FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 13:20

Nakon što je potrošio Enriquea, Valverdea i Setiena, vampir sad sprema novu podvalu - Koemana. Što je najgore svjetina ce opet progutati foru, jer je Koeman velika legenda kluba. Pacov stvarno nema granica u svom bezobrazluku i bahatosti :puke:
Barci ne treba novi trener, Barci treba nova uprava i novi normalni predsjednik prije svega (a oni ce onda dovesti stručni štab).

I ne mogu da vjerujem da Koeman pristaje na ovo poniženje, da spašava guz.ove Barti :oops: ipak je on veliko ime za razliku od Valverdea ili Setiena.


Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 13:54

JUST IN: Arthur Melo has been denouned by the local police in Palafrugell in the early hours after they caught him positive in an alcohol control after suffering a mild traffic accident.
:rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 14:08

Eh kad bi se klub pustio u ruke Caviju , Iniesti pa cak i Pikeu vlazni snovi.Barca treba kolektiv ljudi koji razumiju biznis i fudbal.Kriminalci trenutno vode klub kao sto nasi vode drzavu.Obecanja i nista vise.

Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija , njegova karijera kao trenera je odron.Jedina kvaliteta je sto vjeruje i misli na mlade igrace. Ono sto treba Barci.

Frenkie bi igrao ono sto treba da igra u nadam se zivotom da bi Buskec bio klupa ili cak bivsi.

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 1921boy » 17 avg 2020, 14:19

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:08
Eh kad bi se klub pustio u ruke Caviju , Iniesti pa cak i Pikeu vlazni snovi.Barca treba kolektiv ljudi koji razumiju biznis i fudbal.Kriminalci trenutno vode klub kao sto nasi vode drzavu.Obecanja i nista vise.

Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija , njegova karijera kao trenera je odron.Jedina kvaliteta je sto vjeruje i misli na mlade igrace. Ono sto treba Barci.

Frenkie bi igrao ono sto treba da igra u nadam se zivotom da bi Buskec bio klupa ili cak bivsi.
Xavi - Iniesta - Villa - Puyol - Valdes ovaj stručni štab Laporta ili Fonte fotelja i povratak na stare staze

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 17 avg 2020, 14:28

BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 13:54
JUST IN: Arthur Melo has been denouned by the local police in Palafrugell in the early hours after they caught him positive in an alcohol control after suffering a mild traffic accident.
:rol:
Jel to novo "pojačanje" Jome?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 14:30

Ko god pristane trenirat ove starohane bez velikih promjena, prodaja i pojacanja, on je realno jedna budaletina i ne treba ga zaliti kad mu nogu daju.
27.10.2020

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 14:31

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:08


Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija

To je to.

Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje :shock: nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove ;)

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 17 avg 2020, 14:32

ma kakav stručni štab, Pique za predsjednika jer zna sa medijima i ograničiti mu ovlasti, Xaviju dati da bude sportski direktor idućih 100 godina, njemu bi dao dijete da ga čuva da ga imam
Iniesta nek bira koju ce dozivotnu ulogu u upravi, Puyol u stručni štab dozivotno da igračima opali šamar kad treba.

i Donald Trump za trenera, Make Barca great again.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 14:33

A po cemu su to Xavi, Iniesta i Villa kvalifikovani da vode klub? To sto su bili dobi igraci ne znaci da imaju pojma o poslu. Odavno Barcelona nema dobre ljude na tim pozicijama cak ni u vrijeme Laporte samo sto je on imao suflera Cruyffa pa a neke stvari prosrale.
Don't hate what you don't understand.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:36

Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 14:39

Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:47

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Pa zato sam njega i naveo jer mi izgleda kao ozbiljan tip koji ne bi dozvoljavao da mu se iko mijesa u posao.

Sigurno, ono sto je najbitnije da je dokazao da je vrhunski strucnjak, a dodatni plusevi svakako sto nema jezicku barijeru i sto je Messijev sunarodnjak.

Od njega se svakako ocekuje da svakog momenta preseli u Europu.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 17 avg 2020, 14:55

barci treba trener koji ce uvidjeti da glavni igraci moraju ici i da mladi igraci moraju dobiti priliku za igru

"Ako u ekipi imam igrače od 22 godine i od 30 godina, a oni pružaju jednake predstave, onda biram ove mlađe. Suárez, Messi, Busquets i Piqué imaju više od 30 godina. Istina je da su oni u Barceloni godinama, ali šta je s budućnosti? Šta kad se oproste ili odu iz kluba...?"
navodna (arhivska) izjava ronalda koemana i to u teoriji zvuci idealno, no praksa je vec nesto drugo

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 15:03

Gdje je i sta radi Loui Van Gaal?
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:08

"Valverde ➡ Setien ➡ Koeman.
U pitanju je zbunjen klub."
Koga Pacov dovede, jadna mu majka. Ne žalim Koemana, sam je kriv kad je pristao da bude Bartin potrčko. Svakako ce ga šutnuti za pola godine.
Klub je u kandžama ćoravog kretena i njegove samovolje i svi samo gledaju :facepalm:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 15:10

let3 je napisao/la:
17 avg 2020, 14:31
JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:08


Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija

To je to.

Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje :shock: nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove ;)
Kako ne shvatate da je Bartomeu bivši. Prijevremeni izbori su neminovnost. Danas će odlučiti kad i kako ali najvjerovatnije je da će biti održani u novembru. Dakle nema te sile koja će spasiti ovu upravu više. Oni su prošlost.

Kao što sam i sinoć spomenuo, mene ovo iznenađuje jedino zato što je Koeman nekoliko puta već ponovio da hoće da vodi Nizozemsku na Europskom prvenstvu. Zato me iznenađuje da je pristao na ovo, ali kao što reče @messilla izgleda da je shvatio da mu je ovo zadnja šansa da vodi Barcu.

Sljedeća sezona je svakako nebitna i glupo je očekivati neke spektakularne stvari. Treba sačekati da nova uprava dođe i onda se tek mogu očekivati nege ozbiljnije promjene.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:12

@BoixosNois1899

Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere :mrgreen:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2020, 15:16

Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 15:19

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Tata Martino isto razvaljivao tamo
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.