FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 05 jun 2009, 17:59

Iniesta se povrijedio 6-8 sedmica pauze,zaista ima puno problema sa povredama :(
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 05 jun 2009, 18:21

uh, sranje, al valjda ce se oporaviti do pocetka priprema...bar se nadm...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la CRNI_SA » 08 jun 2009, 10:25

inter trazio zamjenu ibrahimovic-iniesta ali naravno barca odbila iniesta vrijedi ko 10 ibrahimovica iniesta je boziji dar !!! :D
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 10:36

CRNI_SA je napisao/la:inter trazio zamjenu ibrahimovic-iniesta ali naravno barca odbila iniesta vrijedi ko 10 ibrahimovica iniesta je boziji dar !!! :D
Možda bi ovo moglo proći kad bi dali Ibrahimovića i još 50 milijuna. Nek uzmu Etoa i nek budu zadovoljni
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 08 jun 2009, 11:17

CRNI_SA je napisao/la:inter trazio zamjenu ibrahimovic-iniesta ali naravno barca odbila iniesta vrijedi ko 10 ibrahimovica iniesta je boziji dar !!! :D
eh i ti ga malo vise pretjera :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bubimir » 08 jun 2009, 14:19

čitam ove vaše komentare i čudim se. zasto mijenjati ekipu koja pobjeđuje?? jest ibra dobar ali dati etoa i 30 mill. za igrača koji je samo dvije godine mlađi od njeg je ludost. ako su se već odlučili riješiti se etoa, eto im benzema (mlad,njegovo vrijeme tek dolazi), pa sergio aguero koji je sam izjavio da bi volio u barcu. a ovo za iniestu, pa odrekao bi se barce da prodaju ili iniestu, xavija ili messija. bolje im je da kupe nešto na poziciji koju igra abidal ili eventualno na poziciji henrija(koji jest dobar,ali čovjek ima godina, tu bi aguero bio najbolji izbor ili ribery).
ali eto vidjećemo,ljeto je pred nama.
mes que un club

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 08 jun 2009, 14:26

i ja se cud0m ne mogu nacuditi da zelite jos nesto da mjenjate ove sezone...ekipa koja je sve osvojila kako u Spanjolskoj tako i u evropi i opet zelite neke korekcije mislim da vam to ne treba...mozda neki igrac u odbrani,ali srednji red i napad tu vam niko ne treba samo bi bezveze bacali pare ;)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VanBasten » 08 jun 2009, 15:24

Barca i ako je osvojila sve treba svježe krvi, to je normalno. Malo da se poveća konkurencija, neke igrače koji su "dotrajali" po mišljenju Pepea zamjeniti novim, ne vidim ništa čudno tu.

Zanimljivo je da su najveći i najglasniji protivnici pojačanjima an ovoj temi navijači drugih klubov, i to madriđani :mrgreen: , kao oni se sekiraju za Barcu plaho. Ne brinite i sljedeće godine titula stanuje u Kataloniji.

Poselamite mi kralja i kraljevsku porodicu. :P
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

alldenn
Postovi: 97
Pridružen/a: 18 maj 2009, 23:55
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la alldenn » 08 jun 2009, 16:08

