FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 25 maj 2018, 15:50

jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Zar ima neko jos da vjeruje da ce se Suarez uopste prodavati ovo ljeto ? :lol:
Ima nas što se nadamo da će uzeti za njega pristojne novce ovo ljeto. Naredno ljeto nećeš za njega moći uzeti 40 miliona.
Pa ja se nesto ne sjecam da je klub ikad uzeo preko 40M za bilo kojeg igraca kad su ga voljom prodali :lol:

Kad za mladog Alexisa, Cesca pa i Ibru nisi dobio preko 40M, onda sve treba da bude jasno. :mrgreen:

I ne vidim razloga sto bi sa 32godisnjim Suarezom bilo drugacije.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 25 maj 2018, 16:16

Dace oni njega dzabe i reci ce ko i neki forumasi, dobro je, oslobodili smo se njegove plate
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 16:26

Alexis je zapravo prodan za 42.5M. :kafa:

Šteta što Coutinho neće doći do triplete u svojoj prvoj sezoni. :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 25 maj 2018, 17:27

messilla je napisao/la:Alexis je zapravo prodan za 42.5M. :kafa:

Šteta što Coutinho neće doći do triplete u svojoj prvoj sezoni. :think:
A recimo Rejal bi ga prodao za 80M. I to minimalno.

Ali hajde, ima vremena, s nekim drugim vodstvom, mozda i nauce nesto. Za nekih 5-10 godina.

Obratite posebno paznju na ljeto za koliko ce raspali Bale biti prodan. Odigrao je 5 dobrih utakmica u zadnje 2 i p'o godine. Zato kazem- obavezno obratiti paznju kako se stvari odrade kad znas da ih odradis.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 17:46

leorey je napisao/la:
messilla je napisao/la:Alexis je zapravo prodan za 42.5M. :kafa:

Šteta što Coutinho neće doći do triplete u svojoj prvoj sezoni. :think:
A recimo Rejal bi ga prodao za 80M. I to minimalno.

Ali hajde, ima vremena, s nekim drugim vodstvom, mozda i nauce nesto. Za nekih 5-10 godina.

Obratite posebno paznju na ljeto za koliko ce raspali Bale biti prodan. Odigrao je 5 dobrih utakmica u zadnje 2 i p'o godine. Zato kazem- obavezno obratiti paznju kako se stvari odrade kad znas da ih odradis.
Tesko, vidi pod James, Higuain i Ozil. Baleta ce uvaliti za velike novce jedino ako United uleti, kao i za Di Mariju. Doduse Chelseaju su rutinski uvalili kloca Moratu. Tu im odajem priznanje.

Uglavnom tesko je prodati igraca koji ne igra. Ko ce kupiti portugalskog grijaca klupa?
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 25 maj 2018, 17:53

messilla je napisao/la:
leorey je napisao/la:
messilla je napisao/la:Alexis je zapravo prodan za 42.5M. :kafa:

Šteta što Coutinho neće doći do triplete u svojoj prvoj sezoni. :think:
A recimo Rejal bi ga prodao za 80M. I to minimalno.

Ali hajde, ima vremena, s nekim drugim vodstvom, mozda i nauce nesto. Za nekih 5-10 godina.

Obratite posebno paznju na ljeto za koliko ce raspali Bale biti prodan. Odigrao je 5 dobrih utakmica u zadnje 2 i p'o godine. Zato kazem- obavezno obratiti paznju kako se stvari odrade kad znas da ih odradis.
Tesko, vidi pod James, Higuain i Ozil. Baleta ce uvaliti za velike novce jedino ako United uleti, kao i za Di Mariju. Doduse Chelseaju su rutinski uvalili kloca Moratu. Tu im odajem priznanje.
Pa Ozil je prodan za 50M eura. Te godine vrhunska cifra. Od njega si tada mozda imao samo desetak skupljih nogometasa svih vremena. A dosao im Modric.

Higuain prodan za 40M...za Jamesa je bio ustupak vjerovatno, htio covjek da ide a dobri odnosi s Bayom, a i zna se da Bayern ne istresa nikad veliku lovu za nogometasa.

Oni Balea nece prodati ispod 80M budi siguran u to, vidjet ces.

A mi igrace ne da prodamo , nego ih dzaba dajemo skoro uvijek. A kad dovodimo placamo ih po 150M.

Ljudi prevaru Moratu uvalili za 80M, a covjek ni na SP nije pozvan :rol:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 18:00

Pa poenta je bila da su Ozil i Higuain otprilike rang Alexisa.

Morata je placen 66 miliona.

Ma ko ce ti platiti za Baleta tolike novce? Jedino debili iz Uniteda. Uostalom tako se pricalo i za Jamesa da nece otici ispod 80 miliona pa ga prodase pola manje. Mislis da bi odbili daleko vece novce zbog dobrih odnosa sa Bayernom?

