FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 23:02

Upravo je The Sun objavio da je Bartomeua neko zvao.....ali sa skrivenog broja....provokacija :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 23:09

parangal je napisao/la:@leorey....pusti medije, nemaju pojma

Ovo ti je proveren info.....i Naser i Bartomeu su u svojim klupskim kancelarijama. Ispred obojce je po lonac kafe i box cigareta....čuče, puše i gledaju u ekran svog telefona i igraju čuvenu transfer igru "ko se prvi javi.....pizda" :mrgreen:
Jel to i dalje vjerujes u transfer? Tesko tesko, citam da je vecina klubova La Lige govorila Barci da ne mogu dovesti Neymara bez da naruse FFP.

Inace Paris trazio transfer Dembelea a posudba Todiboa.
27.10.2020

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sarrifufna » 31 avg 2019, 23:12

Mozel u Juve 2 godine, pa vam ga saljemo na posudbu kad mu dosadi? :mrgreen:

Ipak mislim da se Barto poigrao sa Neymarovim osjecajima i ako ovaj to skonta u slijedeca dva dana, bit ce Madrid here we go. :kafa:
pocasni precjednik @ FK Formula

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 23:18

leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:@leorey....pusti medije, nemaju pojma

Ovo ti je proveren info.....i Naser i Bartomeu su u svojim klupskim kancelarijama. Ispred obojce je po lonac kafe i box cigareta....čuče, puše i gledaju u ekran svog telefona i igraju čuvenu transfer igru "ko se prvi javi.....pizda" :mrgreen:
Jel to i dalje vjerujes u transfer? Tesko tesko, citam da je vecina klubova La Lige govorila Barci da ne mogu dovesti Neymara bez da naruse FFP.

Inace Paris trazio transfer Dembelea a posudba Todiboa.
Naravno....ne samo da verujem u transfer nego su pravi pregovori tek započeli ili će tek započeti... Prošlo je vreme buke i galame, marketinga i jeftine samoreklame moći....sada obojca sede zamišljeni sa istom misli u glavi "da li sam se zajebao....da li sam preterao u zahtevima tj. ponudio premalo. Možda da ipak pokušamo još jednom...".....i jednom i drugom nije u interesu da ovaj transfer propadne ali svakom iz svojih razloga....tako da nemoj još da odustaješ, kad nisi do sad... ;)

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 31 avg 2019, 23:23

slika

Heat map De Jonga danas. Slika sve govori :rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 23:23

Ma ne odustajem ja, ja sam govorio x puta, vise mi njemu trebamo nego on nama, realno.

Godina je duga, htio je spasit karijeru u Barci, ako povrijedi jednom jos stopalo isto, clanak, nece ga niko ni dzaba htjet.

Iako iskreno mislim da ce biti tesko posao odradit sa svim igracima u ova dva dana, jedino da kesira, a love nema. Evo i Juve povukao Dybalu s transfer liste, i to nesto znaci.

Jedino da nesto odrade u zadnji cas, tipa Pero kad je Balea oteo od zidova, ali iskreno tesko.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 23:25

BoixosNois1899 je napisao/la:slika

Heat map De Jonga danas. Slika sve govori :rol:
Nije mi jasno sta je konjini jel on normalan, pa igrao mu prirodnu poziciju na pripremama i bio MOTM vise puta.

On fkt nije normalan covjek ako generacijsku sesticu bude i dalje stavljao na krilo.
27.10.2020

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sarrifufna » 31 avg 2019, 23:29

leorey je napisao/la:Evo i Juve povukao Dybalu s transfer liste, i to nesto znaci.
Povucen sat prije potvrde da Barca ne moze dovesti Neymara.
Igrac povucen sa trzista vrijedi barem 20% vise od igraca na trzistu. Kao i bokser/borac u penziji. Paratici ceka Leonardov poziv, plata nije problem, a nabralo se neke plusvalenze u inat FFP-u :kafa:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 31 avg 2019, 23:37

FCBLAUGRANA1987 je napisao/la:Ova utakmica je pokazatelj onoga sta je lose u barceloni, a to je sredina i obrana.
Dzaba sve price kako messi, saurez nece da igraju obrani pa je ostatak ekipe na streljani,
Eto falila su danas 3 napadaca u ekipi i mislis bice tvrda utakmica bez puno golova kad ono mi primismo 2 gola u dvije zaredom utakmice gdje protivnik nista posebno nije igrao....
I tako ce nas opet neko rasuti u lp kao zadnje 2 godine, rotiraju se napadaci, baca se brutalan novac a mi i dalje imamo nedodirljive u ekipi: pique, buskets, alba....
Dok kod oni igraju u prvih 11 ova ekipa je osudjena na poraz,
Ovo sam isto govorio prosle godine i ne mogu da vjerujem da govorim opet...
Istina. Preslaba ekipa da se dobije Osasuna.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 31 avg 2019, 23:46

leorey je napisao/la:Ma ne odustajem ja, ja sam govorio x puta, vise mi njemu trebamo nego on nama, realno.

