FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

-Barcelona-
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la -Barcelona- » 28 sep 2009, 19:16

23 KING JAMES je napisao/la:
CRNI_SA je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Raul_64: Znas ti dobro zasto ;)

Zbog sjajnog rekorda u LP...il procenta iskorištenih penala :mrgreen:
Dobar je Ibra al ima boljih...bar za mene:Tores,Vilja,Rooney....

zato sto je najkompletniji igrac danasnjice de malo vidi po youtubeu kada vec ne znas o kakvom se igracu radi pa kada vidis dodji reci sta mislis !!

hahahhaah šta gol u Ayaxu golovi petom...sve je to super al :?

haha italiji petom ,vidi u ajaxu sta je uradio cjeloj odbrani :lol: najbolji strelac italijanske lige koja je najteza za igrati ako to nije dovoljno ne znam sta onda :o

upravu si za sve 4 al dodaj tu još Kaku,Ronalda,Misketa itd......meni je veće čudo što su tu mesi i xavi pošto su bolji ibra i iniesta od njih[/quote]
sad si se isfuro :D
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

nidjo_barca
Kontakt:

Post Postao/la nidjo_barca » 28 sep 2009, 19:37

Barca prati mladog francuskog internacionalca Feghoulia,18 godina ima i igra za Grenoble ;)
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 28 sep 2009, 21:05

Henrya nema protiv Kieva... nece ga ove sezone, pa da ga ****. no ne brinem se ja za njeg proradit ce on...

nidjo_barca
Kontakt:

Post Postao/la nidjo_barca » 28 sep 2009, 22:02

Bojan bi mogao biti spreman za tekmu protiv Almerie u subotu ;)
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Sajoni
Kontakt:

Post Postao/la Sajoni » 28 sep 2009, 22:56

CRNI_SA je napisao/la:imamo 4 najbolja igraca na svijetu xavi,messi,ibra,iniesta ;) samo nam je ljeva strana slaba ocekujem da maxvell prisvoji tu poziciju abidal mi je totalno nesiguran -) :P

Eric Abidal je najbolji defanzivni lijevi bek na svijetu...u ofanzivi nije nesto,al u defanzivi prejak...Guardila je dobro postupio sto ga je ostavio da igra za Barcu!
Guti:"Realu treba mnogo da bi dostigao nivo na kojem se nalazi Barcelona...Najveća tuga je za mene kad vidim Casillasa kao jedinog igrača u prvom timu koji je prošao kroz omladinsku školu Reala".

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 28 sep 2009, 23:50

Pozvani za utakmicu protiv Dinama K.

Goalkeepers: Victor Valdes, Pinto

Defenders: Dani Alves, Pique, Puyol, Rafa Marquez, Abidal, Maxwell

Midfielders: Xavi, Toure Yaya, Busquets, Keita, Jeffren, Iniesta

Forwards:Messi,Pedro,Ibrahimovic, Gai

boldani 99% pocinju utakmicu mozda samo Maxwell krene umjesto Abidala cisto malo radi odmora Abidala,i ocekujem da bude makar 2 razlike na poluvremenu i onda Gai Asulin da udje 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 29 sep 2009, 02:34

Abidal jeste odlican u defanzivi, a naprijed kad krene nije neka svjetska klasa to stoji. Maxwel nije nesto, mislim ako se ove godine ne pokaze da bi ga trebalo mijenjati. Po meni, najbolji izbor za tu poziciju bio bi Philip Lahm, extra dobar ofanzivni bek koji bi ozivio napad po lijevoj strani, a isto tako on je jedan od rijetkih koji moze podjednako dobro odigrati i kao desni bek te bi kad zatreba mogao mijenjati Alvesa. Nekoliko puta momak je javno rekao da bi zelio preci u Barcu, mlad je, mnogo dobrih razloga za dovesti ga. I nas Sejo Salihovic bi mogao biti dobra opcija.

Pored Lahma, mislim da cemo sledeceg ljeta imati i Fabregasa definitivno, koji je najbolja moguca opcija za vezni red jer je igrac koji najvise slici Xaviju ili Iniesti, a zavisno od potrebe mogao bi igrati kao defanzivni, centralni ili ofanzivni vezni.

