FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 maj 2019, 23:52



Strašni talenat od 120 miliona, u polufinalu LP :rol: :rol: :tokralju: i imaju obraza kenjati o Messiju.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 maj 2019, 23:53

Saurman je napisao/la:Šta kaže Romario nema Messija kad je najpotrebnije, pa šta je onda bila prva utakmica protiv Liverpoola ? Jel' Messi kriv što mentoli iz odbrane ne mogu sačuvati 3 gola prednosti, možda je trebao uzeti rukavice i stati na gol a pustiti Ter Stegena da i dalje aplaudira Origiju.
Ma meni generalno kod njega ne smeta sto kritikuje Messija, vec sto SAMO njega kritikuje. Znaci dosadjuje sa jedno te istom pricom. Kad shvati da je nogomet timski sport a ne individualni bit ce mu lakse. Covjek zabije 2 gola, servira jos 4-5 cistih zicera i ispadnemo. Ne znam sta treba uraditi jos, ko da jedini igra na terenu, gdje je ostalih 9 igraca?

Sto nista nije rekao o Coutinhu i Dembeleu koji su placeni skoro 300M a imali su utjecaj na sezonu malo vise nego ja? Zato sto je troler.
27.10.2020

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 20 maj 2019, 23:53

Krilatica Romarija "nema ga kad je najpotrebnije" pa ko donosi titule dan te yebo.Čovjek zaslužan za preko 50% golova u Ligi a i u CL ih vuče sam i onda se njemu nalaze zamjerke.Pogledaj na šta Real liči nakon odlaska Ronalda, ko raštmani orkestar nanizali milion poraza slično ako ne i gore čeka Barcelonu kad ode Messi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 maj 2019, 23:58

Sad kad se sjetim 2 tekme protiv Lyona, definitivno tvrdim da ne bi prosli na 2 tekme da Messi nije povukao na Campu.

E sad ja vas sviju pitam, zar to uopste treba govoriti, posto izgleda jadno? Zar nije zalosno da tim od skoro milijardu eura ne moze bez Messija da izbaci prosjecan tim iz LP?

Dakle tu je problem malo dublji, to se uprava treba zapitati. Jer evo sad ces imati jos Griezmanna, De Jonga, a odgovorno tvrdim da pod ovim diletantom ces bez njega na terenu izgledati kao prosjecan tim.

Ponavljam rijec je o igracima kao sto su: Dembele, Coutinho, Griezmann, Suarez, Malcom. Haman svaki od njih bi bio u prvih 11 u svakoj ekipi na svijetu.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 maj 2019, 00:06

let3 je napisao/la:


Strašni talenat od 120 miliona, u polufinalu LP :rol: :rol: :tokralju: i imaju obraza kenjati o Messiju.
Da je trebalo, Liverpool bi 6 zabio u revansu.

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lord44 » 21 maj 2019, 00:17

Ima Romario dobrih rezona sto se tice fudbala.Ovo s Messijem je ona prica kad treba prica na sav glas protiv momka, a ovamo ga voli ko nikog i odma bi poletila nazad da je zovne :D
Druze Romario, shvatam ja tvoj bijes i ljutnju na Messija, jer jbg bas od njega ocekujes da sve donese Barci. Al ne moze jarane, neka malo, za promjenu, njemu neko nesto donese, ima tu jos dobrih igraca...Ti ocekujes od igraca sa ovolikim talentom da sprinta gore -dole ko navijen, pa ne moze druze.
Ova Barca je ostala duzna njemu jos koju LP, on je njoj dao i vise nego ce ikad iko dati jednom klubu, a bogami i svima onima koji jednostavno vole fudbal.
Nece ova magija jos dugo da traje, a tesko da ces ikad vise vidjeti nesto slicno..
Zato uzivaj dok traje :salut: :salut:
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 00:20

leorey je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Šta kaže Romario nema Messija kad je najpotrebnije, pa šta je onda bila prva utakmica protiv Liverpoola ? Jel' Messi kriv što mentoli iz odbrane ne mogu sačuvati 3 gola prednosti, možda je trebao uzeti rukavice i stati na gol a pustiti Ter Stegena da i dalje aplaudira Origiju.
Ma meni generalno kod njega ne smeta sto kritikuje Messija, vec sto SAMO njega kritikuje. Znaci dosadjuje sa jedno te istom pricom. Kad shvati da je nogomet timski sport a ne individualni bit ce mu lakse. Covjek zabije 2 gola, servira jos 4-5 cistih zicera i ispadnemo. Ne znam sta treba uraditi jos, ko da jedini igra na terenu, gdje je ostalih 9 igraca?

