FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 03 jun 2009, 23:14

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
JameS je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:Bruno mislim da nije potreban Barci, jer bi to bilo dodatno gomilanje igraca u odbrani....

a ovo ostalo mi se sve svidja, pogotovo ovo da je prva opcija Ibrahimovic...
bilo bi fantasticno da on dodje i da Eto ostane..
ne,ne samo jedan od njih moze biti na Nou Campu sljedece sezone...a kako sada stvari stoje prije da ce Etoo ostati nego Ibra doci :mrgreen:
nec ti Ibra u real, zna on sta je pravi klub :mrgreen:
hahahha ma ne mora...al et kad bi vam on dosao imali bi bezze napad Mesii-Etoo-Ibra-Henry :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 03 jun 2009, 23:38

a dobro ipak ne bi bio bolji od vaseg (reala)
Higuain-Huntelar-Rud :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Barca87
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 feb 2009, 23:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Barca87 » 03 jun 2009, 23:46

Barca da ne igra sa pola igraca uvjek ce dobit slabasnog reala hehehe,satro kraljevi.U spaniji je samo jedan klub to jest FC Barcelona............................Visca Barca Visca Cataluna

Avatar
Adebisi
Postovi: 97
Pridružen/a: 29 okt 2008, 09:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Adebisi » 04 jun 2009, 00:01

joooj da se i ja prikljucim tei jbt, bas sta barcino moze bez mene preci pa da krenem, mislim da u odbrani treba dovesti brunu i jos jednog eventualno 2 zbog toga sto millito i caseras idu, ne pise nista jel loan ili tranfer ali nije bitno, bruno mi se svidja i ja bih tu jos mozda micaha ricardsa - prejak i lijevo zhirkova ili nekog treceg... u vezi iz barca b koga gurnut iako mislim da nema zamjene za xavija, mislim da bi tu jedan mladji igrac malo jeftiniji trebao doci, a u napadu treba mijenjati, tesko da se ponovi ovom trojcu ovakva sezona, mislim 2 trebaju, ibra i silva ili forlan i ribery mozda cak i kareem b. iako bih ja najvise volio dijamanta ;)))))))
i da upercup se igra sto neko rece protiv bilbao pa se nadam novoj tituli... pozzz za sve navijace barce
p.s. sto se tice reala neam nista protiv njih osim sto ih ne volim ali teso mi je vjerovat da neko moze biti nnavijac takvog kluba, mislim da znate zasto to govorim zbog historije i svega sto su radili nasem klubu a mi smo opet opstali i sad smo mes que un club
Bolje biti živ a kukavica nego mrtav a heroj

Avatar
niccolo
Postovi: 367
Pridružen/a: 15 mar 2009, 12:31
Lokacija: olimp
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la niccolo » 04 jun 2009, 12:39

hoce li henry ostati i sljedece sezoni u barci?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 04 jun 2009, 14:40

niccolo je napisao/la:hoce li henry ostati i sljedece sezoni u barci?
Nema razloga da ne ostane bar jos jednu sezonu ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amerosm » 04 jun 2009, 14:49

Mislim da Barcelona treba uraditi samo dva ili tri pojacanja. Na mjesto stopera pored Puyola dovesti neki kvalitet, ja bih najvise tu volio vidjeti Vidica, zatim dovesti jos Fabregasa i to je to.

------------------------Valdes---------------------
Alves-----------Vidic----------Puyol------Abidal
----------------Xavi----Cesc---Andres-----------
Messi---------------------------------------Henry
-------------------------Etoˇo--------------------

Jos bih onima dodao koji ce sigurno pisati da ovakav vezni red ne moze funkcionisati, reci cu samo EP i utakmice protiv Njemacke, Rusije.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VanBasten » 04 jun 2009, 14:53

Mogao bi funkcionisati, međutim, ne vidim način na koji se može natjerati Arsenal da proda Fabregasa.
Wenger čitavu svoju igru na njemu temelji.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
bilalinho2
Postovi: 305
Pridružen/a: 31 maj 2009, 17:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bilalinho2 » 04 jun 2009, 14:59

amerosm je napisao/la:Mislim da Barcelona treba uraditi samo dva ili tri pojacanja. Na mjesto stopera pored Puyola dovesti neki kvalitet, ja bih najvise tu volio vidjeti Vidica, zatim dovesti jos Fabregasa i to je to.

