FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 19 jan 2011, 23:40

miky_hz je napisao/la:Koje ovacije stadion citav Xavii,Xaviii 8-)
Jesu ga ispoštovali, što jest jest...svaka cast.

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la T-MAC » 19 jan 2011, 23:42

i oni bas hoce da se usetaju gol..

dodze 1 na 1 i on dodaje,,,pa pucaj..majka mu stara,,
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 19 jan 2011, 23:49

Bravo, svaka čast Betis!

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la T-MAC » 19 jan 2011, 23:51

et...

nakon dugo vremena i barca je porazena..i to zasluzeno...samo da se poraz neodrazi na nastavak takmicenja..
mozda se poraz i mogao izbjeci,da nakon sto je messi smanjio na 2-1,nije priimljen 3 gol,pintovom krivicom.. ;)
al otom potom..stas sad...

mislim da se sada vidilo na milito i krkic nisu kvalitet za barcu,pa cak ni za klupe..i najbolje bi bilo i po njih i po barcu da negdje odu..bar na posudbu... ;)

jer jedan nas je veceras kostao primljenih golova dok drugi skoro u citavoj tekmi nije opucao na gol..niti je ikog uspio predriblati...

i sto se tice afelaya,on bi trebao popraviti pas igru..to mu je ocigledno losija strana.. ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la nidjo_barca » 19 jan 2011, 23:53

Betis jako dobro igra,i na Camp Nou nisu zasluzili da izgube 5:0,zasluzili su bolji rezultat.Veceras su isto fino odigrali,ali zaostatak je ipak bio prevelik.Svaka im cast.

Sto se tice Barce,jedna losija utakmica,ali dobro,vazno je da da se ide dalje u 1/2 finale,gdje ceka Almeria :)
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la DAVID VILLA » 19 jan 2011, 23:53

Kraj utakmice...nazalost smo izgubili,ali ova utakmica nije bitna toliko,prolazimo ionako...Zao mi je sto smo prekinuli "seriju" pobjedjivanja...nema veze sljedece utakmice pobjedjujemo...sve od reda 8-) :D
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
Leader
Postovi: 618
Pridružen/a: 04 jan 2011, 19:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Leader » 19 jan 2011, 23:53

Ja sam klasa optimist, pa gledam drugačije od većine. Koliko god ne željeli, kad tad se morao zaustaviti ovaj rekordni niz neporaženosti (28 utakmica) - zakon viskoih brojeva ;) Znao sam da će Barça do kraja ove sezone kad tad negdje izgubiti i odigrati loše, nisam očekivao da će do kraja sezone gdje se još ima odigrati 20ak utakmica u svim natjecanjima ostati neporažena. Tako da je meni ovaj poraz i loša igra bila neizbježna, pa je bilo samo pitanje kada i gdje će kixati FCB ove sezone. Zbog toga mi je drago što se taj kix dogodio večeras, jer je poraz bezbolan. 'Glavnom da se kix nije dogodio u Primeri, gdje je svaki bod bitan.

Što se igre tiče, Betis je već sada pokazao da su spremni za Primeru, gdje im i je inače mjesto. Primera će biti bogatija s Betisom (tradicija, stadion). Ako Pep može išta pozitivno izvući iz igre, onda je to što se pokazalo da je Milito propalitet (na ljeto se treba s njim pozdraviti), a Bojan stangira dosta, trebao bi Pep s njime popričati malo, još ima nade za njega, jer je mlad. Iskreno, meni je laknulo kada je Leo fulao 11-erac, jer bi se odmah javili FCB hajteri kako je Barceloni poklonjen penal bez kojeg bi možda Betis na kraju i prošao. :cry:

Sve u svemu, čestitke igračima Betisa i baš mi je drago što ćemo ih sljedeće sezone gledati u Primeri!