Jos jedan igrac kojeg bi mislim trebali dovesti je Robinho, mozda cak i u januaru ako Anri ovako cesto bude imao probleme s povredama. Njegov transfer bi se mozda lako realizovati s obzirom da ne igra cesto u City-u gdje se i ne uklapa bas najbolje, i trener njihov rekao je da bi ga rado prodao za dobre pare. Njegov temperament moda jeste problematican, ali mislim da bi Pep iz njega izvukao ono najbolje sigurno, a momak ima neosprno briljantan talenat i u Barci bi se sigurno preporodio.

Dovodjenje Lahma, Fabregasa i Robinha jeste realna, ali i skupa investicija, mislim da bi sve to kostalo oko 100 miliona eura, i tada bi tek imali dream team. Mogli bi prodati Anrija, Hleba, Caceresa, Maxwela, Milita, Henriquea i Kiersona za koje bi mogli dobiti jedno 40 - 50 miliona , sto bi fino ublazilo onu cifru koju bi spicili na dovodjenje ove trojice.

Zamislite koje bi sve mogucnosti imao Pep za kombinatoriku kada bi imao ovaj tim: Valdes, Alves, Puyol, Pique, Lahm, Yaya, Xavi, Iniesta, Messi, Robinho, Ibrahimovic; rezerve Pinto, Chirginsky, Marques, Abidal, Muniesa, Busquets, Fabregas, Keitha, Thiago, Pedro, Bojan. Bio bi ovo briljantan uglavnom mladi tim za buducnost, sa dosta polivalentnih igraca koji bi se lako mogli rotirati a da se ne gubi kvalitet, sto je potrebno da bi se bilo na vrhu, zbog ubitacnog ritma i povreda. Jedini moguci problem ovakvog tima bi mozda bio prevelik broj extra kvalitetnih igraca, ali svi bi oni imali dosta prostora da igraju sigurno i Pep bi tu drzao odlicnu atmosferu.

Sta mislite, nije nerealno nimalo, 50-60 miliona za Barcu nije neka cifra, Fabregas, Robinho i Lahm imaju jake razloge da dodju, svi su vec potvrdili da bi rado dosli itd. Malo nam fali da imamo najjaci tim u istoriji fudbala koji bi harao u narednim godinama, ako vec to i nismo.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

CRNI_SA
Kontakt:

Post Postao/la CRNI_SA » 29 sep 2009, 10:39

sto se tice abidala ne slazem se mislim da je najslabija tacka u barci vidjecemo ........
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

RE-SU
Kontakt:

Post Postao/la RE-SU » 29 sep 2009, 10:46

Romariooo je napisao/la:Abidal jeste odlican u defanzivi, a naprijed kad krene nije neka svjetska klasa to stoji. Maxwel nije nesto, mislim ako se ove godine ne pokaze da bi ga trebalo mijenjati. Po meni, najbolji izbor za tu poziciju bio bi Philip Lahm, extra dobar ofanzivni bek koji bi ozivio napad po lijevoj strani, a isto tako on je jedan od rijetkih koji moze podjednako dobro odigrati i kao desni bek te bi kad zatreba mogao mijenjati Alvesa. Nekoliko puta momak je javno rekao da bi zelio preci u Barcu, mlad je, mnogo dobrih razloga za dovesti ga. I nas Sejo Salihovic bi mogao biti dobra opcija.

Pored Lahma, mislim da cemo sledeceg ljeta imati i Fabregasa definitivno, koji je najbolja moguca opcija za vezni red jer je igrac koji najvise slici Xaviju ili Iniesti, a zavisno od potrebe mogao bi igrati kao defanzivni, centralni ili ofanzivni vezni.

Jos jedan igrac kojeg bi mislim trebali dovesti je Robinho, mozda cak i u januaru ako Anri ovako cesto bude imao probleme s povredama. Njegov transfer bi se mozda lako realizovati s obzirom da ne igra cesto u City-u gdje se i ne uklapa bas najbolje, i trener njihov rekao je da bi ga rado prodao za dobre pare. Njegov temperament moda jeste problematican, ali mislim da bi Pep iz njega izvukao ono najbolje sigurno, a momak ima neosprno briljantan talenat i u Barci bi se sigurno preporodio.