Sto nista nije rekao o Coutinhu i Dembeleu koji su placeni skoro 300M a imali su utjecaj na sezonu malo vise nego ja? Zato sto je troler.
Ko kaze da kritikujem mesija samo, suareza sam kritikovao danima, kao i valverdea, dembu nemam sta kritikovati jer njegov problem su povrede, dok je bio zdrav bio je dobar, samo kod nas ima da se kritikuje neko ko je povrijedjen, a ne smijes nekog ko je glavni igrac, ko da u ratu kritikujes nekog ko je ranjen za pad linije a komadanta koji je zduno ne smijes

Al sta da se radi s mozgovima koji jednu eru dobrog fudbala sa najboljim veznim redom ikada i jednim pujolom i ronaldinjom anrijem etom viljom alvesom i niz drugih superklasa prozovu mesijevom erom, a kad se brukamo onda nije mesijeva era nego era sergi roberta il rakitica
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 21 maj 2019, 00:26

Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Šta kaže Romario nema Messija kad je najpotrebnije, pa šta je onda bila prva utakmica protiv Liverpoola ? Jel' Messi kriv što mentoli iz odbrane ne mogu sačuvati 3 gola prednosti, možda je trebao uzeti rukavice i stati na gol a pustiti Ter Stegena da i dalje aplaudira Origiju.
Ma meni generalno kod njega ne smeta sto kritikuje Messija, vec sto SAMO njega kritikuje. Znaci dosadjuje sa jedno te istom pricom. Kad shvati da je nogomet timski sport a ne individualni bit ce mu lakse. Covjek zabije 2 gola, servira jos 4-5 cistih zicera i ispadnemo. Ne znam sta treba uraditi jos, ko da jedini igra na terenu, gdje je ostalih 9 igraca?

Sto nista nije rekao o Coutinhu i Dembeleu koji su placeni skoro 300M a imali su utjecaj na sezonu malo vise nego ja? Zato sto je troler.
Ko kaze da kritikujem mesija samo, suareza sam kritikovao danima, kao i valverdea, dembu nemam sta kritikovati jer njegov problem su povrede, dok je bio zdrav bio je dobar, samo kod nas ima da se kritikuje neko ko je povrijedjen, a ne smijes nekog ko je glavni igrac, ko da u ratu kritikujes nekog ko je ranjen za pad linije a komadanta koji je zduno ne smijes

Al sta da se radi s mozgovima koji jednu eru dobrog fudbala sa najboljim veznim redom ikada i jednim pujolom i ronaldinjom anrijem etom viljom alvesom i niz drugih superklasa prozovu mesijevom erom, a kad se brukamo onda nije mesijeva era nego era sergi roberta il rakitica
Kad si rekao da je Jordan pravi GOAT a messi nije neka sumiramo.Zasto se era u kojoj je dominirala ekipa sa najboljim skakacem ikad rodmanom,scottie pippenom pretečom lebrona,kerrom tada 2.najboljim suterom,kukocom najboljim 6.igracem naziva Jordanova era.Glupa ti je prica
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 maj 2019, 01:03

10 segmenata igre u kojima su igrači Ernesta Valverdea ove sezone bili vodeći u La Ligi:

• Posjed lopte i pasovi: Barça je, u prosjeku, po utakmici imala loptu u svom posjedu 64,79% vremena. Osim toga, igrači Blaugrane su uputili najviše pasova (25310) te su ujedno imali i najviše tačnih pasova (22337).
• Ernesto Valverde je u ovoj sezoni La Lige koristio čak 30 različitih igrača. Osim standardnih prvotimaca, svoje nastupe u La Ligi su ubilježili i Riqui Puig, Moussa Wagué, Abel Ruiz, Álex Collado i Carles Pérez.
• Marc-André ter Stegen i Gerard Piqué su odigrali po 3150 minuta u La Ligi.
• Leo Messi je najbolji strijelac (36 golova) i najbolji asistent (13 asistenija, kao i Pablo Sarabia) La Lige. Osim toga, Leo je stvorio čak 92 prilike za gol, a uputio je i najviše udaraca u okvir gola (87).
• Jordi Alba je nastupio na ukupno 36 utakmica u La Ligi, pri čemu je 32 puta bio starter.
• Barcelona je uspjela postići čak 26 golova u posljednjih 15 minuta utakmica.
• Barça je vezala četiri pobjede na Santiago Bernabéuu;
• Igrači katalonskog giganta su postigli najviše golova u La Ligi (90) te su uspjeli osvojiti 22 boda na utakmicama u kojima su u jednom trenutku imali nepovoljan rezultat;
• Barcelona je najviše golova postigla Sevilli i Huesci (po 8), Betisu (7), madridskom Realu, Espanyolu, Rayo Vallecanu i Levanteu (po 6),
• Blaugrana je ovu sezonu završila s najvećom bodovonom prednošću nad madridskim Realom u La Ligi u klupskoj historiji.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 01:12

