FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,Donnie Darko

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 18:19

let3 WroteColonNego, šta bi sa Tom & Jerry Minom :mrgreen: hoce li ga iko kupiti ili ce opet biti posudba majka :crazy:

Pa jučer se spominjalo da su ostale još samo finese, ali ništa još. Kažu dvoumi se Everton da li da ga uzmu za 32 milke ili da povećaju na 40, pa da nastave tradiciju kurcenja.. :kafa:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 06 avg 2018, 18:21

Ja konto prodan jos jucer, znaci nista od toga hahaha
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 06 avg 2018, 18:25

AlfredNobel WroteColon
let3 WroteColonNego, šta bi sa Tom & Jerry Minom :mrgreen: hoce li ga iko kupiti ili ce opet biti posudba majka :crazy:

Pa jučer se spominjalo da su ostale još samo finese, ali ništa još. Kažu dvoumi se Everton da li da ga uzmu za 32 milke ili da povećaju na 40, pa da nastave tradiciju kurcenja.. :kafa:

:mrgreen:

Vala neka nastave tradiciju kurcenja kad ih je krenulo :mrgreen: bilo bi bezveze da sada prekinu.
Šta je 40 milki za giganta sa merseysida :P njima je ofirno praviti transfere ispod toga :D

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 06 avg 2018, 18:26

let3 WroteColon
AlfredNobel WroteColon

Vala neka nastave tradiciju kurcenja kad ih je krenulo :mrgreen: bilo bi bezveze da sada prekinu.
Šta je 40 milki za giganta sa merseysida :P njima je ofirno praviti transfere ispod toga :D

Kompleksi :kafa:

To isto ko sad Espanjol kad bi bacio 60m za Mbiu :kafa:
1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13

Rome-Paris-London-Rome-Istanbul

Jurgen Klopp :kahva:
Edis Mulalić :dupliespreso:

"Da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup."

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 06 avg 2018, 18:29

Osim13 WroteColonKompleksi :kafa:

To isto ko sad Espanjol kad bi bacio 60m za Mbiu :kafa:

Pusti ljude da se kurce dok mogu, valja im se boriti za mjesto koje vodi u EL naredne sezone. Tom & Jerry Mina bi im bio pojacanje decenije :mrgreen:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 18:46

let3 WroteColon
AlfredNobel WroteColon

Ma uzeti 30 milki i da se napravi odličan posao. Kupili ga za 11, prodali za 30 nakon pola godine je san snova.

Zamisli ponude 80 za paket Mina-Gomes.. Ja bi im halalio pet miliona i poštarina džaba.. :lol:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 19:06

Arturo Vidal: "Da li sam ja anti-madridista? Ja sam 'anti' svakog kluba koji igra protiv Barcelone."

"Moj prelazak u Barcelonu je veći korak u mojoj karijeri od prelaska u Bayern."

"Real Madrid? Cilj mi je da osvojim Ligu prvaka, a želim to da uradim sa Barcelonom."

"Čuo sam da se u medijima govori o Barceloninoj DNK, ali ja sam ubijeđen da sa igračima imam nešto zajedničko."

"Leo Messi je najbolji igrač u historiji fudbala. Divan je osjećaj biti u istoj ekipi sa njim. Znam kako je igrati protiv njega."

"Kada mi je agent saopštio da se Barcelona interesuje za moje usluge, rekao sam mu da ne prihvata niti jednu drugu ponudu osim one iz Barcelone."

"Da li sam spreman za igru? Istina je da sam imao problema sa koljenom, ali sam i više nego spreman da igram. Već danas ću trenirati sa kolegama."

Like a boss.. :cool:

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 06 avg 2018, 19:38

AlfredNobel WroteColonNe znam šta se desilo ovom Rafinhi, kakav procvat, nevjerovatno.. Obavezno ga ostaviti, može on dosta toga ponuditi.

:ljepota:
"Zdravko Mamić osuđen je na šest godina i šest mjeseci zatvora"

1312
#Icardismo
#stillbreathing
"Nemre nikak stat i da hoće kad krene..."

