FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 15 avg 2019, 13:41

Vidjećemo šta Valverde planira, ako se ona nesreća bilo šta i pita.
Ali u napadu bi volio vidjeti, bar na početku sezone, Grizz - Messi - Dembele.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 13:44

@leorey

Dok ovi Valverdeovi zamenici ovde drže seminar reci ti meni kako danas stoje stvari u Parizu? :lol:

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 avg 2019, 13:44

Wandelanoite je napisao/la:Coutinho s loptom na vi, de banujte ovog retarda.
Propali abortusu, Dembele.
Nauci citati hebo te otac neobrazovanog.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 15 avg 2019, 13:47

Evander je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Coutinho s loptom na vi, de banujte ovog retarda.
Propali abortusu, Dembele.
Nauci citati hebo te otac neobrazovanog.
:lol: :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 15 avg 2019, 13:48

Ajd malo oladite, šta prebacujte na lični nivo, nisu vam braća Dembele i Cou, nit ih plaćate iz svog džepa.

Ja sam frustriran što uprava nije našla novog trenera, šta će nam šef mravinjaka novo donijeti, što već nismo gledali.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 13:59

Ne slusaj sta zlobnici pricaju, Osmaneee. :kafa: :D
@igrajlopte 🐦

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:01

Šta ti je razmaženost majku mu....i dok ostali klubovi jedva po jedno pojačanje dovedoše njihovi simpatizeri ćute i dolaze na ovu temu ne bi li čuli koju je svetsku zvezdu danas ćora pikirao...Barsini simpatizeri nezadovoljni i izmedju sebe oči vade...kakav paradoks :lol: :lol: :lol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 15 avg 2019, 14:03

leorey je napisao/la:Para na paru. Ulozis-dobijes. Ne ulazes-ne riskiras, fukara si.
Kako sad to,prije dva dana si mi drugu priču pokušao prodat :?

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:05

Eno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 avg 2019, 14:07

parangal je napisao/la:Šta ti je razmaženost majku mu....i dok ostali klubovi jedva po jedno pojačanje dovedoše njihovi simpatizeri ćute i dolaze na ovu temu ne bi li čuli koju je svetsku zvezdu danas ćora pikirao...Barsini simpatizeri nezadovoljni i izmedju sebe oči vade...kakav paradoks :lol: :lol: :lol:
Grizman i De Jong, fenomenalan prelazni rok.
Plus jeftini lijevi bek za klupe. Ne znam da je iti jedna druga ekipa uradili bolje ljeto od Barcelone.
Apslutno niko vise ne treba doci, treba samo jos procistiti ekipu.
Neymar je samo slag na tortu i pokazivanje moci ostalima.

Ja ga vise ne zelim u Realu, nego sto ga zelim u Barceloni.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 14:08

parangal je napisao/la:Eno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:
Ne moze se Barca porediti sa velikim Bayernom..
@igrajlopte 🐦

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:18

ReX je napisao/la:
parangal je napisao/la:Eno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:
Ne moze se Barca porediti sa velikim Bayernom..
A ne...to ja nisam rekao. Bayern jeste evropski VELIKAN...samo sam napravio komparaciju oko čega Barsini simpatizeri vode raspravu ;)

Vidi.....u napadu imaš 4 igrača koji trenutno slove u top 10 napadača sveta i opet ne valja nešto....pa majku mu teška je to bolest :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 avg 2019, 14:18

parangal je napisao/la:@leorey

Dok ovi Valverdeovi zamenici ovde drže seminar reci ti meni kako danas stoje stvari u Parizu? :lol:
Sto se tice Barcelone i Neymarovih predstavnika, on je uvjeren da ce u Barcelonu nakon onog meetinga. U sljedecih 48 sati bi se trebalo znati nesto vise. Ono sto je sigurno je to da on nece ostati u PSG, nema ni teorijske sanse.

Najnovija je da PSG trazi Coutinha, Semeda, Todiboa i 90M eura, Barca jos nije odgovorila na taj zahtjev ali je ocigledno da to nece dobiti.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:22

leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:@leorey

Dok ovi Valverdeovi zamenici ovde drže seminar reci ti meni kako danas stoje stvari u Parizu? :lol:
Sto se tice Barcelone i Neymarovih predstavnika, on je uvjeren da ce u Barcelonu nakon onog meetinga. U sljedecih 48 sati bi se trebalo znati nesto vise. Ono sto je sigurno je to da on nece ostati u PSG, nema ni teorijske sanse.

