FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 26 maj 2018, 10:08

Minutes given to youth players in La Liga this season. Barcelona have the 3rd least minutes given to youth players with 5 minutes.
A liga je bila osvojena u decembru :clap: :clap: :clap:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 maj 2018, 11:21

Donnie Darko je napisao/la:
Minutes given to youth players in La Liga this season. Barcelona have the 3rd least minutes given to youth players with 5 minutes.
A liga je bila osvojena u decembru :clap: :clap: :clap:
O ovom sam ja i govorio. Alena je u najmanju ruku trebao dobiti bar pola minutaze Andre Gomesa. I sad je bolji igrac od njega. Ja ne znam kako razviti mladog veznjaka u top igraca ako mu nikako prilike ne dajes.

Govorimo svi da trebamo veznjaka, a imamo pred nosom, ako nista solidnu zamjenu a ne koristimo je.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 26 maj 2018, 14:02

Ipak nije obavezna opcija otkupa Rafinhe. Do 30-og juna važi opcija.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 maj 2018, 14:20

messilla je napisao/la:Ipak nije obavezna opcija otkupa Rafinhe. Do 30-og juna važi opcija.
Ocekivano. Preambiciozno bi bilo da nije tako. Bar za ovu upravu.

Eto nam Rafketa prvog jula ko iz pic.ke :urnebes:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 26 maj 2018, 22:33

Treba iskoristiti ovu katastrofu sa golmanima i uvaliti Cillessena za dobre pare. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 26 maj 2018, 23:02



:rol: :rol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 26 maj 2018, 23:09

messilla je napisao/la:Treba iskoristiti ovu katastrofu sa golmanima i uvaliti Cillessena za dobre pare. :mrgreen:
Ko da nemaju boljih opcija na tržištu.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 27 maj 2018, 00:22

Evo Pujdo zapiša upravu i Valverdea na twitteru. :mrgreen:

"Barcelona se treba okrenuti svojim prioritetima. U kupu trebaju igrati oni sa manje minuta, kako bi ostali bili svježi za LP"

Barcelonina priča zadnjih godina. Sumanuto se ganja najnebitniji trofej i onda se ispuše u ključnom dijelu sezone.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 27 maj 2018, 02:16

Meni samo nije jasno koliko još trofeja Lige prvaka Real mora uzeti pa da bi ovi u upravi sjetili se da mrdnu malo qrcem? Real odbrani titulu prošle godine, oni kao odgovor na to dovedu yebenog Paulinha :tokralju:
Šta su spremili za ovo ljeto? Možda Anela Hadžića? :think:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 27 maj 2018, 08:46

BoixosNois1899 je napisao/la:Meni samo nije jasno koliko još trofeja Lige prvaka Real mora uzeti pa da bi ovi u upravi sjetili se da mrdnu malo qrcem? Real odbrani titulu prošle godine, oni kao odgovor na to dovedu yebenog Paulinha :tokralju:
Šta su spremili za ovo ljeto? Možda Anela Hadžića? :think:
Ovo ljeto ce Paulinho dobiti Iniestinu osmicu i biti postavljen full time u prvu postavu.

That'll show 'em.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 27 maj 2018, 09:20

Ove price su najjace koga sve treba dovesti da bi se napravilo stau ligi prvaka, imamo kako kazu strucnjaci najboljeg igraca svijeta sad i ikada i treba mu izgleda jos samo 10 svjetskih klasa da pomognu, jer tako je teskonapra viti nesto u toj ligi prvaka, zastrasujuc igrace ima npr liverpool koji dogura do finala, kod njih sve svjetske klase milner,vajnaldum,henderson vezni red, kad bi nekog od tih igraca dovodili u barcu ustamak bi bio

Treba ovu ligu prvaka prvo imati motiv osvojiti i boriti se i trcati za nju, liverpool je pokazao nasim strucnjacima kako je vazna trka i borba, onu pricu da mi mozemo s mesijem ovakvim nespremnim nesto, okacite to na neku stvar, uz dobru trku i zelju cak i jedan liverpool bio je blizu titule, akod nas uvijek ista prica, mesiju uprava ne dovodi svjetske klase pa ne mozemo nista, propada mesjev prajm jer nema s kim haha,

Sad je situacija znaci da je real postavio neku rezultatsku hegemoniju u u vrijeme mesijevog prajma,apsolutno je vise smijesno mesija dovoditi u kontekst najboljeg ikada
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 27 maj 2018, 11:41

Da je kako banovat ovu neznalicu i trolera na jedno godinu dana. Vala bi i odmorili.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 27 maj 2018, 11:46

Ma nije on baš pri zdravoj pameti.

enobarca
Postovi: 8096
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 27 maj 2018, 12:15

Dobro je vise Romario, koji ti je ****, svaki dan isto pises.Ogorceni smo svi ovdje sto ih je Roma izbacila ali svaki dan ponavljati jedno te isto nema smisla.

The Spanish side have been linked with a number of signings this summer, including Santos youngster Rodrygo and Gremio midfielder Arthur Melo.
But reports in Spain suggest that Messi wants Barca to abandon those plans and bring in big names in order to compete in Europe.
Naletih jutros na ovo, iako znam da novinari uvijek lupaju svasta ne bi me zacudilo da je ovo istina iskreno, pa dosta je vise levata iz brazilske lige koji zavrse na tribinama.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 27 maj 2018, 12:19

enobarca je napisao/la:Dobro je vise Romario, koji ti je ****, svaki dan isto pises.Ogorceni smo svi ovdje sto ih je Roma izbacila ali svaki dan ponavljati jedno te isto nema smisla.

