FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 mar 2018, 21:59

O dje si strucnjak, nek si mi otvorio oci

Posto vidim iz tri recenice da nemas blage veze o fudbalu ne bih ti ni pojasnjavao koliku razliku moze napraviti samo jedan igrac i jedna takticka promjena

Rome se naravno niko ne plasi, samo ih ne treba potcjenjivati, mogu se oni dobro braniti ako se povuku nazad i ako se razbrani alison, pogotovo se mogu braniti dobro ako bi nasi izasli sa zatvorenijom formacijom i sporim igracima, no ne vjerujem, ubit cemo ih i po stranama i kroz sredu, nesto kao protiv bilbao predvidjam samo jos efikasnije i ozbiljnije
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 mar 2018, 22:07

Romariooo je napisao/la:Te dvije utakmice polufinala prije svega zavise od ove dvije protiv rome, tacnije po mom misljenju od prve na camp nou koja bi trebala biti presudna i u kojoj roma mora biti pregazena, ako u prvoj ne rijesimo li sve u prvoj i ako roma bude imala aktivan rezultat onda bi moglo biti belaja u rimu

U prvoj protiv rome mora se napasti ko sad protiv bilbao-a, odma u celo udarati, roma nije opasna s kontrama jer dzeko je spor, a krila peroti i under se mogu pripaziti, a opet vezni red rome naingolan,de rosi i strotman takodje nisu brzi, tako da mora se navaliti odmah i ne stajati dok se ne povede 2 0, onda smiriti igru i cekati kontru, uz jake napade mora ici i jak presing obavezno, samo uz takav maximalan pristup nece biti zime, demba i iniesta po stranama, mesi i suarez u sredini, raketa i buskec ko zadnji vezni, alba i roberto ofanzivni moraju biti dok se ne povede, ako buskeca ne bude onda nije los ni paulinjo

S jakim napadima i jakim presingom roma ce nastradati vec u prvom poluvremenu, samo nista da se ne taktizira i da se igra hrabro i odgovorno i to je to

O polufinalu cemo pricati kad romu prodjemo, kvalitetaa i raznovrsnosti imamo za klempu, no korak po korak
Pa nisam ni rekao da ce se podcijeniti protivnik. Naravno da nece, Liga Prvaka je to.

Ali budimo realni, u jednoj utakmici bi mozda Roma i imala neke sanse, dok u 2 mislim da nema ni teoretske sanse da nas prodju.

Pa jedan Real Madrid ili Bayern nije siguran da ce nas proci u 2 tekme, kamoli osrednja ekipica iz Italije.

Kao sto rece gore covjek, taman ne igrali ni Messi ni Suarez, mi ovu Romu u lijevoj brzini MORAMO proci. Ispadnemo li od tih hadalja, treba ugasit klub.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 19 mar 2018, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 mar 2018, 22:13

De nemojte se vrijedjati sad, kolega @Romario je odavno na ovom pdf-u, ali zna i on da bi vise mozgali da nas je recimo zapao City nego Roma :mrgreen:

Ali slazem se, apsolutno nije vazno hoce li igrati Dembele ili neko deseti jer ispasti od ovih u 180 minuta, to bi stvarno trebalo znati. :kafa:
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 mar 2018, 22:57

Roma će se proći taman da izgubimo prvu na Nou Campu 1:0 :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 mar 2018, 22:58

Roma je najpovoljniji protivnik od svih, ja sam to reko odmah kad je izvuceno, sramota bi bilo ispasti al sad pricati da ih moramo izbaciti bez mesija,suareza i nekoj lijevoj brzini, mante toge, znali smo izgubiti od triput skabijih od rome kad su se potcjenjivali tako

I dvije tekme nisu neka garancija, ako prva ne prodje kako treba bice sigurno gutavo u rimu ako se roma nabrije

Al opet kazem, ja predvidjam da ce sve biti rijeseno u prvoj tekmi u prvom poluvremenu, jer nasi nece potcijeniti romu nego ce ih tako stisnuti da ce se ovi raspasti pod prvim kanonadama napada, problema jedino moze biti ako bi izasli onako ko protiv celzija prvu utakmicu i meljali, vidjeli smo protiv celzija kakva razlika moze biti samo jedna igracka i takticna promjena kad se napravi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 19 mar 2018, 22:58

Ma Roma je jedva Shakhtar izbacila. Prvu utakmicu u Ukrajini izgubili, pojeo ih Shakhtar. U drugoj se ukazao Džeko i odveo ih u 1/4 finale. Mene iznenađuje da su uopšte grupu prošli budući da su ljetos rasprodali gotovo sve što je u ekipi valjalo. Ja sam ubijeđen da prolazimo ovo, ali ne smije ih se podcijeniti. Ozbiljno odigrati obje utakmice a prvu na Campu ih treba odučiti od fudbala. Nekih 2:0 bi bilo dovoljno da se u Rimu dvomeč privede kraju.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 19 mar 2018, 23:03

Yebiga prvi u grupi sa Chelseaom i Atleticom, ne smiješ ih potcijenit. Al' opet kad ove sezone nismo potukli na Realu, Atleticu, Juventusu, Chelseau ne bi trebali ni na njima.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 mar 2018, 23:04

leorey je napisao/la:De nemojte se vrijedjati sad, kolega @Romario je odavno na ovom pdf-u, ali zna i on da bi vise mozgali da nas je recimo zapao City nego Roma :mrgreen:

Ali slazem se, apsolutno nije vazno hoce li igrati Dembele ili neko deseti jer ispasti od ovih u 180 minuta, to bi stvarno trebalo znati. :kafa:
Valjda će ga neko banovati zbog vrijeđanja.

