FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 14:40

"Mundo Deportivo" ističe da je Ernesto Valverde razočaran nastupima Paulinha i Andrea Gomesa te piše kako je sve izvjesnije da bi Sergi Roberto uskoro trebao ponovo zaigrati u veznom redu, što ujedno znači i da će Nelson Semedo zaigrati na poziciji desnog beka.
E sad koliko je tačno, to ptice znaju, ali za nadati se da je istinita informacija.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 feb 2018, 14:45

Forsiraju novinari Roberta u sredini, cesto bude i u "ocekivanim sastavima" za utakmicu pa opet nista. Neće on niđe s beka, sto prije se pomirimo s tim, bice lakse :mrgreen:

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 22 feb 2018, 14:55

capitano futuro :salut:

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 14:59

Također, mislim da je sad pravo vrijeme za Semeda. Prekosutra ga treba obavezno staviti, pa onda i s Las Palmasom, a ako se dobro pokaže, ostaviti ga i s Atleticom. Još je on mlad i još se privikava na stil igre, ali njega ubi strah. Jednostavno igra u grču, daje sigurne pasove, pa čak i kad ima otvorenu poziciju za neki sprint prema naprijed, on je vraća prvom do sebe ili non stop gleda gdje je Messi, što mene pravo nervira kod svakog takvog igrača. Treba se opustiti i razvaliti, kao što je to uradio protiv Juvea. Primjer mu može biti definitivno Roberto, koji je tu zmaj. Koliko sprinta, traži se, ulazi unutra, utrčava itd., to je potrebno.

Ja bi protiv Girone krenuo ovako:

Ter Stegen
Semedo Mina Vermaelen Digne
Dembele Gomes Coutinho Denis
Messi Paco

Vermaelena bi odmah stavio ako dobije zeleno svjetlo za povratak, a to će vjerovatno dobiti sutra. Ovo ostali su svježi i spremni, tako da svi ostali mogu dobiti odmora, što je prijeko potrebno. Odavno se nije mnogo rotiralo, ovih par mjeseci je bilo u žestokom i teškom ritmu, što je sigurno jedan od razloga pada forme u zadnje vrijeme. Možda bi se mogao i Messi odmoriti, pa krenuti s Vidalom umjesto njega, ali što prije to riješiti u prvom dijelu, pa ga izvesti oko 50-te minute.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 15:18

Tesko da ce napraviti toliko izmjena. Iniesta, Pique i Roberto ce vjerovatno odmoriti, za ostale se ne bih smio kladiti.

Recimo ako mu Dembele ne pocne nakon sto je dvije presjedio, a krene sa Gomesom, Vidalom ili Paulinhom, treba mu **** mater na svakom koraku.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 feb 2018, 15:26

JoeBleck je napisao/la:Semedo je najveća altleta u ekipi.Lik je cisti protein uz odlicnu tehniku za beka.
Iskreno ,totalno nejasno njegovo neigranje...
I meni je isto nejasno njegovo neigranje. :hmmmmm:

Na pocetku je jos fkt dobro startao, pa prekucao protiv recimo Betisa na Campu i protiv Juventusa.

Onda ga je sikanirao na klupi i unistio mu samopouzdanje, a covjek ima sve sto treba imati jedan dobar bek.

Ali trener i vodstvo zna najbolje, valjda ga oni gledaju svaki dan na treningu.

On je fkt mlad i doveden je za buducnost, ali je steta da 2 igraca propadaju zbog tih odluka. Em sto zavaljujes Roberta na neprirodnoj poziciji, em sto trosis i unistavas talenat prirodnog beka.

NE bi me cudilo da ljudi na ljeto zaganjaju nekog desnog beka, a fali realno lijevi ( zamjena za Albu) :facepalm:
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 feb 2018, 15:42

Scof1eld je napisao/la:capitano futuro :salut:

slika
Kaze Saurman da će Roberto završiti u nekom solidnom spanskom klubu :urnebes:
Samo da još krene igrati na sredini terena :ljepota:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 15:49

messilla je napisao/la:Tesko da ce napraviti toliko izmjena. Iniesta, Pique i Roberto ce vjerovatno odmoriti, za ostale se ne bih smio kladiti.