Ne mozes prodavati polovnjake, starce i klupadzije. Vidjeli smo na Ardinom primjeru. To je osnovni problem Barcelone.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 25 maj 2018, 19:20

Nas spasavaju jedino klauzule, jer uprava nema blahe veze o trgovini i diplomatiji ocito, neymarova klauzula je spasila stvar da ga ne prodaju sto miliona jeftinije, a i kod grizmana ce nas spasiti ako ovaj pristane doci, inace mislim da bi izvalili za njega preko 150 miliona ako bi se pregovaralo

Vidjecemo sta ce biti za veznjaka, hoce li uopste traziti tu pojacanje i kakve ce biti cijene, verati,koke,saul ili eriksen su vjerovatno nemoguce misije, a kao realni vjerovatno su pjanic i alcantara

Vidjecemo ako dodje do pregovora koliko ce ih cijeniti, ja mislim da nece ispod 80 miliona biti cifra, pa vidjecemo, pogotovo ako se desi odmah n ljeto neki astronomski transfer poludit ce cijene, al mislim da ono sto se desilo prosle godine, neymarov transfer i ludilo koje je izazvalo lancanu reakciju, da ce biti sad te cijene ko neki standard, da ce biti logika ako je coutinjo 150 onda i pjanic ili alcantaravrijede barem pola od toga, ili ako je dijk 80 miliona onda sto ne bi pjanic bio toliko

A nasi ne znaju izvuci nista za nase igrace, niti ih znaju iskoristiti u trampu,bice zanimljivo vidjeti sta ce biti sa rafinjom i kako ce ih inter prehebati,

Pjanica isto mislim da nisu sposobnidovesti osim ako mrkanski ne ostresu 100 miliona i preplate to ko i za coitinja i dembu, juventusu je mozda interesantan andre gomes ili denis, vjerovatno i rafinja ako ga inter ne otkupo, al ko bi vjerovao da bi to nasi znali iskoristiti

S druge strane bayern opet ima nesto gospodsko u sebi i mozda bi pustili alcantaru i za 50 miliona, to bi bilo zanimljivo al i toliko para za njeg a je rizik, no vrijedilo bi probati ako nema nista bolje, ako bi se za pare od gomesa i rafinje mogao dovesti alcantara bio bi uspjeh, bolje se u njega nadati nego u ovu dvojicu,nisam optimista al mozda bi i bilo hajra, ocito da su u bayernu skontali da alcantara nije to sto im bas treba, al ne vjefujem da bi ga i lako pustili, on ce zadebeliti da se vrati sigurno i moglo bi se to realizovati sigurno, pitanje samo za koliko

Ja bi probaoo s njim pa sta bog da, moguce da nas bayern ispostuje s nekom pristojnom cijenom, nisu ni oni nama njega skupo platili, sad je jos stariji a nista bolji nego tada, moze bit da bi se mogo dovesti za pedesetak miliona, al sumnjam da nasa uprava moze tu nesto pametno isposlovati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 25 maj 2018, 20:41

Kakav je ono bio dogovor sa Interom u vezi Rafine ako ovi izbore LP ? Da su obavezni da ga kupe ?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 25 maj 2018, 20:47

Neki dan izjavio Spalletti da trenutno ne mogu izdvojiti 35 miliona eura za njega a toliko Barcelona trazi, oni bi da spuste na oko 20 tako da mislim da tu nikakve obaveze nema.Ne bi ga ja dao ispod 35, radije bi ga vratio nazad, nek se jebu

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 25 maj 2018, 21:05

enobarca je napisao/la:Neki dan izjavio Spalletti da trenutno ne mogu izdvojiti 35 miliona eura za njega a toliko Barcelona trazi, oni bi da spuste na oko 20 tako da mislim da tu nikakve obaveze nema.Ne bi ga ja dao ispod 35, radije bi ga vratio nazad, nek se jebu
Ma radi toga i pitam. Ne mogu zbog FFP-a.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 25 maj 2018, 21:26

Derdiyok je napisao/la:Kakav je ono bio dogovor sa Interom u vezi Rafine ako ovi izbore LP ? Da su obavezni da ga kupe ?
Dogovor je ko i svaki glupi dogovor nase glupe uprava, inter ga dobio dzaba bez ikakve obaveze da vide kakav ce im biti i da im pripomogne, jos je inter dobio jos jednu pogodnost da ga moze i otkupiti ako se pokaze kao odlican pa ga barca pozeli vratiti sebi ili prodati nekome trecem za lupam 60 miliona, to je nasa genijalna uprava isposlovala, a mi kad kupujemo platimo preko 100 miliona pa sta bog da, nema vracanja, nego plati odma pa kakav bude

I da jos situacija bude tragikomicnija, sad kad se rafinja pokazo kao dobar igrac za talijansku ligu, i inter ima pravo da ga otkupi za 35 miliona, sad inter nema para, i sta sad, moze se vratit nama al nam ne treba, moze npr sad southampton ponuditi 40 miliona a rafinja ce reci ne zelim tamo nego hocu ostati u interu, i propade ti poso

To ce biti na kraju tako da ce ga i prodati interu za 20 miliona, ili i za 15 ako ovi kazu nemamo vise da ga hebes, reci ce bolje i to nego da imamo nesretnog igraca i ustedit ce se na plati

