FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 10 apr 2018, 23:11

Evander je napisao/la:Slicno je Barcelona grohnula u zadnje dvije Ronadinove godine. Sta je Guardiloa prvo uradio kad je dosao u Barcelonu?

Dok se Messie bude smatrao vecim od kluba, dok bude odredjivao koga ce dovoditi, ko ce igrati, dok bude setao po terenu, dok je godinama nevidljiv u zavrsnici LP, Barcelona nece osvojiti LP.
Citava ekipa je talac najboljeg igraca na svijetu.
Nekad je za bolje sutra potrebno ucini korak nazad, restartovati se skroz i krenuti graditi nesto iz pocetka.

Barcelona je vec pet godina u krizi, sa izuzezkom prvih 5 mjeseci 2015. godine.
Ko je u tih 5 godina bio Bog i batina?

Bolno se oprostiti od najveceg ikad i najvece legende kluba u istoriji, ali i to ce se morati desiti.
Ti si stvarno debil, epski.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 apr 2018, 23:12

Riziko je napisao/la:Razbio di Frančeski mrava, i to je činjenica.
Sramota je ispasti od Rome, i to je činjenica.
Biće bolje, nekad.
Osman Dembele, pojacanje od preko 100 miliona, ulazi u 85 minuti kod 3-0 :urnebes: :urnebes: još jedna cinjenica za otkaza.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 10 apr 2018, 23:13

Frajer poredi Ronaldinha i Messija hahahhahah

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 10 apr 2018, 23:13

let3 je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Razbio di Frančeski mrava, i to je činjenica.
Sramota je ispasti od Rome, i to je činjenica.
Biće bolje, nekad.
Osman Dembele, pojacanje od preko 100 miliona, ulazi u 85 minuti kod 3-0 :urnebes: :urnebes: još jedna cinjenica za otkaza.
I fula prazan gol. Da, za otkaza upravu koja je dovefla flopa za tolike pare, a trebao biti najvece pojacanje.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 10 apr 2018, 23:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
wedi
Postovi: 109
Pridružen/a: 09 maj 2011, 13:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la wedi » 10 apr 2018, 23:14

Zao mi je decki. Ovo je kao neka ebena nocna mora. Pokusajte ostati pribrani. Ne bacajte teske rijeci. Ostanite vjerni svom klubu i kad je najgore.

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 10 apr 2018, 23:14

Valverde je večaras grohnuo, ne igrači.
Ne mogu mu ni zamjeriti previše, ovo je za njega kao da ja upravljam letilicom za svemir.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4713
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 10 apr 2018, 23:15

sljivo je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:
Igra kako igra citavu sezonu koja je genijalna. To sto veceras nije bio genijalan je njegova krivica. Zanemariti ove radikalne kritike o prodaji ali Boga ti, ne mozes oprati ovo veceras.
Slažem se da je i do njega, ali nerijetko sam gledao ovakve partije, jednostavno se čovjek isključi i to je to. Stvarno bih volio znati šta je u pitanju. Čuvanje za kasnije, umor, SP, zasićenje...? Kad sam gledao Argentinu protiv Ekvdora pomislio sam pa ovako ni u Barsi ne igra, kad bi ovo prenijeo tamo gdje bi im kraj bio. Jednostavno ne znam šta je sa njim. Umoran je i prezasićen, čini mi se.
Imao si slicnu stvar i ranije, kao protiv Atletica gdje se skroz iskljuci iz igre i ispadnu. Iduce godine oduva sviju i uzmu LP. Bas da je stvar motivacije kad ti glavni konkurent ganja trecu titulu u nizu, ne bih bas rekao. Ali dobro, nakon svih titula plus godina svjetskog gdje je tijelo u Rimu a glava u Moskvi mozemo i to navesti kao jedan od uzroka ovog shutdowna u kljucnoj utakmici. Ali ne znam sta je glavni razlog jer je ovo velik broj dvomeca gdje ispadnu bez ispaljenog metka. Boli jer je zalaganje problem a ne ono los dan, pokusao pa ne ide.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 10 apr 2018, 23:16

Evander je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Razbio di Frančeski mrava, i to je činjenica.
Sramota je ispasti od Rome, i to je činjenica.
Biće bolje, nekad.
Osman Dembele, pojacanje od preko 100 miliona, ulazi u 85 minuti kod 3-0 :urnebes: :urnebes: još jedna cinjenica za otkaza.
I fula prazan gol. Da, za otkaza upravu koja je dovefla flopa za tolike pare, a trebao biti najvece pojacanje.
A daj :rol: :rol: :rol: čovjek s 40 metara šutao :urnebes:

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 10 apr 2018, 23:17

Kakvi sve idioti pišu sunce te ****. :tokralju:

Da nije bilo Messija, osvojila bi se drvena kita, a ovaj stručnjak bi u januaru dobio nogu u guzicu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 10 apr 2018, 23:17