Naravno da je bitno da li će igrati Dembele. Ne toliko zbog toga što mislim da ih nećemo proći ako on ne igrao nego da se momak oslobodi u ligi prvaka. Fino je krenuo, gol i odlična partija protiv Chelsea. Priznat ćeš da bi bila šteta da bude na klupi protiv Rome kojoj bi realno mogao dati gol.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 mar 2018, 23:35

Ma naravno da je bitno da igra za njega, stice polako to samopouzdanje i sve je bolji, ali ja sam mislio na to da nam ne ovisi dvomec o tome hoce li on igrat ili ne :D

Mislim da imamo i vise nego potrebne kvalitete da njih prodjemo, neigranje jednog igraca nece to promijeniti.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 mar 2018, 23:42

Naravno, nikoga ne treba podcijeniti, to stoji. Vala ako se tolika fama pravi oko jedne Rome, onda i ne zaslužujemo dalje. Mnogo veći timovi su kleknuli pred Barcom..

To je najbolje završiti u prvoj utakmici. Razletiti se kao protiv Bilbaoa, zabiti dva-tri i onda privesti lagano utakmicu kraju i mirno odigrati revanš. Spojiš ugodno s korisnim, tj. prođeš u polufinale, a igrači se previše ne umore, te su samim tim svježi za završnicu prvenstva.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 mar 2018, 00:02

Pa i nije baš nešto impresivna bila Barcelona sa četvrtim veznjakom protiv bunkera, a Roma će sigurno tako igrati. Treba krilo itekako, a pošto je Vidal suviše glup i ograničen, Dembele se nameće kao jedini logičan izbor. Mogla bi se Roma i onako dobiti, da me neko pogrešno ne shvati, ali zašto na teži način kad može lakše.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 mar 2018, 00:10

messilla je napisao/la:Pa i nije baš nešto impresivna bila Barcelona sa četvrtim veznjakom protiv bunkera, a Roma će sigurno tako igrati. Treba krilo itekako, a pošto je Vidal suviše glup i ograničen, Dembele se nameće kao jedini logičan izbor. Mogla bi se Roma i onako dobiti, da me neko pogrešno ne shvati, ali zašto na teži način kad može lakše.
To se podrazumjeva.
Ne znam da može ikome pasti na pamet (pa ni ludom Mravu :mrgreen: ) da gurne Vidala prije Osmana.
To bi otprilike bilo kao kad bi gurao Paca ispred spremnog Suareza ili Deulofeua ispred Messija.
Previše je to bitna utakmica da bi se nešto pametovalo i izmišljala topla voda.

I Roma se ne smije podcijeniti nikako. Dobra je to ekipa.
Svakako mislim da Mrav ne podcijenjuje nikoga, što mu je dobra strana.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 20 mar 2018, 00:12

A Las Palmas :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 00:12

Ako nisu u stanju proći poklon izvlačenje Romu, onda sve što kolege madridisti kažu na pdfu La lige ispade tačno.

je.bena Roma o čemu pričamo je.bote.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 mar 2018, 00:15

Blejzer10 je napisao/la:Ako nisu u stanju proći poklon izvlačenje Romu, onda sve što kolege madridisti kažu na pdfu La lige ispade tačno.

je.bena Roma o čemu pričamo je.bote.
Ta yebena Roma je bila ispred Chelsea i Atletica u grupi. Jasan signal da nisu neka buranija koju ce natrpati sa 5 komada.
Napredovali su u zadnje vrijeme.

A naravno da je Barca favorit u ovom duelu, samo ne treba nikoga podcijenjivati da nam se ne bi desio scenario kao Unitedu Sevilja.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 mar 2018, 00:17

Unitedu se desilo suprotno. Precjenili su Sevillu. Upravo radi takvog pristupa mogu ispasti ako budu previše pazili da ne prime gol kući. Ne znam ko je pisao, ali doslovno srljati od prve minute dok se ne probije bunker. Mojne mi Bilbao taktike protiv je.bene Rome.

Atletico nije uspio dobit mrtvog Qarabega, Chelsea ove godine nije WC ekipa, što smo i vidjeli sami.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 mar 2018, 00:25

Dajte ljudi bit ce 3 razlike najmanje na Campu. Kakav yebeni United i kakva yebena Roma.

Bas tako, United nije potcjenjivao Sevillu, vec precijenjivao. Ljudi se branili 180m :rol:
27.10.2020

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 mar 2018, 00:29

Možda ste u pravu.
Nevezano za temu, al pišam se na trenera koji precijenjuje ovogodišnju Montelinu Sevillu :lol: :lol: ove sezone ko ih nije napao, nije im uvalio 3-4 komada.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 20 mar 2018, 00:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 20 mar 2018, 00:29

Roma i jeste buranija koja će primiti 5 u prvoj utakmici.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 20 mar 2018, 00:31

https://www.instagram.com/xavisimons/

14 godina i milijun pratitelja. Mali je zvijezda u nastanku. Spoj Xavija i Inieste :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rodju i 3 gosta.