FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2018, 15:11

enobarca je napisao/la:Jest tesko biti bolji od te dvojice :mrgreen: Ali vjeruj mi nije daleko od njih, volim pogledati Celzi ponekad i kad god sam gledao on je bio takav odron da je to zalosno, ili ja potrefim utakmice gdje je on najgori.
Kad se sjetim da sam ga htio prije Modrića, iako sam znao da je ovaj kvalitetniji. Al bila draga romantika, sve mu jbem klošarsko.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 15:50

Lillard je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Jest tesko biti bolji od te dvojice :mrgreen: Ali vjeruj mi nije daleko od njih, volim pogledati Celzi ponekad i kad god sam gledao on je bio takav odron da je to zalosno, ili ja potrefim utakmice gdje je on najgori.
Kad se sjetim da sam ga htio prije Modrića, iako sam znao da je ovaj kvalitetniji. Al bila draga romantika, sve mu jbem klošarsko.
Pa ybg, on je tada stvarno bio najbolji igrac Arsenala, odbjeglo dijete. Katalonac, spanac. Zvijezda prava a mlad. On prvu sezonu fkt nije bio los, bas se razumio s Messijem imao dosta golova i asistencija. Ali kada je trebalo trcati kasnije, onda nista. Nije on nas puno ni kostao.

Kad je dolazio Cesc, Modric i nije bas bio tolika zvijezda, nije se o njemu puno ni pricalo. Arsenal je tada ipak bio kvalitetniji od Tottenhama.

Ne bi njega tek tako Pep htio vjerujte mi. Ali slazem se, zadnje 3-4 godine je bas odron.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 maj 2018, 16:07

Cesc je u ta doba bio top5 veznjak svijeta, a još je i realno sića transfer bio. Tako da je iz tog ugla bio brutalno dobar posao. To što je jbga vazda neko za njega morao trčati i što je onako vazda bio pizda je drugi par cipela. :mrgreen:

I gledam nešto minute Inieste. U zadnjoj Pepunovoj sezoni jedva 400 minuta više, nego kod Ernesta. Šest godina jbt. :rol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 16:28

messilla je napisao/la:Cesc je u ta doba bio top5 veznjak svijeta, a još je i realno sića transfer bio. Tako da je iz tog ugla bio brutalno dobar posao. To što je jbga vazda neko za njega morao trčati i što je onako vazda bio pizda je drugi par cipela. :mrgreen:

I gledam nešto minute Inieste. U zadnjoj Pepunovoj sezoni jedva 400 minuta više, nego kod Ernesta. Šest godina jbt. :rol:
TO samo pokazuje koliko nisko smo pali u veznom redu. Znaci vec negdje 2013 Iniesta nije mogao da bude na nivou kao prije. Za Xavija da se ne govori. Zalosno je da je on nama i dalje najbolji veznjak.

I sta smo uradili za tih 6 godina, koga si doveo ? Rakitica, Paulinha i Gomesa :facepalm:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 maj 2018, 16:34

Nemoj jbga Rakitića stavljati u isti koš sa tim metiljima. Da smo imali još neko pojačanje u vezi, koje bi dalo doprinos kao Rakitić, ne bi bili u ovolikim gov'nima.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 23 maj 2018, 16:50

Upravo to.
Rakitić je Xavi za ta dva metilja (Paulinha i Gomesa), plus doveden je za smiješnu cijenu od 18 miliona (Zubi :tokralju: ). Zapravo Rakitić je trenutno drugi najkvalitetniji veznjak u Barci, iza Busquetsa.
Da je spor - jest , da Barci treba bolji od njega - treba, ali je smiješno njega stavljati u isti koš sa tom dvojicom.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 17:23

Pa to je tacno, ali ja sam samo naveo 3 najzvucnija pojacanja koja su dosla u veznom redu za ovih, evo 6 godina. To je smijesno- pa ljudi promijene kompletan tim za 6 godina, mi nismo u stanju naci jednog normalnog veznjaka. To je vise od pola decenije.
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 23 maj 2018, 17:41

Za LP spremni :kava

slika

slika

slika

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 17:50

Nemoj samo Thiaga bgt. Izvalit ce koljeno prije polufinala garant.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5972
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 23 maj 2018, 18:39

Joj Romaria yebem ti granje :tokralju:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 18:46

JoeBleck je napisao/la:Joj Romaria yebem ti granje :tokralju:
Covjek ogorcen ybg, umjesto triplete koju je ocekivao, uzeli samo dubletu. Ja to razumijem i ja sam. Ali ono sto je on napisao jednostavno vrijedja inteligenciju, pa cak i jednog trinaestogodisnjaka.