Imaju Dream Team , ali kao sto to biva , taj team treba podmladivati i osvjezavati , ja bi volio vidit tu umjesto Etooa ili Henrya kojima je sve vise postalo doadno , imaju godina posebno Henry , uzo sve , mislim da ce sljedece godine mallo ispuhati , dabogda me osjecaj varo , ali bi ako je moguce doveo Riberya ili jos bolje Aquera !
Odbranu nebi mjenjao i nako imaju jaku konkurenciju sa 6 stopera , Desni bek im je SAVRSEN , mozda pojacao Abidalu konkurenciju na lijevoj ! Imaju po meni najveceg radnika i jednog od najboljeg defanzivnog veznjaka Tourea , kojeg nebi trebali ako ce ga prodavati ispod 35 ili 40 mil ! Jer je savsen za njihovu igru , visok je jak , a malo je takvih , ima sjasnu tehniku , to je dokazo sa svoja 2 . 3 nevjerovatna prodora ove godine ! Nebi ga volio vidit van Barce ! sto se PEpa tice , savrsen trener , uvjek pun motiva , drzak kada treba , odgovoran i zivi za Barcu , prije svega jedan veliki Mangup ! Mes que un club !
btw: Barca se treba sto prije maniti Ibrahimovica , jer onaj Moratti hoce boga oca za nejga ! On da trazi Iniestu i da mu Barca jos doplati ?? JEl on normalan ?Iniesta vrijedi koliko i Interova ekipa ! Covjek je najbolji ofanzivni vezni igrac kojeg sam ikad vidio ! Da sanira jos ovu povredu ! Neznam , nemoze da se zadovolji Etoom i 30 mil ? Sta hoce , Eto je Klasa ko i Ibra , slican su tip igraca , imaju razoran sut , Jaki u duelu , Ibra naravno jaci , ali Etoo je mnogo brzi i odgovaraigri Barce !Pogodio je ove sezone kad god je trebalo ! Protiv Reala u 1 za 1:0 i na ravno glavni go sezone i ofiranje Vidica za 1 : 0 vs Man ! Vidicemo sta ce od toga biti , ali ja nebi dao Etoo i 10 mil u vrh glave , cak sta vise nebi ga dao , Etoo je po meni savrsen igrac ! Onaj kakv treba Barcelonji !
Mes que un club !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jun 2009, 16:47

dotrajali igraci se mjenjaju, atu najvise mislim na Etoa,
znate ono prije povrede kako je covjek razvaljivo....
lomio sve pred sobom, a danas nije bas tako...
uglavnom daje golove nakon odbijenih lopti i kad mu saigraci serviraju, a u modernom fudbalu to ne moze proci...
nemozes ti imatu dva igraca koja ce raditi za tebe...
a Ibrahimovic je duplo bolji od Etoa, i jos 1-2 godinu mladji...
jedina prednost Eta je sto je brzi, malo, malo brzi od Ibre, ali Ibra je za 10cm veci od njeega, tako da to dodje kao prednost...
i druga prednost Eta je sto se covjek vec uklopio u igru Barce, ali ne sumnjam da ce i Ibra....
a ova Morratijeva ponuda UIniesta i jos doplatiti za Ibru...
ja mislim da je to samo novinarska patka....
pa jbt kako ga ne bi bilo stid tako nesto reci.... :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 08 jun 2009, 16:51

Iniesta ovih dana treba da produzi ugovor ,imat ce veca primanja i njegova kluzula ce iznositi 150 miliona,tako da ga Moratti moze sisati...a i Iniesta je jedan od onih koji zeli cijeli zivot da igra u Barceloni tako da to sto se njegovo ime povezuje sa nekim klubovima slobodno se moze svrstati u provale :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amerosm » 08 jun 2009, 17:25

Andres Iniesta, Xavi Hernandez, Carles Puyol nikad nece u svojoj karijeri obuci dres nekog drugog kluba osim Barcelone. Tu bih dodao jos i Messi-a. Neki dan sam na Njemackoj televiziji gledao reportazu o "nasoj" desetki i gdje njegov otac kaze da ostali klubovi ne trose vrijeme i telefon da pitaju za njega, jer dok je on ziv i dok mu je savjetnik Messi nikad nece preci u neki drugi klub.
Evo sada mi prolazi korz glavu kako bi Barcelona mogla izgledati sljedece godine.

