FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 17 avg 2019, 00:22

Kad Neyu potpisu nek napadnu Kikija, slatke muke za Ernija
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:23

BoixosNois1899 WroteColonslika

legenda.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 17 avg 2019, 00:23

Mi se satrasmo pišući, a ti jednom slikom sve objasni. :mrgreen:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 17 avg 2019, 00:24

jel uprava kriva što nehljeb nema kuveta da potrči, nema kuveta da oduzme loptu, da doda, da predribla nekog... sve što je pokazao su dva šuta kad je dao dva lijepa gola

više je pokazao Arda sa pivskim stomakom, ja goreg igrača u dresu Barcelone nisam gledao... i mrtvi Oleguer je imao neku svrhu, ovaj nikakvu

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 17 avg 2019, 00:25

parangal WroteColonAjde da vidimo......neka se javi onaj ko je bio protiv dovodjenja Coutinha u Barsu? Sa dokazima naravno....dajte sopstveni citat gde ste protiv njegovog dolaska molim.....izvolte

A sad da vidimo ...ko od vas smatra da je Coutinho zadovoljio i da treba ostati u klubu....isto jasno i glasno....izvolte

Coutinho ama baš na nikoga osim sebe nema razloga i ne može da se žali na svoj "brodolom" u Barsi....ponavljam žao mi je ali je to jedina istina

Meni je mrsko traziti, al ostalo je sigurno 20 postova gdje sam protiv, i jos 30 postova u kojima sam onim koji su svrsavali na taj transfer objasnjavao stvari, a ima sigurno i 20 postova dje su me pravili budalom, a manje vise sve je to raja koja danas slavi odlazak tog promasaja hah, to je realnost ovog foruma
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:29

let3 WroteColonI ja mu želim srecu, u pravu si - Barca je ispala fer prema njemu, Bayern je veliki klub, nek proba tamo oživiti karijeru...ali Coutinho je jedna strana price.
Ja sam u gornjem posto mislio na Barcelonu.
Samo kompletni idioti mogui platiti 140 miliona igraca, a potom ga slati na posudbe. To niko normalan i ozbiljan ne radi :!:
Razumijem i to da Barca pokušava sanirati štetu koliko toliko, da ne mora mu davati plate i bonuse, sve to ima logike...ali sve to je kap u moru, kakvu su neviđenu gluposti napravili.
Mislim, slucaj Coutinho i jest za sprdnje i ismijavanja :rol: ni za šta drugo.

Ma iskreno da ti kažem znaš koliko me boli qrac i 200 miliona dato samo da je Cou bio ono što se očekivalo.....meni ni iz džepa ni u džep. ja sam zaista puno puno očekivao od njega....nisko težište, tehničar.....kad ono TRT....mrtvo puvalo

Ali evo ja prvi otvoreno kažem da sam iz petnih žila bio za negovo dovodjenje i da sam se zahebao i razočarao u njega.....razočarao me totalno. Neka proba pronaći sebe negde drugde...tako je najbolje za obe strane

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:29

a yebi se :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 17 avg 2019, 00:29, ukupno mijenjano 1 put.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 17 avg 2019, 00:29

Jesu li to pokidali Semedo i Dembele? Nisam gledao, pitam. :kafa:

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:30

Romariooo WroteColon
parangal WroteColonAjde da vidimo......neka se javi onaj ko je bio protiv dovodjenja Coutinha u Barsu? Sa dokazima naravno....dajte sopstveni citat gde ste protiv njegovog dolaska molim.....izvolte

A sad da vidimo ...ko od vas smatra da je Coutinho zadovoljio i da treba ostati u klubu....isto jasno i glasno....izvolte

Coutinho ama baš na nikoga osim sebe nema razloga i ne može da se žali na svoj "brodolom" u Barsi....ponavljam žao mi je ali je to jedina istina

Meni je mrsko traziti, al ostalo je sigurno 20 postova gdje sam protiv, i jos 30 postova u kojima sam onim koji su svrsavali na taj transfer objasnjavao stvari, a ima sigurno i 20 postova dje su me pravili budalom, a manje vise sve je to raja koja danas slavi odlazak tog promasaja hah, to je realnost ovog foruma

Ti se drug ne računaš....ti si rodjeni kontraš :mrgreen: :rol: :rol: :rol:

Kunem ti se da me hebeš ako nisam znao da ćeš se prvi javiti... :lol: :lol: :lol: :lol:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 17 avg 2019, 00:31

Dakle Griezmannu sedmica na ledjima
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:34

leorey WroteColonDakle Griezmannu sedmica na ledjima

A šta to priča ovaj na SK komentator da Mesi ima neki problem sa njim? Nije valjda još i to...onda nek ide sve u pm...

