FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 avg 2013, 10:57

Amar Dzeko je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
LenBias je napisao/la:nije duhovit nego realan i iskren

slika
kao realovi igraci ne simuliraju :lol:
a ovaj alba mi je najmrzi igrac barcelone. prgav, simulator...
Sta su ti onda busquets i alves?
pa da su mi svi mrski, ne bih simpatisao barcelonu :D

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Amar Dzeko » 22 avg 2013, 11:01

jasmin10 je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:kao realovi igraci ne simuliraju :lol:
a ovaj alba mi je najmrzi igrac barcelone. prgav, simulator...
Sta su ti onda busquets i alves?
pa da su mi svi mrski, ne bih simpatisao barcelonu :D
Pa vidim imas kriterij po kojem mrzis igrace a ova 2 se tu savrseno uklapaju. ;)
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sveti » 22 avg 2013, 11:02

LenBias je napisao/la:nije duhovit nego realan i iskren

slika
hahaha, joj gurbetluka dan te yebo.
naprijed rejal

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 avg 2013, 11:08

normalno da imam kriterije po kojima mrzim igrace i tu se savrseno uklapa 90 % realovih igraca :D

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 avg 2013, 11:14

utakmica sinoc je pokazala da ekipa jos nije potpuno spremna, nije to nista cudno ni zabrinjavajuce, tako se to obicno i radi,tek za sedmicu-dvije igraci ce biti ono maximalno spremni za nastavak sezone,vidi se narocito to na igracima koji su poceli sa pripremama kasnije zbog kupa konfederacija

tako recimo sinoc su najlosiji bili iniesta,xavi,alves,alba, te messi zbog te povrede i predostroznosti je prakticno samo hodao, dok recimo jedan alexis tgrci kao navijen svih 90 minuta bez problema i bori se ko lav. fizicka sprema nije jos na nivou i na tome se radi jos uvijek,rezultati ce se pokazati tek kasnije

nasa losa fizicka sprema i manjak trke, a s druge strane fanaticna trka i borba igraca atletica kao i dobra postavka, to je rezultiralo da nismo mogli napraviti prilike, ali vidjeli smo kako je atletico to mogao samo u prvom i na pocetku drugog dijela,kasnije su i oni pali jer ne moze se u tom ritmu cijela tekma

ono sto je najpozitivnije od sinoc je tata martino, pokazuje tata da zna svoj posao,vidi se da zna voditi utakmicu, prave odluke donosi,to nam je falilo kod tita, recimo sinoc utakmica slicna kao ona prva protiv bayerna, vidjeli smo sta znaci pravovremena reakcija trenera, tito nije nista mijenjao i ljudi nas sataru do kraja,al kad se povuku pravi potezi tok utakmice se promijeni drasticno,sinoc atletico ubjedljivo bolji 60 minuta, zadnjih pola sati nasi uspjeli okrenuti utakmicu totalno i gospodarili su terenom i sve je boljeizgledalo


bekovi su nam losi bili totalno,maskerano ponajbolji,pike solidan, sergio takodje,xavi i iniesta losi totalno,vidi se kako su nespremni, pedro nikakav,messi slucajni prolaznik, alexis jedino nesto pokazivao i trudio se, neymar i cesc su donijeli pozitivne promjene.

kad ekipa bude maksimalno spremna sve ce biti bolje, no opet ce ostati problemi neki, npr dal xavi uopste moze vise trcati kao nekad, dal ce ova odbrana moci izgurati sezonu, stoper nam ocigledo fali, iako maskerano se stvarno trudi i zna dobro odigrati,on po meni moze igrati jedino kad cijela ekipa igra na nivou presing i kad protivnika ne moze napraviti neki znacajniji pritisak, cim nas ljudi sabiju u sesnaest i krenu centarsutevi i korneri onda je belaj jer smo jednostavno preniski. pored toga, opet nam fali stoper jer nemoguce je ocekivati da ce maskerano i pike uvijek biti spremni i cisti za svaku utakmicu,puyol ce po svemu sudeci opet biti cesto povrijedjen, treba jos jedan stoper barem za rotaciju, kad krenu povrede i kartoni tek onda cemo vidjeti sta znaci mali broj igraca

ako do kraja prelaznog roka niko ne dodje,moglo bi biti belaja, u ligi ne toliko jer smo tu prejaki i sa oslabljenim sastavom mozemo pobjedjivati, al velika je opasnost docekati el classice i teske utakmice u ligi prvaka sa ovako tankim rosterom u odbrani, opet bi se mogli u najpresudnijim mecevima oslanjati na juniore ili neke eksperimente
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 22 avg 2013, 11:30

za iducu tekmu Alves, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi(ako je povreda u pitanju) svi lagano na klupu
IN : Montoya, Adriano(miljama bolja forma od Albe), Song, Sergi R., Cesc, Neymar, Tello i Dongu - ne vjerujem da bi odigrali losije nego zvijezdice protiv Atletica, svakako da bi bilo vise zalaganja i bolji presing, jer za pojedince iz 1. postave presing i konstantno kretanje u napadu su strani pojmovi od prosle sezone
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Damian » 22 avg 2013, 11:51