Sad se pokazuje ono sto sam pricao kad su ardu dzaba davali turcima, reko sam ja da ce se svako sprdati sa nasim klubom, i kad sam reko bolje ga poslat na tribime i davatu platu do kraja ugovora, forumski copor ovako ko i za mesija to ismijava i odahne sto su se rijesili arde

Eh sad ce tako ispasti sprdnja i sa rafinjom, i sa svakim nasim izlaznim transferom jer ce nasi igraci i menadzeri njihovi sebi izabrati klubove i jake plate, a onda ce ti klubovinasoj upravi reci hoce igrac al mi nemamo toliko para i za transfer i igracevu platu, dajte nam ga dodzaba jer bolje vam je i to nego da imate nesretnog igraca,i nasi ce naravno tako i uraditi a forumski copor ce reci dobro je nek smo ih se rijesili kako bilo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 25 maj 2018, 22:12

Derdiyok je napisao/la:Kakav je ono bio dogovor sa Interom u vezi Rafine ako ovi izbore LP ? Da su obavezni da ga kupe ?
Mene su u januaru ovdje ubjeđivali da Inter jednostavno MORA kupiti Rafinhu za 30 miliona, kao u januaru ga nisu mogli kupiti zbog FFP, al na ljeto moraju, pominjali neke obligatorne ugovore, ovo ono, drž nedaj.
Vidjecemo na šta ce to izaci. Daj Bože da bude išta od toga :pray:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 25 maj 2018, 22:16

Ovo Siamo objavi maloprije

Rafinha and Inter, the relationship that all parties are interested to continue but there are many obstacles. First of all is the Financial Fair Play that makes spending difficult. According to Sport.es, Inter and Barcelona have an agreement to an obligation to buy clause set at 35 million euros in the vent of Inter’s qualification in the Champions League, plus another 3 million in bonuses linked to the player’s performance. But this obligation has never been confirmed by the two clubs according to Sport, expressing the will of Inter. Because if both clubs are confirmed and it is in writing form, in the eyes of UEFA and its control bodies, it is a true new signing.

But the fact that both clubs are not mentioning it anywhere does not mean it does not exist. Barca, in this sense, are very calm, knowing that they have concluded this operation. Now, we wait for Inter.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 25 maj 2018, 22:30

let3 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakav je ono bio dogovor sa Interom u vezi Rafine ako ovi izbore LP ? Da su obavezni da ga kupe ?
Mene su u januaru ovdje ubjeđivali da Inter jednostavno MORA kupiti Rafinhu za 30 miliona, kao u januaru ga nisu mogli kupiti zbog FFP, al na ljeto moraju, pominjali neke obligatorne ugovore, ovo ono, drž nedaj.
Vidjecemo na šta ce to izaci. Daj Bože da bude išta od toga :pray:
Ti si tvrdio da ne postoji posudba s obaveznim otkupom. Zato su te svi ubijedjivali u suprotno.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 25 maj 2018, 23:38

Tu je cini mi se jedina obligacija, odnosno obaveza, da barca mora pustiti rafinju interu ako ovi plate 35 miliona, znaci inter u boljolj situaciji 100 put, doveo igraca dzaba ko na neku probu, pa ako im se svidi mogu ga i zadrzati

Zamislite da je nama borusija dala tako dembu, evo vam ga, vidite kako ce se pokazati pa nam ga mozete i vratiti i ne morate placati preko sto miliona, a ako vam se pokahe,onda platite, ili da nam je valencija tako dala gomesa,ili roma dignea

To nema nigdje, jedino nasi strucnjaci prve takve dogovore

Kakva je situacija sa delofeuom i munirom, zna li to neko
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 25 maj 2018, 23:52

Samo da Andre Gomes ne osvoji Zlatnu loptu. :salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 25 maj 2018, 23:56

Moraju prodavati da bi kupovali, a ganjaju maloljetnu djecu po Brazilu za 20/30 miliona. :roll:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 25 maj 2018, 23:56

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakav je ono bio dogovor sa Interom u vezi Rafine ako ovi izbore LP ? Da su obavezni da ga kupe ?
Mene su u januaru ovdje ubjeđivali da Inter jednostavno MORA kupiti Rafinhu za 30 miliona, kao u januaru ga nisu mogli kupiti zbog FFP, al na ljeto moraju, pominjali neke obligatorne ugovore, ovo ono, drž nedaj.
Vidjecemo na šta ce to izaci. Daj Bože da bude išta od toga :pray:
Ti si tvrdio da ne postoji posudba s obaveznim otkupom. Zato su te svi ubijedjivali u suprotno.
Jednostavno ne volim ni vidjeti ta sranja sa posudbama...ili kupi ko čovjek ili odyebi od ograde, nemoj mi price " dođem ti lovu na ljeto garant"...isto oni klošari koji se grebu za marku ili cigaru... jer ovi ublehaši koji vode Barcu ne znaju prodati kako Bog zapovjeda.
Vidjecemo hoce li Inter kupiti Rafinhu i onaj Basaksehir (ili kako vec) Ardu.

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 26 maj 2018, 10:03

Što se mene tiče neka idu džabe, ali samo neka konačno odu jbt. Koliko će ih puta slati na posudbe i vraćati.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.