Dovodjenje Lahma, Fabregasa i Robinha jeste realna, ali i skupa investicija, mislim da bi sve to kostalo oko 100 miliona eura, i tada bi tek imali dream team. Mogli bi prodati Anrija, Hleba, Caceresa, Maxwela, Milita, Henriquea i Kiersona za koje bi mogli dobiti jedno 40 - 50 miliona , sto bi fino ublazilo onu cifru koju bi spicili na dovodjenje ove trojice.

Zamislite koje bi sve mogucnosti imao Pep za kombinatoriku kada bi imao ovaj tim: Valdes, Alves, Puyol, Pique, Lahm, Yaya, Xavi, Iniesta, Messi, Robinho, Ibrahimovic; rezerve Pinto, Chirginsky, Marques, Abidal, Muniesa, Busquets, Fabregas, Keitha, Thiago, Pedro, Bojan. Bio bi ovo briljantan uglavnom mladi tim za buducnost, sa dosta polivalentnih igraca koji bi se lako mogli rotirati a da se ne gubi kvalitet, sto je potrebno da bi se bilo na vrhu, zbog ubitacnog ritma i povreda. Jedini moguci problem ovakvog tima bi mozda bio prevelik broj extra kvalitetnih igraca, ali svi bi oni imali dosta prostora da igraju sigurno i Pep bi tu drzao odlicnu atmosferu.

Sta mislite, nije nerealno nimalo, 50-60 miliona za Barcu nije neka cifra, Fabregas, Robinho i Lahm imaju jake razloge da dodju, svi su vec potvrdili da bi rado dosli itd. Malo nam fali da imamo najjaci tim u istoriji fudbala koji bi harao u narednim godinama, ako vec to i nismo.

To vec jesmo, najbolji tim koji je ikada postojao . . .
Najbolji tim ikada - Barcelona fc

RE-SU
Kontakt:

Post Postao/la RE-SU » 29 sep 2009, 10:54

CRNI_SA je napisao/la:sto se tice abidala ne slazem se mislim da je najslabija tacka u barci vidjecemo ........

I ja sam ga pomalo kudio, mislio sam da je Maxvell jaci od njega ali bar za sada na lijevom boku Abidal je najbolje rjesenje i to 100%...
Dobar je on, moglo bi malo i bolje ali konstantno solidno dobro igra...
Najbolji tim ikada - Barcelona fc

Sajoni
Kontakt:

Post Postao/la Sajoni » 29 sep 2009, 11:10

Romariooo je napisao/la:Abidal jeste odlican u defanzivi, a naprijed kad krene nije neka svjetska klasa to stoji. Maxwel nije nesto, mislim ako se ove godine ne pokaze da bi ga trebalo mijenjati. Po meni, najbolji izbor za tu poziciju bio bi Philip Lahm, extra dobar ofanzivni bek koji bi ozivio napad po lijevoj strani, a isto tako on je jedan od rijetkih koji moze podjednako dobro odigrati i kao desni bek te bi kad zatreba mogao mijenjati Alvesa. Nekoliko puta momak je javno rekao da bi zelio preci u Barcu, mlad je, mnogo dobrih razloga za dovesti ga. I nas Sejo Salihovic bi mogao biti dobra opcija.

Ma kakav crni Lahm...on je dobar al za Bayerna hehe...Felipe iz deportiva je buducnost i njega ko dovede obezbjedio se je za narednih 10 godina na lijevoj strani!Mislim da grijesis u vezi Henriqea i Kiersona...Henriqe je jak igrac,a Kierson je tek dosao u Evropu i treba sacekati da se vidi kako ce se adaptirati!Fabregas ce vjerovatno doci naredno ljeto i tako da cemo sredinu terena riesiti za narenih 5-6 godina!Broje su opcije za dovodjenje igraca ali Lahm nek ostane u bayernu...tu mu je mjesto!!! :D
Guti:"Realu treba mnogo da bi dostigao nivo na kojem se nalazi Barcelona...Najveća tuga je za mene kad vidim Casillasa kao jedinog igrača u prvom timu koji je prošao kroz omladinsku školu Reala".