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 17 avg 2019, 00:35

parangal WroteColon
let3 WroteColonI ja mu želim srecu, u pravu si - Barca je ispala fer prema njemu, Bayern je veliki klub, nek proba tamo oživiti karijeru...ali Coutinho je jedna strana price.
Ja sam u gornjem posto mislio na Barcelonu.
Samo kompletni idioti mogui platiti 140 miliona igraca, a potom ga slati na posudbe. To niko normalan i ozbiljan ne radi :!:
Razumijem i to da Barca pokušava sanirati štetu koliko toliko, da ne mora mu davati plate i bonuse, sve to ima logike...ali sve to je kap u moru, kakvu su neviđenu gluposti napravili.
Mislim, slucaj Coutinho i jest za sprdnje i ismijavanja :rol: ni za šta drugo.

Ma iskreno da ti kažem znaš koliko me boli qrac i 200 miliona dato samo da je Cou bio ono što se očekivalo.....meni ni iz džepa ni u džep. ja sam zaista puno puno očekivao od njega....nisko težište, tehničar.....kad ono TRT....mrtvo puvalo

Ali evo ja prvi otvoreno kažem da sam iz petnih žila bio za negovo dovodjenje i da sam se zahebao i razočarao u njega.....razočarao me totalno. Neka proba pronaći sebe negde drugde...tako je najbolje za obe strane

Bio sam strogo protiv njegovog dolaska, to se može lako provjeriti u arhivi. Pisao sam da nam je potrebna skroz drugacija tipa veznjaka.
A onda je odigrao par dobrih utakmica na kraju one prve sezone ako sje sjecas (to jest polusezone kad je došao), gdje sam ga jako zagotivio, mislio sam Evo ga, to je to, neki novi Ronaldinho i slicne obmane :mrgreen: tolerisao sam njegove blijede igre i sakrivanje od igre sve do polovine prošle sezone, kad sam shvatio da on više ne može ništa korisno ponuditi u Barci.
Direktno krivim trenera za njegovu propast, apsolutno ništa nije znao izvuci iz njega, pa bar 30% njegovog talenta. Ma ništa.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 17 avg 2019, 00:36, ukupno mijenjano 1 put.

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:36

Ja sigurno znam samo jedno....da Mesi očima ne može gledati Dembelea :lol:

živa istina...ne zezam se

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2019, 00:38

parangal WroteColonJa sigurno znam samo jedno....da Mesi očima ne može gledati Dembelea :lol:

živa istina...ne zezam se

Ne bi ni ja mogao da sam mu onako servirao gol protiv Liverpoola za 4:0 i on promašio :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:39

let3 WroteColonBio sam strogo protiv njegovog dolaska, to se može lako provjeriti u arhivi. Pisao sam da nam je potrebna skroz drugacija tipa veznjaka.
A onda je odigrao par dobrih utakmica na kraju one prve sezone ako sje sjecas (to jest polusezone kad je došao), gdje sam ga jako zagotivio, mislio sam Evo ga, to je to, neki novi Ronaldinho i slicne obmane :mrgreen: tolerisao sam njegove blijede igre i sakrivanje od igre sve do polovine prošle sezone, kad sam shvatio da on više ne može ništa korisno ponuditi u Barci.
Direktno krivim trenera za njegovu propast, apsolutno ništa nije znao izvuci iz njega, pa bar 30% njegovog talenta. Ma ništa.

