FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 maj 2009, 23:10

a sta sam ja reko koji ce rezultat biti :D
samo sam ma,o fulo strijelce al nema veze, da je i Valdes oba dao Barca je sampion...bravo...

Puyol legenda...

dutra cu nesto ozbiljnije napisati o utakmici,
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la el-fighter » 27 maj 2009, 23:25

Kakve samo igrače ima Barcelona. Ljudi se na pet metara kvadratni dodaju i izbacuju iz ritma igrače Mančestera. Ovaj Messi je najbolji igrač na svijetu. Čestitke Barci na zasluženoj tituli. E nek i Mančester nije nešto osvojio.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 27 maj 2009, 23:35

Kup Kralja, Primera, Liga Prvaka.

slika

Svaki komentar suvisan car veliki :!: :!: :!: Puyol za mene igrac utakmice apsolutno 8-)

MES QUE UN CLUB!!!!


Treba napomenuti da je Guardiola ovu titulu posvetio Maldiniu i jos jednom pokazao svoju velicinu!!!
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 28 maj 2009, 11:14

e da i ja napisem svoje vidjenje utakmice...

Valdes-sinoc dobar, imo je jednu nesigurnu intervenciju na pocetku, i onda za svaku pohvalu, imo je jednu dobru intervenciju kad je Giggs cini mi se izasao sam ispred njega...uglavnom obavio zadatak kako treba, mada nije ni imo toliko puno polsla...
Puyol-car, kralj, majstor, legenda...nemam roijeci za njega,, zao mi je samo sto nije dao go...a mogo je imo je vise sansi nego citav United zajedno, al jbg...sto se tice igre, u defanzivi strpo Rooneya u dzep, i to onaj najmanji, da se ne mice i nije ga pusto do kraja utakmice, a prema naprijed je dosta dobro, cak i odlicno odigro, probijo je po strani, Evra ga nije mogo zaustaviti...svaka cast majstore...
Toure-ako se uzme u obzir da nije njegova standardna pozicija, i da je njemu bilo najteze odigrati utakmicu sinoc, kad se sve to sabere odigro je relativno dobru utakmicu, ispo je nekoliko puta i imo je jednu losu , al ono skroz losu intervenciju, sreca nije nista se desilo, al dobro...jos su igrala dva spora stopera pored vrlo brzog napada Uniteda...sve u svemu nije lose odigro...
Pique-Iniesta nije imo pogresnog dodavanja od juniorskih dana, a Pique nije doso u situaciju da ga neko predje ist od juniorskih dana...odlicno odigro utakmicu, jednostavno fantastican, nema rijeci za opisati....bravo majstore...ja mislim da ce on biti kapiten Barce za 6-7 godina, kad Xavi zavrsi karijeru...
Slyvinho-iako covjek vise nije za fudbala, odigro je fantasticno, kao i svi ostali...Park se nije vidio pored njega, iako ga je mogo mlatiti kad je htio, u ofnazivni odigro dosta solidno, a imo je onaj jedan centarsut, ja mislim jedini Barcin na utakmici ne racunajuci go Messia...kakav covjek ima centarsut to je nevjerovatno...uglavnom odigro je maestralno sinoc...
Busquets-predobar sinoc, mozda poslije Puyola najbolji igrac utakmice...presjeko je skoro svaki napad Uniteda, a i ubacivo se na stopera kad je Toure ili Pique izlazili naprijed...fantasticno je odigro sinoc...
Xavi-sta reci za majstora nad majstorima...kreiro je igru, sve je od njega polazilo i imo je asistenciju kod Messievog gola...
Iniesta-odlican, probijo je po sredini, iznosio lopte, razigravo, prolazio kroz trojicu...
Messi-majstor, koliko je samo pretrcoi sinoc, dao go...odlicno odigro, kombinovo sa Xaviem i Iniestom...i dao go glavom sa svojih 169 cm pored Vidica i Ferdinanda koji su visoki oko 190 cm...
Eto-odradio je mozda i najvazniji posao sinoc na utakmici, dosta je probijo po stranama, dao je go u 10 min kad je sve krenulo, da toga nije bilo nebi ni Barca osvojila titulu, njegovim golom svi su se psihicki podigli, dok si Uniteovci pali na tom planu...
Henry-isto vazi kao i za Eta, dosta je lopti iznosio, driblo, kombinovo, jednostavno smaro njihove defanzivce...odlicno

i Pep-koji majstor...na pocetku ja govorim straom kad je Eto igro desno, Messi lijevo, i Henry u sredini, govorim ja strom ovo bi moglo se dobro iskoristiti kad ono pade go...svaka mu cast...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 28 maj 2009, 14:23

evo jedan zanimljiv osvrt na sinocnju utakmicu...