------------------------Valdes---------------------
Alves-----------Vidic----------Puyol------Abidal
----------------Xavi----Cesc---Andres-----------
Messi---------------------------------------Henry
-------------------------Etoˇo--------------------

Jos bih onima dodao koji ce sigurno pisati da ovakav vezni red ne moze funkcionisati, reci cu samo EP i utakmice protiv Njemacke, Rusije.
pa ovako valdes ostaje iako se puno pricalo da nece produzit ugovor koji mu istice sad ove godine ja mislim
abidala zeli lyon a i on sam je rekao kako ne bi imao nista protiv te solucije
cesca-barca je ponudila arsenalu 40 miliona za njega i nista se jos ne govori jel prihvacena ponuda il nije a i eto bi trebao ici u inter a da nam ibra dodje kakva bi smo onda masinerija bili
i jos za mozda jedno 1ili 2 sezone dovest nekog za lijevu stranu napada da zamjeni henrya koji je vec u gpdinama i tako bi smo bili najjaci na svijetu cijelommmmmmmmm
A . C . A . B.
The Maniacs 1987
YNWA
Mes que un club

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 04 jun 2009, 14:59

Yaya Toure mora igrati, ,ako u ekipi nemas razaraca ,onda ti je ekipa ****...dakle nema sanse da bi zaigro taj trojac Fabregas-Xavi-Iniesta,pa i u Spanskoj na Euru nisu svi igrali nego je Fabregas vecinom sa klupe ulazio mjenjao Iniestu ili Xavia,a imali su iza sebe Senu koji je destruktivac,tako da je nezamislivo da sva trojica igraju zajedno
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VanBasten » 04 jun 2009, 15:02

Fabregas je i u Arsenalu igrao tog zadnjeg veznog ove sezone. Doduše, to je dosta loše izgledalo u defanzivi.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 04 jun 2009, 15:09

I da dodam da Barci stoper ne treba pa u ekipi ima 5-6 stopera jbt koji ce klinac jos i Vidic,da nece mozda mjesto Pique igrat hoce al malo jucer..Pique je ove sezone brilijantan pun pogodak je njegovo vracanje iz Mancestera,tu je jos Puyol koji je kapiten i njega se nemoze izbacit iz ekipe,a na klupi jos Marquez,Milito,Caseres i po potrebi Yaya Toure...tako da je suludo govoriti o jos jednom stoperu...Barci treba lijevi bek prvo jer je Silvinho napustio klub,i Abidal je tu jedini,dovest dobrog lijevog beka mozda i da bude zamjena Abidala a sto da ne i da ga izbaci iz prve postave,i dovest jednog napadaca u slucaju da Eto ne produzi ugovor ,i dovest mozda jednog veznog da mjenja Xavia i Iniestu jer Gudy i Hleb prave zamjene nisu nikako a i vjerovatno ce obojica da napuste klub,,a i momci iz drugog tima su sve vise prisutniji i sad ce par njih od naredne sezone se prikljuciti prvom timu
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 04 jun 2009, 15:16

prvo ekipa bez zadnjeg veznog ne moze uspijeti, zapravo svaka utakmica bi bila zagarantovana petarda, naravno u golu valdsa...
tako da je to nemoguce izvesti, Toure igra fantasticno i ne vidim razloga zasto ne bi igro...a Cesc ce najvjerovatnije u Barcu da bude u rotaciji sa Xaviem i Iniestom i kad Xavi za 3-4 godine preseli na klupu ovaj da stalono igra...

a sto se tice odbrane, ja mislim da nije potreban ni jedan igrac na stoperu, dok su na bekovima potrebna dva igraca...
spekulis se o Felipeu iz la corune, a drgi neznam...najvjerovatnije iz podmladka...
a sto se stopera ticde, Barca ima tandem Pique-Puyol koji je sad trenutno jedan od najboljih na svijetu...
jedan visok igrac, koji odkad je dosao u Barcu odigro je jednu losu utakmicu u tandemu sa Ceceresom i nikad vise nije lose odigro...
a o Puyolu ne treba trositi rijeci, brz stoper...
a ovi ostali u rotaciju...
a sto se tice napada, ja bi vlio da Eto ostane a da Ibra dodje...
to bi bilo najbolje
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 04 jun 2009, 17:40

ZELJO DO GROBA je napisao/la:a dobro ipak ne bi bio bolji od vaseg (reala)
Higuain-Huntelar-Rud :D
hahhaha pa pogledaj ta imena...pa pravili ih roditelji da budu rodjeni napadaci :mrgreen: :lol:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 04 jun 2009, 18:07