Valverdea krivim obično i kad je kišno vreme :lol: ali za Cotinha ga ne krivim i nemam zašto da ga krivim....imao je i minute i dane i sate.....probao je i sa Mesijem i bez Mesija.....nikako nije išlo....ravna linija

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 17 avg 2019, 00:44

parangal WroteColon
Romariooo WroteColon

Ti se drug ne računaš....ti si rodjeni kontraš :mrgreen: :rol: :rol: :rol:

Kunem ti se da me hebeš ako nisam znao da ćeš se prvi javiti... :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo jedan komentar iz vremena kad je nejmar bio na izlaznim vratima

Romariooo WroteColon
Vozdra raja, prica o transferu coutinja je smijesna iz vise razloga, svi mi koji volimo barci i pomno pratimo smo manje vise jednoglasni da nam je coutinjo nepotreban, odnosno mogao bi proci jedino kao zamjena, a takav igrac za velike pare je glupost da ti bude zamjena, tako da sto se tice nas nadamo se da nema nista od tog transfera

Jedino sad ako se obistini sa neymar ode u psg eh onda bi prica oko coutinja imala smisla jer bi imao gdje igrati, al onda je smijesna liverpulova cijens svaka preko 100 miliona, jer dobar je coutinjo,al nije toliko bas dobar

Elem nadam se da tog transfera nece doci, nit je on nana nesto potreban niti je sad toliko dobar da kazes moramo ga imati, nek je njemu sretno u liverpoolu, a i vama s njim

A evo i jos

Romariooo
Post28 avg 2017, 21:02

AlfredNobel WroteColon
@Romariooo Sabura jarane.. Coutinho nam treba pod hitno, slažem se da je malo više, ali danas su cijene brutalne, tako da me ovo ne čudi. Neću Deulofeua da gledam na krilu, zar nije bolje i za širinu, za kvalitet i za raznovrnost da dođe Coutinho?

Poštujem tvoje mišljenje, ti smatraš da je previše, ja ne. Ali, nama treba Coutinho koji je stvarno majstor i koji bi nam legao strašno, i uz njega bi bili među favoritima za trofeje ove sezone. Volio bi da je i Seri došao, značio bi nam u veznom redu, ali nema veze. Messi, Suarez, Dembaš, Coutinho, kakav ofanzivni dio. A i ne uzima niko tebi iz džepa. Opusti se..

Vidjecemo iz cijeg dzepa ce se uzimati za 3-4 godine kad barci bude potreban pravi remont, na spram kojeg je ovaj sad smijurija i mala maca

Ako glupson plati coutinja 160 miliona, ovo ljeto ce biti troska 350 miliona, a prihoda kako stvari stoje oko 250 miliona, dakle i pored ogromnog novca za neymara napravili bi ogroman minus a nemamo rijesene rezervne bekove, rezervni stoperi stari i to ce se morati kupovati naredne sezone, vjerovatno ce se morati misliti i stomilionskom veznjaku..., dakle i naredne godine opet u minus

A kasmd dodje najkriticniji period, kad generacija najbitnijih igraca koji su sad oko tridesete bude pred penzijom, kad bude valjalo traziti zamjenu za mesija,suareza,buskeca,pikea i albu, kad bude trebalo pola milijarde za pojacanja u neke dvije sezone, onda cemo glabati qrac jer cemo se i prije toga uvaliti u ogromne dugove ako se pacov nastavi ovako kurchiti

Mante vi pricu nije iz naseg dzepa, interes kluba nam mora biti briga jer mora se razmisljati i o buducnosti i o tome da klub bude solventan i u narednim godinama i da mozemo dovoditi pojacanja, zato je bitno ne preseravati se s parama jer mogli otici u qrac ubrzo

Novac od neymara koliki god da je mora se pametno trositi i bez preseravanja, jer cijene ce ici gore samo, a mi necemo inati koga prodavati za stomilionske iznose vise, a takve cemo morati dovoditi, zato hebo vas coutinjo, a pacova treba objesiti ako ga navuku da napravi najveci transfer u historiji fubala sa igracem koji nije ni u top 20 u svijetu, i koji sto je najzalosnije nama nije toliko ni potreban, a i pitanje je moze li on igrati ono sto igra iniesta, to je dosta povucenije nego sto coutinjo igra u liverpoolu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:53

Tesnjak1991 WroteColon

Ma čisto sumnjam da je neko bio protiv Coutinhovog transfera, protiv Dembeleovog ih je vjerovatno bilo..
Meni lično je bilo drago kad su obojica dovedena jer sam smatrao da će Coutinho biti instant upgrade za ekipu, a Dembelea sam gledao kao ekstra talenta. Međutim, ispostavit će se da su greške, i jedno i drugo, stim što Dembele kao bljesne sa vremena na vrijeme, al' slabo je to.

