FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 maj 2018, 00:05

Postignut okvirni dogovor za Busquetsov novi ugovor.

Kaze Deschamps da mu je Griezmann rekao da ce rijesiti pitanje buducnosti do pocetka SP-a.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 maj 2018, 04:44

Prop'o k'o kauč :zzz:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xavi26 » 24 maj 2018, 07:35

let3 je napisao/la:Romario buraz

Nabrajaš Rim, Pariz i slicno gdje je Messi kažeš bio najgori igrac na terenu....hajd dobro, evo da je sve tako što pišeš - to su 2-3 utakmice, a šta je se preostalih 40 i kusur?
Covjek je ove godine (kao i svih prethodnih) bio najbolji igrace Barce u svakom pogledu, a ti se okomio na njega i samo njega prozivaš. Dobro, tvoje mišljenje, ok.
Pa jedino navijaci Barce pljuju po najboljem igracu :shock: nevjerovatno nešto :shock: ...navijaci Reala ne silaze sa Roninog falusa (još lika nema nigdje po pola sezone) a ovdje se Messi svaki čas nešto proziva i kritikuje. Kriv je što ne donosi triplete svake godine, yebote :facepalm:

Veliš, on je najviše zakazao u Rimu i Parizu, najgori na terenu, expert opstrukcije, propao ko kauč i sve to, OK...ali zašto neki drugi igrac nije povukao umjesto njega ? zašto se samo on proziva ?
Šta? jel to zabranjeno drugim igracima da povuku Barcu? ne kontam.

Ako ces kritikovati, onda kritikuj redom, a ne samo jednog igraca. I to još najboljeg.
u ovog Romaria očito da nisu sve na broju, treba ga maksimalno ignorirati!!
Volim te Bosno!!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 maj 2018, 09:19

let3 je napisao/la:Romario buraz

Nabrajaš Rim, Pariz i slicno gdje je Messi kažeš bio najgori igrac na terenu....hajd dobro, evo da je sve tako što pišeš - to su 2-3 utakmice, a šta je se preostalih 40 i kusur?
Covjek je ove godine (kao i svih prethodnih) bio najbolji igrace Barce u svakom pogledu, a ti se okomio na njega i samo njega prozivaš. Dobro, tvoje mišljenje, ok.
Pa jedino navijaci Barce pljuju po najboljem igracu :shock: nevjerovatno nešto :shock: ...navijaci Reala ne silaze sa Roninog falusa (još lika nema nigdje po pola sezone) a ovdje se Messi svaki čas nešto proziva i kritikuje. Kriv je što ne donosi triplete svake godine, yebote :facepalm:

Veliš, on je najviše zakazao u Rimu i Parizu, najgori na terenu, expert opstrukcije, propao ko kauč i sve to, OK...ali zašto neki drugi igrac nije povukao umjesto njega ? zašto se samo on proziva ?
Šta? jel to zabranjeno drugim igracima da povuku Barcu? ne kontam.

Ako ces kritikovati, onda kritikuj redom, a ne samo jednog igraca. I to još najboljeg.
Zasto neko drugi nije povukao umjesto mesija?

Zato sto je ekipa postavljena tako da on vuce, zato sto je on najbolji igrac i prirodno je da su oci u njega uprte

Zato sto je on placen 5 puta vise od jednog inieste, zato je placen da povuce ekipu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 24 maj 2018, 10:11

Pa ako će on samo vući onda samo on i zaslužuje platu. Koja logika. Prestani se blamirati.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 24 maj 2018, 10:22

Hazarda da dovedemo.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 24 maj 2018, 10:30

Dovoljan bi bio Owen iz najboljih dana.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 maj 2018, 11:46

Lillard je napisao/la:Hazarda da dovedemo.
samo polako, sve ce nam se samo kazati, proci ce ljeto, doci ce nova sezona, vidjet cemo kako ce mesi izgledati, onda ce proci i zima, doci ce i proljece, mesijevo omiljeno godisnje doba za setnje, al ne po parkovima nego u kljucnim utakmicama najvaznijeg takmicenja, bumo vidjeli kako ce sve izgledati

a sad ce i svjetsko, covjek se cuvao za to, vidjecemo koliko je spreman, samo polako i opusteno
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 24 maj 2018, 12:09

Zato Hazard osvaja Lige Prvaka svako druge godine. Ne reče šta bi u osmini finala protiv istog Hazarda.