http://www.--- SPAM ---/sport/clanak/kako-j ... 35681.aspx

iako je sa indexa dobro je ovo odradjeno...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 29 maj 2009, 19:11

Ipak ce se igrati super kup, prilika da se jos jedan trofej osvoji samo neznam datum kad se igra :D

Igrat ce Barca protiv Atletic B.tacnije repriza kupa ce biti,jer u slucaju da jedan klub osvoji i ligu i kup,drugi finalista kupa igra super kup,tako da cemo opet gledati Barca-Atletico B. ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 30 maj 2009, 11:40

Španski superkup se igra svake godine oko sedmicu dana prije početkom nove sezone BBVA lige(tamo oko 15-20. avgusta).

Tako osvojili su sve što se je dalo osvojiti, pokazali daleko najbolji fudbal i sa stilom i elegancom su se zapisali u historiju. Svaka jim čast, nevjerujem da čemo ovako dobar fudbal kroz čitavu sezonu još ikad vidjeti.

Olympiq Lyon se zanima za Eidur Gudjohnsena. Znači za Guddya je sad več odlučeno da se oprašta od Blaugrane i da če mu danas izgleda biti zadnja utakmica u tom dresu. KLIK

Iduče sedmice če se odlučiti o budučnosti Henriqueja, koji je sezonu proveo u Bayeru na loanu od Barce. Henrique je prošle sezone došao u Barcu iz Palmeirsa i odma ošao u Bayer L. Bilo bi pametno vratiti Henriqueja, jer je ove sezone za Bayer igrao večinoma na desnom boku i mogao bi naredne sezone biti zamjena za Alvesa, jer upravo za njega nemamo prave zamjene. Sastanak izmedju Txikija i managera Henriqueja bi mogao donijeti još jednu odluku, prelazak mladog Keirrsona iz Palmeirsa u Barcu.KLIK

Il Corriere dello Sport je jučer se na veliko razpisalo o tome, kako če Eto'o biti zamjena za Ibrahimovića. Barca bi Eto'o-ja prodala Interu za 20mio EUR, a kupila Ibru za 60 mio EUR. Ako se mene pita najgluplji transfer, iako nemam ništa protiv Ibre i sigurno jedan od najboljih igrača na svijetu al dati 40 mio EUR + Eto'o-a totalna glupost. Ali ipak znam da je to još jedan novinarski tračKLIK

Kako kaže i Hleb zapušta Barcu i odlazi u Bayern, sa kojim pišu se je več sve dogovorio. KLIK

Lista igrača, koju je Pep pozvao za današnju utakmicu protiv Deportiva:
Valdés, Pinto, Oier, Piqué, Botía, Cáceres, Abidal, Sylvinho, Xavi, Abraham, Xavi Torres, Touré, Busquets, Keita, Gudjohnsen, Jeffren, Eto'o, Bojan, Henry, Hleb, Pedro.
Igrači ofarbani u zeleno su igrači Barce B.

Ako koga zanima, ima na ovom linku cijelo slavje, tako na ulicama kako na Nou Campu.KLIK

Guardiola je 25 minuta prije početka utakmice pozvao igrače u svlačionicu i pokazao jim 7 minuta dugačak film, u kojem je pokazano od svakog igrača najbolji trenutak ove sezone; odbrana Valdesa protiv Drogbe, Puyolov gol na El Classicu, Pintov obranjen penal protiv Mallorce, Iniestin gol protiv Chelseja, patnje Milita kroz oporavljanje od ozljede,... To je kombinovao sa rečenicama i slikama iz filma Gladiator. U ponedeljak če katalonska televizija TVCi zavrtjeti taj film i ako nadjem link ču postaviti ga ovdje gore.

