FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Šta će ekipa Barcelone ostvariti u nadolazećoj sezoni?

Anketa je završila: 19 sep 2021, 21:47.

osvojiti tripletu
16
15%
osvojiti duplu krunu
5
5%
osvojiti samo Ligu
9
8%
osvojiti samo Kup
3
3%
osvojiti samo LP
0
Nema glasova.
završiće sezonu bez trofeja
75
69%

Ukupno glasova: 108

JoeBleck
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 07:27

Wanderson je napisao/la:
15 sep 2021, 06:12
Biscione je napisao/la:
14 sep 2021, 23:28
Zar nije Pedri odigrao haman pa 70 utakmica prošle sezone što za klub što za repku, pa čak i na Olimpijadi bio. Možda momka sustiže umor
Guraju ga, a bezveze igrac koji nema sta ponuditi.
Sinoc kontranapad, suigrac mu se ubacuje po desnoj strani ima otvoren put prdma golu, Pedri mu daje traljav pas iza leđa. To u kadetima pravi talenti ne rade.

Neko rece Musiala je dvije klase iznad Pedrija.
Mlad je jos , u Barci treba sa sjedi na klupi i igra 30 min svaku drugu utakmicu.Nije on kriv sto nema boljih igraca u klubu.

Sto se Musijale tice ,svakako.Bolji , direktniji i kompletniji fudbaler a tu negdje su vrsnjaci.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 07:33

Ne tako davno , smijali smo se svi , citav Svijet se smijao Arsenalu kada je dosao na Camp i nije imao suta 90 minuta.

Kakav povratni bekend na liniju je ovo.Hajde sto ne osutas , jos ti to uspije u tvojoj avliji.Kakav horor od trenera , kakav horor od beskicmenjaka na terenu i bezkarakternih jadnika.

enobarca
Kontakt:

Post Postao/la enobarca » 15 sep 2021, 07:37

Nisam pogrijesio sto sam odlucio da ne gledam utakmicu, vidim po komentarima odron. Smijesno na sta je klub spao, ne moze se naravno svake sezone osvajati trofej ali iz godine u godinu su drugima predmet sprdnje u ligi prvaka. Nekad klubovi molili boga da ne izvuku barcu u grupi, sad ovim jacim klubovima isto il izvukli barcu il zenit, ni jedni ni drugi nisu nikakva opasnost. Ima tu par dobrih igraca ali dzaba kad na klupi sjedi potpuni amater, jos kad pocne neke svoje izjave davati reko bi covjek guardiola, majku ti yebem nizozemsku.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 08:50

109 km za 90minuta su cak uspjeli pretecati punoglavci.Moja baba za 90 minuta prehoda 8km.

Ja ne znam sta reci , najveci poraz su te 2 statistike.Ljudi pretrcali 15km vise , nesvakidasnje.

Gdje su nam sad Romario i Evander da nam kazu kako ce ekipa trcati , nema setaca , nema ovog nema onog u ekipi.Pa sa Messijem u ekipi se vise trcalo.

Kakav skup fudbalskih karinasa je u ekipi.Da ova “mladez” nije u stanju trcati.E moj Komane sta uradi od kluba , ovi nisu za termina.

Klub je u qrcu , sve je u qrcu ali barem trci , izgini za dres , bacaj se na glavu.Pokazi da zelis.Ovo je poraz svih poraza.Do temelja.Od glave pa nadalje.

jasonstatham
Kontakt:

Post Postao/la jasonstatham » 15 sep 2021, 09:01

Nema ovdje napretka narednih 3 do 5 godina. Dok se lova ne skupi, odnosno dok "kapitenima" i ostalim pijavicama ne isteknu ugovori.
Kad se umjesto Garcia i Luukova počnu dovoditi Diasi ili Upamecani, odnosno Haalandi... Za vrhunske rezultate, vrhunski igrači.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 sep 2021, 09:50

Barselona 15-20 godina nece biti konkurentna na trzistu dok se ne sanira dug od 1,3 milijarde eura.

