FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:48

Ne prodati, napisao si da ga treba otjerati jer je neznalica.
Kao da je rijec o Pacu, a ne o najboljoj 9 na svijetu. I nema to veze sa formom, ocito je da hejtas Suareza. Hoces da kazes da Kante igra losu ovu sezonu?
Reci mi, kako je Kante odigroa vecerasnju utakmicu?

I da, Palunho je veceras odigrao solidno.
Nista losije od recimo Suareza, Albe, Roberta, Rakitica, Umtitia...
I da, zasto niko ne naoise da je Umtiti bio los veceras?
Da bio je dosza los i jako nesiguran.
Nije u modi napadati Umtitia?
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 21 feb 2018, 00:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 feb 2018, 00:52

Hajde i mogu se složiti s ovim što Evander piše cijelu večer, ali da je Kante na nivou Busquetsa, to ni i nadrogiran ne bih govorio. Nema boljeg igrača od Busquetsa na toj poziciji, a definitivno i jedan od najpametnijih igrača na cijelom svijetu i one koje sam ja gledao u svom životu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 feb 2018, 00:53

Kako ti može Mesilla reći igra l' Semedo u revanšu to vjerovatno sada ni Ernesto ne zna. Al' dobro znam da misliš imal pravo igrat no opet se postavlja pitanje zar stvarno misliš da će odigrati bolje od Roberta?
Dembele ako ostane zdrav do revanša počinje, tako da ako Roberto ne bude igrao beka neće igrati nikako.
To je ono što je haman sigurno, drugo je što bi vi stavili Roberta ali kao što rekoh not gonna happen.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:53

Kante nije na nivou Busquetsa čovječe shvati to. Jesi ti svjestan šta pišeš ? Poredis lika koji je godinama najbolji na svojoj poziciji sa Kanteom. U direktnom sudaru prošle godine se Busquets popisao po Kanteu i veznom redu Francuske.
Al šta ja tebi imam pričati kada ti Rakitic lošiji od Fabregasa. Iako je i Rakitic oyebina trenutno ali ga niko od navijača Barcelone ne bi dao za Cesca. Al šta ti znas o tome.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:58

Sta je bilo godinama prije, ne igra nikakvu ulogu sad. Kante je imao bolju 2017. od Busketca. Busketc je godinama elitni vezni igrac,Kante je to postao i igra vrhunski dvije godine i moze se svrstati u elitne vezne igrace. Samim tim, usporedivi su. Pozicije im naravno nisu iste.
Veceras je Kante bolje odigroa, sto ne znaci da ce biti slucaj vec u revansu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:59

Ne vrijedi.

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 01:01

Evander je napisao/la:
I da, Palunho je veceras odigrao solidno.
Nista losije od recimo Suareza, Albe, Roberta, Rakitica, Umtitia...
I da, zasto niko ne naoise da je Umtiti bio los veceras?
Da bio je dosza los i jako nesiguran.
Nije u modi napadati Umtitia?
Ne zayebavaj sad.

Paulinho bio najlošiji igrac na terenu generalno, od svih 22 igraca. Frajer ništa nije uradio, a i ono što je nešto pokušao je bilo pogrešno. Komican nastup koji je završio tako što ga je EV izveo u 60-toj minuti. A trebao je još na poluvremenu.
Alena je bolja opcija od njega. Mali bi bar probao neki dribling, neki pas, šut, nešto. I tu cemo stati sa analizom brazilca, jer nema potrebe dalje pisati o njegovoj igri.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 01:01

I ja se trudim da nacrtam stvari djetetu ili ogranicenoj osobi, koja dalje od nosa ne vidi :facepalm:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 01:03

Paulinho solidan. Ovo tek sad vidim Hahahahahahaha
Kakva neznalica.

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 01:06

xaviesta je napisao/la:Kako ti može Mesilla reći igra l' Semedo u revanšu to vjerovatno sada ni Ernesto ne zna. Al' dobro znam da misliš imal pravo igrat no opet se postavlja pitanje zar stvarno misliš da će odigrati bolje od Roberta?
Dembele ako ostane zdrav do revanša počinje, tako da ako Roberto ne bude igrao beka neće igrati nikako.
To je ono što je haman sigurno, drugo je što bi vi stavili Roberta ali kao što rekoh not gonna happen.
Igrao je Roberto i kod Valverdea par utakmica na sredini, na pocetku ove sezone.
Za Paulinha je svakako Xavi i Iniesta u jednom, ima trk, zna probiti, ne boji se duela i trčanja. Grijeh je što ne igra u sredini, ispred dizelaša. Semeda staviti na RB i ne micati ga.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 feb 2018, 01:08

let3 je napisao/la: Igrao je Roberto i kod Valverdea par utakmica na sredini, na pocetku ove sezone.
Za Paulinha je svakako Xavi i Iniesta u jednom, ima trk, zna probiti, ne boji se duela i trčanja. Grijeh je što ne igra u sredini, ispred dizelaša. Semeda staviti na RB i ne micati ga.
Ulazio sa klupe. Ali nebitno kad povratkom Dembe i Paulinho ispada. Busi, Rakitić, Iniesta. Rekao bih može umjesto Inieste ali tu je Cou.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 01:09

Dembele nece biti starter niti u jednoj bitnoj utakmici do kraja sezone, pogotovo ne u LP!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 feb 2018, 01:20

AlfredNobel je napisao/la:Hajde i mogu se složiti s ovim što Evander piše cijelu večer, ali da je Kante na nivou Busquetsa, to ni i nadrogiran ne bih govorio. Nema boljeg igrača od Busquetsa na toj poziciji, a definitivno i jedan od najpametnijih igrača na cijelom svijetu i one koje sam ja gledao u svom životu.
Busquets je prekucao veceras 128/139 uspjesnih dodavanja imao, rekord oborio , imate na marci sve.