Pep je za iduču sezonu rekao da mu je potrebno više igrača u prvoj ekipi, jer če puno igrača poput Eto'oja, Yaye i Keite otiči na Afričko prvenstvo u januaru, tako da sigurno možemo očekivati nekoliko novih igrača u prvom timu. KLIK

Kako je blizu kraj sezone, stručni štab več razmišlja o transferima. Sam totalno vjerujem Pepu i Txikiju i znam da če posložiti ekipu kako bi bila ta još jača.

GK - na golmanskoj poziciji sigurno ostaja broj 1 Valdes, a zamjena če vjerovatno ostati Pinto. Jorquera če po ovoj sezoni vjerovatno otiči iz kluba, tako da bi mogao Oier biti promoviran u prvu ekipu. Kroz godinu se je mnogo pisalo o tom da če kupiti mladog Asenja, ali kako kaže Asenjo odlazi u Atletico Madrid.
Valdes, Pinto, Oier

DR - tu je definitivno Alves prvi odabir. Barca bi mogla vratiti Henriqueja iz Leverkusna, koji je skoro pa čitavu u sezonu u Bundesligi proveo na toj poziciji i pokazao da se može biti solidan back-up Alvesu. Tu može po potrebi zaigrati i mladi Victor Sanchez, koji ostaje u klubu i vjerovatno produžuje ugovor.
Alves, Henrique, Victor Sanchez

DC - tu su sigurni Puyol, Pique i Marquez. Milito če vjerovatno biti potpuno oporavljen za iduču sezonu, tako da če povečati konkurenciju. Mladi Caceres bi mogao biti posuđen u koji klub da dobije iskustvo. Tu sam ne vidim potrebe po kakvom novom igraču, iako su novine poslendjih mjeseci puno spominjale Vidića i Bruna Alvesa. Po potrebi može i od mladih igrača koji uskočiti ko što su Botia ili Muniesa.
Puyol, Pique, Marquez, Milito

DL - tu Abidal skoro pa sigurno ostaje, medjutim Sylvinhu kraj sezone ističe ugovor, tako da če izgleda zapustiti Barcu. Za njega su zanimanje pokazali Espanyol i Celtic, a jedna od mogučnosti je da završi karieru i da se mu ponudi posao u stručnom štabu Barce. Tu če sigurno doči jedan novi igrač. Sam bi najviše volio il Filipeja iz Deportiva ili Adriana iz Seville. Puno se je poslednjih mjeseci pisalo o Obradoviću(Partizan), Pocognoliju(AZ), Emanuelsonu(Ajax) i Maxwellu(Inter). Za Pocognolija su prije par sedmica pisali da je več sve dogovoreno.
Abidal, Adriano/Filipe

DMC - tu smo sa Yayom i Busquetsom jaki. Iako se za Yayu praktično zanimaju svi veči klubovi ala Inter, Arsenal,... je Yaya više puta izjavio da ostaje u Barci. Tu bi bilo dobro dovesti jednog igrača ili promovirati jednog iz Barce B. Xavi Torres se je pokazao kroz ove dve odigrane zadnje utakmice dobar back-up i upravo on bi mogao biti taj ko če biti za onaj mijesec dana dok je Afričko prvenstvo zamjena Busquetsu. Druga mogučnost je da vratimo Crosasa iz Celtica, koji može zaigrati tako na DMC kao i biti zamjena za Xavija.
Yaya, Busquets, X.Torres

MC - tu su Xavi i Iniesta prve violine. Iniesta ima solidan back-up u Keiti, medjutim Xavi nema prave zamjene, tako da tu sigurno očekujem jednog novog igrača. Ko što sam napisao gore možda bi bilo dobro vratiti Crosasa ili čak kupiti Hernanesa iz Sao Paula, kojeg si naši skauti ogleduje več godinu dana. Hernanes ko i Crosas po potrebi može zaigrati na DMC. Vjerovatno če Pep tu promovirati još jedog od mladih igrača Thiaga ili Vazqueza. Guddy i Hleb kako kaže odlaze iz kluba.
Xavi, Iniesta, Keita, Crosas/Hernanes, Thiago/Vazquez

