenutno lošiji igrač, ali može postati daleko bolji igrač. Isto tako može biti još jedan propali talenat. Kako god, ja bih ipak rizikovao u ovom slučaju. :mrgreen:
Čitaš me.. :) :thumbup:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jul 2018, 20:25

Thiago plus De Jong ih može spasiti. Samo De Jong i Arthur je los posao.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 jul 2018, 23:01

jasmin10 je napisao/la:Thiago plus De Jong ih može spasiti. Samo De Jong i Arthur je los posao.
Kad bi doveli obojicu uz prodaju pojedinaca.

Gomes je navodno ponuđen Englezima ( Arsenal, Tottenham i West Ham )
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jul 2018, 23:31

Barça prioritizes selling players first then buying players. This week some sales can be closed. When some money is made, signings will be made. [@gerardromero]
Ali da li će i konačno nekog prodat? :rol:
[@gerardromero] | Yerry Mina has several proposals.

Everton is the one that most likes the Colombian, but the offer from English club doesn't satisfy the economic demands of FC Barcelona.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14871
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 17 jul 2018, 23:35

Možda bi se i Gomes fakat mogao prodati čekićarima. Troše ovaj prelazni rok poprilično. Dosta jaka imena dovode.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jul 2018, 23:45

Meni nesto vuce da ce se nasi grdno zahebati s minom, pustit ce ga jeftino a pokazat ce se da je bolji igrac od lengleta, no vidjecemo


Glede sredine, artur je tu znaci definitivno, sad ako je dilema de jong ili tiago,najbolja je opcija odmah tiago a kaparisati de jonga za naredno ljeto. Nama sad treba vrhunski igrac odmah a ne da cekamo napredak artura i de jonga, de jong je strasan talenat al trenutnoi se cini nejak za barcu, jos jedna godina u ajaxu bi ga vjerovatno unaprijedila, a kod nas sad da se guraju i on i artur, prerizicno je i de jong bi mogao prerarano sagoriti i propasti na klupi, najbolja opcija je tiago kao vec ozbiljan igrac, a artur da se polako uvodi u vatru i da vidimo kakav ce biti, a tek od narednesezone isto raditi s de jongom

Alcantara moze biti instant pojacanje, odmah da poboljsa vezni red i to nam treba, artur i de jong trebaju vremena
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 jul 2018, 00:57

Hoce li klocevi ikoga prodati od onog škarta kojeg smo nabrajali ovdje (a ima ih 8 najmanje :lol: ) i zaraditi kakvih para od prodaje.
Ili ce nastaviti sa starim dobrim posudbama, pošto samo to i znaju :puke:


Zaista, ovaj klub bilježi vrhunske rezultate s obzirom kakvi klocevi ga vode :facepalm:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 jul 2018, 02:06

let3 je napisao/la:Hoce li klocevi ikoga prodati od onog škarta kojeg smo nabrajali ovdje (a ima ih 8 najmanje :lol: ) i zaraditi kakvih para od prodaje.
Ili ce nastaviti sa starim dobrim posudbama, pošto samo to i znaju :puke:


Zaista, ovaj klub bilježi vrhunske rezultate s obzirom kakvi klocevi ga vode :facepalm:
Tih 8 igraca, ne da se nece uspjeti prodati ovo ljeto, vec se nece prodati svi ni za 3 godine.

Mozda je okretanje mladim igracima, oni manje poznatim i dobar posao jer na trzistu stvarno nemas provjerenih WC veznjaka a da su dostupni.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 jul 2018, 10:56

Remember the “record 914mi euros” we earned last season, WITH the Neymar sale?

Club just asked for a 100mi loan to pay salaries and taxes.

@jmbartomeu never disappoints

Last time FCB asked for a bank loan, they proceeded to pay:

35mi for Gomes
30mi for Alcacer
17min for Digne
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 jul 2018, 11:08

messilla je napisao/la:
Remember the “record 914mi euros” we earned last season, WITH the Neymar sale?

Club just asked for a 100mi loan to pay salaries and taxes.

@jmbartomeu never disappoints

Last time FCB asked for a bank loan, they proceeded to pay:

35mi for Gomes
30mi for Alcacer
17min for Digne
Najcrniji dan za Barcu je dolazak Rosella, pacova i te kriminalne hobotnice.

Znao je Pep s kim ima posla itekako, zbog toga je i otisao i zbog toga se nikada nece ni vratiti.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 18 jul 2018, 14:18

Prema Bildu, Thiago traži od uprave da ga puste u Barcelonu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 18 jul 2018, 14:28

Prema bildu Thiago jr prije 3mj bio pusten da ide i prije 3mj je sutra trebao potpisati

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 jul 2018, 19:10

PSG se nastavlja svetiti Barceloni

– Ako klubovi pokušaju dovesti nekog od naših igrača, suočit će se s posljedicama.

Riječi su to koje je predsjednik PSG-a, Nasser Al-Khelaifi, izgovorio u ljeto 2014. godine kad je Manchester City pokušao u svoje redove dovesti Blaisea Matuidija, tada člana pariške momčadi.

Time je Al-Khelaifi jasno poručio kakvu strategiju ima njegov klub te kakvim metodama će se služiti. City je tada povukao interes za Matuidijem, a u bliskoj budućnosti su bitni članovi PSG-a rijetko odlazili iz Pariza.

Prošlog ljeta je Barcelona izrazila veliki interes za dovođenjem Marca Verrattija. O Talijanu se pisalo sedmicama, pa i mjesecima, da bi on na kraju bio praktički primoran snimiti video u kojem navodi da nikad nije razmišljao da PSG zamijeni Barcelonom. Odgovor Parižana uslijedio je jako brzo: pojavila se vijest da će za Neymara ponuditi pravo bogatstvo i to se desilo. 3. augusta 2017. godine Brazilac je postao član PSG-a.

Sada cijela priča između pariške i katalonske momčadi dobiva još jednu dimenziju. Naime, mediji u Francuskoj pišu da se Antero Henrique (sportski direktor PSG-a) sastao s Alijem Dursunom, agentom Frenkieja de Jonga! Kao što je poznato, De Jong je već mjesecima meta Barcelone i pregovori s Ajaxom traju jako dugo. Ovim “otimanjem” De Jonga Parižani se žele osvetiti Barceloni za pokušaj dovođenja Adriena Rabiota (o interesu Blaugrane za ovim Francuzom pisao je i pouzdani Gerard Romero).

U cijelu priču oko mladog Nizozemca PSG se zasigurno uključio s mnogo većom ponudom – kako za Ajax tako i za samog igrača.

Očito da Al-Khelaifi i društvo nemaju namjeru prestati s “ratom” s Barçom. Mora da poraz od 6-1 i dalje boli..
Možda je ovo još jedna novinaraka patka, ali mislim i ako je istina, da bi De Jong prije sačekao Barcu nego otišao tamo. Vjerovatno će neko reći da sam lud pošto mislim da u današnja vremena ima igrača koji gledaju karijeru, ljubav prema klubu i idu korak po korak, a mislim da je Frenki taj. Iz intervjua se može zaključiti koliko voli i poštuje Barcu, tako da mislim da bi prije ostao u Ajaxu godinu dana, ako bi Barca odlučila da ga ostavi tamo još jednu sezonu, nego što bi otišao kod garavog sokaka.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.