FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 24 sep 2018, 14:38

Pa smije li iko u ovoj ekipi osim Messia poslati pas prema naprijed? Semedo par puta odlično utrčava, ali niko da mu doda. Imamo jednostavno pun vezni red alibi igrača. Albi džaba i brzina i odlične kretnje kada jednostavno ne zna ubaciti, samo napamet pošalje povratnu pa ako se neko nađe.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 24 sep 2018, 16:22

Bravo Messi. Konacno da pokazes kako kapiten treba da postupi.
Nek nisi ruku onom smecaru pruzio !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 24 sep 2018, 16:28

Glasajte da Mokes ne galami :mrgreen:

viewtopic.php?f=115&t=13539

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 24 sep 2018, 17:39

Blejzer10 je napisao/la:Glasajte da Mokes ne galami :mrgreen:

viewtopic.php?f=115&t=13539
Tačno ne znam za koga da glasam :lol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 24 sep 2018, 17:40

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 25 sep 2018, 13:37

I Busquets je isfurao sudiju na kraju s pozdravom, nije samo Messi :mrgreen:

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 25 sep 2018, 15:42



Nekad velika nada Barcelone B :mrgreen: Da lik ima imalo nogometne inteligencije mogao bi biti odlicno krilo, fizicke predispozicije ima kao malo ko ali dzaba mu sve to kad je glup ko ****.

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 25 sep 2018, 17:58

kakvi su sve igrali po krilima i on je morao dobiti šansu..
ima prvi korak koji lomi protivnika

mene nervira što ti treneri u Barceloni traže kontrolu lopte od svakog igrača.. . krilni igrač ne treba biti takav, on treba da troši lopte i ako od 10 pokušaja 2 prođe to je gol prilika.. a ovaj se ubio za svaki bunker i prolazio bi 5 od 10..bunker se probija tako što dođeš protivniku iza leđa, do gol aut linije..pogledajte kako je Iniesta to radio i vraćao povratne lopte.. a ne da kruzis oko zone
uostalom Overmars je na taj način napravio karijeru

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 25 sep 2018, 18:04

sombrero je napisao/la:kakvi su sve igrali po krilima i on je morao dobiti šansu..
ima prvi korak koji lomi protivnika

mene nervira što ti treneri u Barceloni traže kontrolu lopte od svakog igrača.. . krilni igrač ne treba biti takav, on treba da troši lopte i ako od 10 pokušaja 2 prođe to je gol prilika.. a ovaj se ubio za svaki bunker i prolazio bi 5 od 10..bunker se probija tako što dođeš protivniku iza leđa, do gol aut linije..pogledajte kako je Iniesta to radio i vraćao povratne lopte.. a ne da kruzis oko zone
uostalom Overmars je na taj način napravio karijeru
Guardiola je trazio od krila da ne napustaju svoju poziciju. Imas video gdje Henry prica, kad je to uradio i zabio gol, da bi drugo poluvrijeme presjedio na klupi.

I ja se slazem, posto vise nemamo onakve igrace, treba probijati preko krila, igrati direktnije. Sramota je da mi imamo Couthina, Dembelea, Suareza i Messija, evo sada i Malcoma a ne mozemo stvoriti priliku ako Messi ne uzme loptu. To je nedopustivo i tako se LP nece sigurno osvojiti.

Sjetite se MSN-a i 2015 i tog probijanja po krilima, tako smo sve osvojili, sto pokazuje da je ipak moguce da igramo i tako iako vise nemamo Neymara.