100+ M € UKRADENIH iz Dinama and still counting #krimosZdravkoandUhljebi

JoeBleck
Kontakt:

PostPostao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 19:57

Prodat dok se jos uvijek dobre pare mogu uzeti.

On igra neku nedefinisanu poziciju za Barcin sistem.
Odlican je na pozicije 10-ke , ali Barca tu ili ne treba igraca ili jednostavno ima za klasu boljeg koji to moze popuniti.

40miliona staviti cijenu, koliko mu i jeste neka realna cijena na danasnjem trzistu.
Ako se niko ne zakaci , ostaviti ga da bude ispomoc.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 19:59

SiamoNoi WroteColon
AlfredNobel WroteColonNe znam šta se desilo ovom Rafinhi, kakav procvat, nevjerovatno.. Obavezno ga ostaviti, može on dosta toga ponuditi.

:ljepota:

Vi ciljate veći nivo, ne može i Modrić i Rafinha.. :kafa:

Pa neće ga niko za 40 hahahahahah.. Ostaviti ga, može dobro doći za rotacije. Riješiti se Gomesa i Denisa u sredini.

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 06 avg 2018, 21:05

Rekoh ja vama davno samo treba se postaviti ozbilkno kod prodaje igraca i prodavat ce se oni i to po dobrim cijenama

A on kad na sva zvon trubis da nam je neko nepotreban, da bi se bilo dobro rijesiti barem plate, normalno da te u trgovini niko nece uzeti zaozbiljno

Zato za svakog igraca pa i za gomesa treba pricati da imamo planove s njim, da mu se vjeruje, glatko odbiti posudbe i p materine, pa cete vidjeti kad takvi ko everton dodju s ozbiljnom ponudom, i to nije nista smijesno te cifre jer danas za trideset miliona i nema boljih, pogotovo u engleskoj

Pametno se uradilo sto se nije nastavila merhametli politika i dao se rafko interu dodzaba, odmah te drugacije gledaju
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 21:29

Nije ni sada bajna situacija oko prodaje.. Sreća pa ti je uletio Everton i kupio Dignea za 20, a nadam se da će i Minu za 30. Vidal otišao za 8 miliona, ali bolje i išta nego ništa kada je on u pitanju. Gomesa će biti teško prodati, za Denisa i Paca ništa ozbiljno. Možeš ti planirati i "pričati da imaš planove" (šta god to značilo), ali kurko.
Poslati zahvalnicu Evertonu, jer bez njih, teško bi išta tušnuo.

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 06 avg 2018, 21:35

Vrlo dobar igrac,neopterecen ozljedama sada i vide se rezultati.A nitko ne nudi velik novac zbog te opasnosti od ozljede vjerojatno tj.meni se to prije cini vise kao da se svi boje nove ozljede nego sto ce se on sad ponovno pokidat.Al to je i razumljivo donekle.Misljenja sam da bi Barceloni koristio u ovom izdanju u kakvom je bio i u Interu.Al opet,ima istine i u tome da je daleko najbolji kao desetka pa pitanje ima li smisla ostaviti u ovakvoj Barceloni.Mene zivo zanima kako bi se u ovom novom izdanju snasao u nesto povucenijoj ulozi.

Nazalost Inter trenutno nema tih 40ak milja za njega,tek iduce godine vjerojatno kada bi moglo biti kasno.Po meni itekako vrijedi iskrcat taj novac za njega.

A to kako je on zavolio Inter i ljudi u Milanu njega se dugo nije vidjelo.I sve se jako brzo dogodilo.Mozda najlijepsa 4 mjeseca jednog igraca i kluba sto se tice povezanosti.
"Zdravko Mamić osuđen je na šest godina i šest mjeseci zatvora"

1312
#Icardismo
#stillbreathing
"Nemre nikak stat i da hoće kad krene..."

100+ M € UKRADENIH iz Dinama and still counting #krimosZdravkoandUhljebi

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 22:00

Sassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..