Recimo ako mu Dembele ne pocne nakon sto je dvije presjedio, a krene sa Gomesom, Vidalom ili Paulinhom, treba mu **** mater na svakom koraku.
Pa dobro, i realno je da sigurno neće napraviti ovoliko izmjena. Ali, kažem da sam na njegovom mjestu, ja bi ovako uradio. Mada, treba biti oprezan u ligi, jer lahko se može desiti da se opuste, da se prevoše rotira, pa da se istopi prednost koju imamo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kawhi » 22 feb 2018, 15:50

Jel mu sad porasla klauzula?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 15:52

Kawhi je napisao/la:Jel mu sad porasla klauzula?
Naravno, 500 milki je sad.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Barbarossa » 22 feb 2018, 15:53

Previše igrača s brazilskog tržišta dovodi Barcelona
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 16:02

messilla je napisao/la:Tesko da ce napraviti toliko izmjena. Iniesta, Pique i Roberto ce vjerovatno odmoriti, za ostale se ne bih smio kladiti.

Recimo ako mu Dembele ne pocne nakon sto je dvije presjedio, a krene sa Gomesom, Vidalom ili Paulinhom, treba mu **** mater na svakom koraku.
Hebo te Dembele.
Da se hebe majka treneru koji cuda radi, jer mu ne igra fizicki i psihicki nespreman igrac?
Dembele do kraja sezone moze samo u Barci B igrati.
Valverde lud sto ga ne stavlja ili je mozda ljubomoran ili nesto slicno?
AKO Dembele zalaganjem na treninzima i svojim odnosom zasluzuje da igra, igrat ce. Apsulutna podrska Valverdeu. A misljenja sam da ni Messi nije presretan da mu Dembele bude partner u napadu, momak apslutno ne razumije "igru" jos. Puno, puno rada je pred njim.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 feb 2018, 16:10

ne smije se normalno odjednom ni previse izmjena u startnu postavu ubaciti, eto sad sa vikend taman je da semedo,vermalen,andre gomes,demba i coutinjo krenu od prve, pa ako bude dobar rezultat zdanjih pola sata uvesti dignea,paca i npr denisa ili vidala, pa onda sledecu ponovo starteri semedo,demba,coutinjo, a od prve minute das sansu pacu,digneu,mini,paulinju i tako, u 5 tih nekih ligaskih utakmica slabijih da svako odigra po 3, ovi glavni igraci svaku drugu da odmore i da uvijek bude pola tima glavnih igraca - pola zamjena od prve minute, u zavisnosti od rezultata ako zapne uvodis jace igrace, ako imas 2 razlike uvedi ove slabije igrace, tako ako se rotira imas uvijek ozbiljnu ekipu koja ne bi trebala kiksati i da glavni igraci imaju neki ritam takmicarski, al istovremeno i da se ne trose previse, a ovi slabiji opet dobijaju sansu , s tim da eto semeda,dembu i coutinja, pa i vermalena/minu i gomesa/roberta u sredini maximalno isforsiras
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 22 feb 2018, 16:15

Glava boli od ovog stručnjaka.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 feb 2018, 16:23

Lillard je napisao/la:Glava boli od ovog stručnjaka.
:thumbup:

Messi ne voli da igra Dembele :urnebes: de neka još neko i postavi članak kako ga Messi tjera iz Barcelone.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 22 feb 2018, 16:25

Meni je zanimljivo kako se krivi upravu da se petlja u pos'o treneru a mi bi ga prvi natjerali da mu igra Semedo, Roberto u vezi i Dembele, čak šta više natjerali bi ga da igra u drugoj formaciji.
Ohladite, Demnele ne igra jer nema potrebe opet se zalijetat. Semedo je totalni parmak u napadu i što da igra kad smo i ovako beton nazad a patimo se da stvorimo priliku.
I ko god kaže da je Roberto loš na beku je apsolutni nemač pojma, momak kida al eto mnogi godinama nisu svarili Mascherana na stoperu iako je bio najbolji stoper u ekipi svojevremeno pa neće svariti ni Roberta. Najveći paradoks je sto su to wannabe Cruyffisti i Pepovci.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 16:29

