FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 16 avg 2019, 23:56

Ma nije sramota na San Mamesu gubit, pa gubili smo tu i s boljim igracima, nego je fazon sto ces po igri u 90 % utakmica iste stvari gledat kao danas. Tj igra bez igre. Cak i kad pobjedis.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 16 avg 2019, 23:59

BoixosNois1899 WroteColon
Evander WroteColonAlbert Roge (katalonski "Sport"): "Oni koji misle da je 'Slučaj Neymar' gotov - griješite. Nakon ovog večeras očekuje se novi napad na Neymara."

Sva sreća pa će dovesti Neymara i riješiti sve probleme u ekipi.

Pa čuj to se ne zna, može se pretpostaviti....ali ono što se zna da je Osman Dembele posle pune 2 sezone i treće u Barceloni pokazao da nije napredovao NIŠTA....igrač bez prodora, bez centaršuta, bez šuta, pasa, pregled igre NULA....jednom rečju TELE na terenu!!! Ne može se više vaditi ni na godine a vala ni na adaptaciju jer mu je treća sezona....

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 17 avg 2019, 00:02

Mokes WroteColon
MrHc WroteColonGriznan = Arda Turan

Neymar=Deulofeu.

Samo se nadam da sad neće krenuto all in za ciganče. Kakav panic buy bi to bio. :facepalm:

Ne diraj nista !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:03

parangal WroteColonPa čuj to se ne zna, može se pretpostaviti....ali ono što se zna da je Osman Dembele posle pune 2 sezone i treće u Barceloni pokazao da nije napredovao NIŠTA....igrač bez prodora, bez centaršuta, bez šuta, pregled igre NULA....jednom rečju TELE na terenu!!! Ne može se više vaditi ni na godine a vcala ni na adaptaciju jer mu je treća sezona....

Tacno je to.
Al mogu li ja tebe sad nešto pitati.
Koji je to igrac napredovao igracki pod vodstovm ziheraša, u zadnje dvije godine otkako je on na klupi ? ima li neki ? da ne bude samo kritika po Dembeleu.
Ja mislim da je to nemoguce pod vodstvom ovog trenera. A mnogi ce nazadovati, ako ostane.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 17 avg 2019, 00:03

Ko je onda napredovao? Moze li se bar jedno ime istaci?
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 17 avg 2019, 00:07

leorey WroteColonKo je onda napredovao? Moze li se bar jedno ime istaci?

Ter Stegen :urnebes:
redovno je na vjetrometini

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 17 avg 2019, 00:08

SLUŽBENO: Philippe Coutinho odlazi na jednogodišnju posudbu u Bayern koji će nakon toga imati neobaveznu opciju otkupa njegovog ugovora!

Vijest je potvrdio minhenski klub.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:09

leorey WroteColonMa nije sramota na San Mamesu gubit, pa gubili smo tu i s boljim igracima, nego je fazon sto ces po igri u 90 % utakmica iste stvari gledat kao danas. Tj igra bez igre. Cak i kad pobjedis.

Pa naravno da hoće.....ja se posle ove utakmice večeras pomalo brinem za De Jonga. Veće su šanse da tim njega prilagodi sebi (daj prvom do sebe i boli te qurac čekamo Mesija da napravi nešto) nego on da ubrza igru. Pogotovo od ulaska Rakitića komotno ću reći da je De Jong zaličio na Busquetsa samo plavog, naravno nije to njegova krivica već tog stila igre na koji se tim navikao. Franki je sam skoro kritikovao to davljenje lopte u vezi i dodavanje bez cilja i svrhe nije on na to navikao u Ajaxu a plašim se da će ovde biti prisiljen na to.....nije to dobro nikako

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:10

Tesnjak1991 WroteColonSLUŽBENO: Philippe Coutinho odlazi na jednogodišnju posudbu u Bayern koji će nakon toga imati neobaveznu opciju otkupa njegovog ugovora!

Kljucna rijec koja sve govori.
Drugim rijecima i naredno ljeto ce debili ganjati nekog naivca da ga kome uvale, a pošto su nesposobni za prodaju - opet ce ici posudba za posudbom dok mu ne istekne ugovor.