Treba malo stavit Alvesa na klupu. Uzasan je vec duze vrijeme. I tamo Alba - kakao me taj lik zivcira. Nek Adriano igra radije.
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DesimaL » 22 avg 2013, 12:02

Godin cigan govori Mirandi kako Messi ima problema sa zadnjom lozom i da ga treba malo udariti :evil:

na 0:22
[youtube][/youtube]
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 111 » 22 avg 2013, 12:07

Trener FC Barcelone Tata Martino kaže kako je sinoćnji rezultat od 1-1 pravedan za obje strane, obzirom da su Madriđani bili dominantniji u prvom, a Katalonci u drugom poluvremenu.

- Imajući u vidu što se sve dogodilo na terenu, 1-1 je pravedan rezultat. Bilo je dobrih prilika sa obje strane, ali Atletico je bio bolji u prvom, a mi u drugom dijelu utakmice – rekao je Martino.

- Oni su htjeli zabiti iz kontranapada, i uspjeli su, dok smo mi do gola pokušavali doći iz čiste igre, i na kraju jesmo. U prvih 45 minuta je bilo jako teško doći do gola Atletica, jer imaju dobro organiziranu odbranu. Ipak, bili smo fizički spremniji od njih u drugom dijelu, i to se odrazilo golom Neymara.

Upitan o Leu Messiju koji je sinoć na poluvremenu izašao iz igre zbog povrede, Martino je odgovorio da „nema smisla na terenu držati igrača koji ne može trčati zbog određenih nelagodnosti“.

Gledajući u revanš na Camp Nou, trener je rekao kako se stil igre naravno neće mijenjati, jer:

- Barcelona ne zna igrati drukčije. Mi imamo svoj stil, i inzistiramo na njemu.


--------------------------------------------


sve fino, samo ne znam koji q ti utakmicu zapocinje ašćare nespreman igrac :? :shock:
daj izlijecite ga više ili neka Cesc igra....bar je covjek spreman da se bori i trci.

Avatar
TonnyMontana
Postovi: 358
Pridružen/a: 27 jul 2013, 19:16
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonnyMontana » 22 avg 2013, 12:10

i kad neko pita zasto ti se gadi barca toliko e ovo je pravi odgovor od sinoc ova gluma i ne sam ood sinoc uvjek ista prica simuliranje i slicno ja ne kazem da su igracine i sve ali sto im ovo treba gluposti teske..daleko bi bili omiljeniji kod ljudi da nije ovih glupiranja i trazenja od sudija na svaki moguci nacin ili zuti ili crveni ili penal ili faul uvjek nesto hcoe na glumu...
Interista al 100 %

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 111 » 22 avg 2013, 12:20

TonnyMontana je napisao/la:i kad neko pita zasto ti se gadi barca toliko e ovo je pravi odgovor od sinoc ova gluma i ne sam ood sinoc uvjek ista prica simuliranje i slicno ja ne kazem da su igracine i sve ali sto im ovo treba gluposti teske..daleko bi bili omiljeniji kod ljudi da nije ovih glupiranja i trazenja od sudija na svaki moguci nacin ili zuti ili crveni ili penal ili faul uvjek nesto hcoe na glumu...
šuplja prica....fol navija za Inter jer se tamo nikad ne simulira :lol: ....citav svijet simulira, a samo se Barci cude kad to rade.

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bparena » 22 avg 2013, 12:31

TonnyMontana je napisao/la:i kad neko pita zasto ti se gadi barca toliko e ovo je pravi odgovor od sinoc ova gluma i ne sam ood sinoc uvjek ista prica simuliranje i slicno ja ne kazem da su igracine i sve ali sto im ovo treba gluposti teske..daleko bi bili omiljeniji kod ljudi da nije ovih glupiranja i trazenja od sudija na svaki moguci nacin ili zuti ili crveni ili penal ili faul uvjek nesto hcoe na glumu...
Jos da znas nesto o fudbalu i tebi bi bili omiljeni. Ovako goni.....
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
PatrickBateman
Postovi: 1360
Pridružen/a: 01 dec 2011, 14:53
Lokacija: Somewhere over the
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la PatrickBateman » 22 avg 2013, 12:32

DesimaL je napisao/la:Godin cigan govori Mirandi kako Messi ima problema sa zadnjom lozom i da ga treba malo udariti :evil:

na 0:22
[youtube][/youtube]
Joj cigana majko draga.

