FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jun 2018, 00:41

slika
Sve veće slike Pjanića (ovo je mislim treća naslovnica zaredom), Evander na aparatima. :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jun 2018, 02:32

messilla je napisao/la:
slika
Sve veće slike Pjanića (ovo je mislim treća naslovnica zaredom), Evander na aparatima. :think:
Ti si jedno obično dijete sa Barcelona Balkan fans. Idi, pa tamo komentariši, smaraš prave i istinske navijače Barce.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 jun 2018, 02:48

Joj kad počnu međusobna prepucavanja :facepalm:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 19 jun 2018, 05:59

AlfredNobel je napisao/la:
messilla je napisao/la:
slika
Sve veće slike Pjanića (ovo je mislim treća naslovnica zaredom), Evander na aparatima. :think:
Ti si jedno obično dijete sa Barcelona Balkan fans. Idi, pa tamo komentariši, smaraš prave i istinske navijače Barce.
+1 Bilo je špekulacija i prije Messia i biće ih i poslje njega :thumbup:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jun 2018, 10:10

Dajte ljudi moji, pa zar ne vidite da je ovo bio sarkastičan komentar u stilu jednog od članova ovog PDF-a, čitaj Evandera. Messilla je normalan momak, zašto bi njega napadao.. Ovo je bio providni sarkazam, ne znam kako niste skontali? :mrgreen:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 jun 2018, 10:47

enobarca je napisao/la:Ma dobro to sto su davali svakakve izjave, realno levati su sto su ista u vezi toga pricali, suti dok ne zavrsis posao.Ali glupo mi sad govoriti nisu ga uspjeli zavrsiti, bio je zicer i slicno, pare su najbitnija stvar svagdje pa tako i u nogometu, mogli su oni njemu pricati sta hoce ali kad je Atletico stavio ogromnu platu na sto on je za interes Barcelone i zaboravio.Nema tu nikakve filozofije, dobio je vecu platu tamo i to je bilo dosta da ostane, zajebite onu pricu kad te Barcelona zove ides bez obzira na sve, nema toga vise.Naravno uprava je vise puta dokazala da je nesposobna i trebaju svi redom dobiti otkaz ali za ovo ih ne krivim sad, ocigledno je da su imali zelju da ga dovedu i kontaktirali su ga ali on je izabrao vece pare i tu sva prica zavrsava.
Ja sam davno reko da ne trebamo misliti da je grizman sto posto nas, i reko sam da on i nema nekog razloga preci u barcu, svi razlozi bili su na strani atletica, prvo i najvaznije su finansije, gdje je atletico dao bolju ponudu,drugo mogu biti sportski razlozi,tu je barca privlacnija no sad razlika i nije neka, ako sad pogledamo atletico sa costom i lemarom i nasu ekipi, ne znam zasto bi mi sad bili jaci od njih i zasto imamo vece sanse za titule, oni su sa nasli ono sto im je trebalo i bit ce vrlo hebeno uzeti titulu pored njih i u spaniji i evropi, a treci razlog je uloga igraca koju moze imati u atleticu ili barci, i tu su oni u velikoj prednosti jer tamo je glavni igrac, a kod nas bi bio hamal mesijev i suarezov

Sveukupno realno je i bilo da ostane, mene to nije iznenadilo ni sekunde, vidjecemo sad ovo za pjanica, njega sad imamo vise sanse dovesti jer mu se moze ponuditiveca plata nego sto ima u juventusu a i zbog sportskih razloga barca je privlacnija
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2018, 10:52

Koliko su realno pouzdane ove informacije da ste bas zagrizli za Pjanica? Posto vidim da ss stalno objavljuje vijesti vezane za taj transfer.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 jun 2018, 11:04