Pojačati odbranu hitno!
**** napad ako je odbrana nikakva.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 10 apr 2018, 23:17

sljivo je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:
Igra kako igra citavu sezonu koja je genijalna. To sto veceras nije bio genijalan je njegova krivica. Zanemariti ove radikalne kritike o prodaji ali Boga ti, ne mozes oprati ovo veceras.
Slažem se da je i do njega, ali nerijetko sam gledao ovakve partije, jednostavno se čovjek isključi i to je to. Stvarno bih volio znati šta je u pitanju. Čuvanje za kasnije, umor, SP, zasićenje...? Kad sam gledao Argentinu protiv Ekvdora pomislio sam pa ovako ni u Barsi ne igra, kad bi ovo prenijeo tamo gdje bi im kraj bio. Jednostavno ne znam šta je sa njim. Umoran je i prezasićen, čini mi se.
Kada igras sa 10 sistemskih balvana koji igraju bez i malo lucidnosti u igri nije ni čudo sto mu je ponestalo trikova da ih izvuce.
Barcelona je ekipa koja posjeduje veliki kvalitet ali je sistemom igre 3X umanjen.Ovo nije radnicka ekipa i ekipa koja ima all round igrace , vec ekipa koja dise i umire sa loptom.Jedini krivac i jedina krivica za ovo ide covjeku koji ubija Barcelonom najjače oružje.Messi je covjek , poBogu.Potrebno mu je malo ,najmanje od svih ikada da pokaže da je prekvalitetan ali jednostavno ovo nije nacin na koji bilo koji igrac moze pokazati kvalitet.Da ima ocajnih igraca , definitivno.Luis Suarez je gotov igrac vise od 12 mjeseci.Igrac koji treba da rastereti Messija , stvara mu dupli teret jer mora igrati za oboicu.Valverde je mozda dobar strucnjak , mozda se opekao bolno ali ovako Barca ne igr, nedopustivo.

Avatar
Vasilije
Postovi: 389
Pridružen/a: 05 okt 2014, 22:14
Lokacija: Palermo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Vasilije » 10 apr 2018, 23:18

Jeste li svjesni vi da bi Barcelona bez Messija bila ekipa kao Atletico Madrid? Usralo ih sa Ronaldinhom, pa sa Messijem i to je to. I pišete kako ga treba prodati, alo :urnebes:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 10 apr 2018, 23:19

Osam godina zavrsnice LP, osam golova. Ronaldo ce taj ucinak imati u ovoj sezoni.
Messi je od 2011. katastrofa u LP, ako cemo gledati grnetalno.
Protiv Bayerna, protiv Atletica dva puta, prosle sezone, ove sezone...

Steta sto se Neymara izgubilo...
Puno korisnije bi bilo da je on vodja ove Barcelone, ne sto je bolji od Messia, nije, nego sto je gladniji.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 apr 2018, 23:19

Riziko je napisao/la:Valverde je večaras grohnuo, ne igrači.
Ne mogu mu ni zamjeriti previše, ovo je za njega kao da ja upravljam letilicom za svemir.
100%

Ja još ne mogu da vjerujem da je levat uspio sa Barcelonom prokockati 4-1 iz prvog meča :o :puke: e treba i to znati

Ali ovi što bi se zahvalili Messiju na kraju sezone su najjaci :tokralju:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 10 apr 2018, 23:20

Još prije par mjeseci sam govorio da Suareza treba nogom nabiti i dovesti Griezmana. Ali stručnjaci me napadose.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 10 apr 2018, 23:20

JoeBleck je napisao/la:Luis Suarez je gotov igrac vise od 12 mjeseci.Igrac koji treba da rastereti Messija , stvara mu dupli teret jer mora igrati za oboicu.
Napokon nesto i pametno da procitam ovdje veceras.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 10 apr 2018, 23:21

Messi sa pocetka karijere je velika razlika na ovog setaca. Sto neko rece eto gdje ta Liga prvaka ? Real se opet odljepio a Barca ostala u mjestu.
Naravno da krivicu ne moze snosit jedan igrac ali ako je tacan onaj podatak Evandera o 8 golova u knock out zavrsnici u zadnjih koliko 5 godina ? Jako jako lose ....

Zaista je potreban remont Barceloni. Pocevsi od angazovanja beka desnog jos jednog kvalitetnog stopera adekvatne zamjene za Xavija i njegovu pozciju te povratak na 433. Ako Messi nece na krilo stavit na ga na spica ali kako god bilo vratit se na **** 433.

Ovo nije Barca ne navijam zbog ovoga za nju i EV otkaz.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 10 apr 2018, 23:22

Riziko je napisao/la:Razbio di Frančeski mrava, i to je činjenica.
Sramota je ispasti od Rome, i to je činjenica.
Biće bolje, nekad.
Osman Dembele, pojacanje od preko 100 miliona, ulazi u 85 minuti kod 3-0 :urnebes: :urnebes: još jedna cinjenica za otkaza.[/quote]
I fula prazan gol. Da, za otkaza upravu koja je dovefla flopa za tolike pare, a trebao biti najvece pojacanje.[/quote]
A daj :rol: :rol: :rol: čovjek s 40 metara šutao :urnebes:[/quote]
Neometan na prazan gol. Igrac od 150 miliona bi bar blizu gola trebao uputiti takav sut.

sombrero
Postovi: 1842
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 10 apr 2018, 23:23

Ja bi im sutra na jutarnjem treningu pustio snimak utakmice, i kad završi pustio im opet da 2 puta gledaju ovu bruku...svima i treneru i doktorima i igračima i upravi.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Valencia » 10 apr 2018, 23:23

Nevjerovatna kurcobolja kod igraca Barselone.

Mesi je izgubio volju za igrom. Za njega bi bilo bolje da promijeni sredinu, mozda se ponovo nalozi da igra fudbal.

Ronaldo je cudo, odakle taj covjek crpi motiv. Da ima 1 000 trofeja ginuo bi da uzme 1 001.
Zadnja izmjena: Valencia, dana/u 10 apr 2018, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.