FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 19 jul 2018, 17:48

leorey je napisao/la:Hazard je i dalje Hazard. Covjek koji niti jednu bitnu utakmicu nije odlucio u zadnjih skoro 6 godina. Cinjenica. Sam je to i rekao kad su ga uporedili s Ronaldom i Messijem.

Kad kazem bitnu, misli se na Ligu Prvaka, SP i EP naravno.
Kao da je Messi odlučio :lolno: :wave:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jul 2018, 17:55

TonySosa je napisao/la:
leorey je napisao/la:Hazard je i dalje Hazard. Covjek koji niti jednu bitnu utakmicu nije odlucio u zadnjih skoro 6 godina. Cinjenica. Sam je to i rekao kad su ga uporedili s Ronaldom i Messijem.

Kad kazem bitnu, misli se na Ligu Prvaka, SP i EP naravno.
Kao da je Messi odlučio :lolno: :wave:
:problem:


Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 19 jul 2018, 18:03

jasmin10 je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:
leorey je napisao/la:Hazard je i dalje Hazard. Covjek koji niti jednu bitnu utakmicu nije odlucio u zadnjih skoro 6 godina. Cinjenica. Sam je to i rekao kad su ga uporedili s Ronaldom i Messijem.

Kad kazem bitnu, misli se na Ligu Prvaka, SP i EP naravno.
Kao da je Messi odlučio :lolno: :wave:
:problem:

leorey je napisao/la: Kad kazem bitnu, misli se na Ligu Prvaka, SP i EP naravno.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jul 2018, 19:14

Polufinale protiv Bayerna ?

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 jul 2018, 22:28

Valjda budu spremni do 1.8. kad nas očekuje utakmica sa Romom. :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 jul 2018, 22:42

TonySosa je napisao/la:
leorey je napisao/la:Hazard je i dalje Hazard. Covjek koji niti jednu bitnu utakmicu nije odlucio u zadnjih skoro 6 godina. Cinjenica. Sam je to i rekao kad su ga uporedili s Ronaldom i Messijem.

Kad kazem bitnu, misli se na Ligu Prvaka, SP i EP naravno.
Kao da je Messi odlučio :lolno: :wave:
Bar nas nece napustit bez rijeci pozdrava kao neki sup.ci :kafa:

Uostalom ponovio sam samo rijeci Hazarda. :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 jul 2018, 22:49

Od Hazarda ocekujes da povuce recimo i dogura ekipu do finala bar LP, ili SP, a on uvijek zatrokira.

Dodje mec Chelsea Barca i on uz Kurtu najgori na terenu, dok Messi sasije 3 komada. Tu je ta razlika. Nema covjek gola u sebi i zato NIKADA nece zamijeniti Ronalda u tom pogledu.

Messi ce sasit i sljedece sezone 40 komada u ligi, i s jednom nogom, trceci 4km, a on recimo nece, tu je ta razlika
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jul 2018, 23:02

leorey je napisao/la:Od Hazarda ocekujes da povuce recimo i dogura ekipu do finala bar LP, ili SP, a on uvijek zatrokira.

Dodje mec Chelsea Barca i on uz Kurtu najgori na terenu, dok Messi sasije 3 komada. Tu je ta razlika. Nema covjek gola u sebi i zato NIKADA nece zamijeniti Ronalda u tom pogledu.

Messi ce sasit i sljedece sezone 40 komada u ligi, i s jednom nogom, trceci 4km, a on recimo nece, tu je ta razlika
Šta ti znaš, dječače? Nemaš ti pojma, tipični Messijev fanboy. Idi šilji ga na Messija, ovdje ga nešto bacaš na lika koji ne pretrči 4 km po meču. Sastavlja sebi ekipu, dodaje kome hoće, ne trudi se, a kada ne ide, neće da povuče loptu s centra, napravi koju fintu, nabaci sebi i zabije makazicama.
mosa Eden, mosa Hazard.. S njim ćemo pronaći mirnoću, a vitrine će se početi napokon puniti klempama.

Bježi dijete, počeo si navijati kad je Ronaldinho bio u Barci i našao palamuditi, a ja pratim od vremena Cruyffa.
:kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2018, 00:12

Pouzdani talijanski novinar Gianluca Di Marzio donosi vijest kako je Juventus primio ponudu Barcelone za Miralema Pjanića!