JoeBleck
Kontakt:

PostPostao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 22:09

AlfredNobel WroteColonSassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..

A da ipak sacekaju Everton :mrgreen:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 06 avg 2018, 22:09

Romariooo WroteColonRekoh ja vama davno samo treba se postaviti ozbilkno kod prodaje igraca i prodavat ce se oni i to po dobrim cijenama

A on kad na sva zvon trubis da nam je neko nepotreban, da bi se bilo dobro rijesiti barem plate, normalno da te u trgovini niko nece uzeti zaozbiljno

Zato za svakog igraca pa i za gomesa treba pricati da imamo planove s njim, da mu se vjeruje, glatko odbiti posudbe i p materine, pa cete vidjeti kad takvi ko everton dodju s ozbiljnom ponudom, i to nije nista smijesno te cifre jer danas za trideset miliona i nema boljih, pogotovo u engleskoj

Pametno se uradilo sto se nije nastavila merhametli politika i dao se rafko interu dodzaba, odmah te drugacije gledaju

Sta si prodao bolan? Everton samo uletio s 20M za Dignea, cak ni za Minu nije official.

Paulinho, gdje to pise da se dobilo 50M? Sve se bojim sa ne bude ko i s Rafinhom. Jer govore dobit cemo pare u januaru :lol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

JoeBleck
Kontakt:

PostPostao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 22:13

SiamoNoi WroteColonVrlo dobar igrac,neopterecen ozljedama sada i vide se rezultati.A nitko ne nudi velik novac zbog te opasnosti od ozljede vjerojatno tj.meni se to prije cini vise kao da se svi boje nove ozljede nego sto ce se on sad ponovno pokidat.Al to je i razumljivo donekle.Misljenja sam da bi Barceloni koristio u ovom izdanju u kakvom je bio i u Interu.Al opet,ima istine i u tome da je daleko najbolji kao desetka pa pitanje ima li smisla ostaviti u ovakvoj Barceloni.Mene zivo zanima kako bi se u ovom novom izdanju snasao u nesto povucenijoj ulozi.

Nazalost Inter trenutno nema tih 40ak milja za njega,tek iduce godine vjerojatno kada bi moglo biti kasno.Po meni itekako vrijedi iskrcat taj novac za njega.

A to kako je on zavolio Inter i ljudi u Milanu njega se dugo nije vidjelo.I sve se jako brzo dogodilo.Mozda najlijepsa 4 mjeseca jednog igraca i kluba sto se tice povezanosti.

Dobar je Rafa , cijenim ga jer ima osobnost.Kao sto sam rekao ranije, nema adekvatnog mjesta za njega u ovom sistemu igre, sto ne znaci da nije kvalitetan igrac.
Dokazao se kao MVP Celte , igrac koji moze napraviti razliku ,u Interu je blistao.

Ne mogu da vjerujem da nisu u stanju dogovoriti posudbu od cca 10miliona za obavezom otkupa sa dodatnih cca 30 miliona do godine.
Ako ga u Milanu cijene ne vidim problem.

Meni je iskreno zao gledati lika koji zna igrati lopte ,kako trune na klupi a svjestan je da umije i da moze biti vazan saraf mnogih velikih klubova.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 22:26

JoeBleck WroteColon
AlfredNobel WroteColonSassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..

A da ipak sacekaju Everton :mrgreen:

Oni bi odmah 24 dali.. :lol:

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 06 avg 2018, 22:35

Jel vas stid slat ovakve ponude unitedu :P

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 06 avg 2018, 22:49

xaviesta WroteColon
Policeman WroteColon mu svako 6 mjeseci ne povecavaju platu

Da povećavaju mu zato je zadnji put ostalo 4 mjeseca do isteka ugovora. :urnebes:

Pa et to ti sve govori dakle jedva ga zadrzali

Koprcali ste se dok niste popustili i dali mu sta je i trazio kao uslov da ostane
Policeman"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.