Godina je duga, htio je spasit karijeru u Barci, ako povrijedi jednom jos stopalo isto, clanak, nece ga niko ni dzaba htjet.

Iako iskreno mislim da ce biti tesko posao odradit sa svim igracima u ova dva dana, jedino da kesira, a love nema. Evo i Juve povukao Dybalu s transfer liste, i to nesto znaci.

Jedino da nesto odrade u zadnji cas, tipa Pero kad je Balea oteo od zidova, ali iskreno tesko.
Ne možeš i nemoj kriviti Neymara ako ovo propadne....možeš ga kriviti zbog sranja koje je napravio da dodje do ovoga onda kada je otišao ali za ovo sada NE. Neymar nije sporan i jasno se izjasnio....Naser organski ne podnosi Barcelonu to je poznato odavno i dovoljno je (pre)bogat da iz kaprica baci 225 miliona baci u Senu (La Seine) ;) ....a da li je i lud da to napravi? Videćemo za nekih 48h...

Da ne pišem drugi post....Ovo za De Jonga

Ne mogu zameriti Valverdeu to....samo laici (poput nas) ne znaju koliki je uticaj porodice Busquets na upravu FC Barcelona....Ernesto je Sergia posadio na klupu (na mesto) već u prvom kolu i očito dobio "packe" zbog toga i sada je potpuno nemoćan...i danas kad je kilavi poslao jednu loptu umesto saigraču negde na tribine opsovao ga je (ali onako se okrenuo stidljivo ka klupi ali ga je kamera snimila)...

Bus bukvalno uništava Frenkija....ali ne samo Frenkija nego i Artura. Frenkija zato što na silu igra njegovu prirodnu poziciju a Artura zato što je koleteralna šteta te prisilne kombinacije u vezi....Ovo ako se ubrzo ne reši brinem i za jednog i za drugog iako su trenutno sigurno medju najtalentovanijim ako ne i najtalentovaniji mladi vezni igrači na svetu...propadaju zarad ispunjavanja hira jednoj porodici....ne valja to nikako

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 31 avg 2019, 23:48

Ovdje se i dalje mlati prazna slama o Neymara, a levatina i dalje na klupi :rol: :rol: kakvo skretanje sa pravih suštinskih problema, na one sporedne i najmanje bitne :lol:
Svaki naredni dan koji ziheraš doceka na klupi Barcelone je izgubljen dan.

Naredno kolo dolazi Valencija. Ako smo ikakvi navijaci ili simpatizeri ovog kluba, ako mu želimo imalo dobro, onda cemo navijati za šišmiše.
Jer svakim kiksom je bližu otkazu :pray: ...žali Bože što ga debili podržavaju i što se vec prosulo dosta bodova u ova tri kola, ali valjda im dođe iz guz.ice u glavu.
I danas je imao 2-1 rezultat, ali umjesto da ekipi naredi napade po treci gol, levatina ziheraška se uzdala u odbranu koja prima dva gola od Osasune :lol: :lol: dojucerašnjeg drugoligaša.
Nadajmo se da ce ih šišmiši iskarati :pray: nažalost, dotle je došlo.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 31 avg 2019, 23:59

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ma ne odustajem ja, ja sam govorio x puta, vise mi njemu trebamo nego on nama, realno.

Godina je duga, htio je spasit karijeru u Barci, ako povrijedi jednom jos stopalo isto, clanak, nece ga niko ni dzaba htjet.

Iako iskreno mislim da ce biti tesko posao odradit sa svim igracima u ova dva dana, jedino da kesira, a love nema. Evo i Juve povukao Dybalu s transfer liste, i to nesto znaci.

Jedino da nesto odrade u zadnji cas, tipa Pero kad je Balea oteo od zidova, ali iskreno tesko.
Ne možeš i nemoj kriviti Neymara ako ovo propadne....možeš ga kriviti zbog sranja koje je napravio da dodje do ovoga onda kada je otišao ali za ovo sada NE. Neymar nije sporan i jasno se izjasnio....Naser organski ne podnosi Barcelonu to je poznato odavno i dovoljno je (pre)bogat da iz kaprica baci 225 miliona baci u Senu (La Seine) ;) ....a da li je i lud da to napravi? Videćemo za nekih 48h...

