FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 19 mar 2019, 16:23

Mokes je napisao/la:Arda je na posudbi do 2020. kada mu ističe ugovoro. Tako da se on sigurno neće vratiti. Gomesa valjda Everton otkupi.
A lažeš da je on još vaš igrač :urnebes: :bow:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 mar 2019, 16:26

Bradonja se zayebo sa onom ponudom iz Kine. Mogao je mlatnuti daleko veće pare za drkanje kurca u debeloj hladovini.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 19 mar 2019, 16:39

Ne mozes porediti Paca i Jovica.Paco je igrac 16 metara,Jovic je all rounder.Strasno je talentovan i kompletan.Mislim da bi u Barci postao jos bolji igrac.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 19 mar 2019, 17:52

Mokes je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:
Mokes je napisao/la: Subota, 30.03. protiv Espanyola u 16.15. Jesi u Sarajevu :think:
Jesam. Ko će još?
Saću da priupitam :)

@ostali. Je li neko zainteresovan da skupa pratimo tekmu Barca-Espanyol. Utakmica je u subotu 30.03. u 16.15. Svako je dobrodošao. Pa da vidim ima li zainteresovanih. Da konačno upoznam ove stručnjake što bi bolje vodili Barcu od Valverdea :mrgreen:
Došao bih maksuz. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 mar 2019, 19:00

Ako ce Suarez biti prvi spic i dalje onda ne treba niko, jer ovaj nece nikada prihvatiti da izlazi nakon sat vremena ili da odmara 30 % ligaških utakmica.
Ako ce trazi prvi napadac onda definitivno Griezman ispred Jovica. To sto ovaj trpa po Bundesligi ne znaci nista.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 mar 2019, 21:03

let3 je napisao/la:
Katalonski Sport piše kako je Luka Jović za Barcelonu puno bolja opcija od Antoinea Griezmanna. Naime, srpski reprezentativac je dosta jeftiniji i mlađi u odnosu na Francuza, koji je sam sebi narušio izglede kod Katalonaca nakon što ih je prošlo ljeto odbio. Također, cijena napadača Frankfurta ne bi prelazila 60 milijuna eura, dok je s druge strane cijena Atléticovog igrača fiksirana na čak duplo više. Statistički opet prednjači 21-godišnjak s fotografije u prilogu, budući da je postigao 22 pogotka i podijelio sedam asistencija u 36 nastupa u odnosu na Griezmannovih 18 golova i osam asistencija u 39 odigranih utakmica.
Mislim da ove tri stvari jasno pokazuju zašto se uprava Barce okrenula Joviću i njemu daje prednost.
Griezmann je imao svoju šansu da dođe u Barcu, kada su ga docekivali raširenih ruku, a on zauzvrat napravio citavu dramu sapunicu, poigrao se sa Barcom, iskoristio je samo da bi sebi nabio vecu platu u Atleticu....mislim, vrhunski igrac koji ima iskustvo igranja u Primeri, vjerovatno bi bolje leg'o Barci od Jovića, ali što bi naš narod reko: Poslije yebanja, nema kajanja....sad se može materi svojoj predomišljati i kajati, baš kao i Neymar.
Mada ja i onako ne vjerujem previše u te vijesti da se nešto kaje, al eto :mrgreen:
Ako jovic vrijedi 60, onda grizman vrijedi 360 miliona, ima decko kvaliteta i potencijala, stoji to, al mnogi su i triput bolje izgledali tako u manjim klubovima pa kad dodju u barce ne mogu meda.