Ali ako ima 55+ nije mu ni zamjerit :kafa:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 maj 2018, 20:14

Rekao im Santos da odyebu od Rodryga dok ne plate ono što duguju (Neymarov Balon podijum). :rol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 23 maj 2018, 20:21

messilla je napisao/la:Rekao im Santos da odyebu od Rodryga dok ne plate ono što duguju (Neymarov Balon podijum). :rol:
Znači i zvanično je počela sezona odyebavanja. :rol:

Prvo zapišavanje je tu, idemo dalje. :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 maj 2018, 20:24

leorey je napisao/la:
JoeBleck je napisao/la:Joj Romaria yebem ti granje :tokralju:
Covjek ogorcen ybg, umjesto triplete koju je ocekivao, uzeli samo dubletu. Ja to razumijem i ja sam. Ali ono sto je on napisao jednostavno vrijedja inteligenciju, pa cak i jednog trinaestogodisnjaka.

Ali ako ima 55+ nije mu ni zamjerit :kafa:
Kao i mnogo puta do sad na ovom forumu dokazat ce se samo da romariooo reaguje samo puno ranije nego vecina, meni je zao, al ubijedjen sam da ce i forumski copor za godinu-dvije, mozda i prije, promijeniti pricu i da ce derati po mesiju triput vise nego romario, zivi bili pa vidjeli

Brzo ce se nabrat 5 godina kako necemo prismrdit finalu lige prvaka, a kamoli tituli, copor ce se razocarati, izmijenjat ce se tu trenera i igraca, al razlog svih razloga ce biti isti i na to ce i copor nadoci, samo polako i opusteno, pred nama je
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 23 maj 2018, 20:37

Genije.

JoeBleck
Postovi: 5972
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 23 maj 2018, 22:14

Vidi druze.
Da ti objasnim kako stvari u zivotu funkcionisu.Smatram da ti kao odrasla osoba , kakvom se predstavljas to bi trebao znati.
Od kivanja u zvijezde do blacenja je tanka nit gdje sreca i momentum igraju najvazniju ulogu u svakoj sferi zivota pa tako i fudbalu.
Ti kao maloljetni "starac" bi trebao osnove zivota znati.Ljudi cesto prastaju neuspjeh,uspjeh pamte ali pad nakon uspjeha dozivljavaju kao mrlju.Tako bi rekli ljudi koji se vode tvojom filozofijom i tvojim razmisljanjem.
U ovom slucaju ti direktno neuspjeh kolektiva etiketiras jednom covjeku,gdje ti indirektno istog dozivljavas kao super junaka ali tvoj super junak ne moze sam da spasi sve putnike Titanika.
Zasto je Titanik potonuo? Da li greskom jednog covjeka ili je igrom slucaja ili greskom citavog kolektiva tj. posadom.

Druze, budi realan i direktan.Ogorcenost je jako losa osobina.
Ako vec volis brod koji bodris,budi sretan jer nema boljeg i kvalitetnijeg kapetana u historiji moreplovstva.

Budi pozdravljen

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 maj 2018, 22:50

Fala na zivotnim lekcijama kao prvo

Kao drugo to sto kazes tanka nit i sreca odlucuju i momentum, jbh meni nije tanko 3-4 godine blamiranka u evropi, niti je stvar srece i momentuma kad se nesto iz godine u godinu ponavlja

Kao trece, a u vezi s drugim, u svom ovom blamiranju iz godine u godinu kapetana brod upravo najvise je zabolila neka stvar sto brod tone, dobro si poredjenje naveo, kad se brod zaljulja od svih zavisi naravno, al po prirodi stvari svi gledaju u kapetana koji je mora traziti rjesenja, a nas kapetan u svim tim momentima potonuca ne da nije trazio rjesenja, nego nije ni pokusavao, nego se nosalantno setao, gledao u daljinu i gladio bradu. Snimc seogu pregledati ponovo, mesi u parizu,mesi u rimu, najlosiji igrac rodjak moj na terenu, najlosiji, losiji od svih nasih igraca, najbezvoljniji,najsporiji,najvise se odbija od protivnika,, kako to objasniti

Ajmo nek neko stavi video pa da vidimo jel ja to nesto uvelicavam, nek mi bilo ko nadke bilo kojeg losijeg igraca u tim brukama.ja cu se samozapaliti