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 17 avg 2019, 00:10

Tesnjak1991 WroteColon
leorey WroteColonNemamo mi nikakvog plana ako Messi nije na terenu.

Izgleda da nam ide 20M eura od Bayerna sad, a on ce tamo imat platu 12M. Na kraju sezone ako ga zele otkupiti moraju isplatit 120M.

Super je ovo, dakle ustedit ces 50M za platu i bonuse i plus jos vratit 20M, tj njegovu platu iz prosle sezone.

i da ga je još prodat nekako za bar 60-70 M, i skoro da smo se izvukli od tog transfera :mrgreen:

Haha, haj sto imamo strucnjake u upravi, vec i medju navijacima koji nesto opravdavaju

Pa strucnjaci moji, ova uprava osim sto ce ostati u historiji zabiljezena da je ostavila trenera koji je dvije godine ispadao s tri gola prednosti od smijesne rome i osakacenog liverpoola, ostat ce upamcena i po historijskoj blamazi da igraca kojeg su platili 140 miliona daju na posudbu sezonu i po poslije, pa to je bogu plakat, djeca nam se smiju

Da je posudba ova sa obavezom otkupa dalo bi se pricati, ovako superkapitalca dajes nekome da vidi kakav ce biti pa da onda vide hocel ga otkupiti haha, pa tako se vise ni juniori ne daju, pa ovu su gluposti epskih razmjera i vi tu nesto filozofirate

Bajern je bio spreman losijeg igraca sanea platiti toliko, platili bi i coutinja jer su u panici, ili bi bio obavezan otkup, ovako je smijurija epskih razmjera

Da ovo znaci da nece nejmar doci, mogao bih i prihvatiti to, al strucnjaci ce nakon 3-4 epske smijurije napraviti i petu, napast ce sad nejmara sa dembom i 150 miliona ko da gledam, pa kad ovaj dodje onda ce i grizman biti materijal za posudbu, pa onda kad stari nejmar nesto namirise a mladji nejmar pocne pravit sranja po klubu onda ce i njega posudjivati

Da se rijese plate i bonusa hah
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:13

let3 WroteColon
Tesnjak1991 WroteColonSLUŽBENO: Philippe Coutinho odlazi na jednogodišnju posudbu u Bayern koji će nakon toga imati neobaveznu opciju otkupa njegovog ugovora!

Drugim rijecima i naredno ljeto ce debili ganjati nekog naivca da ga kome uvale, a pošto su nesposobni za prodaju - opet ce ici posudba za posudbom dok mu ne istekne ugovor.

Pa realno imaš li bolje rešenje trenutno za njega? Veruj mi meni je prvom žao što nije uspeo u Barsi...očekivao sam to, delovao je kao igrač koji će se uklopiti. Nije uspeo.....hebiga šta sad, ili ovo ili klupa....mogao bih reći da je Barsa zaista fer prema njemu ispala, Bayern je veliki klub, neka proba dečko...želim mu svu sreću

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:14

Romariooo WroteColonPa strucnjaci moji, ova uprava osim sto ce ostati u historiji zabiljezena da je ostavila trenera koji je dvije godine ispadao s tri gola prednosti od smijesne rome i osakacenog liverpoola, ostat ce upamcena i po historijskoj blamazi da igraca kojeg su platili 140 miliona daju na posudbu sezonu i po poslije, pa to je bogu plakat, djeca nam se smiju

Ovo je vrhunac neznanja ove uprave.
Dosad neviđeno u fudbalskoj historiji :lol: a nešto ne vjerujem da ce ikad iko ponoviti takvu budalaštinu.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 17 avg 2019, 00:15

Ko da gledam da ce Osmana poslat Mbbapeu i 100M jos za Neya

Hajde bgt i Rejal Jamesa tako slao, pa jel hehe
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 17 avg 2019, 00:18

Znači trebalo ga je ostaviti i ovu sezonu, da truhne i dalje. Ako se pokaže onda se može i nadati da će ga tražiti neko, ovako jok. A u nas se to sigurno ne bi dogodilo. Ušteda plate i bonusa koje bi sigurno ispunio tokom sezone. U svakom slučaju više volim da igra negdje, nego da kod nas sjedi na klupi.