Neko interesovanje sigurno postoji jer su i oni postali svjesni da je vezni red prioritet, dostupni su Pjanic i Alcantara od tih poznatijih imena i vjerovatno ce opasno zaganjati jednog od njih dvojice.Ja mislim da ce se Juve dobro boriti da zadrzi Pjanica jer realno bez njega im je vezni red odron, jedino ako im nije u planu dovesti onog iz Lazia, onda lako moguce da se rijese Pjanica jer im trebaju ogromne pare za njega.Ali tesko da ce se ista znati prije nego se zavrsi SP.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2018, 11:20

enobarca je napisao/la:Neko interesovanje sigurno postoji jer su i oni postali svjesni da je vezni red prioritet, dostupni su Pjanic i Alcantara od tih poznatijih imena i vjerovatno ce opasno zaganjati jednog od njih dvojice.Ja mislim da ce se Juve dobro boriti da zadrzi Pjanica jer realno bez njega im je vezni red odron, jedino ako im nije u planu dovesti onog iz Lazia, onda lako moguce da se rijese Pjanica jer im trebaju ogromne pare za njega.Ali tesko da ce se ista znati prije nego se zavrsi SP.
Vjerujem ja druze da postpji interes. Igracu profila Pjanica je prirodno mjesto u ekipi Barcelone, vise nego bilo gdje drugo. Tu je svoj na svom vise nego u reprezentaciji BIH. Ali vidim pise se da biste isli i preko 70 miliona da ga dovedete, taj natpis sugerira da je Barci Pjanic prva meta (zanemari sada Grizmana) a ako Barca zeli igraca Juventusa onda ce isti vjerovatno i doci.

Tek tada nek vam je bog na pomoci kada se natovare sa pdfa reprezentacije ovdje. Ima da handre Messija jer suta na prazan gol a Pjanic eno 15 metara iza - SAM :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 jun 2018, 11:46

Rooney88 je napisao/la:Vjerujem ja druze da postpji interes. Igracu profila Pjanica je prirodno mjesto u ekipi Barcelone, vise nego bilo gdje drugo. Tu je svoj na svom vise nego u reprezentaciji BIH. Ali vidim pise se da biste isli i preko 70 miliona da ga dovedete, taj natpis sugerira da je Barci Pjanic prva meta (zanemari sada Grizmana) a ako Barca zeli igraca Juventusa onda ce isti vjerovatno i doci.

Tek tada nek vam je bog na pomoci kada se natovare sa pdfa reprezentacije ovdje. Ima da handre Messija jer suta na prazan gol a Pjanic eno 15 metara iza - SAM :D
Nakon sto je propao transfer Griezmana bila je vijest da su se odlucili okrenuti veznom redu tako da je lako moguce da je trenutno Pjanic prva meta.S obzirom kako od Barcelone svi izmuzu pare ne bi me cudilo da ponude i preko 80 za njega, ionako su ustedili 100 miliona zbog Griezmana.Spominjao se kao neki dogovor Gomes i pare za Pjanica ali realno koji normalan klub bi uzeo Gomesa u racun nakon ovog perioda u Barceloni.
Bice ko i sa Salahom i Dzekom dok su igrali skupa :mrgreen:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jun 2018, 11:59

Rooney88 je napisao/la:Koliko su realno pouzdane ove informacije da ste bas zagrizli za Pjanica? Posto vidim da ss stalno objavljuje vijesti vezane za taj transfer.
Vise je to naša želja nego li što je taj transfer blizu realizacije.
Al su glupi ako propuste Pjanica, Thiaga i De Jonga. Pjanic i Thiago neka uskoce odmah jer imaju mjesta, a De Jong sezonu na posudbi.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jun 2018, 12:10