Lord44 je napisao/la:Ima Romario dobrih rezona sto se tice fudbala.Ovo s Messijem je ona prica kad treba prica na sav glas protiv momka, a ovamo ga voli ko nikog i odma bi poletila nazad da je zovne :D
Druze Romario, shvatam ja tvoj bijes i ljutnju na Messija, jer jbg bas od njega ocekujes da sve donese Barci. Al ne moze jarane, neka malo, za promjenu, njemu neko nesto donese, ima tu jos dobrih igraca...Ti ocekujes od igraca sa ovolikim talentom da sprinta gore -dole ko navijen, pa ne moze druze.
Ova Barca je ostala duzna njemu jos koju LP, on je njoj dao i vise nego ce ikad iko dati jednom klubu, a bogami i svima onima koji jednostavno vole fudbal.
Nece ova magija jos dugo da traje, a tesko da ces ikad vise vidjeti nesto slicno..
Zato uzivaj dok traje :salut: :salut:
Jaro ocekujem partije dostojne najboljeg igraca svijeta onda kad je najpotrebnije, a sta dobijem, protiv pariza mesi gori od naseg najgoreg igraca, protiv rome otima se s andre gomesom za mjesto najgoreg, protiv liverpoola partija na nivou prosjecnog igraca, govori se o nekom ko je kao najbolji igrac svijeta a u toj utakmici ovdje strucnjaci pricaju o dvije tri lopte dobre koje je gurnuo naprijed, eto na sta je spao da ga se dize zbog dva tri pasa, kakav genije moras biti da posaljes dva tri pasa protiv ekipe koja napada da stigne tri gola, a uz to jos ne igras odbranu, i promasis prilike i bolje nego su one koje si ti nekom pripremio

A to sve u nekih pola sata u prvom poluvremenu, malo je potrcao u prvom pa presaugao i u drugom ga nigdje, i sta reci, koju realno ocjenu dati, vise promasis nego sto kreiras, pola sata nesto radis i onda te nigdje nema, i to je jel partija najboljeg na svijetu, al nema s kim i onda toliki su odroni ostali da i sa najboljim na svijetu ne mogu tri gola odbraniti

Sta je duzna barca mesiju, sta on njoj, dobra je tema za diskusiju, sta mu je klub duzan, u cetiri titule lp koje je uzeo i pet lopti, klub mu je obezbijedio tako mocnu ekipu da je cudo bilo da se ne osvoji, u porazima sta mu je klub duzan, od intera ispali on nepimijetan, od celzija on tragicar, masio penal i par prilika i sta je tu trebalo, onda dva ispadanja od atletica on isto neprimijetan, od bajerna ispadanje on najgori jer povrijedjen igra, al haj za sve te poraze nikad ga nisam prozivao, jer nesto je pokusavao i borio se, al ove blamaze su vrhunac i sta njemu klub duguje, da je on briljirao a drugi meda ne mogu ok, al frajer medju losijim, i neko mu nesto duguje

Nikad nisam ocekivao da sprinta gore dole, nego da pokaze znakove zivota, da trci barem malo, al ne moze frajer, prije sam mislio da nece, sad sam uvjeren da ne moze, protiv liverpoola je htio nesto al presauga nakon pola sata tempa, ne moze covjek istrcati kontru, igra naprijed a nema snage da se otkrije, ceka loptu u noge, odbija se od liverpoolovin igraca ko od terminatora, 12 izgubljenih lopti imo, gubi lopte u opasnoj zoni i kad izgubi gleda samo, ubija tamo moral i ekipi, dje to ima da je takav igrac najbolji na svijetu braco moja mila

