FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 11 mar 2018, 14:38

Kaže Bein da će Iniesta sutra odraditi dio treninga s ekipom i da će dobiti dozvolu za povratak pred Chelsea.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 11 mar 2018, 15:58

Blejzer10 je napisao/la:Meni nije jasno sto su isforsirali toliko Minin dolazak u Januaru da ga drze na tribinama.
Pa nije prvi put da takvo nesto radi ova uprava, ne znam sto se cudis, vjerovatno ce tako i s Arthurom da bude.

A ako se zaganja Verratti ili slicna neka klasa u vezi, onda budi 100 % siguran da ce tako da bude.

Ali daj Boze da ja **** pojedem pa da ne bude tako.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 11 mar 2018, 16:06

Neće, ovo je ozbiljan transfer. Najskuplji veznjak brazilske lige nakon Oscara, šesti najveći transfer. Natežu se mjeseci sa Brazilcima koji su tražili da im se odmah uplati određeni iznos. Robert drka već duže vrijeme na ovog, Xavi ga hvalio, dok recimo za Minin transfer nije niko htio da preuzme 'odgovornost'.

A i sama cijena za sebe govori. Dovoljno je eto pogledati slučajeve Denisa i Gomesa i sve će biti jasno.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 11 mar 2018, 16:14

kad stize ovaj Keirrison
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 11 mar 2018, 16:26

Toliko je dobar da nema nastupa za A selekciju Brazila...

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 11 mar 2018, 16:29

Tite je malo specifičan, uglavnom igra na kartu iskustva. Jedino je Jesus tu redovan od mlađih igrača.
miki_92 je napisao/la:kad stize ovaj Keirrison
U julu.

https://lucasammr.wordpress.com/2018/03 ... barcelona/
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 11 mar 2018, 19:21

Artur je svakako zanimljiv igrac i be moze se porediti sa kiersonom, douglasom i slicnim ojebinama, i mina i artur su ozbiljni igraco, minu smo vidjeli jednu utakmicu i u nasem dresu i bio je ne los, nego vrko dobar, obzirom da je igrao prvu utakmicu bio je i odlican

Artur koliko sam ja vidio odlican fudbaler, nema veze sto igra u brazilskoj ligi, vidi se to neko znanje, sad moramo ga vidjeti i u nasem dresu da jazemo jel to to, mora se dovesti vec u julu, kakav januar i p materine, mora odraditi pripreme s ekipom, odigrati koju pripremnu i onda vidjeti jel za prvog tima, il nema mjesta ni ko rezerva, ka ga slati na posudbu, ja mislim da ce se odma pojazati kao dobar, no da ne prejudiciramo, sacekat cemo i vidjeti, samo se nadam da ce pripreme proci s barcom jer to je vrlo vazno
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 11 mar 2018, 20:38

FCBlaugrana je napisao/la:Toliko je dobar da nema nastupa za A selekciju Brazila...
nema ni laporte za francusku, sta zelis reci

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 11 mar 2018, 21:21

Blejzer10 je napisao/la:Meni nije jasno sto su isforsirali toliko Minin dolazak u Januaru da ga drze na tribinama.
Možda im trebalo hitno pranje para :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 11 mar 2018, 23:39

Furymaker je napisao/la:
FCBlaugrana je napisao/la:Toliko je dobar da nema nastupa za A selekciju Brazila...
nema ni laporte za francusku, sta zelis reci
On dolazi kao zamjena za Gomesa.. niko za njega cuo nije dok se nije poceo povezivati sa Barcelonom, isto tako je Gomes dosao pa vidimo kako je ispalo... mozda grijesim ali mislim da ce tako biti

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 11 mar 2018, 23:58

FCBlaugrana je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:
FCBlaugrana je napisao/la:Toliko je dobar da nema nastupa za A selekciju Brazila...
nema ni laporte za francusku, sta zelis reci
On dolazi kao zamjena za Gomesa.. niko za njega cuo nije dok se nije poceo povezivati sa Barcelonom, isto tako je Gomes dosao pa vidimo kako je ispalo... mozda grijesim ali mislim da ce tako biti
Gomes je dosao u Barcu kao najbolji igrač Valencije.Ne tamo nekog kluba nego fudbalske sile koja je afirmisala stotine vrhunskih fudbalera i desetine world Claas igraca u zadnjih godina.
Gomesov problem je koncept igre gdje njegove karakteristike ne mogu da dodju do izražaja,siguran sam da Ce u drugoj sredini pokazati da vrijedi masne pare i da njegov kvalitet nije upitan.
Artur je macak u vreci ali i igrac ciji su kvaliteti upravo ono sto treba Barci.Dobar offensive i defensive skillset,jak na nogama,strasan pod pritiskom,odlican passer.Njegove osnovne predispozicije kazu da ima veliku mogucnost za uspjehom u Barci.Naravno,najveci izazov je glava,ako tu preguli mogla bi Barca dobiti brutalnog igraca.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 11 mar 2018, 23:59

Za Gomesa se navodno interesuje Milan. Cijena 30-35milki.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 mar 2018, 00:26

Derdiyok je napisao/la:Za Gomesa se navodno interesuje Milan. Cijena 30-35milki.
Poslat im ga helikopterom i oko njega zamotati veliku masnu.

Nek zadrze i helikopter.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 mar 2018, 00:28

Po medijima Dembele zapocinje tekmu protiv Chelsea, dok Roberto nece biti na 100% kazu.

