FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 01 sep 2019, 00:33

leorey WroteColonMD pise da ima Neymar privatnu klauzulu od 170M za 2020 godinu ( o ovom pisu svi spanski mediji otkad je jos otisao) kao stari trazio da se to stavi u ugovor kad je dolazio.

Oooo neeeee i sljedece ljetoo 3 mjeseca o ovom citaaat aj ubit cu se hahahah

Btw ovo veceras je l'Equipe rasirio, oni su recimo prvi napisali da Rejal nudi 100M, Navasa, Balea i Jamesa lol

Ma u to tek uopšte ne verujem....Neymar je interesantan odmah i sad (da ne ponavljamo kao papagaji zbog čega)....koga će boleti qrac realno u leto 2020-e za dolazak Neymara? 34-orogodišnjeg Mesija?.....e tada će jedino interesovati Bartomeua koga 2021 čekaju izbori a ako Barsa ponovo usere od nekog Liverpula ;) ....sa druge strane ako se Mesi pomiri sa sudbinom i što kaže @Romario ozbiljno pristupi sezoni i napravi rezultat bez Nea koj će onda uopšte Neymar iduće sezone? Da naruši šampionsku ekipu? Ne verujem.....kažem ti, komplikovano je sve to iako deluje jednostavno ;)

Ma uostalom ko ih hebe...neka milioneri lupaju glavu oko svega toga. mene samo zanima dobra TV-zabava vikendom i ostalim danima utakmica... :lol:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 01 sep 2019, 00:41

parangal WroteColon
leorey WroteColonMD pise da ima Neymar privatnu klauzulu od 170M za 2020 godinu ( o ovom pisu svi spanski mediji otkad je jos otisao) kao stari trazio da se to stavi u ugovor kad je dolazio.

Oooo neeeee i sljedece ljetoo 3 mjeseca o ovom citaaat aj ubit cu se hahahah

Btw ovo veceras je l'Equipe rasirio, oni su recimo prvi napisali da Rejal nudi 100M, Navasa, Balea i Jamesa lol

Ma u to tek uopšte ne verujem....Neymar je interesantan odmah i sad (da ne ponavljamo kao papagaji zbog čega)....koga će boleti qrac realno u leto 2020-e za dolazak Neymara? 34-orogodišnjeg Mesija?.....e tada će jedino interesovati Bartomeua koga 2021 čekaju izbori a ako Barsa ponovo usere od nekog Liverpula ;) ....sa druge strane ako se Mesi pomiri sa sudbinom i što kaže @Romario ozbiljno pristupi sezoni i napravi rezultat bez Nea koj će onda uopšte Neymar iduće sezone? Da naruši šampionsku ekipu? Ne verujem.....kažem ti, komplikovano je sve to iako deluje jednostavno ;)

Ma uostalom ko ih hebe...neka milioneri lupaju glavu oko svega toga. mene samo zanima dobra TV-zabava vikendom i ostalim danima utakmica... :lol:

Kakva sampionska ekipa bolan, s ovim konjem na klupi nema ni 0.0000001 % sanse da se uzme LP. To tvrdim i da dodje Neymar.

Ovo danas je bila povracotina od igre. Kao sto je i zadnje 2 godine. Bljesnemo mi na Campu i tako, ali nije to to jednostavno.

Samo Jedinstvo igra losije za oko od nas. Barca je osvaja LP uvijek kad je igrala besprijekorno svu sezonu i tamburala sve, ovako provlacis se svu sezonu i onda dobijes po usima kad je najvaznije.

Ne sumnjak da ce tako biti i ove sezone. Yebe se 32 godisnjem Messiju sa 30 titula isto toliko individualnim za jos jednim uhatim peharom, realno beznacajno je to za njega. Mislim stalo mu je, ali ako bude bit ce, ako ne bude isto ga boli qurac.

Zbog toga je i ostao klaun na klupi.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 01 sep 2019, 00:44

BoixosNois1899 WroteColonslika

Heat map De Jonga danas. Slika sve govori :rol:

:rol: :rol: :rol:

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 01 sep 2019, 00:54

leorey WroteColonKakva sampionska ekipa bolan, s ovim konjem na klupi nema ni 0.0000001 % sanse da se uzme LP. To tvrdim i da dodje Neymar.