Navodi se i to da bosanskohercegovačkog reprenzetativca želi dovesti i Manchester City te Chelsea.
Nije se odustalo od Pjanića, a mislim da je on taj 'bum' što spremaju.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 jul 2018, 00:15

There are two departures scheduled for the end of this week, both in defence. Lucas Digne was absent today from a dinner organised by the squad. [@gerardromero]
:pray:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jul 2018, 00:21

Hazard ako dodje u real ta ekipa s njim umjesto ronalda bice jaca, kao sto bi i barca bila jaca s hazardom umjesto mesija nespremnog, jedno su zasluge i sve stvarivkoje su ronaldo i pogotovo mesi radili, trenutno, a pogotovo u narednoj sezoni i ubuduce, razlika u korist hazarda ce se povecavat

Da se razumijemo, nikad on nece napraviti ni pola onoga sto su uradili ronaldo i mesi, al trenutno i vrlo vjerovatno u buducnosti on ce biti bolji igrac, jer je spremniji i motivisaniji

Kvaliteta hazarda ce se tek osjetiti kad dodje u real i spansku ligu gdje ce imati jace saigrace nego u celziju i gdje ce mu stil igre znatno vise odgovarati

Vrlo sam zabrinut za narednu sezonu jer real i atletico ce se pametno pojacati, a mi cemo za glavne violine imati mesija i suareza koji su dosta oslabili i koji treniraju i igraju preko qrca, svjeza krv se ne dovodi, i ovo sto imamo u vidu coutinja i dembe strahujem da ce biti utuseno zbog mesija i suareza koji ce biti gazde, al ce hodati i tusiti ostaak ekipe. U ligi prvaka bojim se neke i blamaze nove kad nas trkom i zeljom neka poletna ekipa pregazi

Volio bi da se zahebem u procjeni, da me mesi i suarrez demantuju s nekim naglim zaokretom u karijeri, da ova silazna pitanja kod njih prestane i da se uozbilje, al dabogda ceri da te beg uzme, nesto ne vjerujem da je njima sad vise stalo do jutarnjih dzoginga, pazljive ishrane i jacih treninga, prije da ce se jos vise zapustiti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2018, 00:23

messilla je napisao/la:
There are two departures scheduled for the end of this week, both in defence. Lucas Digne was absent today from a dinner organised by the squad. [@gerardromero]
:pray:
I Vermaelen vjerovatno..

Šta ti misliš o ovome za Pjanića? Kakve su šanse? 60 milki ponudili, ovi navodno hoće stotku, ali mislim da bi to moglo dosta niže. A pouzdanost nije upitna, ipak je to Di Marzio..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 20 jul 2018, 00:28

Pročitah da je on dogovorio već novi ugovor sa Juventusom?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 jul 2018, 00:30

Ne znam, moguće, ali ja ne vidim na njegovoj stranici cifre koje se spominju. Samo da ga Juve želi zadržati i produžiti mu ugovor.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Riziko
Postovi: 5833
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 20 jul 2018, 10:10

Ma opet će se igrati neka 4-4-2 taktika.

..............MTS...........

..Sem/Rob...Pique...Umtiti...Alba

...Demba..Rakitić..Buskets...Coutinho...

...........Messi...Suki....

Ovako nešto očekujem, ili da Vidal glumi desno krilo. ili Roberto a Semedo iza.
Najcrnje što smo ovako, kad se branimo najjači.

Messi i Suarez slabo stisnu štopere, tako da veznjaci ostanu na brisanom prostoru. Primjetio je to Valverde, zato se i igralo cijelu prošlu sezonu ovako.
Samo što je još na liejvoj strani bio Iniesta, a kad Alba ode visoko, bude prava borba po toj strani. Sa kutinjom bi to trebalo biti nešto bolje u defanzivnom dijelu.
Artura ne očekujem u prvom timu. Možda i Dembele izvisi.

Očekujem da opet titulu uzmemo, a u lš ispadnemo u četvrtfinalu.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 jul 2018, 11:06

Romariooo je napisao/la:Hazard ako dodje u real ta ekipa s njim umjesto ronalda bice jaca, kao sto bi i barca bila jaca s hazardom umjesto mesija nespremnog, jedno su zasluge i sve stvarivkoje su ronaldo i pogotovo mesi radili, trenutno, a pogotovo u narednoj sezoni i ubuduce, razlika u korist hazarda ce se povecavat

Da se razumijemo, nikad on nece napraviti ni pola onoga sto su uradili ronaldo i mesi, al trenutno i vrlo vjerovatno u buducnosti on ce biti bolji igrac, jer je spremniji i motivisaniji

Kvaliteta hazarda ce se tek osjetiti kad dodje u real i spansku ligu gdje ce imati jace saigrace nego u celziju i gdje ce mu stil igre znatno vise odgovarati

Vrlo sam zabrinut za narednu sezonu jer real i atletico ce se pametno pojacati, a mi cemo za glavne violine imati mesija i suareza koji su dosta oslabili i koji treniraju i igraju preko qrca, svjeza krv se ne dovodi, i ovo sto imamo u vidu coutinja i dembe strahujem da ce biti utuseno zbog mesija i suareza koji ce biti gazde, al ce hodati i tusiti ostaak ekipe. U ligi prvaka bojim se neke i blamaze nove kad nas trkom i zeljom neka poletna ekipa pregazi

Volio bi da se zahebem u procjeni, da me mesi i suarrez demantuju s nekim naglim zaokretom u karijeri, da ova silazna pitanja kod njih prestane i da se uozbilje, al dabogda ceri da te beg uzme, nesto ne vjerujem da je njima sad vise stalo do jutarnjih dzoginga, pazljive ishrane i jacih treninga, prije da ce se jos vise zapustiti
Nema on gola u sebi ni ko Bale a kamoli Ronaldo.