Rooney88 je napisao/la:Koliko su realno pouzdane ove informacije da ste bas zagrizli za Pjanica? Posto vidim da ss stalno objavljuje vijesti vezane za taj transfer.
Nisu najpouzdanije, ali interes raste, pogotovo nakon fijaska sa Griezmannom.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2018, 12:14

messilla je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Koliko su realno pouzdane ove informacije da ste bas zagrizli za Pjanica? Posto vidim da ss stalno objavljuje vijesti vezane za taj transfer.
Nisu najpouzdanije, ali interes raste, pogotovo nakon fijaska sa Griezmannom.
Interesuje me tvoje misljenje oko ovog transfera, ti si vazda kontra svega. :mrgreen:

Licno mislim da bi se uklopio, nekako mi i jeste igrac za Barcelonu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 jun 2018, 12:53

I ja sam trenutno za Pjanica jer i vjerovatno nema boljeg veznjaka za nas a da je dostupan ybg. Pitanje je hoce li ga Juve uopste i pustiti i za koju cijenu.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jun 2018, 15:51

Rooney88 je napisao/la:Interesuje me tvoje misljenje oko ovog transfera, ti si vazda kontra svega. :mrgreen:

Licno mislim da bi se uklopio, nekako mi i jeste igrac za Barcelonu.
Nema se sta tu puno pricati, Pjanic je najbolja opcija. Thiago je ipak previse staklen i ponekad preveliki zajebant. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 jun 2018, 23:14

Pjanke je najbolja opcija ako se uzme u obzir da Thiago nije pouzdan sa ozljedama, Pjanic takodjer ispunjava rubriku golova i asistencija malo bolje, Thiago je mozda malo bolji defanzivno i bolje kontrolira igru.

Pjanic je nerelean, Juve ga nece pustit sigurno, tako da bi ja opet Thiaga uzeo.

Thiago, De Jong i Arthur, Alena promoviran, Rakitic kao sigurni izbor, Denis i Coutinho koji mogu uskociti u vezni red, Busquets, Paulinho i mozda Samper, na papiru mozda izgleda previse igraca, al ako se uzme u obzir da je Denis vjerovatno backup za desno il lijevo krilo, Coutinho ce vjerovatno isto dosta igrati na lijevom krilu, Thiago ce pola sezone biti ozlijedjen, Busquets ce trebati odmora, Paulinho, Rakitic, De Jong, Arthur i Alena kao rotacija nije previse, pogotovo jer De Jong moze i na stopera i na Busquetsove mjesto, a Alena moze na Messijevu poziciju, a i pitanje je kako ce izgledati poslije ove ozljede i operacije, mozda ga i treba pustiti da uzme malo duzi oporovak i da malo igra za B ekipu dok ne bude spreman u potpunosti.

Bez obzira sto Marca i AS pisu da Overmars kaze da De Jong nije na prodaju, to je stara vijest, mjesec i vise stara, kasnije smo dobili par potvrda da se uslo u pregovore iako Ajax ne zeli da ga proda, al sta, kupit i ostavit na posudbi ovu godinu, ali nikako ne dozvoliti da ga Pep il PSG drpe, pogotovo ako se uzme u obzir da je mali lud za Barcom i Messijem kao svi mi ovdje osim Romaria i Evandera.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 20 jun 2018, 00:00

Pjanicev transfer uz prodaju Rakitica ima logike.

Ovako ko ce na klupu ? Raketa najstandardniji kod Ernesta ? Sumnjam ....
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jun 2018, 00:22

Furymaker je napisao/la:Pjanke je najbolja opcija ako se uzme u obzir da Thiago nije pouzdan sa ozljedama, Pjanic takodjer ispunjava rubriku golova i asistencija malo bolje, Thiago je mozda malo bolji defanzivno i bolje kontrolira igru.

Pjanic je nerelean, Juve ga nece pustit sigurno, tako da bi ja opet Thiaga uzeo.