Moze igrati jedino protiv ekipa koje unaprijed skinu gace, tako je u spaniji i zato ima statistiku, usavrsio je slobodnjak i to je to, ostalo sve daleko od razine najboljeg

Podsjeca na naseg misketa nenormalno, ogroman talenat i nevjerovatno lucidni potezi, al nema snage, igraci poteza, normalno mesi na vecem nivou od misketa, al opet nedovoljno da kazes najbolji

Nista njemu klub nije duzan, duzan je on klubu, placa mu se kao najboljem, nek i pokaze barem nesto blizu goa, ne moramo osvojiti, niko mu nece zamherit ako nma s kim, al brate on prosjek il jedan od gorih, duzan je opravdati mnoge stvari

O kakvoj magiji govoris, gdje je magija, ok dse ao dva gola liverpoolu u dvije utakmice, slobodnjak majstorija al koliko se slobodnjaka daj i ko ih sve daje, dao je i de light za ajax par golova i to ko stoper, sta je cudo sto je dao dva gola u dvije utakmice, koliko je ronaldo davao pa prica lako je njemu jer ima tim, a mesi kad da to je on sam napravio

Ma smijesno sve, hebem ja staru slavu i alibi igraca, dobar si bio brate, sam si sebi kriv sto si se zapustio, imo si priliku s barcom 5 6 liga prvaka najmanj uzeti, imo si s argentinom priliku biti prvak svijeta, al ne mozes trcati jarane kad se sudbina odredjuje, ko ti je kriv,ko ti i hebe vise,
za mene je tek dobar igrac koji moze biti od koristi u barci jis aki se izvuce da igra spica jer jedino za to ima snage jedino, i moze biti od koristi ako digne glas i ima uticaja u tjeranju suareza, valverdea i dovodjenju mladjih igraca i da im pomogne a ne da cuva samo svoj klan. Ove stvari ako ne uradi, a ja vjerujem da nece, mislim realno da klub od njeg ima vise stete nego koristi, malo daje on koliko se ngemu paznje i para daje, hebo ligu, moze to i bez njeg ovako
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 01:31

Lorey
Kad si rekao da je Jordan pravi GOAT a messi nije neka sumiramo.Zasto se era u kojoj je dominirala ekipa sa najboljim skakacem ikad rodmanom,scottie pippenom pretečom lebrona,kerrom tada 2.najboljim suterom,kukocom najboljim 6.igracem naziva Jordanova era.Glupa ti je prica[/quote]


Pipen igracina, ostalo prosjek bez jorde

Sta su bili jordanovi saigraci u svijetu i historiji kosarke, a sta su bili ronaldinjo, xavi iniesta pujol dani alves anri itd u svijetu fudbala, smijesna ti je prica, i vrlo glupa

Kakav je bio jordan kad je najbitnije, a kakav je messi, nebo i zemlja

Ko sto nemas pojma o fudbalu, jos manje o kosarci imas
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 maj 2019, 02:47

Daj molim Vas da ga ignorišete više. Nek piše sam sa sobom, da ga mogu lagano ignorisat, smorio je i Boga i narod pišući ovolike gluposti.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 09:32

Imal kakvih vijesti o operaciji suareza, jedino ako podlegne imamo nade za sledecu sezonu, salavat dok mu ne cujemo nemamo se cemu nadati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 maj 2019, 09:50