-----------------------------------------------------------------1. Victor------------------------------------------------------------
20. Alves------------------------------------3. Gerard----------------------5. Puyol-------------------------------------3. Lahm
-----------------------------------------------------------------24. Yaya------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------6. Xavi------------------------7. Fabregas------------------------------------------
10. Messi------------------------------------------------------------------------------------------------------------------8. Iniesta
---------------------------------------------------------------9. Aguero--------------------------------------------------------------


Sta kazeta za ovu formaciju Barcelone.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
mone
Postovi: 615
Pridružen/a: 01 nov 2008, 19:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mone » 08 jun 2009, 17:40

čini se veoma mogućim da će Toure napustiti Barcelonu jer ne želi nastaviti pregovore oko nastavka suradnje. Sa druge strane, kao najozbiljniji kandidati da ga zamijene se spominju Mashcerano i Melo (Fiorentina). Što se tiče zadnje linije Henrique se vraća sa posudbe iz Bayera, Caceres najvjerovatnije ide ove sezone na posudbu i ostaje problem lijevog beka. Iniesta će igrati više u napadu ako se Cesc vrati. Što se tiče bombastičnih kupovina sumnjam čisto da će doć do nekih

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jun 2009, 17:57

a nece Barca dopustiti da Toure ode, er ipak je on jedan od najzasluznijih igraca u ekipi za ova tri trofeja...nema teorije da ode...
pa normalno je da se ljudi malo dogovaraju, ovi spustaju, ovaj hoce svoije i vozdra, neko mora popustiti, a ako dodje da Toure nece da popusti oni ce mu dati koliko trazi i vozdra
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 09 jun 2009, 15:16

Ako je istina ovo sto navodno Barca trazi Mascherana, ja ne kontam sto ce im on ,jedini odgovor na to mi je da Yaya Toure nece igrati mjesec dana jer ce biti na Africkom Kupu...sad da daju 20 mil za igraca koji ce mjesec dana igrati...a ostalo ce vjerovatno biti zamjena,ne kontam...jedino da hoce da pojacaju konkurenciju ili Yayu da usavrse na stoperu,pa da Mascherano igra citavo vrijeme zadnjeg veznog,a da Yayu prodaju to nikako ne dolazi u obzir...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 09 jun 2009, 18:24

Prodaja Yaya bi bila takva greška ko što je bila greška Reala sa prodajom Makeleleja. Što se tiče Etoo'ja je tako da ili če produžiti nov ugovor ili če napustiti Barcu. Laporta je jučer javno priznao da želi zadržati Etoo'ja i da je sad sve na njemu da se odluči.

Zadnje dane se sve manje piše o Ibri i kako kaže taj transfer je propao u vodu. Sve više se piše o Filipeju, Riberyu i Mascheranu. Za Mascherana se nadam da je samo pritisak na managera Yaye da se ugovor čim brže produži.

Edu Oriol iz Sant Andreju je podpisao ugovor za Barcu B. Edu Oriol je vezni igrač koji može zaigrati i na ljevom i na desnom krilu.

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la CRNI_SA » 10 jun 2009, 09:57

cini mi se da toure odlazi 90 % sto je po meni velika greska pa njega niko ziv nije mogao proci ove sezone a navodno dolazi mascherano umjesto njega :roll:
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 10 jun 2009, 10:54

CRNI_SA je napisao/la:cini mi se da toure odlazi 90 % sto je po meni velika greska pa njega niko ziv nije mogao proci ove sezone a navodno dolazi mascherano umjesto njega :roll:
jbt nek ga prodaju Realu...nama bas takav treba igrac :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

eno-barca
Postovi: 123
Pridružen/a: 01 jun 2009, 22:03
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la eno-barca » 10 jun 2009, 11:06

ma nece ture nigdje iz barce 100%,ja isto mislim da trebaju jednog ljevog beka to je taj filipe,mozda da dovedu benzemu ili aguera i fabregasa,netreba niko vise na poziciji zadnjeg veznog ima i buskec tako da je maskerano nepotreban,sto se tice eta mislim da bi trebao ostati ili ga prodati za dobre pare cityu ili nekom bogatom klubu,a ibra nam netreba a i preskup je. :D

eno-barca
Postovi: 123
Pridružen/a: 01 jun 2009, 22:03
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la eno-barca » 10 jun 2009, 11:12

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_spa_news
nije lose ako je istina dobar je robinho :D
http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_spa_news
dobro je i ovo sa ibrahimovicem ako ce dobiti eta i cenera,to ipak nije preskupo :D

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.