FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Nitro » 26 maj 2019, 02:31

Praviti ekipu bez Messija, oko nekih novih snaga. Prolongiranje ispisnice Messiju i njegovim drugovima panjevima (Buskec Pike itd) samo moze ostaviti trajne posljedice u buducnosti. Sumnjam da imaju petlju za to, tako da slijede godine prosjecnosti Barcelone, kao i u periodu prije Messija.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 02:33

Osim13 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Daju 140 miliona na najvecu ublehu Coutinha da bude neka zamjena za Iniestu :rol: kojoj budali je to palo na pamet :tokralju: i onda je kukanje što se veza spora :rol: za te pare se tri veznjaka mogla dovesti što sam pisao ranije, ali jok daj dovedi brazilsku zvijezdicu koja nestaje na terenu svaku bitniju utakmicu...jadnik, ne paše mu sistem, šta li :rol: bolje razvijati 32-godišnjeg Vidala nego nekog masijca -a njih šalju po posudbama ili poklanjaj okolo.. ima logike
Daju 120 miliona na Dembelea od kojeg imaju koristi svaku 10-tu utakmicu, pošto je lik više u bolnici nego na terenu i onda je kukanje kako Messiju treba Messi pomoc u napadu :lol:
Bogam brate ispade da se nije džaba Klopp smijao kad ste poslali tu lovu za Coutinha :mrgreen:
Pa ko se ne bi smijao :lol: dati tolike pare za Coutinha :tokralju:

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 02:42

Nitro je napisao/la:Praviti ekipu bez Messija, oko nekih novih snaga. Prolongiranje ispisnice Messiju i njegovim drugovima panjevima (Buskec Pike itd) samo moze ostaviti trajne posljedice u buducnosti. Sumnjam da imaju petlju za to, tako da slijede godine prosjecnosti Barcelone, kao i u periodu prije Messija.
Drug, Barca je u periodu prosjecnosti vec dvije godine, i to sa Messijem ;) kakva ce biti nakon njega, nek je Bog na pomoci. Titula se uzela jer je Primera oslabila znatno. Evropa je pravo mjerilo, a tu smo vidjeli sve.
U pravu si za prolongiranje remonta ekipe, ali zato treba uprava sa mudima i planom + pravi predsjednik + pravi trener iza koga ce svi stati. Barca trenutno nema niti jedno od nabrojanog. Tako da nema ništa od Remontnog Zavoda Hadžići :mrgreen:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Nitro » 26 maj 2019, 02:47

let3 je napisao/la:
Nitro je napisao/la:Praviti ekipu bez Messija, oko nekih novih snaga. Prolongiranje ispisnice Messiju i njegovim drugovima panjevima (Buskec Pike itd) samo moze ostaviti trajne posljedice u buducnosti. Sumnjam da imaju petlju za to, tako da slijede godine prosjecnosti Barcelone, kao i u periodu prije Messija.
Drug, Barca je u periodu prosjecnosti vec dvije godine, i to sa Messijem ;) kakva ce biti nakon njega, nek je Bog na pomoci. Titula se uzela jer je Primera oslabila znatno. Evropa je pravo mjerilo, a tu smo vidjeli sve.
U pravu si za prolongiranje remonta ekipe, ali zato treba uprava sa mudima i planom + pravi predsjednik + pravi trener iza koga ce svi stati. Barca trenutno nema niti jedno od nabrojanog. Tako da nema ništa od Remontnog Zavoda Hadžići :mrgreen:
Bez svakoga se može, ali kao što ti reče, sumnjam da imaju muda za taj remont. Mislim da bi sad tajming bio idealan jer je i Real u qrcu. Atletiko isto vrši remont, mogla bi se koja titula i uzeti u tom procesu.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 26 maj 2019, 02:55

Jedna od najljepsih odluka vezanih za Barcelonu ove godine. Ne gledati utakmicu i ugasiti internet. Vrh !
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sljivo » 26 maj 2019, 03:00

Ima l triplete? Još par tekmi u prvenstvu i Reala bi stigli po trofejima. :mrgreen:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 26 maj 2019, 03:03