Stvarno treba rastjerati sve ove padavicare, postaje nesnosljivo gledati utakmicu, crvenim se je.bote kad vidim ovako kretena Albu kako glumi,mislim u svakom klubu ih ima,al' brate sto je previse,previse je.

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sveti » 22 avg 2013, 12:49

Ne simulira se k'o prije. Sjećam se jedne sezone kada je buskec konstantno na bukvalno svaki kontakt padao k'o pokošen, pa fabregas i alves, i pike takođe. Sada to rijetko ko učini, ali ovaj Alba pretjeruje iz utakmice u utakmicu.
naprijed rejal

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la M4kaveli » 22 avg 2013, 12:52

Alba jeste dajver, ali pogledaj samo kako ga Costa pocupa za kosu ofirno.
Citavu ga utakmicu udara taj psiho, ali hajmo o Albi. :lol:
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Damian
Postovi: 1258
Pridružen/a: 01 jul 2013, 09:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Damian » 22 avg 2013, 12:52

Sveti je napisao/la:Ne simulira se k'o prije. Sjećam se jedne sezone kada je buskec konstantno na bukvalno svaki kontakt padao k'o pokošen, pa fabregas i alves, i pike takođe. Sada to rijetko ko učini, ali ovaj Alba pretjeruje iz utakmice u utakmicu.
E tu bi se cak i slozio :D

Previse ljudi dovode simuliranje u kontekst s Busquetsom radi Motte i Intera. Ali ima puno vecih simulatora kako u Barci, tako i drugdje. Mislim da su Alba, Alves i Alexis posebna prica 8-)
RIP CITY!

Dok dišem ja ću živjeti za Modree!

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 111 » 22 avg 2013, 13:01

Sveti je napisao/la:Ne simulira se k'o prije. Sjećam se jedne sezone kada je buskec konstantno na bukvalno svaki kontakt padao k'o pokošen, pa fabregas i alves, i pike takođe. Sada to rijetko ko učini, ali ovaj Alba pretjeruje iz utakmice u utakmicu.
Svetac.... Bus jest znacajno smanjio ofiranje, ali je zato Alba pojacao pravo :oops: ofira citav klub sa onim dajvanjem, ne samo sebe (yebe mi se za njega)....Alexis je lani bio isto ofiran pravo :oops: bacao se ko da ima napade epilepsije - ove godine ne cini zasad (sudeci po priprmnim tekmama + ove dvije u Španiji), koliko sam upratio nije se niti jednom bacio - a hoce li opet poceti praviti cirkus sa sobom, ostaje da vidimo....Pedro se isto zna ofirati

I kako se ne znaju ugledati na svoje kolege koji to ne rade :shock: ....Messija i Iniestu ubjedljivo najviše tuku i obaraju (mnogo cesce nego ove što dajvaju), Xaviju su trajno oštetili tetive lupajuci ga po njima kroz ovih 15 godina karijere...svi oni se mogu ugledati na njih - ali jok, bolje se baciti na glavu :oops:
Zadnja izmjena: 111, dana/u 22 avg 2013, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.

Vandelanoite
Postovi: 882
Pridružen/a: 20 avg 2013, 22:35
Lokacija: Mantova
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Vandelanoite » 22 avg 2013, 13:01

Neymar pokazao gdje mu je mjesto a onaj klaun Pedro mrš na klupu nadam se da ću ga što manje gledati ove sezone.
MESSI - NAJBOLJI IGRAČ SVIH VREMENA.
Emir Spahić!

MES QUE UN CLUB!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 22 avg 2013, 13:02

El Jefe!
[youtube][/youtube]
Don't hate what you don't understand.

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BeSha1992 » 22 avg 2013, 13:40

gospodin ( S pravom ) bparena je najbolji po meni forumas ovdje... Sve je momak, covjek ne znam sta je napis'o kako jest. Pa majka mu stara u Valdes od mogucih 10 suteva na gol Barce primi 8 ili 9 golova, odbrana da te Bog dragi sacuva, bez stopera bit ce opet kantanja u Evropi to je definitivno... Rosel se mora napokon uozbiljiti, samo je*e ekipu... Sljedeca utakmica gospoda Xavi, Alves, Alba i Pedro klupa, Xavija ubise godine, Alves im'o centarsut kvalitetan 1 u 5 utakmica k'o moj Tatomirovic iz Sarajeva, Alba van forme, Pedro ne treba Neymaru mjesto da uzima nikako...
p.s. prosle sezone sam govorio da Alexisa treba cekat, i bio sam u pravu, moze se vidjeti kako momak igra...
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.