Jedino da dovedu jos nekog CF.

Benzema zabio 5 golova u citavoj sezoni, interesuje me sta bi se pricalo da je Suarez tako igrao :urnebes:

Benzema propao jos davno, Bale povrede, sad otisao Ronaldo. Falit ce gola definitivno, cak je falilo i prosle sezone s Ronaldom.

Vidjet cemo.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jul 2018, 13:40

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Hazard ako dodje u real ta ekipa s njim umjesto ronalda bice jaca, kao sto bi i barca bila jaca s hazardom umjesto mesija nespremnog, jedno su zasluge i sve stvarivkoje su ronaldo i pogotovo mesi radili, trenutno, a pogotovo u narednoj sezoni i ubuduce, razlika u korist hazarda ce se povecavat

Da se razumijemo, nikad on nece napraviti ni pola onoga sto su uradili ronaldo i mesi, al trenutno i vrlo vjerovatno u buducnosti on ce biti bolji igrac, jer je spremniji i motivisaniji

Kvaliteta hazarda ce se tek osjetiti kad dodje u real i spansku ligu gdje ce imati jace saigrace nego u celziju i gdje ce mu stil igre znatno vise odgovarati

Vrlo sam zabrinut za narednu sezonu jer real i atletico ce se pametno pojacati, a mi cemo za glavne violine imati mesija i suareza koji su dosta oslabili i koji treniraju i igraju preko qrca, svjeza krv se ne dovodi, i ovo sto imamo u vidu coutinja i dembe strahujem da ce biti utuseno zbog mesija i suareza koji ce biti gazde, al ce hodati i tusiti ostaak ekipe. U ligi prvaka bojim se neke i blamaze nove kad nas trkom i zeljom neka poletna ekipa pregazi

Volio bi da se zahebem u procjeni, da me mesi i suarrez demantuju s nekim naglim zaokretom u karijeri, da ova silazna pitanja kod njih prestane i da se uozbilje, al dabogda ceri da te beg uzme, nesto ne vjerujem da je njima sad vise stalo do jutarnjih dzoginga, pazljive ishrane i jacih treninga, prije da ce se jos vise zapustiti
Nema on gola u sebi ni ko Bale a kamoli Ronaldo.

Jedino da dovedu jos nekog CF.

Benzema zabio 5 golova u citavoj sezoni, interesuje me sta bi se pricalo da je Suarez tako igrao :urnebes:

Benzema propao jos davno, Bale povrede, sad otisao Ronaldo. Falit ce gola definitivno, cak je falilo i prosle sezone s Ronaldom.

Vidjet cemo.
Naravno da hazard nije golgeter, dovest ce real vjerovatno nekog vrhunskog centarfora tipa kane ili levandovski, hazard je krilo, nece on nikad dati bruku golova ali ce davati sigurmo vise nego u engleskoj, a uz to vjerovatno i dosta asistencija

Kod nas ako ne bude nekih bitnih promjena, prije svega mislim tu da mesi ode na spica a suarez na klupu, i ako ne dovedemo mocnog veznjaka, mislim da nema sanse da osvojim ligu, a ligu prvaka ne mozemo ni sanjati, tesko ce se ponoviti prosla i pretprosla sezona u ligi da se moze osvojiti bez po muke, pretprosle real iskoristio lagano nasu slabost, prosle mi njihovu, sad je tu superjaki atletiko koji je ako ne bude u realu il barci bitnih promjena po meni trenutno najjaca ekipa
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 20 jul 2018, 17:47

Pjanic nije produžio sa Juventusom. Želi ga Pep i Chelsea. Nadam se da će se kreteni priključiti u borbi za Pjanketa.

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 jul 2018, 22:47

Jbt pokušavam na razne načine opravdati sve ovo u vezi Williana, ali mi nikako ne ide. Isto kao i sa Paulinhom. Svako ljeto neko sranje, jedino nas ban može spasiti. Jel moguće da ljudi ne vide neke tako očite stvari? :damn: :facepalm:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 20 jul 2018, 23:09

Ili jednostavno imaju neku brazilsku vezu preko koje idu mutni poslovi

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.