Ma svako sklapanje ekipe bez Messija je glupost. Neki igrači su tu barem godinu duže negoli bi trebali biti, drugi, pak, vjerovatno nisu nikako ni trebali doći, dok su treći došli samo zato što... Ma ne zna niko zašto (Malcom). Što se tiče trenera na tržištu, krajnje je vrijeme da uprava dovede nekog ko gaji atraktivan fudbal, ali da nema taj famozni Barcelonin DNK. Mišljenja sam da bi dovođenje Koemana bila greška. Setien je sa onom ekipom Betisa igrao lijep, atraktivan pa i učinkovit fudbal. Sigurno da bi sa mnogo jačim igračkim kadrom činio čuda. S obzirom na probleme Reala i evidentno zasićenje u ekipi Atletica zbog kojeg i idu u rekonstrukciju, ovo je prava prilika da uprava Blaugrane učini jedan "čudan" potez. Čudan na pravi način.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 03:20

Nitro je napisao/la: Bez svakoga se može, ali kao što ti reče, sumnjam da imaju muda za taj remont. Mislim da bi sad tajming bio idealan jer je i Real u qrcu. Atletiko isto vrši remont, mogla bi se koja titula i uzeti u tom procesu.

2015, Sociedad, Anoeta, treci na tabeli


Lucho (nekad zayeban i prgav igrac, ex legenda Barce) skupio muda i pocalio Messija i Neymara na klupu, htio da preko njih izbilda autoritet. Pomalo glupo, al nema veze. Svi mu se smijali, al sad iz ove perspektive vidimo da je frajer imao muda to o cemu pricas. Naravno, niko iz uprave nije stao iza svog trenera.
I zamalo izgubio posao sutradan :lol: Xavi (nekadašnji njegov mladi saigrac) mu spašavao guzove i mirio strane, spuštao loptu, pao dogovor u stilu Ne glumi mangupa, ne barkći ništa da se ne bi vracao u Celtu ili Romu. Ostalo je historija, nakon toga više nisu izgubili utakmice, zgazili sve po Evropi i Španiji, legla tripleta.
Ali tada su ti igraci shvatili da su veci od svakog trenera ! da im treneri moraju pušiti q, da se treneri moraju njima prilagođavati i tako to traje.
I evo 2019 dolazi klimaks te generacije.
I ko ce sad reci Piqueu ili Busquetsu hajmo momci pedala , dosta i vas... konformista Bartomeu :rol: isprepadani poltron Valverde :lol: nema tog mudonje trenutno u Barci.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 maj 2019, 03:47

Pazi rezona majke ti, ovo je scenario iz nekog Monty Python skeča.
Pali smo u prosjek, sa dvije titule u zadnje dvije godine. U ekipi ne valja niko osim MATSa, Messija i donekle stopera i povrh svega trener je neko ko nema veze sa životom.
Znači da je trener neko ko poznaje fudbal malo više od Alije zvanog Braco, i ovako trula ekipa sa 2 1/2 kvalitetna igrača u rosteru bi uzela tripletu.
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 04:00

xaviesta je napisao/la:Pazi rezona majke ti, ovo je scenario iz nekog Monty Python skeča.
Pali smo u prosjek, sa dvije titule u zadnje dvije godine. U ekipi ne valja niko osim MATSa, Messija i donekle stopera i povrh svega trener je neko ko nema veze sa životom.
Znači da je trener neko ko poznaje fudbal malo više od Alije zvanog Braco, i ovako trula ekipa sa 2 1/2 kvalitetna igrača u rosteru bi uzela tripletu.
U pravu si.
Zapravo, mi forumaši smo krivi za sve, jer ovaj prekomjerni hejt je demoralisao trenera i igrace. Pa su zbog nas jadni izgubili Copu od Valencije bez ispaljenog metka, izbrukali se protiv Rome i Liverpoola za sva vremena....mi forumaši, smo najveca gov.na i nezahvalna gamad.
Ostani Ernesto i yebi neznalice.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 maj 2019, 04:04

Cestitam. U moru tvojih glupih postova uspjesno si napisao i najgluplji.
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 04:07

xaviesta je napisao/la:Cestitam. U moru tvojih glupih postova uspjesno si napisao i najgluplji.
Naravno, moji postovi su najveca glupost, a tvoji postovi su tradicionalno najpametniji, puni razumijevanja, ostavljaju sve bez daha :clap: normalno

Usta moja hvalite me na sve strane :thumbup:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 maj 2019, 04:10