Na red su došli i FCB hajteri nakon 11.9. prošle godine, uživajte dok još možete :mrgreen: jer se Barça nakon poraza diže. Sjetite se samo što se dogodilo nakon poraza od Herculesa ;)
EL MEJOR CLUB DEL SIGLO XXI FUTBOL CLUB BARCELONA.

HISTORIA CONTINUA...

Avatar
arapinho1
Postovi: 168
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la arapinho1 » 19 jan 2011, 23:53

DOJAVA SA KVOTOM 6,5 POGODJENA !!! BETIS-BARSELONA 3-1 !!
Pa haj sad vi,Ovo sam dobio od nekog lika koji to prodaje i na kraju stavi koja je to tekma bila :?
Sumnjivo da Bog kaze :geek:
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23154
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 20 jan 2011, 00:02

Sumljivo bi bilo da su svemirci,da su od metala napravljeni,da igraju na daljinski,da su programirani da dobijaju sve protivnike 5-0 onda bi bilo sumljivo...ovako se nekad vratis u realnost i shvatis da i u Barceloni igraju ljudi kao sto igraju ljudi takodjer i u drugim klubovima mada znam tesko je to shvatiti da su i ovo i ono ljudi i da je to isto,al eto kako rekoh nisu neka programirana bica pa da je toliko cudno kad se izgubi
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la don_burza » 20 jan 2011, 00:06

arapinho1 je napisao/la:
DOJAVA SA KVOTOM 6,5 POGODJENA !!! BETIS-BARSELONA 3-1 !!
Pa haj sad vi,Ovo sam dobio od nekog lika koji to prodaje i na kraju stavi koja je to tekma bila :?
Sumnjivo da Bog kaze :geek:



mogu i ja na kraju staviti sta hoces da ti pogodim i izmjene i broj kornera i orecke stative

sta god treba
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Ad0
Postovi: 701
Pridružen/a: 20 avg 2010, 19:12

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ad0 » 20 jan 2011, 00:44

Ma svaka im cast..nema sta zasluzeno!
DRŽAVA ŽELJO!
FC BARCELONA! "Mes Que Un Club"
★Champions League 1991–92, 2005–06, 2008–09, 2010–11★
Lionel Messi Ballon d'Or ★2009,2010,2011★!

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 20 jan 2011, 00:53

ja vas ne kontam.. ovo nije poraz.. ovo je pobjeda 6 3 i tacka...

ako cemo ovako gubit u LP a prolazit', niko se nece zalit' ;)
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VolimLiverpool » 20 jan 2011, 00:55

Ovu noć što prije morate zaboraviti.Drugoligaš 3:1 i to sa Messiem u ekipi,ali bilo je vrijeme da izgubite.
You'll never walk alone.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Emir_ZENICA » 20 jan 2011, 00:59

Kup,sve je to lova.Pobjedili 5:0 na svom,sad igrat malo za lovu i izgubiti ,isto je i Real uradio sa Levanteom ;)
A C A B !

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 20 jan 2011, 01:06

Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.

Kakanj
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 nov 2010, 10:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kakanj » 20 jan 2011, 01:15

Mandrak je napisao/la:Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.
znaci finale..da protiv almerije igramo samo 1 utakmicu..ne bi se moglo sa sigurnoscu reci da prolazimo..ali 2 utakmice..sigurno prolazimo

Ovaj poraz ce ispastati racing..zalim sto sad ne igramo s hercuulesom..ali jedva cekam :P :D

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la schweinsteiger » 20 jan 2011, 03:17

Mandrak je napisao/la:Znaci, Almeria koja je pregažena u gostima 8-0 je naredni protivnik u kupu.
Steta sto Almeria nece doc' Realu,da ispadnu u polufinalu :lol: :lol: :lol:
#miasanmia

Avatar
Romariooo
Postovi: 6925
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2011, 08:21

Ne znam zasto su se neki podsmijavali kad sam govorio da nam treba napadac, vidjeli smo i sinoc, bojan je katastrofa, ubjedljivo najlosiji igrac ove sezone, i ne da ne napreduje,vec momak ocigledno nazaduje u svojoj igri. Samo da izguramo sezonu bez povreda, a sledece ljeto ga treba posalti na neku posudbu, ili cak i prodati, jer ocigledno je da ovako od njeg nema hljeba, katastrofa, koliko je klub ulagao u njega i pazilo se na njegov razvoj, bolji igrac ispao bi Pelak da je igrao u ovako velikom kubu uz toliku podrsku. Bojan definitivno vise nije ni za zamjene.