Da ne pišem drugi post....Ovo za De Jonga

Ne mogu zameriti Valverdeu to....samo laici (poput nas) ne znaju koliki je uticaj porodice Busquets na upravu FC Barcelona....Ernesto je Sergia posadio na klupu (na mesto) već u prvom kolu i očito dobio "packe" zbog toga i sada je potpuno nemoćan...i danas kad je kilavi poslao jednu loptu umesto saigraču negde na tribine opsovao ga je (ali onako se okrenuo stidljivo ka klupi ali ga je kamera snimila)...

Bus bukvalno uništava Frenkija....ali ne samo Frenkija nego i Artura. Frenkija zato što na silu igra njegovu prirodnu poziciju a Artura zato što je koleteralna šteta te prisilne kombinacije u vezi....Ovo ako se ubrzo ne reši brinem i za jednog i za drugog iako su trenutno sigurno medju najtalentovanijim ako ne i najtalentovaniji mladi vezni igrači na svetu...propadaju zarad ispunjavanja hira jednoj porodici....ne valja to nikako
Pa ne krivim ga, ja vjerujem da je sve ucinio i bio spreman i da plati, ali tako je to kad si se zayebao u proslosti.

Kakogod, mnogo je nerijesenih pitanja ostalo ako ne dodje, kao naprimjer, ovo sto Sarifufna kaze, mislim, zasto je Barcelona tolikoo cekala na prvi ponudu i poslali tek 27 augusta, i to ne onu koja se ne odbija?

Moras priznat da je to malo cudno.

Bartomeu NE ZELI Neymara u Barceloni otkad ga je izlevatio, Ney je javno govorio kad je otisao u PSG da je nas predsjednik smijehurija, imas post na IG, dok je on govorio da je Dembele bolji igrac.

Mislim, znamo mi zbog koga je on htio da vrati Neymara, ali ocito je prikrivao, nikad ga zaista nije ni htio.

Drugo pitanje bi bilo recimo, zasto je posudjen Coutinho ako ovaj nece doci? Nakon jedne yebene sezone a placen 160M?

Ima ih jos, mnogoo, ali o tom vise 3 septembra.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 01 sep 2019, 00:11

@leorey....ma naravno da Bartomeua svrbe testisi za Neymara i da se zna razlog zašto ga "mora" dovesti....neću da pogrešim ko je ovde pisao ono da je Mesi odbio pozdraviti Grizmana ako se sećaš? Zašto? Nema on ništa protiv Grizmana naravno niti njemu lično bilo ko ugrožava ni mesto ni status u klubu....uradio je to jer je poslao nekome (ćori) poruku "ok, vidim ti si svoje želje ostvario i doveo a šta je sa mojim"?...komplikovano je sve to. Jasno je da Barsom vladaju "klanovi". Ko se seća još je Rosell imao ozbiljnu nameru ukloniti tj prodati Mesija kada je doveo Neymara kao naslednika (jer je njega Rosell doveo a ne Bartomeu koji mu je bio desna ruka u to vreme)....Samo se nadam da i ako ne dodje Neymar da će Mesi to prihvatiti kao realnost i posvetiti se igri konačno jer ima Barsa realno dobar materijal i bez Neymara da bude extra jaka....ali stvari mogu otići i u drugom smeru koji niko ne želi....mislim od nas običnih simpatizera naravno

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 01 sep 2019, 00:24

MD pise da ima Neymar privatnu klauzulu od 170M za 2020 godinu ( o ovom pisu svi spanski mediji otkad je jos otisao) kao stari trazio da se to stavi u ugovor kad je dolazio.

Oooo neeeee i sljedece ljetoo 3 mjeseca o ovom citaaat aj ubit cu se hahahah

Btw ovo veceras je l'Equipe rasirio, oni su recimo prvi napisali da Rejal nudi 100M, Navasa, Balea i Jamesa lol
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 01 sep 2019, 00:33

leorey je napisao/la:MD pise da ima Neymar privatnu klauzulu od 170M za 2020 godinu ( o ovom pisu svi spanski mediji otkad je jos otisao) kao stari trazio da se to stavi u ugovor kad je dolazio.

