FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

parangal
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 23 okt 2019, 23:08

Nedavno je štoper Barselone Gerard Pique kupio FK Andoru i potom platio oko pola miliona evra kako bi se taj klub odmah takmičio u Trećoj španskoj ligi, sve uz nadu da će u narednim godinama taj tim biti konkurentan i u La Ligi...

Iz ovoga se jasno vidi da ništa ne treba čuditi Piqueova igra....Čovek je po zanimanju:

1.) Šakirin hebač

2.) profesonalni kockar

3.) političar

4.) biznismen i vlasnik kluba...(i to ne jednog nego dva)

5.) aktivan igrač FC Barcelona

Baš ovim redom su mu i prioriteti i zato ne znam čemu čudjenje, nema ovde mesta za trening i razmišljanje o igri, to mu je poslednja stavka trenutno....Ovo samo pokazuje koliko su se pojedinci osilili u klubu i kako im niko ništa ne može... ;)

parangal
Kontakt:

Post Postao/la parangal » 23 okt 2019, 23:11

Busquetsa više neću ni komentarisati......mrsko mi i slova na njega više trošiti :lol:

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 23 okt 2019, 23:12

Pique je najmanji problem, ima ovdje igraca koji su vise za klupe od njega. Ali ja nikog ne bi prodavao dok ovaj ne ode s klupe jer je ovaj u stanju od svakog igraca napravit amatera, kao sto je i dokazano na vise primjera.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Blejzer10
Kontakt:

Post Postao/la Blejzer10 » 23 okt 2019, 23:13

Umjesto da glasamo koji je najgori igrač ovih tekmi što gledamo bolje da glasamo koji je od nas najveći moron što ovo i dalje prati

salkan
Kontakt:

Post Postao/la salkan » 23 okt 2019, 23:16

još jedna sramota

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 23 okt 2019, 23:17

Blejzer10 je napisao/la:Umjesto da glasamo koji je najgori igrač ovih tekmi što gledamo bolje da glasamo koji je od nas najveći moron što ovo i dalje prati

Ja na kraju sami prebacio da vidim jel i dalje 1-2, gledao Inter i Borussiju čitavo vrijeme. Ne mogu se ja nervirati zbog debila kojima ebena Sparta uvalja gol. Barci da dođe Čelik napravili bi im problem. Fuj, bijeda, jad, očaj, degutatno.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 23 okt 2019, 23:18

leorey je napisao/la:Pique je najmanji problem, ima ovdje igraca koji su vise za klupe od njega. Ali ja nikog ne bi prodavao dok ovaj ne ode s klupe jer je ovaj u stanju od svakog igraca napravit amatera, kao sto je i dokazano na vise primjera.

Tacno. Jedino njega nije uspio svući na nivo amatera.
slika

Dobro, nije ni Messija, jer je to nemoguce, ali ga je sveo na nivo smrtnika :mrgreen:

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 okt 2019, 23:25

Busquets: "Sometimes the ball does not want to go into the net. Our second goal has been a bit of a lucky one but they also count. We have to continue".

Jbg, nije lopta htjela u gol i šta bi sad. Svakome se desi da mu Slavija ošuta 22 puta na gol.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

TonySosa
Kontakt:

Post Postao/la TonySosa » 23 okt 2019, 23:27

Dobri stari autogol.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

parangal
Kontakt:

Post Postao/la parangal » 23 okt 2019, 23:37

leorey je napisao/la:...Ali ja nikog ne bi prodavao dok ovaj ne ode s klupe...