E čuj Hazard. Najgluplji post otkad je foruma je onaj di je napisao da je Messi propao ko kauč. :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 maj 2018, 13:01

Za uspjehe zaslužan kompetan tim, za neuspjehe kriv Messi. Romario. :bow:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 maj 2018, 13:10

messilla je napisao/la:Za uspjehe zaslužan kompetan tim, za neuspjehe kriv Messi. Romario. :bow:
"za uspjehe zasluzan messi, za neuspjehe ostatak tima", messilla i ostali copor mesijevih idolopoklonika
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 maj 2018, 13:12

Messi se itekako kritikuje, samo naravno u manjoj mjeri nego ostatak ekipe čisto jer je to zaslužio kroz sve ove godine. Druga je stvar što ti to ne vidiš.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 maj 2018, 13:21

Činjenica je da bi mi u najboljem mogućem slučaju bili 4. na tabeli ove sezone da Messija nije bilo. O Ligi prvaka da i ne govorim. Lik bukvalno sam izbacio Chelsea u osmini.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 maj 2018, 13:59

Ricard Puig ostaje. Tottenham ga je htio. Valjda se nije zajebo kao Samper. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 24 maj 2018, 14:27

Ne znam zašto i ulazite u rasprave s ovim Romariom, čovjek se gubi k'o abdest.. Od ispadanja od Rome je isfrustriran kao niko, čitavo ljeto i kroz sezonu si od njega mogao pročitati samo preoptimistične postove, a od Rome sve neke frustracije i agresija. Da ne spominjem koliko ti je sve ovo navedeno oko Messija najblaže rečeno komično, pa skoro da prerasta u sarkazam. Glavna furka mu je reći "da je pratio fudbal i prije Messija, za razliku od ostalih", "da su ostali djeca" i slične gluposti, a razmišljanje mu na nivou dvanaestogodišnjaka.

Zar ima neko normalan da može blatiti Messija i pisati loše o čovjeku koji vuče ekipu već par sezona? Najbolji strijelac, asistent, vadio milion puta iz teških situacija tokom mečeva, ali eto kriv je što nije sebi namjestio da zabije protiv Rome. Kakve nebuloze se pišu, krvarenje mozga dobiješ čim vidiš tako nešto. Krvarenje sam dobio čim sam vidio onu famoznu izjavu od strane jednog intelektualca, gdje kaže, citiram "prodati Messija, dovesti Hazarda". Bože sačuvaj..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 24 maj 2018, 14:56

In 2012, Messi scored 91 goals in a calendar year surpassing Gerd Muller's record. Messi gifted him a signed shirt and Muller gifted the shirt to Bayern.

It's now the only non-Bayern related item in a little shrine at the Allianz Arena.

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 maj 2018, 16:03

morete vi omladinci baljezgati sto hocete, mene je iskustvo naucilo da je u ovom fudbalu najbitnije prepoznati kad treba napraviti drasticne promjene, pomdladiti se, okrenuti novu pricu, mislim da je i sad to neko vrijeme, pisu se ovde gluposto da ne bi bili medju cetiri da nije messija, a sad je najvaznije sta za buducnost,

dal graditi buducnost oko igraca koji je prezasicen fudbalom, koji u najbitnijim utakmicama ne pokazuje nikakvu zelju ni emociju da se nesto na terenu pokrene i neku prevagu napravi, igracu koji je fizicki propao ko kauc, odbija se od protivnika, ne moze istrcati cesto kad je u prilicu, povuci neki napad nego ono carinjenje lopte i gledanje kad ce se alba ubaciti da ga trazi dugom loptom

ili da li je pametnije praviti promjenu dok je jos vrijeme, dok nismo izgubili jos koju godinu u evropi, a vrlo moguce da cemo gubiti i u spaniji ako se real reformise prije nas

baljezgati se moze koliko hocete, bil se plasirali medju cetiri i te gluposti, ali ovako neki tim bez mesija, bez suareza i jos nekoliko standardnih levata moze ne biti medju cetiri, nego biti sampion i spanije i evrope:

................ter stegen..........
semedo.....pike....umtiti......alba
..........pjanic.....buskec......
..dembele...eriksen....coutinjo..
..............grizman........