Apsolutno najjaci igrac na terenu bio danas.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 01:20

:zviz:
Policeman je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
Evander je napisao/la:
P.S. Ne zaboravimo da cist penal nije sviran nad Piqeom, a mozda i nad Suarezom.
kakvi penali, Pique upao preko Rudigera, Suarez sam zakacio lika i pao
Pusti ga navika je cudo
Ovo nije penal?
Povlaci za ruku Piqea, na kojeg ide lopta i koji je u sansi?

http://b.ar.cabih.com/video-je-li-treba ... barcelonu/
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 21 feb 2018, 01:23, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 01:21

Evander je napisao/la:Dembele nece biti starter niti u jednoj bitnoj utakmici do kraja sezone, pogotovo ne u LP!
Dembele mora biti starter, a pogotovu u LP ! Nema se više šta cekati, ušlo se u KO fazu i završnicu sezone.
Haman jedini igrac koji može probijati stranu. Ima brzinu i neke driblinge.
Forsirati ga nogama i rukama do kraja sezone, dok ne proigra. Valjda je sanirao te povrede, doveli su mu i neke nutricioniste da ga poprave sa ishranom. Od klupe nema ništa ni za jednog igraca, na klupi je i Messi najgori.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 feb 2018, 01:26

Ako udje u formu do uzvrata mogao bi i startovati.

Ali shvatite, Valverde nece razbijati 4-4-2 jer NEMAS LIJEVOG KRILA za 4-3-3. Bar ne u LP.

Takodjer, upitno je kako bi izgledali sa tom formacijom sa ovim dizelasima u vezi.

Zna covjek najbolje, pa trenira ih svaki dan, dovoljno da prica sa njim zna bolje od nas :lol:
27.10.2020

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 21 feb 2018, 02:14

Barcelonina filozofija i 433 formacija su nestale i moramo se pomiriti sa tim. Po meni razloga je mnogo a ovo su neki od nih :

1. Messi vise nikad nece na krilo.
2. Suraez na krilu smijesan igrac.
3. Iniesta zbog zasluga i katalonije "mora" igrati a zbog Messija ne igra gdje je najbolji nego igra neku varijantu ofanzivnog veznjaka koji je pomjeren lijevo prema krilu a nije krilo.
4. Rakitic nije niti ce ikad biti ni losija verzija Xavija i diktirati tempo. Bez obzira na njegove timske i radne sposobnosti mislim da nije profil igraca za Barcu.
5. Busquets u nedostatku posjeda i pokrivanja velikih rupa nastalih na krilima postaje jako limitiran jer je on igrac pozicioniranja i posjeda.
6. Vidal, Roberto i Semedo nisu niti ce ikad biti ni losija verzija D.Alvesa iz prajma ili obrnuta verzija J.Albe koja ce izaizivati strahopostovanje kod protivnika i sudija a sigurnost kod saigraca.

Po meni alajicki mozda bi rijesenje bilo a to pokusati u nekim utakmicama.

1. Staviti Mesija na AMF
2. Staviti Coutina i Dembelea na krila
3. Klupirati Iniestu ili ga vratiti na CMF.
4. U slucaju klupiranja Inieste staviti Roberta na CMF
5. Pruziti 5 utakmica zaredom u punoj minutazi Semedu.

Dugorocno rijesenje :

1. Boga molit da je Arturo igrac koji ce znati diktirati tempo i odigrati pas prema naprijed.
2. Mesiju odrediti konacno hoce li biti AmF ili Napadac
3. Dovesti Grizmana zbog konkurencije.

Moja zelja za samo jednu utakmicu :

Ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Busquets
Roberto
Messi
Coutino Suarez Dembele
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 03:14

Raspored do uzvrata:

slika

Protiv Girone i Las Palmasa rotirati što više, Semedo, Coutinho, Dembele i Mina/Vermaelen moraju igrat obje makar jednu kao izmjene. Pique, Iniesta, Roberto malo da odmore, uzmu zraka. Šteta što ima ovo ubačeno kolo u toku sedmice. Bilo bi idealno da nema ali šta sad da se radi.

Također probati Albu i Rakitića odmoriti ako je moguće. Moraju biti svježi protiv Atletica.
Protiv Atletica najjači sastav, više Atleticu treba pobjeda nego Barci. Bitno je ne izgubiti, remi može komotno.
Malaga posljednja na tabeli, a opet imam osjećaj da će se mučiti s njom.

Atletico u međuvremenu ima gostovanje na Pizjuanu. Ako tu ispuše a Barca ne kiksa, +9/10 u derbi sezone.
Chelsea ima raspored iz pakla između, što je odlično!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 21 feb 2018, 03:30

Kakvih se sve gluposti napisalo veceras na ovoj temi :bow: Pitate se sta su neki ocekivali veceras, pa sigurno niko nije ocekivao da ih nabiju 3:0 u sred Londona ali se ocekivalo da bar nesto konkretno urade za 90 minuta igre, pa da nije bilo one greske ne bi dali gol da se igralo jos sat vremena.Nisu sanse stvorili iz sopstvene akcije.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 03:32



slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.