Trosenje novca na skupe i nepotrebne igrace su ovaj klub i doveli do stecaja.

Najpametnija odluka bi bila da se istoj zabrane transferi, da se fokusiraju na svoje talenta.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

harden
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la harden » 15 sep 2021, 09:57

Rajaz je napisao/la:
14 sep 2021, 23:13
Koliko je stream dopuštao.

Inače posipam se pepelom u vezi Daviesa. Očigledno je da brzina nije jedini atribut koji posjeduje. Fantastično razumijevanje i čitanje igre. Kao i pressing igra. Vrhunski igrač već sada.

Bayern zasluženo, brži, bolji, jači. Naegelsmann je prava stvar.
Fino što si se posuo u vezi Daviesa, malac je strašan. I kad pogriješi u postavljanju, nenormalnom brzinom može stići sve ispraviti.

E sad obrati pažnju na Musialu, samo dok mu steroide dadnu pa napuca 5kg i ovaj malac će biti nezaustavljiv. Na prvi pogled izgleda kao da je zalutao u seniorski nogomet, onda primi loptu strašno dobro i rutinski završi šansu kao da igra već 10 godina seniorski nogomet. Vrhunski dribling a opet direktan igrač koji stalno gleda na gol.

Strašna 2 transfera Brazze, praktično za dž dva startera.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

enobarca
Kontakt:

Post Postao/la enobarca » 15 sep 2021, 10:20

Sto ga i ovaj pretjera, kakvih 20 godina, pa nije Celta dan te yebo.

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 15 sep 2021, 10:33

Drago mi je da sam bio u pravu za Kurcmana od početka dok ga je 90% ovdje hvalilo.
Lik je obicna amatercina kojeg svaki ozbiljan trener preslusa, da mi izgledamo na terenu ko Levante.
Laporta isti kur.ac jedno priča drugo radi. Neka nam je Bog na pomoci ali sve vise licimo na Arsenal.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

hotonjskimaher
Kontakt:

Post Postao/la hotonjskimaher » 15 sep 2021, 10:47

harden je napisao/la:
15 sep 2021, 09:57
Rajaz je napisao/la:
14 sep 2021, 23:13
Koliko je stream dopuštao.

Inače posipam se pepelom u vezi Daviesa. Očigledno je da brzina nije jedini atribut koji posjeduje. Fantastično razumijevanje i čitanje igre. Kao i pressing igra. Vrhunski igrač već sada.

Bayern zasluženo, brži, bolji, jači. Naegelsmann je prava stvar.
Fino što si se posuo u vezi Daviesa, malac je strašan. I kad pogriješi u postavljanju, nenormalnom brzinom može stići sve ispraviti.

E sad obrati pažnju na Musialu, samo dok mu steroide dadnu pa napuca 5kg i ovaj malac će biti nezaustavljiv. Na prvi pogled izgleda kao da je zalutao u seniorski nogomet, onda primi loptu strašno dobro i rutinski završi šansu kao da igra već 10 godina seniorski nogomet. Vrhunski dribling a opet direktan igrač koji stalno gleda na gol.

Strašna 2 transfera Brazze, praktično za dž dva startera.
ako mu napucaju misice ko lewi i goretzki mali ce biti nezaustavljiv
Maroon Brothers 1946

emir18
Kontakt:

Post Postao/la emir18 » 15 sep 2021, 11:03

JoeBleck je napisao/la:
15 sep 2021, 08:50
109 km za 90minuta su cak uspjeli pretecati punoglavci.Moja baba za 90 minuta prehoda 8km.

Ja ne znam sta reci , najveci poraz su te 2 statistike.Ljudi pretrcali 15km vise , nesvakidasnje.

Gdje su nam sad Romario i Evander da nam kazu kako ce ekipa trcati , nema setaca , nema ovog nema onog u ekipi.Pa sa Messijem u ekipi se vise trcalo.