Drugo...treba reci da Valverde forsira 4-3-3 ove godine i primili smo vec bruku golova tako. Samo kazem. :kafa:
27.10.2020

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 25 sep 2018, 20:17

Ernesto Valverde razmišlja da i u meču protiv Leganésa napravi par rotacija u početnom sastavu, piše Mundo Deportivo. Ako do toga i dođe, Malcom i Miranda su igrači koji bi ovaj susret mogli početi od prve minute. Obzirom da je Jordi Alba odigrao sedam uzastopnih utakmica i da mu je možda potreban odmor, prisustvo Mirande ne bi trebalo da bude iznenađenje. S druge strane, Malcom do sada nije imao pravu priliku da se dokaže na terenu, a utakmica protiv posljednje ekipe na tabeli bi mogla natjerati stratega Blaugrane da ukaže šansu Brazilcu.
:ljepota: :ljepota:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 26 sep 2018, 06:53

Nakon Girone ne bi me začudilo da i u prvoj utakmici Kupa ne zarotira ništa.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2018, 08:23

leorey je napisao/la:
sombrero je napisao/la:kakvi su sve igrali po krilima i on je morao dobiti šansu..
ima prvi korak koji lomi protivnika

mene nervira što ti treneri u Barceloni traže kontrolu lopte od svakog igrača.. . krilni igrač ne treba biti takav, on treba da troši lopte i ako od 10 pokušaja 2 prođe to je gol prilika.. a ovaj se ubio za svaki bunker i prolazio bi 5 od 10..bunker se probija tako što dođeš protivniku iza leđa, do gol aut linije..pogledajte kako je Iniesta to radio i vraćao povratne lopte.. a ne da kruzis oko zone
uostalom Overmars je na taj način napravio karijeru
Guardiola je trazio od krila da ne napustaju svoju poziciju. Imas video gdje Henry prica, kad je to uradio i zabio gol, da bi drugo poluvrijeme presjedio na klupi.

I ja se slazem, posto vise nemamo onakve igrace, treba probijati preko krila, igrati direktnije. Sramota je da mi imamo Couthina, Dembelea, Suareza i Messija, evo sada i Malcoma a ne mozemo stvoriti priliku ako Messi ne uzme loptu. To je nedopustivo i tako se LP nece sigurno osvojiti.

Sjetite se MSN-a i 2015 i tog probijanja po krilima, tako smo sve osvojili, sto pokazuje da je ipak moguce da igramo i tako iako vise nemamo Neymara.

Drugo...treba reci da Valverde forsira 4-3-3 ove godine i primili smo vec bruku golova tako. Samo kazem. :kafa:
I dali bruku golova.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 sep 2018, 11:44

jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:
sombrero je napisao/la:kakvi su sve igrali po krilima i on je morao dobiti šansu..
ima prvi korak koji lomi protivnika

mene nervira što ti treneri u Barceloni traže kontrolu lopte od svakog igrača.. . krilni igrač ne treba biti takav, on treba da troši lopte i ako od 10 pokušaja 2 prođe to je gol prilika.. a ovaj se ubio za svaki bunker i prolazio bi 5 od 10..bunker se probija tako što dođeš protivniku iza leđa, do gol aut linije..pogledajte kako je Iniesta to radio i vraćao povratne lopte.. a ne da kruzis oko zone
uostalom Overmars je na taj način napravio karijeru
Guardiola je trazio od krila da ne napustaju svoju poziciju. Imas video gdje Henry prica, kad je to uradio i zabio gol, da bi drugo poluvrijeme presjedio na klupi.

I ja se slazem, posto vise nemamo onakve igrace, treba probijati preko krila, igrati direktnije. Sramota je da mi imamo Couthina, Dembelea, Suareza i Messija, evo sada i Malcoma a ne mozemo stvoriti priliku ako Messi ne uzme loptu. To je nedopustivo i tako se LP nece sigurno osvojiti.

Sjetite se MSN-a i 2015 i tog probijanja po krilima, tako smo sve osvojili, sto pokazuje da je ipak moguce da igramo i tako iako vise nemamo Neymara.

Drugo...treba reci da Valverde forsira 4-3-3 ove godine i primili smo vec bruku golova tako. Samo kazem. :kafa:
I dali bruku golova.
Poenta je da nista ljepse ne igramo sa ovom 4-3-3 kako se mislilo, cak naprotiv.