JameS je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:a dobro ipak ne bi bio bolji od vaseg (reala)
Higuain-Huntelar-Rud :D
hahhaha pa pogledaj ta imena...pa pravili ih roditelji da budu rodjeni napadaci :mrgreen: :lol:
neznas koji je bolji igrac, ko vise zna sa loptom :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 04 jun 2009, 18:13

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
JameS je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:a dobro ipak ne bi bio bolji od vaseg (reala)
Higuain-Huntelar-Rud :D
hahhaha pa pogledaj ta imena...pa pravili ih roditelji da budu rodjeni napadaci :mrgreen: :lol:
neznas koji je bolji igrac, ko vise zna sa loptom :D
ajd stari nemoj me vise nasmijavati :mrgreen: ovi igraci ce ubrzo postati bivsi kad krenu galaktikosi prema Madridu :!: :D
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mone » 05 jun 2009, 10:57

izgleda da će Etoo i Ibra da se zamijene

Laporta se dogovarao sa Morattijem

slika

sve miriše na ovo

slika

:mrgreen:

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 05 jun 2009, 14:20

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
JameS je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:a dobro ipak ne bi bio bolji od vaseg (reala)
Higuain-Huntelar-Rud :D
hahhaha pa pogledaj ta imena...pa pravili ih roditelji da budu rodjeni napadaci :mrgreen: :lol:
neznas koji je bolji igrac, ko vise zna sa loptom :D
ajd stari nemoj me vise nasmijavati :mrgreen: ovi igraci ce ubrzo postati bivsi kad krenu galaktikosi prema Madridu :!: :D[/quote]
hehhe
al sace te vi biti jos gori, sad ce nama Ibrakadabra...

kad Marjan pocne

Ibrahimovic, Ibrahimpovic, Zlatan je dao svoj 37 go za Barcelonu...
hehhe
Barcelone je pobjedila Reala u najvecem derbiju na svijetu sa 6:0, hat-trick Ibre i het-trick Xavia...
hehehheheheh

a dobre ove slike, a ovaj Ibra u dresu Barce, neko stvarno dobro radi u foto sopu :D


EDIT: zaboravio sam staviti Saviolu u spic... :D :D :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la CRNI_SA » 05 jun 2009, 17:37

ne znam po cemu je ibra bolji od etoa ? ovaj razvaljuje u barci sve a ovi hoce da ga mjenjaju za 30 miliona i plus eto'o***???!!!!! umjesto da u odbrani da se pojacaju a napad koji o onako razvaljuje ostavi kako jeste i da vladaju jos 2-3 godine ovako ibrahimovic voli da se istice i da se sve vrti oko njega ne znam bas kako ce se uklopiti ako predje .on jeste medju 3-4 najboljaq na svijetu ali vidjecemo :roll:
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 05 jun 2009, 17:51

CRNI_SA je napisao/la:ne znam po cemu je ibra bolji od etoa ? ovaj razvaljuje u barci sve a ovi hoce da ga mjenjaju za 30 miliona i plus eto'o***???!!!!! umjesto da u odbrani da se pojacaju a napad koji o onako razvaljuje ostavi kako jeste i da vladaju jos 2-3 godine ovako ibrahimovic voli da se istice i da se sve vrti oko njega ne znam bas kako ce se uklopiti ako predje .on jeste medju 3-4 najboljaq na svijetu ali vidjecemo :roll:
Ibrahimovc je u svim segmentima igre bar malo bolji od Eta, dok je prednost Eta samo to sto je uigran sa ekipom...
jesi primjestio da je Eto prije 2-3 godine, kako je igro, vrati e covjek na svoju polovinu uzme loptu, malo dribla, kombinuje i sve o i da go, a sad samo ceka na odbijene lopte i na servirane lopte od svoji saigraca...
nije se Eto vratio poslije pobjede, nekako mloihavo igra...
a Ibra bi se dobro uklopi, u Barci svu slobodu igre imaju samo tri igraca,
1.Xavi
2.Iniesta
3.Messi
poredani su tako da prvi ima najvecu slobodu igre, Iniesta malo manje, odnosno haman isto, dok Messi je tu odma iza njih...
mozda bi Pep dao i Ibri slobdu u igri, sto ovaj zasluzuje, jer covjek zna sve s loptom...

ja se nadam da ce Ibra doci, i da ce se Eto dobro unovciti
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.