Oooo neeeee i sljedece ljetoo 3 mjeseca o ovom citaaat aj ubit cu se hahahah

Btw ovo veceras je l'Equipe rasirio, oni su recimo prvi napisali da Rejal nudi 100M, Navasa, Balea i Jamesa lol
Ma u to tek uopšte ne verujem....Neymar je interesantan odmah i sad (da ne ponavljamo kao papagaji zbog čega)....koga će boleti qrac realno u leto 2020-e za dolazak Neymara? 34-orogodišnjeg Mesija?.....e tada će jedino interesovati Bartomeua koga 2021 čekaju izbori a ako Barsa ponovo usere od nekog Liverpula ;) ....sa druge strane ako se Mesi pomiri sa sudbinom i što kaže @Romario ozbiljno pristupi sezoni i napravi rezultat bez Nea koj će onda uopšte Neymar iduće sezone? Da naruši šampionsku ekipu? Ne verujem.....kažem ti, komplikovano je sve to iako deluje jednostavno ;)

Ma uostalom ko ih hebe...neka milioneri lupaju glavu oko svega toga. mene samo zanima dobra TV-zabava vikendom i ostalim danima utakmica... :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 01 sep 2019, 00:41

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:MD pise da ima Neymar privatnu klauzulu od 170M za 2020 godinu ( o ovom pisu svi spanski mediji otkad je jos otisao) kao stari trazio da se to stavi u ugovor kad je dolazio.

Oooo neeeee i sljedece ljetoo 3 mjeseca o ovom citaaat aj ubit cu se hahahah

Btw ovo veceras je l'Equipe rasirio, oni su recimo prvi napisali da Rejal nudi 100M, Navasa, Balea i Jamesa lol
Ma u to tek uopšte ne verujem....Neymar je interesantan odmah i sad (da ne ponavljamo kao papagaji zbog čega)....koga će boleti qrac realno u leto 2020-e za dolazak Neymara? 34-orogodišnjeg Mesija?.....e tada će jedino interesovati Bartomeua koga 2021 čekaju izbori a ako Barsa ponovo usere od nekog Liverpula ;) ....sa druge strane ako se Mesi pomiri sa sudbinom i što kaže @Romario ozbiljno pristupi sezoni i napravi rezultat bez Nea koj će onda uopšte Neymar iduće sezone? Da naruši šampionsku ekipu? Ne verujem.....kažem ti, komplikovano je sve to iako deluje jednostavno ;)

Ma uostalom ko ih hebe...neka milioneri lupaju glavu oko svega toga. mene samo zanima dobra TV-zabava vikendom i ostalim danima utakmica... :lol:
Kakva sampionska ekipa bolan, s ovim konjem na klupi nema ni 0.0000001 % sanse da se uzme LP. To tvrdim i da dodje Neymar.

Ovo danas je bila povracotina od igre. Kao sto je i zadnje 2 godine. Bljesnemo mi na Campu i tako, ali nije to to jednostavno.

Samo Jedinstvo igra losije za oko od nas. Barca je osvaja LP uvijek kad je igrala besprijekorno svu sezonu i tamburala sve, ovako provlacis se svu sezonu i onda dobijes po usima kad je najvaznije.

Ne sumnjak da ce tako biti i ove sezone. Yebe se 32 godisnjem Messiju sa 30 titula isto toliko individualnim za jos jednim uhatim peharom, realno beznacajno je to za njega. Mislim stalo mu je, ali ako bude bit ce, ako ne bude isto ga boli qurac.

Zbog toga je i ostao klaun na klupi.
27.10.2020

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 01 sep 2019, 00:44

BoixosNois1899 je napisao/la:slika

Heat map De Jonga danas. Slika sve govori :rol:
:rol: :rol: :rol:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 01 sep 2019, 00:54

leorey je napisao/la: Kakva sampionska ekipa bolan, s ovim konjem na klupi nema ni 0.0000001 % sanse da se uzme LP. To tvrdim i da dodje Neymar.
Ako je ekipi iz prošle sezone za glupost otišla LP (Totenhem bi bio prepišan u finalu).....ova sa samo Grizmanom i De Jongom je svakako takodje šampionska i bez hebenog Neymara ;)

Što se tiče Valverdea tačno ćete me naterati vas nekoliko da od najvećeg (sa dokazima) protivnika Ernesta postanem nejegov najveći fan da se popiša po svima jednom tripletom sa ili bez fucking Neymara... :lol:

Nema govora o oceni i proceni Barsine igre za sad.....kao što sam napisao za FC Barcelonu sezona tek počinje posle reprezentativne pauze.....ja ne žurim nigde i ne zalećem se kao neki... ;)

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sarrifufna » 01 sep 2019, 01:04

Eh, da vam je Allegri znali biste da samo trebate cekati mart. :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
bestija
Postovi: 281
Pridružen/a: 23 feb 2014, 00:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bestija » 01 sep 2019, 01:19

Molite se za Messija i jos koju godinu uživajte u njegovom nogometu.
Draže mi je gledat Messija kako šeta nego ove neznalice kako igraju.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.