Kapetan a najlosiji, a balavurdija neke smijesne argumente iznosi ne moze on sam driblati,davati golove, covjek ne moze potrcati, ne moze odigrati ni na mivou rakete ili djede inieste u tim utakmicama, od njih za klasu losiji, losiji cak i od loseg suareza, i to nam je kapetan na bela ladja, protiv rome da je neki nas igrac onako lose odigrao a da se ne zove mesi, protesti bi bili u cataloniji ko za nezavisnost da se taj otjera, ono sto mu se ukazalo prilika, 3-4 slobodnjaka iz opasne zone sve za 5 metara najmanje fulao, u zadnjoj minuti lopta mu se sretno izodbijala i dosla sama da je gurne u gol i da izborimo prolaz, on fula cijelu loptu, ubjedljivo najveci flop kljucne utakmice, a kapetan covjek

U ligi je druga stvar, tu s vremena na vrijeme preuzme tu ulogu i tu je najzaslizniji za titule, tu nikad nis reko rijeci, ali za ligu prvaka je posto expert opstrukcije

Mozda vi mislite da je uspjeh za klub renomea barce osvajati ligu, a brukanja u ligi prvaka nazvati neuspjehom koji eto nije neki neuspjeh kad se u spaniji dominira, za mene je neuspjeh generalno jer klub nivoa barcelone mora voditi glavnu ili jednu od glavnih rijeci i u ligi prvaka, a ne brukati se, i igrac koji se smatra najboljim u svijetu i koji je najplaceniji, ne moze se ne kritikovati taman da deset godina u spaniji daje po sto golova ako u ligi prvaka. Igra metiljavo

Vi ste sebi spustili standarde, zadovoljavate se titulama u ligi i mesijevim statistikama ,meni je to nedovoljno, a postat cem i vama jer kako krenulo, mesi ce prije biti sve gori i gori, nego sto ce svoje tijelo i psihu vratiti u stanje da moze i hoce biti igracina kakav je bio
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 23 maj 2018, 22:52

A ne kontam, što bi Messi grizo i 50% kad vidiš sa kakvim hamalima oko sebe igra ?! I ono što se uradi, to se uradi preko njegovih "leđa".
® GONGASHI POWERHOUSE ®

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 23 maj 2018, 23:04

Romario buraz

Nabrajaš Rim, Pariz i slicno gdje je Messi kažeš bio najgori igrac na terenu....hajd dobro, evo da je sve tako što pišeš - to su 2-3 utakmice, a šta je se preostalih 40 i kusur?
Covjek je ove godine (kao i svih prethodnih) bio najbolji igrace Barce u svakom pogledu, a ti se okomio na njega i samo njega prozivaš. Dobro, tvoje mišljenje, ok.
Pa jedino navijaci Barce pljuju po najboljem igracu :shock: nevjerovatno nešto :shock: ...navijaci Reala ne silaze sa Roninog falusa (još lika nema nigdje po pola sezone) a ovdje se Messi svaki čas nešto proziva i kritikuje. Kriv je što ne donosi triplete svake godine, yebote :facepalm:

Veliš, on je najviše zakazao u Rimu i Parizu, najgori na terenu, expert opstrukcije, propao ko kauč i sve to, OK...ali zašto neki drugi igrac nije povukao umjesto njega ? zašto se samo on proziva ?
Šta? jel to zabranjeno drugim igracima da povuku Barcu? ne kontam.

Ako ces kritikovati, onda kritikuj redom, a ne samo jednog igraca. I to još najboljeg.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 23 maj 2018, 23:32

let3 je napisao/la:Romario buraz

Nabrajaš Rim, Pariz i slicno gdje je Messi kažeš bio najgori igrac na terenu....hajd dobro, evo da je sve tako što pišeš - to su 2-3 utakmice, a šta je se preostalih 40 i kusur?
Covjek je ove godine (kao i svih prethodnih) bio najbolji igrace Barce u svakom pogledu, a ti se okomio na njega i samo njega prozivaš. Dobro, tvoje mišljenje, ok.
Pa jedino navijaci Barce pljuju po najboljem igracu :shock: nevjerovatno nešto :shock: ...navijaci Reala ne silaze sa Roninog falusa (još lika nema nigdje po pola sezone) a ovdje se Messi svaki čas nešto proziva i kritikuje. Kriv je što ne donosi triplete svake godine, yebote :facepalm:

Veliš, on je najviše zakazao u Rimu i Parizu, najgori na terenu, expert opstrukcije, propao ko kauč i sve to, OK...ali zašto neki drugi igrac nije povukao umjesto njega ? zašto se samo on proziva ?
Šta? jel to zabranjeno drugim igracima da povuku Barcu? ne kontam.

Ako ces kritikovati, onda kritikuj redom, a ne samo jednog igraca. I to još najboljeg.
Sto je najgore Messija itekako postuju navijaci Rejala, jer znaju da kad se oprosti, a s ovom politikom, titule lige ce da skupljaju kao sto su i uvijek- kao sljive.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.