Ako je ekipi iz prošle sezone za glupost otišla LP (Totenhem bi bio prepišan u finalu).....ova sa samo Grizmanom i De Jongom je svakako takodje šampionska i bez hebenog Neymara ;)

Što se tiče Valverdea tačno ćete me naterati vas nekoliko da od najvećeg (sa dokazima) protivnika Ernesta postanem nejegov najveći fan da se popiša po svima jednom tripletom sa ili bez fucking Neymara... :lol:

Nema govora o oceni i proceni Barsine igre za sad.....kao što sam napisao za FC Barcelonu sezona tek počinje posle reprezentativne pauze.....ja ne žurim nigde i ne zalećem se kao neki... ;)

Sarrifufna
Kontakt:

PostPostao/la Sarrifufna » 01 sep 2019, 01:04

Eh, da vam je Allegri znali biste da samo trebate cekati mart. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

bestija
Kontakt:

PostPostao/la bestija » 01 sep 2019, 01:19

Molite se za Messija i jos koju godinu uživajte u njegovom nogometu.
Draže mi je gledat Messija kako šeta nego ove neznalice kako igraju.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 01 sep 2019, 01:22

parangal WroteColon
leorey WroteColonKakva sampionska ekipa bolan, s ovim konjem na klupi nema ni 0.0000001 % sanse da se uzme LP. To tvrdim i da dodje Neymar.

Ako je ekipi iz prošle sezone za glupost otišla LP (Totenhem bi bio prepišan u finalu).....ova sa samo Grizmanom i De Jongom je svakako takodje šampionska i bez hebenog Neymara ;)

Što se tiče Valverdea tačno ćete me naterati vas nekoliko da od najvećeg (sa dokazima) protivnika Ernesta postanem nejegov najveći fan da se popiša po svima jednom tripletom sa ili bez fucking Neymara... :lol:

Nema govora o oceni i proceni Barsine igre za sad.....kao što sam napisao za FC Barcelonu sezona tek počinje posle reprezentativne pauze.....ja ne žurim nigde i ne zalećem se kao neki... ;)

Procijenio sam ja, covjek na klupi vise od 700 dana, niti jedne uigrane akcije i sistema. Nema meni sta ko pisat, imam oci nisam corav. :mrgreen:

Da smo uzeli LP i prosle sezone, bilo bi opet na guz.ove, ne bi bio zadovoljan igrom, kad strijepis od Lyona u obje tekme dok Messi ne odluci da ih pobijedi. Liverpool nas isto tako obje tekme satr'o, samo Messi i sreca da se oni izmase je uradila da pobijedimo 3:0, ali zato smo zasluzeno dobili 4 i zavrsili takmicenje.

Jer bolja ekipa je prosla. Ne tim, po imenima, vec ekipa.

Pa gledam danas Liverpool i City, nas kad gledas poslije toga imas osjecaj da si usporio na daljinskom za 0.50 :lol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 01 sep 2019, 01:29

Slazem se da ce se Ernesto popisat po nama. Vec je poceo. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 01 sep 2019, 02:36

Vidim da je Barto nesposoban, sutra odoh ja Neymara zavrsiti :kafa:

slika
slika

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 01 sep 2019, 08:37

Policeman WroteColon
Tesnjak1991 WroteColonAlo liče, pa jesil' ti retardiran u pm? Jel' ti fakat fali neka daska u toj glupavoj glavi? Koliko puta ti se mora reći da ovo nije tema na kojoj ti možeš pisati?

Da sam znao da se ovdje ne moze pisati ako nisi navijac Barce nikad ne bih rijec napisao eto vam tema ugusite se u vlastitim mitovima

Policeman WroteColon@Monolog
Ok nema vise pisanja na ovoj temi i nisam znao za to pravilo da se ovdje ne smije pisati

S obzirom da si bezobrazan, da znaš kako će tvoj svaki naredni nalog biti trajno banovan. Možda me nema na forumu kao prije nekoliko godina, ali budi siguran da se nećeš sakriti, iako na forumu provedem nekoliko minuta sedmično.

Usput, @Sarrifufna će ti se pridružiti, al' njegov boravak u Banovićima traje svega sedam dana (ko zna, možda sljedeći put i on kupi plac tamo i napravi neku moćnu nekretninu).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

salkan
Kontakt:

PostPostao/la salkan » 01 sep 2019, 09:29

Da preskočimo sve analize i sva sra:nja, svi imamo oči i znamo šta je moderan fudbal. Znači jučerašnja utakmica je bila katastrofa, fijasko, a rezultat je nešto najgore što se moglo desiti. Da si pobijedio, bilo bi isto - samo što bi kaskao manje bodova za ATM. Da si izgubio pak, e to bi bila prava stvar. Govorim iz perspektive drmanja stolice ovom našem odvratnom gov:netu od trenera. Očito je da u ekipi nema sklada, nema saradnje, ni trunke međusobnog poštovanja, sudarili su se bezmudi sa bolikurcima, nema apsolutno ništa u toj ekipi što može naginjati na prosperitet i uspješnu sezonu osim "velikih" imena. Sad si se našao u situaciji da se izvlačiš na "ma nije sezona ni počela", "nema Messija" i tako te gluposti. Messi lagano odlazi sa pozornice, ostaješ sa najgorom mogućom situacijom - nemaš vođe, imaš preplaćene islužene igrače kojima je motiv ravan nuli (a to ćemo dobro osjetiti na SVAKOM gostovanju ove godine) i imaš trenera kojega štiti kostur ekipe - čitaj: najveća imena. Jedina nada da se sve ovo prelomi (bez obzira na žrtvovanje jedne godine bez trofeja: što je više nego očigledna realnost) jeste niz kikseva koji će natjerati predsjednika da ga šutne.
Iz šire perspektive, dešava se nešto što je moglo biti zaobiđeno dovođenjem Neymara po svaku cijenu; mogao si napraviti cirkus od ekipe, spektakl, napraviti takav pritisak na rivale da oni budu ti koji će razrađivati taktike protiv dosad neviđenog napada - uzeti LaLigu još jednom, možda i Kup - halaliti LP još jednom - dok ne iščistiš redove i kompletiraš snažnu ekipu koja će stvarno biti strah i trepet. A nije nam trebalo puno. Desni bek i jedan veznjak (kojeg imamo na klupi, Arthur).
Nejse
Ja sam ovu sezonu već halalio i čekam dešavanja van terena.
Barem je svima onima koji su govorili da imamo "jaku ekipu" juče u 7 bilo jasno da je to neviđena laž. Ova ekipa nema ni 1% šanse da odbrani Ligu i da napadne nešto veće. U najboljem slučaju (za one koji vjeruju) pobijedićeš ATM i Smradove, uzećeš 10 bodova od njih jer će Messi igrati te utakmice, bićeš drugi u grupi LP i tamo ćeš nagaziti na PTM tipa neke gladne ekipe a u Kupu ćeš doći do četvrtfinala. I kad nanižeš 11-12 pobjeda, doći će mart i tu će biti kraj. Ostaje nada da nećemo prolaziti kroz kataklizme kao ManU, jer mi sve ovo liči na njihovu priču. :thumbdown:

JoeBleck
Kontakt:

PostPostao/la JoeBleck » 01 sep 2019, 10:06

Sve cu oprostiti Valverdeu ali mu ne mogu oprostiti neigranje Arthura umjesto bilo koga.Ono je magija i vjerovatno igrac koji ima daleko najveci zenit od svih veznjaka u Barci.Po cijenu da Frenkie sjedi na klupi,Arthur mora biti svaku utakmicu na terenu.Nejverovatno je koliko ima kvaliteta,kako mu je svaki dodir logican.Njegov prvi korak , apsolutno je kompletan u svakom segmentu,cak je i dobro ubrzao jer je smanjio kile.

Ne mogu izdrzati da gledam kako igraju Roberto ,Buskec i De Jong a najveci carobnjak sjedi na klupi.Blasfemija

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 01 sep 2019, 10:21

ma Buskets je višak... što se tiče oduzimanja lopti imaš Vidala koji je bolji u tome i pokretniji, ponekad da i gol
što se tiče dodavanja imaš De Jonga koji je konkretniji, uvijek gleda da pronađe nekog naprijed, Busquets je to prije radio sad ne
Jučer je Semedo izgubio status prvotimca čim ga je izveo na poluvremenu, tako da se Roberto tu vraća

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 01 sep 2019, 10:32

Novinar Àlex Delmàs je sinoć izdvojio podatak da je trojka Frenkie de Jong - Sergio Busquets - Arthur Melo na utakmici protiv Osasune za 29 minuta zajedničke igre na terenu imala ukupno 122 tačna dodavanja uz procenat preciznosti od 90%.
Koliko te samo volim moja ljubavi prva
toliko godina brojiš neizbrisiv trag krvav
k'o niko si zla vidio proživio si sivilo
al opet si zasij'o voli te ko god te vidio

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 01 sep 2019, 11:28

BoixosNois1899 WroteColonslika

Heat map De Jonga danas. Slika sve govori :rol:

Rekoh ja vama da valverde itekako ima kapacitit da shebe de jonga u startu, ko sto je shebo i coutinja i semeda, sve igraci koji su bolje izgledali u prvim utakmicama tek kad su dosli nego kasnije kad se osjeti ruka tog trenersko maga

I reko sam vam da moramo igrati 4231, da bi igrali sa dva zadnja vezna da tu de jong ima svoju prirodnu poziciju, ovako ce propasti ubrzo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 01 sep 2019, 12:19

JoeBleck WroteColonSve cu oprostiti Valverdeu ali mu ne mogu oprostiti neigranje Arthura umjesto bilo koga.Ono je magija i vjerovatno igrac koji ima daleko najveci zenit od svih veznjaka u Barci.Po cijenu da Frenkie sjedi na klupi,Arthur mora biti svaku utakmicu na terenu.Nejverovatno je koliko ima kvaliteta,kako mu je svaki dodir logican.Njegov prvi korak , apsolutno je kompletan u svakom segmentu,cak je i dobro ubrzao jer je smanjio kile.