Cilj je osposobiti i Iniestu.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 12 mar 2018, 00:48

On dolazi kao zamjena za Gomesa.. niko za njega cuo nije dok se nije poceo povezivati sa Barcelonom, isto tako je Gomes dosao pa vidimo kako je ispalo... mozda grijesim ali mislim da ce tako biti[/quote]
Gomes je dosao u Barcu kao najbolji igrač Valencije.Ne tamo nekog kluba nego fudbalske sile koja je afirmisala stotine vrhunskih fudbalera i desetine world Claas igraca u zadnjih godina.
Gomesov problem je koncept igre gdje njegove karakteristike ne mogu da dodju do izražaja,siguran sam da Ce u drugoj sredini pokazati da vrijedi masne pare i da njegov kvalitet nije upitan.
Artur je macak u vreci ali i igrac ciji su kvaliteti upravo ono sto treba Barci.Dobar offensive i defensive skillset,jak na nogama,strasan pod pritiskom,odlican passer.Njegove osnovne predispozicije kazu da ima veliku mogucnost za uspjehom u Barci.Naravno,najveci izazov je glava,ako tu preguli mogla bi Barca dobiti brutalnog igraca.[/quote]

Nije to ona Valencija iz koje su dosli Villa, Alba ili D. Silva... dosao je iz prosjecne valencije i 70% ljudi nije culo za njega dok se nije poceo povezivati sa barcelonom...ove sezone je imao savrsenh priliku da se dokaze i koncept igre je promjenjen koji je trebao da odgovara njemu 4:4:2... otkako pratim barcelonu nikad se nikome pojedinacno nije zvizdalo ali njemu jeste...cuj, nemam nista protiv njega i super ga je imati u timu ali da je samo za rotacije - i to isto mislim da ce biti Artur...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 12 mar 2018, 01:01

Arthur pojačanje s menadžera, ako bude ko tamo bit ce odlično :)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 12 mar 2018, 12:25

Iniesta odradio dio treninga sa ekipom. Catradio prenosi da će biti spreman za srijedu. Sutra će pasti odluka da li će početi i koliko bi minuta trebao odigrati.

Kaže Gomo ne osjeća se dobro na terenu, ne uživa. Prvih šest mjeseci su bili sjajni, a onda je krenuo pakao. Ne može da podnese taj neki unutarnji pritisak. Loše se osjeća nakon odigranog meča i stalno razmišlja o tome, dok se na treningu uglavnom osjeća ugodno. Nekad jednostavno ne želi da izađe iz kuće zbog svega. :crazy:

Ni prvi ni posljednji kojeg je progutao pritisak velikog kluba, ali trebao je davno potražiti profesionalnu pomoć.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 12 mar 2018, 13:21

messilla je napisao/la:Iniesta odradio dio treninga sa ekipom. Catradio prenosi da će biti spreman za srijedu. Sutra će pasti odluka da li će početi i koliko bi minuta trebao odigrati.

Kaže Gomo ne osjeća se dobro na terenu, ne uživa. Prvih šest mjeseci su bili sjajni, a onda je krenuo pakao. Ne može da podnese taj neki unutarnji pritisak. Loše se osjeća nakon odigranog meča i stalno razmišlja o tome, dok se na treningu uglavnom osjeća ugodno. Nekad jednostavno ne želi da izađe iz kuće zbog svega. :crazy:

Ni prvi ni posljednji kojeg je progutao pritisak velikog kluba, ali trebao je davno potražiti profesionalnu pomoć.
Bas kako kazes, ni prvi ni zadnji kojeg su glava i pritisak pojeli. Tome nisu pridonijeli ni navijaci, to se mora priznati.

Ali zbog toga postoje psiholozi i nije to nikakva sramota. U Americi recimo vecina ljudi ima svog privatnog i to je sasvim normalno. Vrhunski sportasi imaju i po 2-3.

Meni je licno njega zao, dobar je momak sigurno, pojeo ga je pritisak. Ljudi misle da on ne cita ove medije i drustvene mreze, a 100 % sve do njega to dodje i to ne pomaze ybg.

Da je sredio glavu, mozda bi bio i dobar u Barceloni jer ne moze se reci da nije dobijao priliku. On je u Valenciji bio njihov daleko najbolji igrac, pratio sam njegove igre i kad gledam te utakmice sada na yt cini mi se ko da gledam drugog igraca :roll:

Ja mu fkt zelim da ode negdje gdje ce igrati i da uspije i napravi veliku karijeru. Juventus, United, Milan nebitno.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 12 mar 2018, 13:28

Podsjeća na jednu rasnu devetku :kafa: :lol:

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 12 mar 2018, 13:37

vidjecemo sta ce biti s iniestom do srijede, i ako dobije dozvolu, pitanje je treba li pocinjati od prve, jer sigurno ce malo rezervisano igrati a tu je i rizik od nove teze povrede

po meni bi trebao poceti s klupe i jedino ako rezultat bude nepovoljan da udje, ako se pocne sa dembom, onda moze i paulinjo umjeso inieste, bolje cuvati iniestu ako zapne da ga mozs uvesti, a ako pocne od pocetka sigurno ga valja vaditi pola sata prije kraja, i zamisli onda da ganjas rezultat a izvodis iniestu a nemas koja spacnog uvesti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.