FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 feb 2018, 20:54

Frajer hladno napisao da je Paulinho bio solidan protiv Chelsea i on nekom drži predavanje.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 22 feb 2018, 20:57

Imal iko pozitivno mišljenje o ovom :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 feb 2018, 21:05

jasmin10 je napisao/la:Frajer hladno napisao da je Paulinho bio solidan protiv Chelsea i on nekom drži predavanje.
Meni nije jasno sta je on igrao proslu utakmicu ? :roll: Valjda je bio plan da smeta na terenu, a on smetao i nama i njima, zuji :mrgreen: :mrgreen:

Mislim, ne mozes mu zalaganje ne priznati, sigurno se trudi , ali po meni je on zadnjih mjesec, pa mozda i dva zavaljen na poziciji.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24179
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 22 feb 2018, 21:29

AlfredNobel je napisao/la:Odeš s PDF-a FK Sarajevo zbog ovakvih likova, pa sad na temi Barce. Ima li Osasuna kakvu otvorenu temu, odo tamo..

Citiraj me kad bude normalnih rasprava da mogu šta pročitati :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6909
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 feb 2018, 23:25

Evander je napisao/la:Znaci da sumiramo.

Pozeljno je pisati kako je Dembele pun pogodak, kako Paulinho, Rakitic, Digne, Gomez, Valverde pojma nemaju i kako Valverdeu treba sve hebati jer ne igra neko koga forum voli kako igra pogresnu formaciju a forumasi najbolje znaju sta i kako, kako je Semedo masina ali ga trener ne gotivi pa mu zato ne da da igra, kako je Roberto samo veznjak, onda sa vremena na vrijeme popljuvati i Pikea i naravno upravu. Onda pratiti trendove, kako se koji igrac hejta ili kako je neki igrac zasticen kao polarni medvjed od kritike. E onda ce biti sve ok i moze se pisati na forumu :D

Onda ovo isto mogu citati na barcelonabalkan kad ona djeca pisu :D
Pa sunce ti zarko, ima li ovdje iko stariji od 30 godina :shock:
Sto na f.orum.hr kazu na termi Primera, a ono je ozbiljan forum i ne mogu se slicna izlizana srranja procitati, navijaci VB16 :crazy:
Ja ne znam odakle ove zakljucke izvodis ja sam prvi uvijek znao biti kontra vecine ovdje, al proglasavati recimo dembu promasajem je smijesno jer momak nije dvije utakmice jos sastavio, sad se oporavio a tek ulazimo u najbitniji dio sezone, tako da ima vremena da pokaze jek flop ili nije, smijesno je sad govoriti bilo sta

Isto to za semeda, decko je protiv jakog protivnika pokazao sa umije,,krenuo je odlicno, onda ka trener kiseli na klupi i decku pada samopouzdanje, ista tu reci no da je trenerova to odgovornost, da nije nista pokazao ne bi se imalo sta reci, no semedo je krenuo bio brutalno i onda klupara

S ostalim se manje vise slazem
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 feb 2018, 23:32

Vidis da je covjek Nostradamus ko i Ciro.

Vjerovatno je bilo i ljudi koji su 2005 godine i kasnije povrede Messija govorili da nista od njega nece bit.

Mi cemo im halalit.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 23:54

Derdiyok je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Odeš s PDF-a FK Sarajevo zbog ovakvih likova, pa sad na temi Barce. Ima li Osasuna kakvu otvorenu temu, odo tamo..

Citiraj me kad bude normalnih rasprava da mogu šta pročitati :mrgreen:
Prvom prilikom.. :D
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Romariooo
Postovi: 6909
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 feb 2018, 23:55

Jes tacno, bilo je strucnjaka koji su govorili da od mesija nece biti nista jer je kao vrlo mlad dvije teske povrede dozivio i ionako nejak naizgled proricale mu se staklene noge, a onda u sledecih 10 godina skoro nikad se nije povrijedio, pa onda biko je i onih koji su govorili da se treba xavija rijesiti jer je premekan i nedorecen, pa neymar kad je dovodhen sta ce nam on, brazilski cirkusant, nece moci s mesijem,pa onda opet isti ti kmecali kad je odlazio, reak ce nam bjezati 15 bodova i te price...