Pogledaj primljene golove prosle sezone i ove. Zabrinjavajuce svakako.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2018, 11:47

Pa šta bi ti ? Gledao 4 4 2 ili 4 3 3 gdje u prosjeku zabijas 3 gola po utakmici?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 sep 2018, 14:02

jasmin10 je napisao/la:Pa šta bi ti ? Gledao 4 4 2 ili 4 3 3 gdje u prosjeku zabijas 3 gola po utakmici?
Ma gdje bolan zabijas? Pa svako gostovanje jedva gola zabili. Druga je stvar sto si Huesci dao 8 komada na Campu pa se lafo vodi ta statistika.

Nemoj mi suplje, gledam utakmice i znam sta vidim.

Nemas vezne linije da bi igrao 4-3-3, jasno ko dan. Sa ovim puzevima nepokretnim i neucestvovanjem Suareza I Messija, to nikada neces moc igrat jer imas 3 igraca manje na terenu, ali eto doci ce i ta knock-out faza i klanje, pa zivi bili pa vidjeli.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2018, 14:12

Pa koju veznu liniju imaš za 4 4 2 Bgt ? Ionako treba trčati za ove napadače a ti bi izbacio jednog veznjaka koji bi mogao obavljati taj dio posla.
Pa i kad izuzmes Huescu opet su zabili 14 golova u 5 utakmica. Malo li je.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 sep 2018, 14:26

jasmin10 je napisao/la:Pa koju veznu liniju imaš za 4 4 2 Bgt ? Ionako treba trčati za ove napadače a ti bi izbacio jednog veznjaka koji bi mogao obavljati taj dio posla.
Pa i kad izuzmes Huescu opet su zabili 14 golova u 5 utakmica. Malo li je.
Sa nepokretnom, tomom i sporom veznom linijom uvijek dobro dodje jos jedan par nogu.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 26 sep 2018, 14:51

Kralju 4 4 2 znači da bi Coutinho i Dembele igrali po krilima, a Rakitic i Busquets u vezi. Ne znam kako ti je to pokretnije od trenutne ekipe.
Treba izbaciti Suareza a umjesto njega Vidala. To bi već licilo na nešto.

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 26 sep 2018, 14:53

Svaka ekipa koja ima plan, ugiran, po automatizmu iznošenja lopte, stvori nam probleme, zvala se ta ekipa Real Madrid, ČElzi, City il Đirona.
Nemamo igrače za brz presing, nego se zonira, igra na postavljanje, a to ne prolazi. Još ako Luis i Messi prošetaju, ne mogu Dembele i Kutinjo to sami isprsjecati, još iza njih dizelaši Buskets i Rakitić.
100% u jačim utakmicama igraće Vidal u veznom redu a Kutinjo klupa. Ono što smo dosad naučili od Valverdea, to se nameće. igraće se neka 4-4-2 kao protiv Čelzija.

Ne bi pala kruna s glave mravu da klupira Suareza, Messi u napad, a Kutinjo iza njega. Bar kad se bude lomilo u LŠ. A i sa klupe imaš Suareza koji može bljesnuti u momentu. Ali bojim se da otog nema ništa.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 sep 2018, 15:16

jasmin10 je napisao/la:Kralju 4 4 2 znači da bi Coutinho i Dembele igrali po krilima, a Rakitic i Busquets u vezi. Ne znam kako ti je to pokretnije od trenutne ekipe.
Treba izbaciti Suareza a umjesto njega Vidala. To bi već licilo na nešto.
Ne znam ja sta ce on da uradi, ali 4 napadaca koja skoro da i ne igraju odbranu i 2 dizelasa u veznoj liniji nece proci u LP kad se bude lomilo, cak sta vise, ja sam uvjeren da cemo se opet obrukati protiv nekog.

Pa pogledaj malo kako nam protivnici lako dolaze u gol sanse, sa 2 pasa dodju ispred gola, cak nam je i Huesca zabila 2 komada na Campu. Dok s druge strane mi sa 4 ofanzivca ne mozemo prilike stvorit ako Messi nesto ne napravi. To je zabrinjavajuce.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.