FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 10 jan 2019, 23:40

Nadjoh:

Dok je još njegov odlazak u Barcelonu bio aktuelan evo šta je Jurgen Klopp rekao o njihovim planovima koji bi Coutinha smjestili u srce veznog reda Barce:

"Eksplozivan i odlučan u tijesnom prostoru, ali Coutinhu nedostaju srce i pluća za konstantno visoke performanse u širem prostoru na sredini terena.

Naši fizički testovi, koji su simulacija utakmice, pokazali su da se Coutinho nakon dva sprinta od 60 metara nije mogao oporaviti bez pauze od pola minute u kojoj bi potpuno stao.To je bilo previše za naše taktičke zahtjeve. Sa naglaskom na konstantnu dinamičnost, Klopp je isključio Coutinha kako bi integrisao vezni red u 4-3-3 formaciji.

Prema jednom uposleniku Liverpoola, Klopp je bio iskren i surov: "Coutinho je fenomenalan naprijed, ali nikad neće biti komotan u 4-3-3 formaciji gdje bi igrao po strani; a pogotovo ako će morati igrati Iniestinu poziciju u 4-4-2 formaciji koju Valverde praktikuje u defanzivnoj fazi gdje bi krila trebala najviše da trče. Iniesta je trkač na duge staze, Coutinho to nije."
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 10 jan 2019, 23:42

Ja kad sam govorio bolje ponuditi 150 miliona za Eriksena niko me nije sluso :mrgreen:

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 10 jan 2019, 23:45

messilla WroteColonMada bih ja izveo istih ovih 11 pizduna sto su zapoceli da ih izvizdi raja na NC.

:thumbup:

jedino bih Denisa od prve minute jer je zaslužio momak da odigra nekad nešto do transfera

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 10 jan 2019, 23:54

messilla WroteColon Mada bih ja izveo istih ovih 11 pizduna sto su zapoceli da ih izvizdi raja na NC.

:salut:

Abd, tako ce i biti :pray: natjerati istu postavu da igra revanš, pa da im raja zviždi 90 minuta :zviz: a da aplaudiraju Mirandi i Chumiju svaki put kad dobiju loptu :mrgreen:

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 11 jan 2019, 00:32

leorey WroteColonNema Messija da im guz.icu spasava. Najgore sto ce prva ekipa morat na Campu i to dobro se i pomucit ako ovako ostane.

Nema romaria da kudi Messija :lol:
Bin Napolitano, in mir fließt das Blut der Vendetta
Alter Hass in meiner Brust, doch ich versuch', mich zu ändern

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 11 jan 2019, 00:48

Sky **** understand Barcelona have renewed their efforts to sign Chelsea's Willian, proposing a deal which would see Malcom move to Stamford Bridge.

:ljepota: :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 jan 2019, 02:40

Kakav sad Wilian oni fkt nisu normalni. Ni ideje ni plana. Covjek haman Suarezovo godiste, a ovaj za njega Pele.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 jan 2019, 02:42

Evander WroteColonNadjoh:

Dok je još njegov odlazak u Barcelonu bio aktuelan evo šta je Jurgen Klopp rekao o njihovim planovima koji bi Coutinha smjestili u srce veznog reda Barce:

"Eksplozivan i odlučan u tijesnom prostoru, ali Coutinhu nedostaju srce i pluća za konstantno visoke performanse u širem prostoru na sredini terena.

Naši fizički testovi, koji su simulacija utakmice, pokazali su da se Coutinho nakon dva sprinta od 60 metara nije mogao oporaviti bez pauze od pola minute u kojoj bi potpuno stao.To je bilo previše za naše taktičke zahtjeve. Sa naglaskom na konstantnu dinamičnost, Klopp je isključio Coutinha kako bi integrisao vezni red u 4-3-3 formaciji.

Prema jednom uposleniku Liverpoola, Klopp je bio iskren i surov: "Coutinho je fenomenalan naprijed, ali nikad neće biti komotan u 4-3-3 formaciji gdje bi igrao po strani; a pogotovo ako će morati igrati Iniestinu poziciju u 4-4-2 formaciji koju Valverde praktikuje u defanzivnoj fazi gdje bi krila trebala najviše da trče. Iniesta je trkač na duge staze, Coutinho to nije."

I sta sad neko cuo da je Klopp reko da on nije za Barcu?

Prdenje u fenjer, stavi ga u City pa ces vidjet kako moze s pravim trenerom i pravom vizijom.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

JoeBleck
Kontakt:

PostPostao/la JoeBleck » 11 jan 2019, 07:57

Istina je da Cou pod pravim trenerom moze vise pokazati, ali je i istina da je frajer pogubljen i ocajan.
Nije do trenera sto gubi 16 lopti na utakmici , i 3 otvorene asistencije on suta , 8x ga raznose u duelima.Trener jeste problem ,malo manji nego sam igrac koji igra ocajno.