Ne znam na koga misliš? Čovek je prvi na tabeli primere....prvi u grupi LP i praktično već u nokaut fazi. Jednom rečju DOMINIRA, sa klupe može otići jedino u toalet kad zatreba... :mrgreen: :lol: :rol:

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 00:07

Najbolji strijelci u Ligi prvaka od 2017. godine za Barcelonu:

1. Leo Messi - 19 golova
2. 7 autogolova
3. Dembélé - 4 gola
4. Suárez - 4 gola

:mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 24 okt 2019, 00:19

Kad se sjetim da sam se smijao Romariju kad je crtao one formacije 4-2-3-1, sa dva pivota u sredinu, smatrao to blasfemijom za igru Barcelone itd :facepalm: koje zablude u PM
Sad bi potpisao bilo kakvu formaciju, cak i one najodvratnije defanzivne, tipa talijanski Catenaccio :puke: al bar bi bilo nekog sistema igre, znalo bi se šta se hoce, šta je cilj, šta je plan igre, imalo bi nekog smisla sve to.

Barcelona u zadnje dvije godine bukvalno nema nikakvog sistema igre :shock: kako osvajaju titule je misterija, neka pitaju Messija ili Ter Stegena, oni su vjerovatno najzaslužniji...ili je konkurencija dno dna, pa najmanje loš osvaja..
Uglavnom, oni na terenu izgledaju ko neka raspušetna banda u alkoholiziranom stanju, gdje se ne zna se ko pije ko placa. De Jong glumi neko krilo, Busquets luta i predaje lopte protivnicima, jadnika Semeda probijaju kako hoce, Griezmann ni sam šta igra zapravo, Suarez malte ne igrac manje na terenu redovno, tona nepreciznih pasova, protok lopte usporen na nivo slowmotiona, cak i jedan Messi se poceo opasno kvariti u ovoj anarhiji od igre (veceras kad je pri kraju Slavija napala Barcu sa 9 igraca :tokralju: sjevnu kontra 3 na 1 i Messi dodaje tom jedinom loptu u noge :facepalm:

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 24 okt 2019, 00:33

Sve se slazem u vezi valverdeda, nabiti ga spicom trebalo jes poslije rome

Al mi je smijesno sto pored svih problema ne vidite i jedan od najvecih, a to je katastrofalna igra i jos katastrofalnije nezalaganje mesija, odron znaci, ne znam samo kako ga samog nije stid ovako se sramotiti, pa brate ako ti je mrsko trenirati i igrati odglumi kakvu povredu barem i odmaraj pola godine da se ne brukas i bacas mrlju na ono prije sto si radio

Nasa igra je bljutava, losa i negledljiva zahvaljujuci dvojcu mesi - valverde, dva najveca problema, a treci je suarez

Otjerati svu trojicu u tri p materine

Mesi ce na osnovu stare slavi i svega, sto je uradio za klub da nam hebe jednu kompletnu deceniju, zapamtite to dobro, 5 godina je vec hebano i jos ce toliko se vuci po terenu i hebavati nas, s njim i suarezom mi igramo sa dva igraca manje odbranu, zato nam hebena sparta 10 prilika napravi i liverpool daje 4 komada

Otjerat **** koje kosta 70 miliona po sezoni pod hitno zajedno s valverdetom, ekipa ciji je vodja i glavni igrac neko ko je toliko nezainteresovan, zasicen i fizicki zapusten osudjena je na propast
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 24 okt 2019, 02:35

Evo Ter Stegen iskritikovao sve zivo u intervjuu poslije tekme a ostali nisu htjeli dati uopste izjave, pisu da su potuceni jer ih je podsjetilo na Romu i Liverpoolu

Hahaha pa pic.ka vam materina sto ne napravite nesto, svi na greskama uce, nas trebaju izgleda jedno 10 puta istamburat 10 razlocitih timova da bi skontali neke stvari

Kao cude se a kad je ublehi trebalo spasit guz.icu onda svi javno dali podrsku. Mrssssss.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 24 okt 2019, 07:01

:urnebes: :rol: :rol:
Evo ga Rom Ario.

Treba pitati Real moze li trampa Messi za Hazarda sta mislis?