Evander je napisao/la: Hebo te Dembele.
Da se hebe majka treneru koji cuda radi, jer mu ne igra fizicki i psihicki nespreman igrac?
Dembele do kraja sezone moze samo u Barci B igrati.
Valverde lud sto ga ne stavlja ili je mozda ljubomoran ili nesto slicno?
AKO Dembele zalaganjem na treninzima i svojim odnosom zasluzuje da igra, igrat ce. Apsulutna podrska Valverdeu. A misljenja sam da ni Messi nije presretan da mu Dembele bude partner u napadu, momak apslutno ne razumije "igru" jos. Puno, puno rada je pred njim.
Kakva čuda dantejebo, frajer ima najboljeg igrača svih vremena. Nije ovo Eibar, nego ekipa koja vrijedi milijardu (po tm-u) i koja u januaru samo za jednog **** igrača baci 120 miliona. Dobar posao jeste (nije još ništa osvojio), čudo nikakvo.

Zato sam siguran da je Messi presretan kada vidi Vidala ili Paulinha na tom mjestu.

I kad se planiraš prestati brukati? Ovo nismo imali još od legendarnog @bparene.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 16:38

Vrati se pola godine unazad, vidi sta se najavljivalo i predvidjalo, pa onda dodji i napisi je li ovo danas cudo ili ne :kafa:

Onaj ko se bruka i ko pise kao 16 godisnji tinejdzer si ti. Apsulutno ne poznavanje materije i nacin pisanje one djecurlije na fcbarcelonabalkan. Jesi ikad uzivo pratio neku utakmicu na vecem nivou?
Od kad u opste pratis fudbal i Barcelonu?
Da te ne pitam da li si kad sutnuo loptu u zivotu :kafa:

On bi hebo treneru majku jer ne igra igrac za kojeg on smatra da treba igrati :rol: :rol: :rol: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
messilla
Postovi: 31128
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 16:47

Evander je napisao/la:Vrati se pola godine unazad, vidi sta se najavljivalo i predvidjalo, pa onda dodji i napisi je li ovo danas cudo ili ne :kafa:
Naravno da će se pisati jer niko nije mogao znati da će Real biti u ovolikom kanalu. Jedino je to čudo.
Onaj ko se bruka i ko pise kao 16 godisnji tinejdzer si ti. Apsulutno ne poznavanje materije i nacin pisanje one djecurlije na fcbarcelonabalkan. Jesi ikad uzivo pratio neku utakmicu na vecem nivou?
Od kad u opste pratis fudbal i Barcelonu?
Da te ne pitam da li si kad sutnuo loptu u zivotu :kafa:
I ja našao raspravljati sa dudukom nepismenim. I još on meni nešto prigovara za pisanje. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 16:51

messilla je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vrati se pola godine unazad, vidi sta se najavljivalo i predvidjalo, pa onda dodji i napisi je li ovo danas cudo ili ne :kafa:
Naravno da će se pisati jer niko nije mogao znati da će Real biti u ovolikom kanalu. Jedino je to čudo.
Onaj ko se bruka i ko pise kao 16 godisnji tinejdzer si ti. Apsulutno ne poznavanje materije i nacin pisanje one djecurlije na fcbarcelonabalkan. Jesi ikad uzivo pratio neku utakmicu na vecem nivou?
Od kad u opste pratis fudbal i Barcelonu?
Da te ne pitam da li si kad sutnuo loptu u zivotu :kafa:
I ja našao raspravljati sa dudukom nepismenim. I još on meni nešto prigovara za pisanje. :lol:
Hoces da kazes da je Barcelona dobra jer je Real los? :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Koliko je Brcelona do sad ispustila bodova i uporedi to sa bilo kojom ranijom sezonom. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

P.S. Predlog u i pridev opšti u srednjem rodu (opšte) pišu se rastavljeno: to spada u opšte obrazovanje. :wave: :wave: :wave:
Sad sam bas siguran da si dijete neko :kafa:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.