FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 15 avg 2012, 02:40

Pa dobro, kako znamo Wilshere je onomad izdominir'o Xavija, a pojedinci su nas ubijeđivali da je i Fabregas bolji veznjak od Xavija i Inieste (naravno dok je ovaj jos uvijek bio veliki topnik)

Naravno Song je ponajbolji DMF na svijetu. Sada ih razumijem kada se zale na sudije, pa uz toliko dominantnih igraca samo zahvaljujuci zavjerama i necasnim radnjama Arsenal ne uspije osvojiti LP svake godine. Dobro LP je svakako nizerazredno takmicenje, ne uspiju osvojiti Premiership, Ferguson association ne dozvoljava :?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 15 avg 2012, 02:44

xaviesta je napisao/la:Pa dobro, kako znamo Wilshere je onomad izdominir'o Xavija, a pojedinci su nas ubijeđivali da je i Fabregas bolji veznjak od Xavija i Inieste (naravno dok je ovaj jos uvijek bio veliki topnik)

Naravno Song je ponajbolji DMF na svijetu. Sada ih razumijem kada se zale na sudije, pa uz toliko dominantnih igraca samo zahvaljujuci zavjerama i necasnim radnjama Arsenal ne uspije osvojiti LP svake godine. Dobro LP je svakako nizerazredno takmicenje, ne uspiju osvojiti Premiership, Ferguson association ne dozvoljava :?
Zaboravio si onoga Mjau-Mjau, inače novog Messija.

slika

Pa završi u Boltonu. :mrgreen:

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la nedim1993 » 15 avg 2012, 02:47

pa tu si utkamicu gledo' svakako. Vidio si da je dijete imalo pa ja mislim 2 pogrešna pasa na utakmici gdje u arsenalu niko praktički nije igro.
Fabregas kad vam je prešo je bio najkorisniji igrač u evropi :) .
I vi sami znate kolko su vam sudije put bile naklonjene, tako ne budi sarkastičan.
Kad si već zakačio za Arsenal, iskreno kaži jel ono bilo za crvenog u Barsi? i jel iko posle toga dobio u onako važnom meču žuti karton za onu glupost.
Vođa zna.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la nedim1993 » 15 avg 2012, 02:50

moje riječi nisu da je Mjau Mjau novi Messi.
Ja preferiram Ox-a :)
Vođa zna.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 15 avg 2012, 05:17

Nema nista gore nego uci u raspravu sa navijacima arsenala kada je rijec o tome ko je bolji igrac. Milion puta predjena tema i svaki put zakljucak da imaju na svakoj poziciji najboljeg igraca na svijetu.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tuzla950 » 15 avg 2012, 10:08

:mrgreen:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4970
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 15 avg 2012, 10:31

Scof1eld je napisao/la:Nema nista gore nego uci u raspravu sa navijacima arsenala kada je rijec o tome ko je bolji igrac. Milion puta predjena tema i svaki put zakljucak da imaju na svakoj poziciji najboljeg igraca na svijetu.
Pa i imaju,zasto mislis da Barca stalno trazi Arsenalove igrace,pored svoje akademije :D
Rođen s tobom da budem

RajKoothrappali
Postovi: 328
Pridružen/a: 06 jun 2012, 14:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la RajKoothrappali » 15 avg 2012, 10:36

Na prvu će svako reći da je Song bolji DM, na osovu same konstitucije. Ja kad pogledam one Busketsove noge dođe mi da zaplačem, ali za dosadašnji sistem Sergio je bolji igrač (i možda i jedini kojeg se sad mogu sjetiti da igra na ovom nivou, a da se tako dobro uklapa). Međutim, kvaka je što mi još uvijek ne znamo kako će Tito igrati. Ne vjerujem da će samo nastaviti ono što je postavio Pep, treba tu i on svoj potpis ostaviti na igri, pa iz tog razloga možda i dolazi Song, ili možda traži napredniju verziju Keite :joke:.

