FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29061
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 00:03

LEO10 je napisao/la:Kakav otkaz, ma nece ovaj nikud sa klupe. Pa nije budala, a obraza nema. Kad ce dobiti neki veci klub on da vodi u buducnosti?
Nema on obraza i morala da sam podnese otkaz (da ga imalo ima, sam bi ga dao još lani nakon one bruke u Rimu).
Trener kojeg igraci ne yebu ni 2% i koji bespomocno gleda kako se oni zayebavaju pred njegovim ocima i ruše ugled kluba - je kar.ina od trenera i 0 karakter od covjeka. Mada ima debila i na ovoj temi koji ce ga nakon svega braniti i opravdavati.

Ali nije problem što nema obraza, yebo njegov obraz, vec što ga niko ne smijenjuje nakon ovoih uzastopnih blamaža (i ovo sa Valencijom veceras je bruka što se tice igre), na to sve još mu daju javno podršku od predsjednika kluba, preko kapitena, Piquea, Raktića, Albe itd :rol: :rol: pa njima savršena odgovara takav tuljan na klupi.
Ovdje treba metla da radi, ali nema covjeka koji ce to odraditi.

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 26 maj 2019, 00:08

let3 je napisao/la:
LEO10 je napisao/la:Kakav otkaz, ma nece ovaj nikud sa klupe. Pa nije budala, a obraza nema. Kad ce dobiti neki veci klub on da vodi u buducnosti?
Nema on obraza i morala da sam podnese otkaz (da ga imalo ima, sam bi ga dao još lani nakon one bruke u Rimu).
Trener kojeg igraci ne yebu ni 2% i koji bespomocno gleda kako se oni zayebavaju pred njegovim ocima i ruše ugled kluba - je kar.ina od trenera i 0 karakter od covjeka. Mada ima debila i na ovoj temi koji ce ga nakon svega braniti i opravdavati.

Ali nije problem što nema obraza, vec što ga niko ne smijenjuje nakon ovoih uzastopnih blamaža (i ovo sa Valencijom veceras je bruka što se tice igre), na to sve još mu daju javno podršku od predsjednika kluba, preko kapitena, Piquea, Raktića, Albe itd :rol: :rol: pa njima savršena odgovara takav tuljan na klupi.
Ovdje treba metla da radi, ali nema covjeka koji ce to odraditi.
Do novog Gvarde ce se ovo sve vuci, nakupilo se lesinara u svim linijama, od ovih sto biraju predsjednika, pa sam predsjednik, trener i slag na tortu ovih poluigraca predvodjeni sa starosjediocima kojima pase da kaplju milioni, a m.uda suha. Nazalost, al tako je..

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 26 maj 2019, 00:12

AlfredNobel je napisao/la:E hajde sad predlagajte koga bi vi za trenera? Pucajte sve, nebitno jel realno ili nije, danas je sve moguće u fudbalu. :mrgreen:
Van Gaal :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 maj 2019, 00:27

Novinar Albert Lesan tvrdi da je Ernesto Valverde ponudio svoju ostavku upravi kluba praktički odmah po završetku uzvrata polufinala Lige prvaka protiv Liverpoola kada je Barça izgubila s 4-0! Međutim, uprava je tada kategorički odbila njegovu ostavku, a ubrzo nakon toga su i igrači i čelni ljudi kluba u nekoliko navrata otvoreno iznosili svoju podršku Valverdeu.

Valverde je, prema informacijama ovog novinara, i nakon večerašnje utakmice ponudio ostavku, ali ju je uprava još jednom odbila
Dakle moj potpis, koji vec godinama tu stoji.
27.10.2020

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 26 maj 2019, 00:30

leorey je napisao/la:
Novinar Albert Lesan tvrdi da je Ernesto Valverde ponudio svoju ostavku upravi kluba praktički odmah po završetku uzvrata polufinala Lige prvaka protiv Liverpoola kada je Barça izgubila s 4-0! Međutim, uprava je tada kategorički odbila njegovu ostavku, a ubrzo nakon toga su i igrači i čelni ljudi kluba u nekoliko navrata otvoreno iznosili svoju podršku Valverdeu.

Valverde je, prema informacijama ovog novinara, i nakon večerašnje utakmice ponudio ostavku, ali ju je uprava još jednom odbila
Dakle moj potpis, koji vec godinama tu stoji.
To pacov se treba odnositi na Bartu a ne Ernesta koji ispada posten
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 26 maj 2019, 00:32

da sam De Light, Griezman i ostali koji se spominju prekinuo bi svaki kontakt i pregovore
katastrofalna sezona u najavi

što se tiče krivaca, svi su krivi...čak i bezmudni navijači koji samo znaju čekati 18. minut i pjevati pjesmice o nezavisnosti
Pep je ovaj klub digao na svjetski nivo,postali su brend, ovi će ga svesti na nivo prije toga u rekordnom roku

puno se tu nesposobnih nakotilo i žive na račun ono malo sposobnih i ambicioznih koji su ostali

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 26 maj 2019, 00:34

Najbolja odluka ikad ne gledat ovo sranje od ekipe dok je Valverde i dalje tu.

Propustit čitavu sezonu goata koji je još koliko toliko u prajmu, ali spasit se frustracija. Worth it.

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 26 maj 2019, 00:38

Donnie Darko je napisao/la:Najbolja odluka ikad ne gledat ovo sranje od ekipe dok je Valverde i dalje tu.

Propustit čitavu sezonu goata koji je još koliko toliko u prajmu, ali spasit se frustracija. Worth it.

I on mi je pao u ocima totalno zbog ovih podrski, na igru i tako ne mozes imati primjedbi.