Jovic treba probati ako nema nista od grizmana i ako suarez ostaje, il ako ide a mesi se planira u spic, pa onda da jovic bude tu u nekoj rotaciji dok se ne vidi mozel postat standardan prvotimac, i to do 50 miliona da kosta

A grizman je vec izgradhena top clasa moji igra u top klubu i reprezentaciji i stilom igre savrseno odgovara ovoj barci, s njim umjesto suareza bili bi osjetno jaci, a s jovicem je teska lutrija, nema veze sto je grizman zahebao prosle godine, imao je i razloge sto jest jest, opet treba probati i vidjeti, jer zbog takve klase se vrijedi boriti i dalje, a ne glumiti uvrijedjenu mladu i uzdati se u ostarjelog suareza ili one season igraca jovica, samo grizman ili mbape su igraci za koje se vrijedi boriti od napadaca, mbapea nema teorije dovesti pa onda treba zapet za grizmana
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 19 mar 2019, 21:04

slika

5 Bilbau :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 mar 2019, 21:13

4 Sevilli, 3 Atleticu i 2 Realu.

United ima vikend pauzu prije prvog meča(FA kup slot).
Igraju znači za vikend nakon reprezentativne s Watfordom pa u utorak s Wolsima.
Barca igra Espanyol u subotu, Villareal u utorak pa derbi Atletico u subotu.
Morat će rotirati na Madrigalu. Nadam se da nece biti toliko tvrdoglav, mogu se halaliti bez problema 3 boda tu, plus ono, Villareal je u tolikom ku.rcu da bi se i s rezervama mogao ostvariti dobar rezultat.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 19 mar 2019, 21:18

Sa antipatičnim chokerom Griezmannom imaš 3 ljevaka u vrhu napada.

Kako iskombinovati to ?

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 mar 2019, 21:50

Rajaz je napisao/la:Sa antipatičnim chokerom Griezmannom imaš 3 ljevaka u vrhu napada.

Kako iskombinovati to ?
Pa Demba bi ispušio.

Ili bi išlo ovako: Messi - Griezmann - Demba

Ali Mrav bi igrao ovo:

-----------Busquets---------
---De Jong--------Arthur--
-------------Messi-----------
---Griezmann--Suarez----

Znači 300 miliona na klupi u slučaju kad bi Coutinho ostao. Ako bi Rakitić ostao, onda 200tinjak (De Jong/Arthur i Dembele). :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 mar 2019, 22:10

Tesko da bi Grizi igrao cistu devetku. A de sad realno, jel vi fkt mislite da ce Jovic izbaciti jednog Suareza iz prve postave? Covjek slozi 20 golova u raspaloj BL i upast ces tek tako u prvu ekipu Barcelone sa 21 godinom. Kako da ne. Pa doslo je vrijeme da se igraci za rotacije placaju po 50-60M eura. A on ce biti samo to i nista vise ako dodje.

S Griezmannom je vec druga stvar, kazu da ga Valverde obozava, ali je jasno da bi onda neko zaplatio iz prve ekipe tj Dembele/Coutinho. Ne znam, ja sam uvijek za dolazak provjerenih top klasa u klub, 120M eura je bagatela za Grizija jer nema jaceg dostupnog igraca trenutno.

I kazem, pustite se godina, Villa i Suarez su dosli u istim godinama u klub.

Otkriveno je da recimo Malcom dobija mizernu minutazu jer ga je klub doveo bez saglasosti trenera i zato mu ovaj ne da da igra. Ako dodje Jovic, desit ce se ista stvar, zapamtite.

@messilla, ta druga formacija je strasnaaaa.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 mar 2019, 23:12

messilla je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Sa antipatičnim chokerom Griezmannom imaš 3 ljevaka u vrhu napada.

Kako iskombinovati to ?
Pa Demba bi ispušio.

Ili bi išlo ovako: Messi - Griezmann - Demba

Ali Mrav bi igrao ovo:

-----------Busquets---------
---De Jong--------Arthur--
-------------Messi-----------
---Griezmann--Suarez----

Znači 300 miliona na klupi u slučaju kad bi Coutinho ostao. Ako bi Rakitić ostao, onda 200tinjak (De Jong/Arthur i Dembele). :mrgreen:
....demba.....grizman..... Coutinjo...
..................... Messi............