Kakav skup fudbalskih karinasa je u ekipi.Da ova “mladez” nije u stanju trcati.E moj Komane sta uradi od kluba , ovi nisu za termina.

Klub je u qrcu , sve je u qrcu ali barem trci , izgini za dres , bacaj se na glavu.Pokazi da zelis.Ovo je poraz svih poraza.Do temelja.Od glave pa nadalje.
To jeste užasan podatak, plus Barcelona nije igrala ni. utakmicu La Lige, znači igrači su bili koliko toliko odmorniji.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,

Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece, stadion Kosevo, nakrcan ljudima, i grb sto kuca, umjesto srca, u nasim grudima

Zlo mora otici!

enobarca
Kontakt:

Post Postao/la enobarca » 15 sep 2021, 12:56

Otjerati ove cmizdravce popu albe, sad i roberto plako. Kakve pickurine :tokralju:

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 13:07

emir18 je napisao/la:
15 sep 2021, 11:03
JoeBleck je napisao/la:
15 sep 2021, 08:50

To jeste užasan podatak, plus Barcelona nije igrala ni. utakmicu La Lige, znači igrači su bili koliko toliko odmorniji.
To je podatak koji ti kaze da ih od reda sviju zaboli tukac.
Pa ne mozes na ovom nivou dopustiti da ekipa 90 minuta trci vise za gotovo 2 igraca.
Prije je vadiona bila Messi stoji u mjestu , zato rivali trce 5-6km vise , sta je sad izgovor ? Kako mozes dopustiti da jedan tim 15km vise pretrci od tebe, to je bukvalno omjer amatera i profesionalca.
Fudbal je trka i samo trka, ko trci taj ima sanse da dobije utakmicu , ko ne trci taj ne moze nista promjeniti.
Ova mladez sto igra i to su sve wannabe talenti , bez muda , odgovornosti , ambicije ili cega vec.Nauceno od portira do predsjednika da im Messi zaradjuje platu i cupa kad god postoji promil sanse.Nije velik bio , bio je prevelik.Ova ekipa ne vrijedi 20 maraka bez njega.Yebeno ne mozes prema golu osutati 90 minuta u svojoj avliji , da si sa 7 igraca igrao , izveo bi nesto.Cak sam misljenja da je Bayern igrao na 70% bez pretjeranog zapinjanja i zelje da ih nafiluje do vrha.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 13:08

enobarca je napisao/la:
15 sep 2021, 12:56
Otjerati ove cmizdravce popu albe, sad i roberto plako. Kakve pickurine :tokralju:
Namoj tako , to su heroji igraju za smanjene plate.

jasonstatham
Kontakt:

Post Postao/la jasonstatham » 15 sep 2021, 13:25

JoeBleck je napisao/la:
15 sep 2021, 13:07
Pa ne mozes na ovom nivou dopustiti da ekipa 90 minuta trci vise za gotovo 2 igraca.
Prije je vadiona bila Messi stoji u mjestu , zato rivali trce 5-6km vise , sta je sad izgovor ? Kako mozes dopustiti da jedan tim 15km vise pretrci od tebe, to je bukvalno omjer amatera i profesionalca.
Fudbal je trka i samo trka, ko trci taj ima sanse da dobije utakmicu , ko ne trci taj ne moze nista promjeniti.
Baš tako. Tačno. Trka, trka i samo trka. To im je Pep govorio godinama.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 15 sep 2021, 13:35

jasonstatham je napisao/la:
15 sep 2021, 13:25
JoeBleck je napisao/la:
15 sep 2021, 13:07
Baš tako. Tačno. Trka, trka i samo trka. To im je Pep govorio godinama.
Ma jarane zaboli me dusa kad znam da sam spremniji sa 30+ godina za 2 klase od svakog ovog fudbalera a treniram za gust a ne za dinare.Ovi milione primaju da izgledaju kao prosjecne racunovodje i foteljasi i imaju mobilnost poput programera.