Fudbal je mnogo komplikovanija nauka nego sto izgleda, cesto je i cista lutrija s kim ces pogoditi, ko ce razocarati, mozemo iznositi neka svoja misljenja,sve je to ok i navijacki je to folklor, al ne treba pretjerivati jer sve je tu relativno,mozes dovest ko real najboljeg igraca svijeta kaku pa da ispadne kao da si amatera nekog doveo, a mozes dovesti ko juve za dzaba nekog pogbu kojeg nakon par godina istom klubu vratis za vise od 100 miliona, nekog igraca dovedes i godinu dana ga ismijavaju i kontaju da ga je kome uvalit i besplatno, a taj vec u narednoj sezoni izraste u superklasu

Sjetimo se npr salihamidzica naseg, bayern ga dovede ko obecavajuceg napadaca i onda ne moze meda, smijesan bude, onda ga trener na zaprepastenje svih prebaci na beka i frajer tu se pokaze ko top klasa, nikad ne znas, zato ne treba nikog unaprijed osudjivati na propast kao npr dembu, niti unaprijed dizati do neba nekog ko obevava dosta , sve je relativno, dokazali ajnstajn i praksa
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

JoeBleck
Postovi: 5959
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 23 feb 2018, 00:58

Slazem se sa Romariom.
Recimo, ko bi rekao da ce Reketich u ovolikoj mjeri izvarati klub , nikad se ne zna ko' mu udara zenu.

Avatar
Lillard
Postovi: 26281
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 23 feb 2018, 10:37

Dembele starta protiv Girone.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Riziko
Postovi: 5781
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 23 feb 2018, 11:29

A jeste satrali od juče :mrgreen:

Ruku na srce, Valverde je već odradio posao, osvojiće titulu gotovo pa sigurno što je odlično ove sezone, pa i u kupu je favorit protiv Sevilje.
Mislim da mu niko neće zamjeriti ispadanje iz lš, samo da ne bude neki Pariz 2.

Što se tiče Dembelea, sigurno mrav zna koliko može on u ovom trenutku.

Iskreno sumnjam da će protiv Čelzija startovati, ako prođemo dalje, možda i krene protiv nekog drugog.
Tako gledano, više bi volio Vidala nego Paulinja u tom revanšu. Vidal kakav je da je bolji je sa loptom, a i može nekog pretrčati. A poćeljno bi bilo Semedo bek, Roberto ispred.

Igraće ove slabije utakmice, već za vikend protiv Đirone.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

enobarca
Postovi: 8102
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 23 feb 2018, 11:57

Ne znam za ostale ali meni ce sezona biti razocarenje bez lige prvaka, mijenjao bi oba ova trofeja za ligu prvaka.Ali opet kad sagledas neke stvari realno i vidis s kakvim veznim redom raspolaze Barcelona a s kakvim Real ili Bayern npr tesko je i ocekivati da osvoje ligu prvaka.Vezni red je najbitniji dio tima, dzaba da napred igraju 3 Messija ako ti ne dobijes bitku na sredini, na pocetku sezone to i nije toliko lose izgledalo kao sad ali grohnuli su svi u zadnje vrijeme.Valjda se to bar malo popravi inace u ligi prvaka nemaju sanse osim ako ih kakva luda sreca ne zadesi.

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 23 feb 2018, 12:12

Pojedinci, ma i većina je previše digla očekivanja u odnosu na početak sezone kada se prognoziralo 0 trofeja i borba za LP spot u prvenstvu...

Ovu sezonu ako završimo sa Kupom i La Ligom je nadmašilo sva moja očekivanja, a LP samo može biti šlag na torti makar ne vidim način trenutno kako bi Barcelona uzela s ovakvim igrama klempu no s Mravom nikad ne znaš.

Sumirano, malo se spustit treba na zemlju i sagledat realno situaciju.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Romariooo
Postovi: 6909
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 feb 2018, 14:29

Realno na pocetku sezone da nam je neko ponudio duplu krunu u spaniji, a da ispadnemo u grupi lige prvaka, 99 posto navijaca bi to objerucke prihvatilo, mrav je realno skoro vec sad ispunio ocekivanja, ali...