Thiago, De Jong i Arthur, Alena promoviran, Rakitic kao sigurni izbor, Denis i Coutinho koji mogu uskociti u vezni red, Busquets, Paulinho i mozda Samper, na papiru mozda izgleda previse igraca, al ako se uzme u obzir da je Denis vjerovatno backup za desno il lijevo krilo, Coutinho ce vjerovatno isto dosta igrati na lijevom krilu, Thiago ce pola sezone biti ozlijedjen, Busquets ce trebati odmora, Paulinho, Rakitic, De Jong, Arthur i Alena kao rotacija nije previse, pogotovo jer De Jong moze i na stopera i na Busquetsove mjesto, a Alena moze na Messijevu poziciju, a i pitanje je kako ce izgledati poslije ove ozljede i operacije, mozda ga i treba pustiti da uzme malo duzi oporovak i da malo igra za B ekipu dok ne bude spreman u potpunosti.

Bez obzira sto Marca i AS pisu da Overmars kaze da De Jong nije na prodaju, to je stara vijest, mjesec i vise stara, kasnije smo dobili par potvrda da se uslo u pregovore iako Ajax ne zeli da ga proda, al sta, kupit i ostavit na posudbi ovu godinu, ali nikako ne dozvoliti da ga Pep il PSG drpe, pogotovo ako se uzme u obzir da je mali lud za Barcom i Messijem kao svi mi ovdje osim Romaria i Evandera.
Jedina dvojica haman ja i evander koji volimo klub vise od mesija i koji gledamo malo bolje i dalje od zaljubljenih pogleda u mesiju i vidimo strmoglav pad igraca koji je imao sve predispozicije da postane najbolji ikada, a sad je vec upitno hoce li nam u buducnosti vise valjati ili ce biti uteg za nas klub, no vidjecemo sta ce biti,mozda ga i vecina vas pocne proklinjati uskoro,mozda ne,vidjecemo

Sto se tice pjane i alcantare, ja sam da se obojica dovedu, al da alcantara bude zamjena za suareza,pjana za raketu,mesi u spic, teziste igre uvezni red da se prebaci,mesi da se posveti golovima i to bi po meni najbolji recept bio za ovu ekipu

Obojica su realna da se ne lazemo, pjana ako zeli doci nema sanse da ga juventus ne da, trazit ce dobru cifru i to je to, isto i sa alcantarom, treba tu jednostavno izvaliti 150 miliona i nasi su obojica, ili u boljoj varijanti ukljuciti dignea i gomesa i onda proci sa stotinjak miliona

Koliko je bitno pojacati vezni red, jos je bitnije suareza klupirati, ,alcantara je rjesenhe za oba problema, znam opet ce neki reci nije on ofanzivni vezni, nije al moze biti i te kakav, triput bolji nego ovo sto je do sad pokazao, samo ga dovesti i dati mu poziciju koju je bog nanijetio a ne pep guardiola

Sto se tice de jonga,ako se dovedu pjana i alcantara, njega treba samo kaparisati i nek ostane u ajaxu jos, dobar je on i sad,al premekan jos uvijek da bi kod nas igro vazniju ulogu, pjanic je tu igrac izgradjen, dok frenki treba jos hljeba jesti, i meni se svidja opcija da se s njim rizikuje, al realan treba biti i reci da je ipak rano mozda momka gurati u veliku vatru
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 20 jun 2018, 00:31

Smojesno je sto neki navijaci barcelone porede atletico i barcelonu i stavlja ih u isti rang...samo treba usporediti tiule u zadnjih 10 godina i sve ce biti jasno...ni deset grizmana i costa ne vrijede kao jedan messi,,,

I bolje sto grizman nije dosao, pored ofanzivnih suareza, messija, dembelea i coutinha - grizman bi bio previse ako znamo da nam je prioritet sredina

Najbolj bi bilo da Coutinho igra lijevo gdje je igrao nejmar a da iza njega neko drugi igra iniestnu poziciju (pjanke mozda)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 20 jun 2018, 02:13

Vidjet cemo,ako be bude nekih bitnijih odlazaka I dolazaka kod svih,atletico ce imati uspjesniju sezonu nego barca ili real,pred nama je
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.