Ovo sve treba rasterati , odraditi sistematski pregled i kuperov test , ko prodje moze igrati , ko ne ide noga.Jucer udje mali Balde , vidis korak , hitrost , muda , agilnost.Njemu onaj slajm od stakora uzima pare ,minute i buducnost.Zalosno.

Barcelona mora biti afirmacija mladih igraca , pruzanje sanse djecacima i sistemski razvoj istih.Kada je krenula stopama Reala i ovih Arapa , pala je na usta.Ne mozes srce , pluca i dusu kupiti time.Samo atlete i nista vise ne treba klubu.Imas ih par u ekipi i to je to.Treba ti tim od 20 masina a ne da imas Arauja i Frenkija , igrace koji se mogu gurati i trcati.

Pogledaj Chelsea ekipe , atomski svi spremni.Kad krenu u kontru stoper im brzi od naseg napada , sa jacim plucima.Nema tu umjetnika i romantika , al imas igrace koji ko osice napadaju i otvaraju se.Zato i jesu uzeli LP i zato ce nas nabiti svaka ekipa koja iole ima jace kardio mogucnosti i fizikalije.

Ne pamtim kada sam vise bio razocaran u klub.Nije problem da te neko natrpa , problem je kad nemas cime da uzvratis ni u narednih x godina.

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 15 sep 2021, 14:19

izgleda da je laporta dao ultimatum koemanu, a rijec je o naredne tri tekme, sta god to znacilo

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 15 sep 2021, 14:30

Ekipa minhenskog Bayerna je sinoć slavila rezultatom 0-3 na Camp Nouu, a jutros su na stadionu Espanyola odradili trening te se tek onda zaputili u Njemačku, javlja COPE.

Poređenja radi, Ronald Koeman je svojim izabranicima nakon sinoćnjeg debakla dao slobodan dan.

jasonstatham
Kontakt:

Post Postao/la jasonstatham » 15 sep 2021, 14:34

JoeBleck je napisao/la:
15 sep 2021, 13:35
Pogledaj Chelsea ekipe , atomski svi spremni.Kad krenu u kontru stoper im brzi od naseg napada , sa jacim plucima.Nema tu umjetnika i romantika , al imas igrace koji ko osice napadaju i otvaraju se.Zato i jesu uzeli LP i zato ce nas nabiti svaka ekipa koja iole ima jace kardio mogucnosti i fizikalije.

Ne pamtim kada sam vise bio razocaran u klub. Nije problem da te neko natrpa, problem je kad nemas cime da uzvratis ni u narednih x godina.
Danas si mi nešto baš raspoložen, stavovi nam se super poklapaju. :) Posebno ovo što sam boldirao.

Žao mi je što si ti, ja i 98% ovdje istinskih navijača FCB razočarani. Normalno. Mada, ostaneš bez Messija, Griezmanna, dovedeš Luuka, ostane Koeman, dolazi Bayern i kao nečemu se nadaš, nešto očekuješ.

Od ove sezone nema ništa, to znamo svi. I prije nego je krenulo. Jedino čemu se nadam je sposobnost menadžementa, odnosno da imaju plan, cilj, da znaju šta rade, gdje vode klub. Da sve kroz šta klub prolazi je neminovno i da traj proces tranzicije ili šta već bude što kraći. Inače... Arsenal.

MoodyHank
Kontakt:

Post Postao/la MoodyHank » 15 sep 2021, 14:40

coelho41 je napisao/la:
15 sep 2021, 14:30
Ekipa minhenskog Bayerna je sinoć slavila rezultatom 0-3 na Camp Nouu, a jutros su na stadionu Espanyola odradili trening te se tek onda zaputili u Njemačku, javlja COPE.

Poređenja radi, Ronald Koeman je svojim izabranicima nakon sinoćnjeg debakla dao slobodan dan.
Pa dobro su odigrali utakmicu, nema potrebe da treniraju danas i umaraju se. :stop:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.