Treba nam jedan klasican spic, koji ce nekad igrati nekad biti na klupi, mozda bi dobro bilo da smo nekog vec doveli i u januaru, nekog starog asa, kao sto smo prije nekoliko sezona doveli Larsona
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Leader
Postovi: 618
Pridružen/a: 04 jan 2011, 19:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Leader » 20 jan 2011, 10:27

Neke je Barcelona razmazila u toj mjeri da su neki pomislili da su vanzemaljci a ne ljudi. Ono, pobjede s 2 ili više razlike, minimum 70% posjed lopte se podrazumijeva samo od sebe. Utakmice su tek služile da se nabije gol razlika, i da igrači poprave statistiku, ako Leo ne zabije barem jedan gol, odmah je loš :cry: :| :roll:

Zbog toga mi je drago da nas je sinoćnja utakmica podsjetila da su i igrači Barcelone samo ljudi od krvi i mesa kao i mi, i da se i oni trebaju dobro oznojiti za bod, a kamoli za pobjedu. Ništa ne ide samo od sebe, kao što su neki razmaženi pomislili.

Što se CdR tiče, slijedi Almeria koja je pregažena 8:0 u La Ligi, i mislim da u 2 utakmice ne bi prolaz trebao biti upitan, uz sve dužno poštovanje Andalužanima. Utakmice su na rasporedu 26.1 - 2.2.

Ali prije toga u subotu u Primeri na Camp Nou stiže Racing Santander, malo statistike:

29.08.2010 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:3
20.02.2010 FC Barcelona Racing Santander Primera División 4:0
22.09.2009 Racing Santander FC Barcelona Primera División 1:4
01.02.2009 Racing Santander FC Barcelona Primera División 1:2
13.09.2008 FC Barcelona Racing Santander Primera División 1:1
20.01.2008 FC Barcelona Racing Santander Primera División 1:0
26.08.2007 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:0
11.02.2007 FC Barcelona Racing Santander Primera División 2:0
17.09.2006 Racing Santander FC Barcelona Primera División 0:3
09.04.2006 Racing Santander FC Barcelona Primera División 2:2

Moglo bi se reći da su mušterije FCB. slika Trebat će se dobro oznojiti za nova 3 boda protiv 14. plasiranog u La Ligi, to je sada svima jasno nakon Betisa.
EL MEJOR CLUB DEL SIGLO XXI FUTBOL CLUB BARCELONA.

HISTORIA CONTINUA...

Avatar
losmi
Postovi: 1045
Pridružen/a: 12 jan 2010, 17:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la losmi » 20 jan 2011, 10:43

Ma ajde sta pricate gluposti,svi koji su gledali sinoc,znaju o cemu pricam,pa igraci Barceloni nisu bukvalno pruzili nikakav otpor,Totalno ih nije zanimala utakmica,videlo se u drugom poluvremenu,kad ih je pep opomenuo zbog 3 gola da su se malo uozbiljilji,krenuli su sa svojom igrol ali jedno 30 %,drzali su loptu u posedu,tako da betis nije mogao da pridje golu,e sada,da je messi pogodio iz penala,sigurno bi se jurio X , al ovako ih je bolelo uvo sto gube.
Da im ovo nista ne znaci,pokazace mec sa Rasingom,i kao sto kaze Leader :,,Svaki niz mora se nekad prekinuti" ,tako je da dobro sto smo ga prekinuli u ovako ne vaznoj utakmici.
MVP - Messi-Villa-Pedro

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.