Za ono sto pruza na terenu ove godine, Messiu se nema sta prigovoriti. Ova ekipa bez njega je nula bodova. Sam haman je donio ligu. Individualno, daleko najbolji igrac na svijetu. Gdje je problem?
Problem je sto jedna top ekipa ne treba dopustiti da jedan igrac bude i otac i mater, da svi samo njega traze loptom, da su svi ostali igraci vodonose.
Najbolji igrac ne znaci najbolja ekipa, u sto smo se mogli uvjeriti unazad par godina.
I nemojte mi suplje "sta on ima sa tim". Naravno da ima i to puno.
Pod broj jedan, nema poziciju definisanu na terenu i svi ostali igraci se moraju zrtvovati radi toga. Da bi on igrao ono sto igra, 3 igraca moraju raditi za njega. Godinama se igra bez desnog krila, jer on to ne zeli da igra, a ne zeli ni da bude centarfor. Onda zrtvujej desnog bocnog da bude i bek i krilo. Jadan Rakitic na terenu sluzi samo da krpi prostor iza njegovih ledja.
Meni je recimo nosens da De Jong sad dolazi i izjavljuje "fasciniran sam sto cu igrati sa Messiem, mislim da cu uvijek traziti njega da mu dodam loptu". Pasa, dodaj je igracu u najboljoj poziciji u tom trenutku, ili pucaj na gol ako imas priliku. Pusti se automatskog ulizivanja Messiu.
Svi prizeljkuju neke radikalne promjene, ali toga nece biti dok je Messi u ekipi.
Svo drvlje i kamenje je sad po Valverdeu. Naravno da snosi veliki dio odgovornosti. Ali, zar neko zaista smatra sutra bilo ko da bude trener, da ce moci Messiu reci "igras na toj i toj poziciji, to su tvoja zaduzenja na terenu". Mislite da ce pod drugim trenerima protok lopte ici u drugom smijeru?
Nece. Dok je Messi u ekipi, 90% lopti ce uvijek ici na Messia, bez obzira gdje se on na terenu nalazi i uvijek ce se cekati da on nesto uradi.
Naravno, on jeste taj koji sa loptom moze uraditi sto niko ne moze, ali dugorocno to ne donosi rezultat. Ekipa ce uvijek biti bez balansa.
O igranju odbrane i nemogucnosti igranja presinga, da ne pricamo.
Jedna velika ekipa nikad ne smije biti one man team, a Barcelona danas to jeste i dok je tako LP se nece uzeti, bez obzira ko na klupi bude sjedio.
Dok je igrac veci od trenera, veci i od samog kluba, taj klub je neozbiljan, pa makar se radilo i o najboljem individualno igracu ikad.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 maj 2019, 11:32

Mundo Deportivo piše da Barcelona mora pod hitno dovesti sposobnog napadača ovo ljeto. Naime, Luis Suárez je u posljednje tri godine samo pet puta bio strijelac u Ligi prvaka. Svi golovi pali su na Camp Nouu, a niti jedan u gostima.

Dovest ce Griezmana, ali zubonja ce i dalje igrati u prvih 11.
3 sezone i 5 golova. :urnebes:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 12:00

jasmin10 je napisao/la:Mundo Deportivo piše da Barcelona mora pod hitno dovesti sposobnog napadača ovo ljeto. Naime, Luis Suárez je u posljednje tri godine samo pet puta bio strijelac u Ligi prvaka. Svi golovi pali su na Camp Nouu, a niti jedan u gostima.

Dovest ce Griezmana, ali zubonja ce i dalje igrati u prvih 11.
3 sezone i 5 golova. :urnebes:
Sve je zavrseno oko grizmana, ceka se samo jos odluka vrhovnog odbora, kad mesijevica i suarezovica sjednu pa razmotre dal ce grizman ugroziti guzonju, kad i one odobre, uslijedit ce potpisivanje i predstavljanje
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 maj 2019, 12:31

jasmin10 je napisao/la:Mundo Deportivo piše da Barcelona mora pod hitno dovesti sposobnog napadača ovo ljeto. Naime, Luis Suárez je u posljednje tri godine samo pet puta bio strijelac u Ligi prvaka. Svi golovi pali su na Camp Nouu, a niti jedan u gostima.

Dovest ce Griezmana, ali zubonja ce i dalje igrati u prvih 11.
3 sezone i 5 golova. :urnebes:
Osnovni problem već 2, 3 godine. Minimalno. U napadu zatvoriš Messija, i eventualno ako je Dembele u formi. Sadašnjeg Suareza bih ja čuvao bez puno problema, više liči na amatera, onako što iz zabave igra fudbal, nego na profesionalnog fudbalera. :lol: o broju profulanih zicera da se više i ne piše, a nije to samo ove sezone, skoro svaka mu je takva.
Spor i beskrvan vezni red već davno prežvakana tema, nek nam je Bog na pomoći ako nosonja isforsira isti i sljedeće sezone.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 maj 2019, 15:32

Kaze Chiringuito da je Barca preotela igraca koji je vec imao ugovor sa Real Madridom.

Vidjet ces kad im lapimo Hazarda hahahaha
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Dzoni » 21 maj 2019, 15:39

Oko Jovica je nesto haman.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 maj 2019, 15:43

Da je bogdo oko eriksena
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.