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 11 jan 2019, 09:12

Meni je flashback sinoćnje utakmice vađenje klinaca od ziheraša.
Poruka jasna i glasna "niste vi za ovo, a i da jeste nemam ja muda vas trpiti".
Nek uče na teži način, hebo ga kup, bolje dobiti igrače za budućnost, bar kao rezerve, nego ih zakucavati za klupu i tribine nakon 45 minuta, gdje su se svi ostali igrači raspali, ne samo oni.

Šta će nam Wilian, da trčimo kontre.
Bolje da dovedu Lukasa Mouru onda.

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 11 jan 2019, 09:37

Ma ja, trebao ga je ostaviti iako su lika probijali kako hoce, ne znam jel ijedan napad zaustavio.Mozda je nama kup nebitan i sto se mene tice volio bih da ispadnu ali treneru i upravi nije i naravno da ce izvaditi lika koji je najgori uvjerljivo bio.Uostalom to kakvu ce poruku primiti je do njega, ako je neki luzer pokolebace ga ovo, ako nije skontace da nije bio dovoljno dobar i da je zasluzeno izasao van, te da mora napredovati ako misli igrati u prvom timu.Istina da su svi skoro bili odron ali on je pretjerao :mrgreen:

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 11 jan 2019, 09:38

Sutra do Parisa i saget se seiku sa ponudom od 200 miliona i Coutinho ili Dembele za Mbapea - The End !
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 11 jan 2019, 10:26

Chelsea have rejected Barcelona's offer to swap Willian for Malcom plus cash in a deal valued at £50m, reports @JBurtTelegraph

Izvor nije neki, ali ako je uopce tacno da su i pomislili da urade nesto slicno... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 11 jan 2019, 10:42

messilla WroteColon
Chelsea have rejected Barcelona's offer to swap Willian for Malcom plus cash in a deal valued at £50m, reports @JBurtTelegraph

Izvor nije neki, ali ako je uopce tacno da su i pomislili da urade nesto slicno... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

imas i ovog

Kaveh Solhekol @SkyKaveh

Barcelona have renewed their efforts to sign Willian, proposing deal which will see Malcom move to Chelsea. Barcelona tried to sign Willian last summer. Made 3 bids, final one worth more than £55m rejected in July. Barcelona signed Malcom instead for £38m from Bordeaux

iskreno, gluplji je Chelsea jer odbija ove ponude
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

xavi26
Kontakt:

PostPostao/la xavi26 » 11 jan 2019, 11:04

miki_92 WroteColon
messilla WroteColon

imas i ovog

Kaveh Solhekol @SkyKaveh

Barcelona have renewed their efforts to sign Willian, proposing deal which will see Malcom move to Chelsea. Barcelona tried to sign Willian last summer. Made 3 bids, final one worth more than £55m rejected in July. Barcelona signed Malcom instead for £38m from Bordeaux

iskreno, gluplji je Chelsea jer odbija ove ponude

mislim da svaka drzava ima svoj Avaz...
Volim te Bosno!!!

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 11 jan 2019, 11:18

Coutinha sto prije prodati , jer nije igrac kakav je potreban Barci, dok stoti put ponavljam uzeti Dembelea ispred Mbappea moze samo onaj koji nema veze o fudbalu ja ne znam ko je to uradio i sta je vidio u Dembeleu bolje od Mbappea, ali to je strašno i jos jedan pokazatelj da u Barci rade ljudi koji nisu dorasli tim poslovima. Malo je glupo, ali sistem uprave Barcelone je identičan našoj državi mislim da u čitavom staffu su zaposleni ljudi preko štele i nekih veza, a sve to se polako prenosi na igrače pa vidimo da Busquets, Pique... dobivaju poboljšane ugovore umjesto da im budu bar za duplo smanjeni ili da dobiju sut kartu.

Povratak Laporte je jedini ispravan pravi put za ovaj klub. Ovi ljudi ce odlaskom Messija Barcu dovesti u rang Seville, Valencie, Bilbaa.
MES QUE UN CLUB!
"Lahko je biti navijač Brazila, budi navijač Kipra."
Meša Mancini Selimović

TheWeekndXO
Kontakt:

PostPostao/la TheWeekndXO » 11 jan 2019, 11:20

Chumi i Miranda ne bi vise nikad zaigrali u klubu da se pita iko normalan. Nikad nisam vidio vece antitalente od njih dvojice. Ako je ono zamjena Albi onda nek nam je Bog na pomoci

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 11 jan 2019, 11:31

Pa i Dembele je ko i Mbape bio talenat ogroman u to vrijeme, ko da su ljudi u klubu vidoviti pa da su mogli predvidjeti ko ce se bolje razviti.Pretjeruje se nekad sa kritikovanjem uprave, jesu levati ponekad ali je debilno kritikovati ih zbog toga sto su izabrali Dembelea ispred Mbapea.

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 11 jan 2019, 12:12

Nikoga ne treba prodati(od skupljih pojacanja) dok se ne probaju pod drugim trenerom i nekim(bilo kakvim) sistemom igre.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 jan 2019, 12:56

MrHc WroteColonSutra do Parisa i saget se seiku sa ponudom od 200 miliona i Coutinho ili Dembele za Mbapea - The End !

Mbappe je isto kar.ina na postavljenu odbranu. I nije ovo Fifa Manager.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.