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 29 sep 2009, 11:18

imamo vec svjetsku klasu naprijed, a to je Dani Alves. jedan ofanzivno bek nam je dovoljan. drugi nek zatvara rupe u defanzivi, Abidal je tu izvrstan.

EDIT: @RuudVan... necu da editujem to. nek vide svi nek se zna :D . lapsuz jarane, "o" umjesto "i". :D
Zadnja izmjena: Wolverine, dana/u 29 sep 2009, 11:33, ukupno mijenjano 2 puta.

RuudVanGoal
Kontakt:

Post Postao/la RuudVanGoal » 29 sep 2009, 11:29

Wolverine je napisao/la:
imamo vec svjetsku klasu naprijed, a to je Dani Alves. jedan ofanzivno bek nam je dovoljan. drugi nek zatvara rupe u defanzivi, Abidal je tu izvrstan.

haha najjaca recenica ikad - edituj da to ko ne vidi XD
Steve Gerrard, Gerrard
He runs around on the pitch
On a lead co's he's Essien's bitch
Steve Gerrard, Gerrard

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 29 sep 2009, 18:08

ocekujem pobjedu od 3:0. kiev nam ne bi trebao biti teska prepreka u barceloni. u ukrajni odnosno rusiji imat cemo dosta problema sto se temperatura tice.

RuudVanGoal
Kontakt:

Post Postao/la RuudVanGoal » 29 sep 2009, 18:16

Wolverine je napisao/la:ocekujem pobjedu od 3:0. kiev nam ne bi trebao biti teska prepreka u barceloni. u ukrajni odnosno rusiji imat cemo dosta problema sto se temperatura tice.

nisam mislio ni na i ni na o - nego opcenito na izjavu - ebo gramatiku - i admin nam je nepismen :mrgreen: sta'Š xD
Steve Gerrard, Gerrard
Steve Gerrard, Gerrard

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 29 sep 2009, 18:20

RuudVanGoal je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:ocekujem pobjedu od 3:0. kiev nam ne bi trebao biti teska prepreka u barceloni. u ukrajni odnosno rusiji imat cemo dosta problema sto se temperatura tice.

nisam mislio ni na i ni na o - nego opcenito na izjavu - ebo gramatiku - i admin nam je nepismen :mrgreen: sta'Š xD

haha pa sto citiras ovaj post... :mrgreen:

RuudVanGoal
Kontakt:

Post Postao/la RuudVanGoal » 29 sep 2009, 18:21

Wolverine je napisao/la:
RuudVanGoal je napisao/la:

haha pa sto citiras ovaj post... :mrgreen:

ja sam lijeno goovno, nije mi se dalo okrenuti scroll xD

CRNI_SA je napisao/la:papak jel te mama naucila tako da govoris starijima posto znam ko si jednom cu ti reci nemoj me citirati ako nemas pametno sta rec pozdravi mi h...u :D

hahaha sta ti znas haha :mrgreen: a jesi budala, sad cu samo tebe traziti i citirati tvoje postove :mrgreen:

Obali gaaaa :D :mrgreen: meni je tliens :mrgreen:
Steve Gerrard, Gerrard
Steve Gerrard, Gerrard

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 29 sep 2009, 18:23

ovo zadnje je za ban :roll:

RuudVanGoal
Kontakt:

Post Postao/la RuudVanGoal » 29 sep 2009, 18:26

Wolverine je napisao/la:ovo zadnje je za ban :roll:

nemoj pricati XD pisi o barci, nemam vise mailova, a slaba konekcija - neda mi se otvarati hotmail il yahoo, sto znaci da mi se dugo nece dati registrovati, sto znaci xD...
Steve Gerrard, Gerrard
Steve Gerrard, Gerrard

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 29 sep 2009, 20:07

Sastav za utakmicu :!:

-----------Valdes-----------

--Alves--Pique--Puyol--Abidal--

----------Yaya Toure---------

--------Xavi------Kieta----

--Messi----Ibrahimovic--Iniesta--
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 20 gostiju.