Ne mogu izdrzati da gledam kako igraju Roberto ,Buskec i De Jong a najveci carobnjak sjedi na klupi.Blasfemija

Slazem se !!

Jos kad povuce onu loptu a ubise ga po nogama.....
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

LittleCule
Kontakt:

PostPostao/la LittleCule » 01 sep 2019, 12:36

Možemo mi govorit o otkazu Valverdeu, očajnoj igri, negledljivoj bolje rečeno, ali činjenica je da Ernesto ne ide nikamo do kraja sezone i trpit ćemo ga još ovih 9 mjeseci.

Mišljenja sam da je on ostao na klupi Barcelone i ove sezone iz prostog razloga što uprava već ima novog trenera u vidu Koemana koji je već bio na razgovorima u katalonskom klubu iako je on to negirao, no želi prvo odraditi EURO s Nizozemskom pa tek onda preuzeti Barcelonu. Valverde je ostao jer nisu htjeli dat nekom mjesto trenera na sezonu dok ne dođe Koeman i tako ćemo morat trpit ovu ublehu još ovu čitavu sezonu.

Meni je samo žao što vanserijski igrači poput Arthura, De Jonga i sl. ne ispunjavaju svoj puni potencijal pod ovim trenerom, ali za sve je to kriva uprava svojim skautingom i odabirom trenera koji su potratili dobar broj godina najboljeg igrača u povijesti, sramota je prava što nismo iskoristili bolje Messija i dočepali se još trofeja, najviše trofeja LP, uzeo mu je doduše i Pep makar jednu LP svojom tvrdoglavošću, ali Valverde ga je opljačko da to tako kažem, katastrofalne predstave, postali predmet sprdnje u Europi.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 01 sep 2019, 12:40

A i jedini slobodan trenutno je Alegri od ovih jacih trenera.
meni samo ne ide u glavu da je ovaj tolike godine u fudbalu i da je toliko ograničen... lik samo zna promijeniti beka za veznjaka

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 01 sep 2019, 12:46

Rivaldo: "Još jednom ponavljam da je Neymar napravio grešku što je napustio Barcelonu i mislim da je i on toga svjestan. Još uvijek nije kasno da se vrati, još ima vremena, prijelazni rok još traje. Potišten je mnogo, ne želi biti tu i mislim da svi gube ako ostane"

Neymar ya prepara su salida ¡para 2020!
En Francia aseguran que el brasileño ha comunicado en el vestuario del PSG que al término de la actual temporada volverá a la carga

Ovaj se vec sprema za januar ili sljedeci juni :mrgreen:

Si, me quedo, pero no me voy a comprometer con el club

U prevodu ostajem jos godinu, ali mi se yebe za klub

Pise se da su Draxler i jos par igraca dosta ljudi zbog toga sto ostaje.

Ko ce opet ovo sranje pratit u januaru ili sljedece ljeto :puke:

Barcelona will try to sign him next year, for sure, he is strategic for the club [ESPN via moillorens]
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 01 sep 2019, 12:50

sombrero WroteColonA i jedini slobodan trenutno je Alegri od ovih jacih trenera.
meni samo ne ide u glavu da je ovaj tolike godine u fudbalu i da je toliko ograničen... lik samo zna promijeniti beka za veznjaka

Vjeruj mi da je i Mourinho pojacanje pored ovog mravojeda. Ja, koji sam najveci protivnik Mourinha to kazem.

Ja samo kazem, nek nam je Bog na pomoci ovu sezonu, ja realno ne ocekujem nista, mislim moguce da uzmemo opet Ligu zbog smijesne konkurencije, Atletico ce se opet vise puta okliznut nego mi, u to sam siguran.

U LP definitivno ne ocekujem nista sa 3 napadaca jer ovaj ocito ne moze uklopiti Frenkija i De Jonga, kamoli ostale.

Kad gledas na papiru: Griezmann, Suarez, Messi, Dembele, napad je brutalan, ali nema on znanja da to iskoristi.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.