Posto uvijek ima ali, kad se do sad sve ovako ispoklaoalo, sad liga prvaka mora biti imperativ imperativa, ima dosta razloga zbog kojih smo pa ajmo reci najveci favoriti za klempu, a to je sledece:
- prvo gledajuci konkurenciju ima osim nas tek city,bayern i real\psg koji su favoriti, ostalo sve stepenica nize, i ovi favoriti u najmanju ruku s nama su u kilu graha, mi cemo proci celzija i onda u cetvrtfinalu uz malo srece pri zrijebu imat cemo otvoren put u polufinale i tu si vec blizu,ako izvucemo npr sahtara,mozda i sevilju, ili uniteda proslo bi se sigurno rutinski, za to vrijeme vjerovatno bi ovi glavni favoriti barem jedan par bio medjusobni i to se malo raskrci

Mi smo favoriri zato sto smo vjerovatno s valverdeom takmicarski najjaca ekipa, najraznovrsnija, golman i odbrana sigurni, vezni red solidan, a u tim kljucnim utakmicama moze biti i odlican jer raketa,buskec i iniesta, pojacani povucenim mesijem, ako odigraju napaljeno pojest mogu svaki drugi vezni red osim pepovog,i onda naprijed imamo suareza koji je u odlicnoj formi i kao takav je najbolji napadac u svijetu, imamo i tu mesija koji kad se napali sigurno je prevaga, i imat cemo dembu najvjerovatnije, celzija bi trebali proci i bez dembe, no ja mislim sa da ce on vec dici formu do tad, tri cetiri utakmice ima do tada, taman da se podigne,,a do cetvrtfinala bi vec mogao nadoci tako da kazemo da je igracina,,a isto vazi i za semeda, za njih dvojicu ima sasvim dosta vremena i protivnika po mjeri da do cetvrtfinala bidu beton

Gledajuci konkurenciju, mislim da su nasi najraznovrsniji, svaki od ova top 3-4 kluba ima kvalitete slicne nasima, al ima i mane, city kao svaka pepova ekipa ima problem jednodimenzionalne igre koja melje i melje, al mora jednom i zastopati i onda veliki problemi, mislim da igramo protiv njih da bih prosli lakse nego celzi, zbili bi se, slozili koju kontru i zbogom decki, bayern je opet u nekoj tranziciji i ima rupa,real iscijedjen, imaju svi oni kvalitetete, al nemaju nasu kompaktnost i faktor mesi koji je velika prevaga
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 23 feb 2018, 14:54

https://sportsport.ba/fudbal/nezadovolj ... ota/268998

Zamjena Pogba-Rakitic + 400 miliona :D 150 za Pogbu i 250 sto im uvaljujemo Raketu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sajo10 » 23 feb 2018, 15:16

Pogba - Busquets - Coutinho :ljepota: :ljepota: :ljepota: Lijepo umotajte Rakiticu s masnom i sve, prvom klasom za Manchester!!

Bas prije neki dan kontam, kako bi se mogla iskoristi ova drama sa Paulom i dovesti ga kao zamjenu za Iniestu/Rakitica. Uh kakav bi to bio transfer. :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 23 feb 2018, 15:34

i Verratti i Griezmann i.. :mrgreen:

Avatar
messilla
Postovi: 31092
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 feb 2018, 15:38

Taj vezni red ne bi rastavio ko ne bi pokušao. Busquets bi umro.

Jedino kad bi se vratili na 4-3-3. Coutinho na krilo, Pogba na Iniestinom mjestu, ali bi morali Suareza otjerati inače bi desna strana opet bila problem.

Busquets
Arthur - Pogba

Dembele-Messi-Coutinho

Ako bi Arthur bio ta šestica koja se dugo čeka.

No ovo za Pogbu se čak ni rumourom ne može nazvati.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 feb 2018, 15:55

Pogba hahahahha. Niste vi normalni, covjek je najveca prevara svih vremena :rol:

Dodje li ta ubleha necu ni gledat vise utakmice, 3 yebena dvometrasa u vezi, daj bolan.

NE bi ga dzaba doveo kamoli dao 150M za njega :tokralju:

Covjek ni u Unitedu nije standardan, Jozo mu objasnio da iako mijenja cesto frizuru ipak NIJE Neymar niti ce ikad biti.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31092
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 feb 2018, 16:05

Mislim bezveze raspravljamo, jer svakako nema šanse da dođe, ali kakva tri dvometraša računaš, kad je Gomes sto posto bivši na ljeto?

Uostalom Pogba je sjajan tehničar, a nije da se ne može pohvaliti brzinom. Deset asistencija u onom raspalom sistemu je strašan učinak, a Jozun je svakako izlapjela ubleha, ne?
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.