Ono što sam ja skoro ubjeđen je da u slučaju da je ostao Guardiola, ovaj Song nikad ne bi došao, jer smo s Mascheranom ispunili kvotu takvih transfera.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 15 avg 2012, 11:52

Faraon iz Visokog je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:Nema nista gore nego uci u raspravu sa navijacima arsenala kada je rijec o tome ko je bolji igrac. Milion puta predjena tema i svaki put zakljucak da imaju na svakoj poziciji najboljeg igraca na svijetu.
Pa i imaju,zasto mislis da Barca stalno trazi Arsenalove igrace,pored svoje akademije :D
pa dovoljno imaju iz svoje akademije igraca ,ne moze svaki igrac na svakoj poziciji bit iz la masije,od 25 igraca prvog tima ove sezone ,17 je iz la masije kud ces vise
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 15 avg 2012, 13:58

Kakve su ovo gluposti za Pjanića ?
O Bože dragi, hajd da nam treba veznjak... :roll:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Amoxicillin » 15 avg 2012, 14:01

messilla je napisao/la:Kakve su ovo gluposti za Pjanića ?
O Bože dragi, hajd da nam treba veznjak... :roll:
jarane, Pjanić je novi Xavi, ako bi otiš'o tamo, pa makar igro i za Barcu B ;)

Jer pjanić nije nešto brz igrač, al razmišlja poput Xavija ;)
malo gledanja u budućnost ne bi škodilo
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 15 avg 2012, 14:01

Ja bi Pjanica volio vidjeti u Barci.
Nea veze sto nece igrati, nek trenira sa najboljima i napreduje jos vise.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 avg 2012, 15:46

haman da ce song i definitivno doci, nisam ljubitelj tog transfera al ajd, vidjecemo sta je ideja, moguce sad da ce sergio igrati cesce na stoperu sto je znao i prije igrati, mada kako god ja skontam song je nepotreban, potreban je klasicni stoper, to se govorilo i u klubu dugo, al eto haman da se nije dobar posao odradio, silva bio prioritet pa ga uze PSG, moglo se tu nesto mozda isposlovati, pa onda vertongen ode u totenham za male pare, sto je po meni najveci promasaj nas ovog ljeta jer njega je trebalo capiti, pa martinez preskup al tu se i ja slazem da je bolje sto ne dodje, pa ne mogu onda ni aggera, haman ce song biti ta alternativa

sta reci, nisam zadovoljan nikako jer ako je vec milan prodao silvu, mogli smo ga i mi dovesti, nesto iskombinovati i dovesti frajera za nesto manje para, to je bio pravi kapitalac, ovako song ce biti samo neka opcija u rotaciji
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DonVito » 15 avg 2012, 15:48

Cuj 25 mill eura Roma odbila za Pjanica :? o pjanic ni sport, elmundodeportivo nisu pisali nista.
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

ripper
Postovi: 1671
Pridružen/a: 25 jun 2012, 12:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ripper » 15 avg 2012, 18:13

Neki mi neko objansi koji ce vrag Song u Barci :shock: :?: Busquets je za njega primarius doktor fudbala, Mascherano profesor - a to su te pozicije. I sad dovoditi i placati 15 miliona igraca koji ce sigurno biti rezerva na klupi je van svake pameti. Hoce namazani Wenger da ga uvali Barci, pa valjda nisu ovce da to dozvole sebi.

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DonVito » 15 avg 2012, 18:16

Neki mi neko objansi koji ce vrag Song u Barci Busquets je za njega primarius doktor fudbala, Mascherano profesor - a to su te pozicije
:roll: salis se..
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

ripper
Postovi: 1671
Pridružen/a: 25 jun 2012, 12:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ripper » 15 avg 2012, 18:19

DonVito je napisao/la:
Neki mi neko objansi koji ce vrag Song u Barci Busquets je za njega primarius doktor fudbala, Mascherano profesor - a to su te pozicije
:roll: salis se..
Nema tu šale, to je tako. Song je potpuno nepotreban transfer za Barcu :!: mislim kakav crni Song :o :shock: . Imamo dva extra kvalitetna igraca na DM-u koji mogu držati lekcije iz fudbala i taktike tom kameruncu.

Ocekujem potpunu promociju Bartre u A tim i vecu minutažu. On ce biti nasljednik Puyola, ako Bog da.

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DonVito » 15 avg 2012, 18:29

Kakav crni Song
Nadam se da nisi rasista.

Alex Song je u ovom trenutku najbolji zadnji vezni na svijetu 8-) zivotinja od igraca + nije glumac.


[youtube][/youtube]
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la D10S » 15 avg 2012, 18:39

DonVito je napisao/la:
Kakav crni Song
Nadam se da nisi rasista.
Mozda nije on, ali ima Barca igraca u timu koji je dokazani rasista:
[youtube][/youtube]
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DonVito » 15 avg 2012, 18:42

Mozda nije on, ali ima Barca igraca u timu koji je dokazani rasista
Nazalost upravu si.
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.