The Spanish side have been linked with a number of signings this summer, including Santos youngster Rodrygo and Gremio midfielder Arthur Melo.
But reports in Spain suggest that Messi wants Barca to abandon those plans and bring in big names in order to compete in Europe.
Naletih jutros na ovo, iako znam da novinari uvijek lupaju svasta ne bi me zacudilo da je ovo istina iskreno, pa dosta je vise levata iz brazilske lige koji zavrse na tribinama.
Oni fkt nisu normalni vise sa ovim anonimcima. Yebem im mater pohlepnu svima i njihovo pranje novca.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8096
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 27 maj 2018, 12:35

Najjace je sto za te igrace niko ne cuje dok se Barcelona ne pocne raspitivati za njih.Neymar kad je dolazio htjelo ga je pola Evrope, svi su pisali o njemu, odmah vidis da nesto ima u njemu, ne trazi ga dzaba toliko klubova.ALi za ove levate niko nikad nije cuo i odjednom Barcelona ih dovodi, nidje veze.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 27 maj 2018, 12:49

enobarca je napisao/la:Najjace je sto za te igrace niko ne cuje dok se Barcelona ne pocne raspitivati za njih.Neymar kad je dolazio htjelo ga je pola Evrope, svi su pisali o njemu, odmah vidis da nesto ima u njemu, ne trazi ga dzaba toliko klubova.ALi za ove levate niko nikad nije cuo i odjednom Barcelona ih dovodi, nidje veze.
Pa tako ti je to kad nam upravu zadnjih 5 godina vode dokazani kriminalci. Pocevsi od Sandra Rosella pa nadalje. Ko misli da su ovdje cista posla, u najmanju ruku je budala i slijep kod zdravih ociju.

Hajmo sad realno, ko je recimo cuo za Minu prije 2 godine? Pa covjek ulazi u 24 godinu vec, a nista zivo nije napravio, niko nije ni cuo za njega dok ga Barcelona nije htjela?

Covjek je obicni amater, ne snalazi se u sistemu, kad ga gledas kako iskace iz pozicija, kontas da nikad nije igrao, ne u Barceloni, vec opcenito profesionalni nogomet. Osim toga je jos spor ko puz i akrap koji nije za stila Barcelone, taman da je top klasa.

Pogledajte samo "top klase" koje su nas pojacale zadnjih 5-6 godina:

Song
Vidal
Digne
Gomes
Mina
Vermalen
Deulofeu
Denis
Arda
Paulinho

10 vodonosa okruglo. Tu ne zelim jos staviti Semeda, Dembelea jer je jos rano. Ali sve su prilike da se i oni nece snaci u ovom klubu. Po meni ni Rakitic nije tip igraca za Barcelonu, nije sestica i nikad to nece znati raditi, ali eto hvala mu za sve.

Ne mozes da ne platis ceh u Europi- jednostavno puno je gresaka. Promasenih transfera. Barcelona bi trebala da igra bar polufinale cak i bez Messija. Ali kad nemas prave igrace- to nije moguce.

Pa da si umjesto ovih 10 igraca ( od kojih je bar 8 stalna klupa jel) stavio 10 svojih igraca, nek budu i anonimci- prosao bi bolje kako god okrenes. Nista nisu losiji od nabrojanih a ustedio bi novac.

Na to dodati jos da su te napustili redom:

Xavi
Mascherano
Iniesta
Neymar
Cesc
Alexis
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8096
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 27 maj 2018, 12:55

Arda je zaista bio dobar igrac kad su ga dovodili, to sto je on propao u klubu nije njihova krivica, sam je kriv svojim nezalaganjem.ALi za ostale se manje vise slazem, za Dembelea cemo vidjeti, jos je rano suditi o njemu, ja imam velika ocekivanja od njega i trebaju mu pruziti sansu sigurno, treba i na buducnost misliti malo.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 27 maj 2018, 13:00

enobarca je napisao/la:Arda je zaista bio dobar igrac kad su ga dovodili, to sto je on propao u klubu nije njihova krivica, sam je kriv svojim nezalaganjem.ALi za ostale se manje vise slazem, za Dembelea cemo vidjeti, jos je rano suditi o njemu, ja imam velika ocekivanja od njega i trebaju mu pruziti sansu sigurno, treba i na buducnost misliti malo.
Arda je bio igrač u padu i to je mogao svak' vidjet. Simeone izvadio život iz njega i nije tu bilo kruha više i fino ga uvalili ovim debilima.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 27 maj 2018, 13:01

Romario apsolutno se slazem sa tobom. Samo ova djeca nikako da se dohafizaju istine.
Mozda ako Real uzme i petu ligu prvaka zaredom a mi ispadnemo opet u cetvrtfinalu ili polufinalu mozda i dodje iz gu.zice u glavu.

Ako bi redao nekom hijerarhijom krivce isli bi ovako :

1. Nesposobna uprava
2. Valverde glupan bez.mudi
3. Prelosa transfer politika - doduse ovo moze se vezati sa jedan
4. Ne konkuretnosr na pozicijama
5. Odustajanje od korijena
6. Pisanje La Masije
7. Antonela i njeno udruzenja zena
8. Ovisnost o Mesiju
9. Politika
10. Sviranje qrca malom zidovu iz Argentine i nestajanju na utakmicama.
11. Nedostatak presinga
12. Nemogucnost formiranja visokog tempa zbog nekih od gore navedenih razloga.

Dakle po meni krizaaaaa jako jako velika i nece se promjeniti dovodjenjem ovih polovnjaka tipa langolet i melo i ostale buranije. Najbolji model je uveo Laporta i Pep i to par sezona.

2+2 = Dva super pojacanja i 2 iz La Masije u tom je periodu upravo izasao najveci broj danasnjih prvotimaca katalonaca.

A do tada ...... Nevidljivi Kiki i nikad poguraniji Real pisaju po historiji.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.