AMR - tu je Messi broj jedan, a zamjena više il manje mladi Pedro. Čak i Jeffren se je kroz ovih par utakmica pokazao kao dobar igrač, koji zna unijeti živost u igru Barce. Tu ne očekujem kakvog novog igrača.
Messi, Pedro, Jeffren

AML - na ovoj poziciji imamo Henrya, a prave zamjene za njega nema. Tu svakako može zaigrati tako Pedro ko i Jeffren ali to nije njihova prava pozicija, tako da na ljevo krilo mislim da če doči još jedan igrač. Puno se je pisalo o Riberyu poslednjih mjeseci, neki su čak pisali da je transfer več dogovoren, ali sam mislim ako transfer uistinu nije dosad dogovoren Riberya nečemo vidjeti u Blaugrani. Za njega se otimaju tako Man. UTD, Real M. i Chelsea i vjerujem da se nečemo spustiti sa njima u dizanje cijene. Jedna od mogučnosti je i Silva, koji je meni jako drag i njega bi skoro pa više volio vidjeti od Riberya. Al jedno što znam volio bi vidjeti da Pep ponudi šansu novom wonderkidu Gai-ju.
Henry, Ribery/Silva, Gai

FC - tu su Eto'o i Bojan. Bojan vjerujem da neče otiči na loan, jer i onako smo u problemima sa napadačima. Tu bi mogao doči jedan visok igrač, koji bi bio od velikog značaja kad druga ekipa protiv Barce zaigra bunker. Tu je moj favorit ko drugi nego naš omiljeni Džeko, iako znam da je to pomalo nerealna opcija, jer se za njega otima pola Evrope a Barca ga sigurno neče preplatiti.
Eto'o, Bojan, Džeko

IN: Adriano/Filipe; Hernanes/Crosas; Ribery/Silva; Džeko + Oier, Henrique, X. Torres, Thiago, Jeffren i Gai.

OUT: Jorquera; Sylvinho; Gudjohnsen i Hleb.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 30 maj 2009, 12:19

za post svaka cast...
samo jedno malo pitanje, jesili ti ovo piso ili si skino pa da mi das stranicu...
dosta ce se trgovati u Barci ove sezone...jos ako Ibrakadabra dodje........ ;)

a ovaj mali Gai je kazu klasa od igraca....ima tek 17 godina, a za njega je Tottenham davo 20 miliona...
i Alcantara je dobar potencijal...sve u svemu Barca ce biti jos jaca na ljeto...

a sto se tice Robery, ja mislim da bi se taj transfer mogao ostvariti...
prvo Hleb ide u Bayern i jos se doda 20-30 miliona i eto ti Riberya, a i sam Ribery je izjavio da mu je zelja da igra za Barcu, a sad Barca moze da radi sta hoce, jer ko ne bi volio da igra u ovakvom timu...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 30 maj 2009, 13:12

@ZELJO DO GROBA
Naravno da sam to sam napisao, kakvog smisla bi imalo to kopirati.

Gai je naravno klasa. Mali me je koliko sam ja uspio vidjeti, dok sam imo otvorenu Barca TV na satelitu ima sličan stil igre ko i Messi. U Segundi B možda nije prvi strijelac i asistent, a ni Messi nije bio dok je igro za Barcu B, jer je i Messi sam tad rekao da mu je puno lakše igrati u prvoj ligi nego u četvrtoj. Gai je imao puno ponuda več dosad, ali nijedne nije prihvatio, jer kako je i sam rekao želi uspjeti u Barci.

Šta se tiče Riberya je da sam uvjeren ako su mislili kupiti njega, onda su taj tranfer več davno realizovali. Ako to dosad nisu učinili, onda vjerovatno več tražiju druge igrače. Nema smisla preplatiti Riberya, dok imamo ekipu več skoro pa savršenu a na tržištu postoje i druge alternative. Ko što sam rekao ja bi više volio Silvu. Može zaigrati tako u veznom redu ko na ljevom krilu a i naviknut je na ligu BBVA.

Danas je pred nama još jedan izazov. Ako zabijemo Deportivu 4 gola prestiči čemo Real Madrid i njihov rekord u danim golovima u jednoj sezoni. Real je napravio rekord 89-90 sezone, kad jih je vodio John Toshack kad su zabili 107 golova. Ali Real je zabio tih 107 golova u sezoni kad je liga imala 22 momčadi i tako je bilo 42 kola, znači 4 kola više nego sad.