Avatar
Riziko
Postovi: 5856
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 26 maj 2019, 00:39

Suki nije igrao?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 26 maj 2019, 00:42

ima li iko informaciju kad su sljedeći redovni izbori za predsjednika? jer vanredne nećemo dočekati

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 maj 2019, 00:46

BosniaBoston je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Novinar Albert Lesan tvrdi da je Ernesto Valverde ponudio svoju ostavku upravi kluba praktički odmah po završetku uzvrata polufinala Lige prvaka protiv Liverpoola kada je Barça izgubila s 4-0! Međutim, uprava je tada kategorički odbila njegovu ostavku, a ubrzo nakon toga su i igrači i čelni ljudi kluba u nekoliko navrata otvoreno iznosili svoju podršku Valverdeu.

Valverde je, prema informacijama ovog novinara, i nakon večerašnje utakmice ponudio ostavku, ali ju je uprava još jednom odbila
Dakle moj potpis, koji vec godinama tu stoji.
To pacov se treba odnositi na Bartu a ne Ernesta koji ispada posten
Pa i odnosi se. Ovaj potpis je tu dodan prije Ernestovog dolaska.
27.10.2020

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 26 maj 2019, 00:46

Ja sam mislio da se to odnosilo na Ognjena Vranjesa :D
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 26 maj 2019, 00:54

Većina lupetara (kao po običaju) i smatra trenera isključivim krivcem za rezultate. Drugi pak (još veće budale od prvih) krive čak i Mesija :crazy: :crazy: :crazy: Godinama se već piše da je Barsa najtanja na sredini i godinama se na tom planu ne radi ništa. Kako stvari stoje tako će i ostati i nadalje ma ko da bude trener. Da ponovim onošto sam rekao i pre evo četri godine. Barsa ima najsporiji vezni red na svetu ( od vrhunskih do seoskih liga) ali to ili ne želi ili neće ili ne može da promeni i popravi :roll:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 26 maj 2019, 01:02

E ovako. Nema više nijedan igrač kojeg žalim u ekipi neka istruhnu svi. Što se mene tiče ne moraju više ništa osvojiti u karijeri. Majku im ljigavu yebem svima!

Nadam se samo da će sljedeće sezone još bolniji debakl biti u Evropi, po mogućnosti ispadanje u grupi i odlazak u EL i tamo da ih neko tipa Eintrachta izbaci sa 6:1 iz obje utakmice.

Kakva skupina neambicioznih parazita dan te ne yebo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 26 maj 2019, 01:03

Buskets i Rakitić? Smejurija od veze.....Alba na beku-krilu? Ne zna se da li je gori bek ili je gore krilo..opet smejurija..Od kako je taj došao 2012-e u Barsi duva promaja u odbrani i nije ni čudo što od njegovog dolaska ne može opepeliti LP osim jednom 14/15 naravno najmanje njegovom zaslugom.... Roberto? Dečku već PUNIH 5 godina traže mesto u timu i ne mogu mu naći ni na beku ni u vezi...dakle opet smejurija. Semedo? Smejurija i kao pojava a ne igrač....Jad i čemer......verovatno i ako i ode ovaj nesrtetnik Valverde zameniće ga drugi bezmudan u nizu

let3
Postovi: 29061
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 26 maj 2019, 01:05

Daju 140 miliona na najvecu ublehu Coutinha da bude neka zamjena za Iniestu :rol: kojoj budali je to palo na pamet :tokralju: i onda je kukanje što se veza spora :rol: za te pare se tri veznjaka mogla dovesti što sam pisao ranije, ali jok daj dovedi brazilsku zvijezdicu koja nestaje na terenu svaku bitniju utakmicu...jadnik, ne paše mu sistem, šta li :rol: bolje razvijati 32-godišnjeg Vidala nego nekog masijca -a njih šalju po posudbama ili poklanjaj okolo.. ima logike
Daju 120 miliona na Dembelea od kojeg imaju koristi svaku 10-tu utakmicu, pošto je lik više u bolnici nego na terenu i onda je kukanje kako Messiju treba Messi pomoc u napadu :lol:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 26 maj 2019, 01:07

Najveći crnjak u svemu je što da kad bi i rešili da rasprodaju sve od gola do centra.......ne bi skupa dobili 100 miliona...sve invalidi, sporaći i igrači na zalasku karijere.....ali im se nigde (naravno) ne ide.... :rol: :rol: :rol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 26 maj 2019, 01:07

BoixosNois1899 je napisao/la:E ovako. Nema više nijedan igrač kojeg žalim u ekipi neka istruhnu svi. Što se mene tiče ne moraju više ništa osvojiti u karijeri. Majku im ljigavu yebem svima!

Nadam se samo da će sljedeće sezone još bolniji debakl biti u Evropi, po mogućnosti ispadanje u grupi i odlazak u EL i tamo da ih neko tipa Eintrachta izbaci sa 6:1 iz obje utakmice.

Kakva skupina neambicioznih parazita dan te ne yebo.
Iako je pokazao fantasticne igre tokom sezone i 6.ZL ce osvojiti potpuno zasluzeno,predlazem ti da doticnog gospodina skines s avatara iskljucivo radi komentara o ostanku Valverdea
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 26 maj 2019, 01:12

Svi skupa kucate na pogrešna vrata.....ko kod da dodje za novog trenera i ako ostane ovaj NIŠTA se promeniti neće......već vidim Jonga i eventualno Lighta kako grickaju semenke na klupi i gledaju nezamenljive "legende" kako se vucaraju i čekaju da umru da bi oni dobili šansu... :lol:

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 26 maj 2019, 01:17

Riziko je napisao/la:Suki nije igrao?
Nakon sramote na Anfieldu odlucio da se operise i bude potpuno spreman za Copu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.