Najnovija je da PSG trazi Coutinha, Semeda, Todiboa i 90M eura, Barca jos nije odgovorila na taj zahtjev ali je ocigledno da to nece dobiti.
Malo je to...pridodati Rakitića, Rafinju... :lol:

Ili krenuti iznova ceo dogovor, udariti šeika pravo u čelo.....glava za glavu...Neymar za NAJBOLJEG VEZNJAKA SVIH VREMENA Busa... :lol: :rol: :urnebes:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:28

Ako ne dodje u Barsu, voleo bih videti Neymara u Realu.....fin Clasico u najavi :kafa:

PS. a i odavno nisu letele svinjske glavudže sa tribina... :lol:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 14:40

PSG want two Barça players and at least €100m to let Neymar go.

The figure of €100m is seen as a minimum on PSG's side, along with two players of their choosing. They are interested in Philippe Coutinho (27), Nelson Semedo (25) and Ousmane Dembélé (22) but not Ivan Rakitic (31).
Nasi su totalni kreteni ako popuste PSGu. Dajte im neki ultimatum ako nece nek se gone u tri lijepe, a Neymaru bujrum u Real ako hoce. Mi i bez njega imamo fantasticnu ekipu.
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 15 avg 2019, 14:41, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 15 avg 2019, 14:40

let3 je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:To mnogi igraci objesi macku o rep, bitno je sta Messi i Pique žele. Ostalim je svejedno, osim Dembelea koji gubi mjestio u ekipi.
Bogami, Semedu nije svejedno :mrgreen:
Sjeti se ovih sranja firauna, kad je vec jednom nogom bježao iz Barce. Mislili smo da su mu ovo bili zadnji dani u Barceloni, al evo izgleda da smo se svi prevarili :mrgreen:



Šteta što ga Semedo nije iznabado onako jalijaški, al imat ce opet šansu :D
Šta mu je ovo Semedo provukao loptu kroz noge :?

Pogledajte ponašanje tog firauna, svađa sa kolegom, iniciranje tuče, unošenje negativne atmosfere u cijelu ekipu i svojevoljno napuštanje u po treninga. Slika i prilika mentalno zaostalog Neymara Juniora, tinejdžera zarobljenog u tijelu muškarca od 27 godina.

Sreća pa od transfera nema ništa .

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 avg 2019, 14:49

ReX je napisao/la:
PSG want two Barça players and at least €100m to let Neymar go.

The figure of €100m is seen as a minimum on PSG's side, along with two players of their choosing. They are interested in Philippe Coutinho (27), Nelson Semedo (25) and Ousmane Dembélé (22) but not Ivan Rakitic (31).
Nasi su totalni kreteni ako popuste PSGu. Dajte im neki ultimatum ako nece nek se gone u tri lijepe, a Neymaru bujrum u Real ako hoce. Mi i bez njega imamo fantasticnu ekipu.
To i ja pricam, uopsto nepotreban igrac, a pariz teskoj situaciji, kakav real i p meterine, treba im ponuditi cisto iz zajebancije coutinja i rafinju i 5 miliona, pa da vidimo sta ce sa gurbetom, imajul ga muda tribinizirati sto bi mi bilo najdraze, godi njima i sam coutinjo za nejmara bez doplate, nemaju ga kome prodati a srusene su sve mogucnosti da ci igrati za pariz, treba ih sad zahebavat s ponudama, i nejmara i psg jer **** su i jedni i drugi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 14:51

ReX je napisao/la:
PSG want two Barça players and at least €100m to let Neymar go.

The figure of €100m is seen as a minimum on PSG's side, along with two players of their choosing. They are interested in Philippe Coutinho (27), Nelson Semedo (25) and Ousmane Dembélé (22) but not Ivan Rakitic (31).
Nasi su totalni kreteni ako popuste PSGu. Dajte im neki ultimatum ako nece nek se gone u tri lijepe, a Neymaru bujrum u Real ako hoce. Mi i bez njega imamo fantasticnu ekipu.
Od kad se najavio povratak istakao sam da Neymar nije neophodan ovom timu....Ali kako vreme odmiče sve sam ubedjeniji da je ona moja šala u stvari velika istina...očito je Mesijeva No1 želja bila povratak Neymara. Skoro sam siguran da nije otišao na američku turneju i evo neće ni prvo kolo igrati jer ćora to nije realizovao. Odavno bi već odustali i oterali šeika u 3 lepe da ne postoji začkoljica koju ćora jednostavno MORA da reši da ne bi imao problem....jer zaista ne vidim ozbiljan razlog za dovodjenjem nečega što ti zaista u ovom trenutku nije neophodno...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 15 avg 2019, 14:58

Ako dodje Neymar onda ti ne treba ni Dembele, ni Coutinho niti Suarez.
Doduse, cigo je stalno povrijedjen, tako da, trebalo bi ostaviti nekoga.
Ali napad Neymar, Messi, Griezman, Suarez, nece funkcionisati nikada.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.