Moram biti iskren i reći da su tvoji kamilica sta se sve ovdje napise.
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 29042
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 04:14

xaviesta je napisao/la:Moram biti iskren i reći da su tvoji kamilica sta se sve ovdje napise.
Ma jasno, sve sami glupani i limitirani ljudi. Šta ces kad smo takvi, bolje ne možemo. jbg
Ja ne znam što se spuštaš i dolaziš ovdje na ove forume i raspravljaš sa glupanima, ne prilici to tebi, ti si akademik covjek.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 26 maj 2019, 05:12

Jel stigla tripleta?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 26 maj 2019, 09:23

parangal je napisao/la:
let3 je napisao/la: A kako da podijele ispisnice Messiju, Piqueu, Busquetsu, Albi, Suarezu itd....pa tek onda bi izazvali bijes navijaca, a sebe istjerali iz kluba....nema toga ko ce njih nogirati ;)
I nemojte samo pominjati Guardiolinu cistku Ronaldinha, Eto'a, Deca, Marqueza itd, jer ti nisu ni blizu osvojili trofeja za Barcu niti ostavili traga u klubu, kao ovaj gore pomenuti klan.
Naravno da Mesi ne spada u tu "ekipu"....čovek je i ove godine najbolji strelac LP i zlatna kopačka (čak treći put uzastopno i šesti ukupno) a na kraju dobio drvenu kitu tj. samo Primeru :lol: ....da ponovim, od govana od igrača je napravio milionere i tobož "nedodirljive"....isključivo SAM! I smešno i tužno u isto vreme sa kim je protraćio najbolje igračke godine (24-32) i u Barsi i u reprezentaciji.....valjda karma neka :mrgreen:
dobro si primijetio ovo da je messi od nekih igraca napravio milionere i nedodirljive

ne samo da je napravio, nego ih i dalje drzi u tom statusu,i dok je tako, jednog dana shvatit cete da je messi ne jedini, al glavni razlog nasih blamaza, on je jedini koji moze presjeci i jednom izjavom ili jednim migom uticati na promjenu trenera, stila igre i igraca. al nece, jer i njemu ovo godi, manje rada, vise para i druzenja s jaranima i to je to, to sto nikad nece biti goat, to je vec prezalio
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Mokes
Postovi: 14891
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 26 maj 2019, 09:24

Monolog je napisao/la:Ma svako sklapanje ekipe bez Messija je glupost. Neki igrači su tu barem godinu duže negoli bi trebali biti, drugi, pak, vjerovatno nisu nikako ni trebali doći, dok su treći došli samo zato što... Ma ne zna niko zašto (Malcom). Što se tiče trenera na tržištu, krajnje je vrijeme da uprava dovede nekog ko gaji atraktivan fudbal, ali da nema taj famozni Barcelonin DNK. Mišljenja sam da bi dovođenje Koemana bila greška. Setien je sa onom ekipom Betisa igrao lijep, atraktivan pa i učinkovit fudbal. Sigurno da bi sa mnogo jačim igračkim kadrom činio čuda. S obzirom na probleme Reala i evidentno zasićenje u ekipi Atletica zbog kojeg i idu u rekonstrukciju, ovo je prava prilika da uprava Blaugrane učini jedan "čudan" potez. Čudan na pravi način.
Nešto nisam optimističan glede trenera koji je dobio otkaz u Betisu. Za Koemana se slažem.

Najgore je što se i nema neke kvalitetne dostupne opcije nema. Xavi je nažalost premlad :think:

I de briši ove nitre, saurmane i jefte s ove teme, imaju oni drugu temu, pa tamo nek' trolaju.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 26 maj 2019, 09:59

Najjace mi je prizivanje Setijena koji je toliko dobar bio da su ga pedalirali iz Betisa.Radije da Valverde ostane nego taj mazac ociju nekog prefinjenog stila igre cija ekipa vise prima nego sto daje.Betis je ekipa za top7 , on je jedva uspio biti 10 na tabeli.

Sve vise sam misljenja da nema alternative dostupne na trzistu.Treneri poput Ten Haga i tih batacica ni jezik ne znaju , tako da je to nesto irealno.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 26 maj 2019, 10:03

Radije bi da dodje Bazdarevic nego da ostane **** Valverde.Najgora moguca opcija je ostanak te ublehe.

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 26 maj 2019, 11:01

jel slobodan Lopetegui hahahh
daj bilo šta samo ne ovog
kad je uspio da otjera ljude da ne gledaju klub koji prate intenzivno od kad smo dobili špansku ligu na TVu, znaš dokle je došlo

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.