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 24 okt 2019, 07:12

BoixosNois1899 je napisao/la:
Najbolji strijelci u Ligi prvaka od 2017. godine za Barcelonu:

1. Leo Messi - 19 golova
2. 7 autogolova
3. Dembélé - 4 gola
4. Suárez - 4 gola

:mrgreen:

Luis Suarez najbolji napadac zadnjih 20 godina. :rol:

Tesnjak1991
Kontakt:

Post Postao/la Tesnjak1991 » 24 okt 2019, 09:15

Čovjek amaterski kao i obično, protiv je.bene Slavie nije mogao prekinuti taj post. Hajd ne dati gol, al' u potpunosti se isključi na gostovanjima, igrač koji samo smeta.

Najbolji napadač ikada (ako ne brojimo gostujuće utakmice Lige prvaka). :kafa:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Riziko
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 24 okt 2019, 09:22

Najviše se bruka uprava kluba ostavljajući Valverdea na klupi.
Takođe, ako su igrači preuzeli klub, nek sami sebi po šamar udare.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

sombrero
Kontakt:

Post Postao/la sombrero » 24 okt 2019, 09:39

leorey je napisao/la:Evo Ter Stegen iskritikovao sve zivo u intervjuu poslije tekme a ostali nisu htjeli dati uopste izjave, pisu da su potuceni jer ih je podsjetilo na Romu i Liverpoolu

Hahaha pa pic.ka vam materina sto ne napravite nesto, svi na greskama uce, nas trebaju izgleda jedno 10 puta istamburat 10 razlocitih timova da bi skontali neke stvari

Kao cude se a kad je ublehi trebalo spasit guz.icu onda svi javno dali podrsku. Mrssssss.

očigledno niko iz ove generacije nije kapacitet za trenera osim Tera i De Jonga... možeš ti pretrcati 15 kilometara i predriblati igrače na sredini 100 puta ko Messi i opet ćeš izgledati jadno... kretnje u napadu su nikakve, a to je do trenera.. treba znati kad trčati, kad driblati kad poslati dugu loptu.. i najvažnije kako i kad napuniti peterac i 16 metara, jer je fudbal igra gdje 90% golova padne u toj zoni, a Barcelona dođe lahko na 20 metara(što je misaona imenica za vecinu ekipa) i vraća loptu golmanu, sto je nonsens.. kad to vidim odsjekao bi nogu onom Albi... naučite više da napadate i punite prostor ispred gola sa što više igrača, a ne ko debili da igrate i vracate loptu nazad.. pored trenera, bojim se da su neki igrači ograničeni što se tiče toga i nemaju pojma gdje griješe

TedBundy
Kontakt:

Post Postao/la TedBundy » 24 okt 2019, 10:13

Vi se smijete Romariu, ali je čovjek djelimično u pravu, malo pretjeruje, ali Bože moj. Messi izgubi loptu i onda se češka po jajima ili okrene leđa, on kao kapiten i najbolji igrač ne smije to sebi dozvoliti, jer se to prenosi na saigrače. Kad se krene u presing, on gleda, a što je najgore, skloni se protivničkim igračima da mogu lijepo iznijeti loptu. Ja boljeg igrača s manje liderskih sposobnosti u životu vidio nisam, samo obori glavu, gleda u pod i šeta. Da ga ne bi hvatala kurcobolja, on u svlačionici mora imati neki autoritet i pravog kapitena, kao što su bili Puyol i Xavi, ali se bojim da se do kraja njegove karijere to neće više desiti, jer mu niko ne smije ništa reći. Kad mu pogledate brojke, ostanete fascinirani, a ono što je još više fascinantno je da je mogao biti barem 20% bolji od toga, da je više radio na sebi. Nevjerovatno je da je dozvolio triput manje talentovanom igraču, ali koji je svakodnevno ginuo trenirajući, da mu se približi u toj raspravi o najboljem ikad i da čak Ronaldovi fanovi imaju validne argumente.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.