A ostaje i na Eto'o-ju da ufati Forlana na listi strijelaca. Forlan je dosad zabio 31 gol, medjutim Eto'o ima 29 golova. Valdes je vjerovatno več osvojio nagradu Zamora, za golmana koji je primio najmanje golova po odigranim utakmica. Valdes je dosad primio 0,89 gola po utakmici, medjutim drugi je Palop koji ima tačno jedan gol po utakmici.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 30 maj 2009, 14:52

ja milsim da bi Gai vec na ovim pripremama po Americi mogao sijevnuti i da se prebaci u prvi tim....i ja sam cuo da on neodoljivo podsjeca na Messi, njegov stili igre i sve ostalo...ako nastavi raditi isto ko i Messi, sigurno da cce uspjeti....

a sto se tice Ribery, fantastican igrac...mozda je vec dogovoreno, mozda nije, to se samo moze nagadjati, mada neznam i ja nekako malo vise, al samo malo vise volio Silvu, jer je ipak on Spanjolac...inace oba su fantasticni igraci....

a ja mislim da bi jedan od tri igraca (Ibrakadabra, Silva, Ribery) ovo ljeto mogli zavrsti na Camp Nou...mozda cak i dva...

a ja bi jos u Barcu doveo Axela Witsela iz standarda, kosto bi nekih mozda 20-ak miliona eura, al vrijedi, veli talenat...al tesko da ce on doci, jer tu cu vec Thiago....


a svaka cast na tekstu, jos jednom


EDIT: jos nesto sto si Silve tice, on bi vrlo lako mogo doci, iako se prica da je vec u Realu, a znas i sam kakv je real, oni bi sve igrace koje i malo vrijede na Bernabe, a kad dodje kupovina, dovedu nekog igraca bezveze...
a Barca to lagano, nema polemika po novinama, ovog onog...samo u novinama procitas da je neki igrac vec sletio na Camp Nou i vozdra :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 02 jun 2009, 10:59

Tako Sport kao EMD pišu da bi Bruno Saltori mogao biti prvo pojačanje Barce. Bruno je več bio potpisao ugovor sa Betisom, ali Betis je ispao iz prve lige tako da se je taj ugovor poništio. Bruno je igrač Almerije, igra na desnom boku, iskusan, star 29 godina. Došao bez ikakve odštete jer mu je potekla pogodba sa Almeriom.KLIK

Ko što sam neki dan pisao, da si želim kao pojačanje na ljevom boku Filipeja iz Deportiva, evo danas to objavljuje Sport da se jako zanimamo za tog igrača. Txiki se je dogovarao sa predsjednikom Deportiva Lendoirom, koji je rekao da je cijena za mladog ljevog bočnog 15 mio EUR. A i Depor se zanima za neke naše igrače ko što su Xavi Torres, Abraham i Pedro, tako da bi moglo doči do zamjene nekih igrača. Kako piše Sport če kroz par dana opet navezati kontakte, da probaju koji transfer realizirati. KLIK

Neki italijanski mediji su danas izpisali vijest, da se Barca zanima za Ricarda Montoliva iz Fiorentine. Ali zatim je igrač na press konferenciji rekao da ostaje u Fiorentini. KLIK

Barca če ove sedmice ponuditi Eto'o-ju produženje ugovora još za dve godine.KLIK

Kao i Eto'o očekuje se da če ugovor u idučim danima produžiti i Victor ValdesKLIK

EMD je objavio listu 4 napadača, koji su na spisku Txikija i Pepa. Prvo ime je Zlatan Ibrahimović, koji je favorit Pepa Guardiole. Pep traži visokog, jakog napadača, koji bi puno pomagao kod razbijanje bunkeraša. Ali največa prepreka je ogromna cijena, koju traži Inter.
Drugi na listi je Diego Forlan, kojeg Barca prati več od 2006 godine. Ali njegova odšteta bi bila kako izgleda njegova klavzula, koja stoji na 36mio EUR. Pellegrini, novi trener Reala kako kaže želi imati Forlana u svom timu.
Treči na listi je David Villa. Barca kako piše EMD več ima sa njim ustmeni dogovor i volio bi doči i zbog Luis Enriqueja, koji mu je idol več od samog djetinstva.
Zadnji na listi je mladi Karim Benzema, kojem je cijena poslednjih mijeseci pala, ali on je kako kaže tek četvrti na listi.