Sama kupovina je već debelo prežvakana tema, već milion x je o tome pisano, panic buy, koji se ispostavio katastrofalan. Za sam transfer je trebalo da padne neka "glava" iz tima koji ga je skautirao i zaključio da je igrač kalibra Barse, ako već nije i pala, jer bilo je tih nekih otkaza i zajebancija.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:19

Ajde da vidimo......neka se javi onaj ko je bio protiv dovodjenja Coutinha u Barsu? Sa dokazima naravno....dajte sopstveni citat gde ste protiv njegovog dolaska molim.....izvolte

A sad da vidimo ...ko od vas smatra da je Coutinho zadovoljio i da treba ostati u klubu....isto jasno i glasno....izvolte

Coutinho ama baš na nikoga osim sebe nema razloga i ne može da se žali na svoj "brodolom" u Barsi....ponavljam žao mi je ali je to jedina istina

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 17 avg 2019, 00:20

Ernesto Valverde: "Do kraja prijelaznog roka očekujemo još pojačanja."

To Ernesto, u facu te **** tu glupavu. Spodobo nesposobna.. :sick: :puke:

Mes Que Un Club!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:21

leorey WroteColonKo da gledam da ce Osmana poslat Mbbapeu i 100M jos za Neya

Hajde bgt i Rejal Jamesa tako slao, pa jel hehe

Ja mislim da Osmana Mbbape "miriše" taman koliko i Neymara....i u reprezentaciji a kamoli PSG-u ;)

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2019, 00:21

slika
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 17 avg 2019, 00:22

parangal WroteColonAjde da vidimo......neka se javi onaj ko je bio protiv dovodjenja Coutinha u Barsu? Sa dokazima naravno....dajte sopstveni citat gde ste protiv njegovog dolaska molim.....izvolte

A sad da vidimo ...ko od vas smatra da je Coutinho zadovoljio i da treba ostati u klubu....isto jasno i glasno....izvolte

Coutinho ama baš na nikoga osim sebe nema razloga i ne može da se žali na svoj "brodolom" u Barsi....ponavljam žao mi je ali je to jedina istina

Ma čisto sumnjam da je neko bio protiv Coutinhovog transfera, protiv Dembeleovog ih je vjerovatno bilo..
Meni lično je bilo drago kad su obojica dovedena jer sam smatrao da će Coutinho biti instant upgrade za ekipu, a Dembelea sam gledao kao ekstra talenta. Međutim, ispostavit će se da su greške, i jedno i drugo, stim što Dembele kao bljesne sa vremena na vrijeme, al' slabo je to.

Mes Que Un Club!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:22

parangal WroteColon
let3 WroteColon

Pa realno imaš li bolje rešenje trenutno za njega? Veruj mi meni je prvom žao što nije uspeo u Barsi...očekivao sam to, delovao je kao igrač koji će se uklopiti. Nije uspeo.....hebiga šta sad, ili ovo ili klupa....mogao bih reći da je Barsa zaista fer prema njemu ispala, Bayern je veliki klub, neka proba dečko...želim mu svu sreću

I ja mu želim srecu, u pravu si - Barca je ispala fer prema njemu, Bayern je veliki klub, nek proba tamo oživiti karijeru...ali Coutinho je jedna strana price.
Ja sam u gornjem posto mislio na Barcelonu.
Samo kompletni idioti mogui platiti 140 miliona igraca, a potom ga slati na posudbe. To niko normalan i ozbiljan ne radi :!:
Razumijem i to da Barca pokušava sanirati štetu koliko toliko, da ne mora mu davati plate i bonuse, sve to ima logike...ali sve to je kap u moru, kakvu su neviđenu gluposti napravili.
Mislim, slucaj Coutinho i jest za sprdnje i ismijavanja :rol: ni za šta drugo.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 17 avg 2019, 00:23, ukupno mijenjano 1 put.

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: JoeBleck i 4 gosta.