Protiv Dembelea sam ja bio....bilo mi je suludo strovaliti tolike pare za klinca koji nije afirmisan. Taman ovo što je pokazao i u Barsi za dve sezone i u Dortmundu je pokazivao....bljesak s vremena na vreme. samo potencijal i ništa više. Vreme pokazuje da će na tome i ostati...

Onaj protiv koga sam izričito bio je Semedo....zbog njega sam ovde ratove imao :lol: ....ja sam se u to vreme zalagao za onog iz Arsenala mislim (hebem sebe matorog ne mogu se ni imena setiti, nosio je traku oko glave čupavko ali setiću se majke mu ga :lol: )

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 00:54

Iskren da budem vreme je pokazalo da su obojca promašaji...i Semedo i taj čupavko koga ni na mapi nema :lol: :lol: :lol:

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 17 avg 2019, 01:00

parangal WroteColon
Tesnjak1991 WroteColon

Ma čisto sumnjam da je neko bio protiv Coutinhovog transfera, protiv Dembeleovog ih je vjerovatno bilo..
Meni lično je bilo drago kad su obojica dovedena jer sam smatrao da će Coutinho biti instant upgrade za ekipu, a Dembelea sam gledao kao ekstra talenta. Međutim, ispostavit će se da su greške, i jedno i drugo, stim što Dembele kao bljesne sa vremena na vrijeme, al' slabo je to.

Protiv Dembelea sam ja bio....bilo mi je suludo strovaliti tolike pare za klinca koji nije afirmisan. Taman ovo što je pokazao i u Barsi za dve sezone i u Dortmundu je pokazivao....bljesak s vremena na vreme. samo potencijal i ništa više. Vreme pokazuje da će na tome i ostati...

Onaj protiv koga sam izričito bio je Semedo....zbog njega sam ovde ratove imao :lol: ....ja sam se u to vreme zalagao za onog iz Arsenala mislim (hebem sebe matorog ne mogu se ni imena setiti, nosio je traku oko glave čupavko ali setiću se majke mu ga :lol: )

A evo ti moje misljenje iz riznice sjecanja i za dembeleta

ostao/la Romariooo
06 jun 2017, 01:34
Forum: FC Barcelona

Kakav qrchevi dembele , samo nam on jos fali, ti talenti vaki naki izgledaju fino u manjim ekipama, a u barci noge klecaju i vecim i izgradjenijim igracima, vidjeli smo kako su prosli paco,gomes i arda koji su bili etabliraniji, sad treba uzdati se u dembeleta

Vidim spominje se i neka 4-2-3-1 formacija, da mesi igra u sredini ofanzivnog veznog, a da imamo klsicno onda neko desno krilo, prvo dembele i delufeu i takvi bi znaci bili prvotimci i to bi bilo smijesno toliko se pouzdati u njih
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 17 avg 2019, 01:03

Romariooo WroteColonJedino sad ako se obistini sa neymar ode u psg eh onda bi prica oko coutinja imala smisla jer bi imao gdje igrati, al onda je smijesna liverpulova cijens svaka preko 100 miliona, jer dobar je coutinjo,al nije toliko bas dobar

Ček ček drug....ja sad zaista ne mogu da se zakunem ali koliko se sećam Coutinho nije ni ganjan dok se nije već znalo da Neymar ide?......izvini ako grešim
PS. I transfer je propao te sezone a toga se odlično sećam....ja govorim kada je prešao ko je bio protiv? Nemoj da varaš Romario ;) :lol:

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.