bas me zanima da mi strucnjaci objasne zasto ovako jedan podmladjen i izbalansiran tim ne bi mogao medju cetiri u spaniji, zasto ne bi mogo i do titule, i klempe u ligi prvaka, imas tu i mozga i trke, momaka zeljnih titula i dokazivanja,koliko bi tu vise trke,presinga i svega bilo nego sad, mesijeva magija bi nedostajala, ali ne toliko jer magije i vizije imaju itekako i coutinjo i eriksen npr,cak i valverde bi s ovakvom ekipom mogao do rezultata, al nejse


ne more to bez mesija, a kad ne more bez mesija onda ne more i bez suareza i rakitica da tito kaze, ne moze naravno jer djeca nisu naucila gledat barcu bez mesija pa misle ako nema njega da nema ni barcelona, a moze biti vrlo lako i brzo i jos i bolja nego ova iz zadnje dvije-tri godine
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 24 maj 2018, 16:14

Romariooo je napisao/la:
let3 je napisao/la:Romario buraz

Nabrajaš Rim, Pariz i slicno gdje je Messi kažeš bio najgori igrac na terenu....hajd dobro, evo da je sve tako što pišeš - to su 2-3 utakmice, a šta je se preostalih 40 i kusur?
Covjek je ove godine (kao i svih prethodnih) bio najbolji igrace Barce u svakom pogledu, a ti se okomio na njega i samo njega prozivaš. Dobro, tvoje mišljenje, ok.
Pa jedino navijaci Barce pljuju po najboljem igracu :shock: nevjerovatno nešto :shock: ...navijaci Reala ne silaze sa Roninog falusa (još lika nema nigdje po pola sezone) a ovdje se Messi svaki čas nešto proziva i kritikuje. Kriv je što ne donosi triplete svake godine, yebote :facepalm:

Veliš, on je najviše zakazao u Rimu i Parizu, najgori na terenu, expert opstrukcije, propao ko kauč i sve to, OK...ali zašto neki drugi igrac nije povukao umjesto njega ? zašto se samo on proziva ?
Šta? jel to zabranjeno drugim igracima da povuku Barcu? ne kontam.

Ako ces kritikovati, onda kritikuj redom, a ne samo jednog igraca. I to još najboljeg.
Zasto neko drugi nije povukao umjesto mesija?

Zato sto je ekipa postavljena tako da on vuce, zato sto je on najbolji igrac i prirodno je da su oci u njega uprte

Zato sto je on placen 5 puta vise od jednog inieste, zato je placen da povuce ekipu
Kako je on najbolji, kad je " propo ko kauč, kad je expert za opstrukciju, kad koći Barci", sve ono što pišeš. Ako je igra postavljena da najveca ubleha vuce, onda je to trenerova krivica a ne igraca. Razmisli malo o tome ;)
Uglavnom, samo zbog Messija njega nema obećane hegemonije, zato treba dovesti Hazarda starog dokazanog hegemonićara i pokoriti Evropu na brzinu.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 24 maj 2018, 16:24

mesi je najbolji igrac miljama ispred drugih kad hoce da igra, ja to nikad necu osporiti, samo nas i njegov je problem sto on nece da igra kad je najbitnije, i to je poenta svega i ne znam sta imam tu objasnjavati, ko misli u ovim nasim ispadanjima i brukama u evropi da je on htio, al nije imo s kim, taj nema veze o fudbalu ili treba ici ocnom.

posto se vidjelo iz aviona da covjeka boli qrac i da kao takav nije nikakva prevaga nego teret za barcelonu, puno bi bilo korisnije da smo u tim utakmicama imali igraca nivoa hazarda, ne da bi on pravio hegemoniju, nego bi barem mogo nesto solidno uraditi a ne ko mesi katastrofalno lose, i ne samo hazard, bilo koji malo bolji igracic, cak sam ubijedjedjen da je sve isto bilo a da je samo debele umjesto mesija igro u rimu da bi mi prosli jer to bi dijete nesto pokusavalo i jednom bi sigurno progulio
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 24 maj 2018, 17:12

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahh Messija zamijeni frajer sa Eriksenom i ubijedjen je da bi osvoji ligu prvaka hahhahahahahhahahahaahahaha

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.