Iza njih dva zadnja vezna, rakitic i buskec od staroguzija ili artur... De jong mladjarija, ili vidal tu da igra, uglavnom ovo bi bilo po meni brutalno dobro, grizmanu savrsena pozicija, mesiju takodjer, s tim da bi cesto i mijenjali pozicije, coutinjo posto nit moze ko krilo nit klasicni vezni, ovako nesto izmedju po lijevoj strani bi ga mozda preporodilo, imo bi se balans jer svi osim mesija bi pomagali defanzivu itd

E sad ako ostane recimo suarez, uvijek se moze zamijeniti s bilo kim od ove cetvorice naprijed, ako nema coutinja, zarotira se, demba lijevo, grizman desno mesi i suarez u sredini, ako nema mesija suarez umjesto njega, tako kad nema i grizmana, a kad nema dembe onda grizman desno a suarez u spic

Moglo bi se sve uklapati, 4 pozicije i 5 jakin imena nije previse ako se ovako lijepo moze rotirati, problem je kad su dva jaka imena za jednu samo poziciju, grizman daje puno mogucnosti jer je polivalentan i jako odgovoran u pomaganju odbrani, zato vrijedi suhog zlata

Sad recimo da imamo grizmana igro bi uvijek umjesto coutinja, demba bi preso lijevo a desno bi igro grizman ili mesi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 mar 2019, 14:33

De Ligt mnogo blizu.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 20 mar 2019, 14:36

leorey je napisao/la:De Ligt mnogo blizu.
Ja mislim da je to praktično gotova stvar. Odličan posao uprave u zadnje vrijeme, nema šta. :zviz:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Fudbal
Postovi: 870
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Fudbal » 20 mar 2019, 15:52

Pa nece Jovic odmah doci i uskociti u prvu postavu taman godinu dana nek se prilagodjava i od ljeta 2020 nek preuzme ulogu prvog napadaca. A i mladji je od Grizmana 7 godina,vrijeme je pred njim.
Ne vidim kako spojiti Grizmana Mesija Suareza i Dembelea u jednoj ekipi i da nema nezadovoljnih..
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 mar 2019, 19:56

Moze se to spojiti, dodas tu jos i coutinja i onda u formaciji 4-2-3-1 imas naprijed te 4 pozicije na kojima se rotira 5 igraca, samo jedan dakle ostaje na klupi, i kad uzmes u obzir povrede,rotacije itd, svko bi se tu naigrao i nema problema, messi i suarez su poceli shvatat da ne trebaju svaku igrati, demba i coetinjo i ovako ne igraju svaku, ne bi to bio problem nikakav za uklapati, bilo bi minuta i utakmica jos i za malcoma i alenu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 20 mar 2019, 23:43

Vrijedi rizikovati sa Jovićem, možda ga čak sad kaparisati i ostaviti jednu sezonu u njemačkoj. Nemaš danas nekih opcija. Uostalom ista je stvar i sa De Ligtom, ni on neće upasti u prvu odmah Pique je u strašnoj formi i kad bi dobio konkurenciju u vidu ovog malog ne bi se opuštao kao do sad.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 mar 2019, 00:05

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 00:05

Ma nece ti onda De Ligt ni dolaziti jer....

slika

Ne kupujes Golden Boy-a da bi ti sjedio na klupi pola sezone. Ko ce da ide, to je vec druga stvar.
27.10.2020

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la marconato » 21 mar 2019, 08:54

Sve zavisi sta uprava Barce zeli i kakvi su joj planovi.
Ukoliko misle da Suarez i dalje bude apsolutni numero uno, a da novi napadac (Jović) kupi mrvice, onda je za obje strane bolje da ga kaparisu i ostave u Frankfurtu jos sezonu. Tim vise ukoliko ovi izbore CL, ali opet s druge strane pitanje je koliko bi svabe onda forsirale tudjeg igraca.. :hmmmmm:

Sto se samog Jovića tice, nevjerovatan je potencijal! Jos u Zvezdi se to moglo vidjeti kada je u omladincima trpao 30-40 komada po sezoni.
On fakticki nema izrazito slabu karakteristiku u igri. Obje noge su mu skoro pa identicne, moze i na 9, ali i mali povucenije.
Barca je idealna sredina, ali po mom misljenju tek za jos jednu sezonu, jer u njegovim godinama ubistvo je sjediti na klupi...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca i 20 gostiju.