Sam se nadam da na kraju puste sve opcije pa dovedu Džeku :P

Sport još piše kako če Marc Muniesa odraditi pripreme sa prvom ekipom ove godine. Pep več neko vrijeme gleda našeg mladiča i uvjeren je kako bi Muniesa ubrzo mogao postati igrač prve ekipe. KLIK

Jel prepoznate sve igrače??
slika

Evo videa, sa kojim je Pep dodatno motivirao naše zvijezde prije finala LPKLIK

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la CRNI_SA » 02 jun 2009, 11:04

mislim da grijese sa etoom zar mu se tako zahvaljuju na svemu :( =)=?eto treba ostati jos je mlad mislim 27 godina a henry adios ibra wellcome ili villa :lol:
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
omgmessi
Postovi: 160
Pridružen/a: 24 mar 2009, 09:18
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la omgmessi » 02 jun 2009, 11:12

@CRNI_SA
Pročitaj moj post, pa češ vidjeti da se Eto'o-jem več pregovaraju o produženju ugovora na dve godine. A novi napadač če doči kako se piše, bez obzira na to jel Eto'o če prihvatiti novi ugovor ili ne.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 02 jun 2009, 15:57

Bruno mislim da nije potreban Barci, jer bi to bilo dodatno gomilanje igraca u odbrani....

a ovo ostalo mi se sve svidja, pogotovo ovo da je prva opcija Ibrahimovic...
bilo bi fantasticno da on dodje i da Eto ostane..
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VanBasten » 02 jun 2009, 19:06

Motivacioni klip koji je Pepe pustio igračima u svlačionici 10 minuta prije početka utakmice u Rimu.
Strašno, pravi potez, kakav govor kakvi bakrači.

http://www.youtube.com/watch?v=bLIYwffM7UU
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la hammers » 02 jun 2009, 20:15

VanBasten je napisao/la:Motivacioni klip koji je Pepe pustio igračima u svlačionici 10 minuta prije početka utakmice u Rimu.
Strašno, pravi potez, kakav govor kakvi bakrači.

http://www.youtube.com/watch?v=bLIYwffM7UU
Da se najezis :!:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 03 jun 2009, 00:11

http://www.youtube.com/watch?v=dPq9EUPHRfY

Ma nije on pjan ma jok ne pije on :lol: :lol: :lol: :lol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 03 jun 2009, 18:08

http://sportsport.ba/ino_fudbalp-18350.htm
majstor odlazi iz Barce, najvjerovatnije u penziju...
ima velike sanse, zapravo gotovo sigurno ako ne ode da igra u neki drugi klub, Slyvinho ce biti u strucnom stabu Barce...

Messi je jednom reko da mu je Slyvinho puno pomogao u karijeri, i da ga je savjetovo na svakom koraku, i da to radi sa svim mladim igracima...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JameS » 03 jun 2009, 21:05

ZELJO DO GROBA je napisao/la:Bruno mislim da nije potreban Barci, jer bi to bilo dodatno gomilanje igraca u odbrani....

a ovo ostalo mi se sve svidja, pogotovo ovo da je prva opcija Ibrahimovic...
bilo bi fantasticno da on dodje i da Eto ostane..
ne,ne samo jedan od njih moze biti na Nou Campu sljedece sezone...a kako sada stvari stoje prije da ce Etoo ostati nego Ibra doci :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 03 jun 2009, 22:59

JameS je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:Bruno mislim da nije potreban Barci, jer bi to bilo dodatno gomilanje igraca u odbrani....

a ovo ostalo mi se sve svidja, pogotovo ovo da je prva opcija Ibrahimovic...
bilo bi fantasticno da on dodje i da Eto ostane..
ne,ne samo jedan od njih moze biti na Nou Campu sljedece sezone...a kako sada stvari stoje prije da ce Etoo ostati nego Ibra doci :mrgreen:
nec ti Ibra u real, zna on sta je pravi klub :mrgreen:
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.