FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sekretar » 19 feb 2018, 14:29

Drugovi, sutra veče riješavamo pitanje prolazka.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 19 feb 2018, 14:32

Imas Vidala, Gomesa, Dembelea, Paulinha, a nemas nikoga da ti igra tu jednu poziciju. Hebeno.
Ne znam, ja bih se odlucio za Vidala.
Moze pokriti Roberta, a tu ce biti najteze.
Druga opcija Paulinho. Istina, u groznoj formi igra u zadnje vrijeme, ali nekako imam osjecaj da je on "loziona" i da bi poginuo da se dokaze u sutrasnjoj utakmici. Normalan Gomez, onaj koji je igrao do prije mjesec dana, bio bi mi ok, ali mislim da je njemu samopuzanje toliko poljuljano, bolje da se pocne sa 10 igraca nego sa njim.
Dembele, neozbiljno bi ga bilo staviti. Apsulutno nije za ove utakmice.

Avatar
Riziko
Postovi: 5858
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 19 feb 2018, 14:32

Nek dadne gol ko god, samo da bude što bolji rezultat pred revanš.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 14:33

leorey je napisao/la: Taman izgubili, sutra Messi zabija gol, mozes staviti sta hoces :kafa:

Tako se govorilo i da Buffonu nije nikad zabio, pa hladno dvica na Campu :kafa:

Vrijeme je doslo.

Nerijeseno je najprije svakako zbog Mrava i Contea, takvi su to treneri. Ali Lionel daje gol.
Messi zabija gol , ali će opet završiti 0:0
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 feb 2018, 14:34

btw Messi nikad nije zabio Chelsea, i to se provlači svuda i svako to zna lafo neki argument

Rona odigrao 15 utakmica protiv Chelsea i zabio jedan gol. That's cool man :zviz:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 feb 2018, 15:21

Barbarossa je napisao/la:
leorey je napisao/la: Messi nije zabio 5 utakmica zadnjih cini mi se. A Chelseu nije nikada...znaci sutra ce im dati bar jedan gol 100 %. :mrgreen:
0:0 završava , avatar stavljam na taj rezultat :kafa:

E haj :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Barbarossa » 19 feb 2018, 15:31

Derdiyok je napisao/la:[

E haj :kafa:
Ne može , jer bi tvoj avatar u slučaju da ne završi 0:0 bio neki van Barcelonski, predpostavljam nešto na političkoj osnovi.Samo pravi fanovi Barce dolaze u obzir
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 feb 2018, 15:34

Barbarossa je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:[

E haj :kafa:
Ne može , jer bi tvoj avatar u slučaju da ne završi 0:0 bio neki van Barcelonski, predpostavljam nešto na političkoj osnovi.Samo pravi fanovi Barce dolaze u obzir
Velika Albanija ne bi !00%.

Ma i sam znaš da od 0-0 nema niTa.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 feb 2018, 15:37

treba valverde sutra pokazati muda i iznenaditi sve, tako sto ce s dembom udariti od prve minute pa sta bog da, a ima i realnih razloga za to

-demba je bio povrijedjen, ali vec duze vrijeme normalno trenira i sigurno je u zadovoljavajucoj spremi
-iako demba nije uigran kako treba s ekipom, ima drugi kvalitet, a to je prodornost i nepredvidivost, dakle moze prelomiti utakmicu jednim potezom iako ce sigurnoi izgubiti nekoliko lopti
-treba razmisljati i o celzijevoj postavci, skoro je sigurno da ce igrati 3-5-2, a to ce znaciti zgusnuta sredina i malo prostora za mesija i suareza, a to znaci da ce biti slabiji po stranama, na lijevoj strani imat ce samo alonsa, a kod nas ako tu budu demba i roberto tu se vec nesto moze ozbiljno napraviti
-s obzirom da ce celzi zgusnuti sredini, ako nasi krenu tu s paulinjom onda ce biti bas guzva, a onda ce roberto i alba morati ici visoko, sto ce opet znaciti dosta prostora za hazarda kao njihovu najjacu kariku

ne znam, ako budemo i mi zgusli sredini s paulinjom bojim se da cemo igrati ono sto celziju godi, zato treba iznenaditi s krilom i ici na gol u gostima tako vrijedan, s obzirom da semedo nece igrati znaci da roberto ne moze naprijed sto bi bilo isto dobro, druga opcija je vidal, koji jest bio solidan, al po meni i ovakav neuigran demba je bolja opcija od njega, a paulinjo da ide na krilo ili gomes, to je nessto najgore, zato, ima dosta logike da krene s dembom
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2018, 16:05

Ma nema teorije da Dembas pocne od prve. Nije igrao ni proslu tekmu. Koliko znam nije mu samopouzdanje na nekom nivou :mrgreen:

Dobit ce on nekih pola sata najvise. Sto se tice Gomesa, njega ni slucajno stavljati u ovakvim utakmicama jer stvarno covjek nema samopouzdanje sto rece covjek gore, pa na Mestalli nas je mogao sam izbaciti, nisam vidio losije poluvrijeme nekog igraca Barcelone zadnjih 10 godina.

Najteze i hoce biti po toj Robertovoj strani....ybg nije upitno stvarat ce on bolje sanse u napadu mozda i asistira za gol, ali u odbrani je bas rupa, posebno kad mu Rakitic ne pomaze sto apsolutno nije radio protiv Eibara.

Ponavljam, sutra je postava manje-vise bitna, najbitnije ce biti zalaganje i ako to bude kao recimo prvo poluvrijeme na Mestalli u Ligi ili drugo protiv Betisa i Sociedada, onda se prolazak moze rijesiti odmah poslije prve utakmice.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2018, 16:28

Dembele ako pocne, to je predznak Sudnjeg dana. :mrgreen:

Pitaju Valverdea prosli put sto nije igrao Dembele. Kaze mislio je da Vidal moze vise pomoci u ofanzivi, a onda i u defanzivi. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 16:30

Vidal je bolja opcija na desnom beku od Roberta :? tužno al istinito.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2018, 16:31

Ma nije, Vidal je jos veci cirkusant u odbrani. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 feb 2018, 16:32

ne znam, po meni ako ne budemo igrali s desnim krilom mogli bi imati problema kad nam se poduplaju alonso i hazard na robertu a raketa to ne stigne zatvoriti, a opet najveci problem ce biti u situaciji ko da gledam da ce biti takva, da u zgusnutoj sredini mesi nista ne moze, onda roberto istrcava naprijed da pomogne i razvuce i oni nam sloze kontru po praznoj desnoj strani, a trece sto me brine je to sto cemo biti mozda tupi u napadu samo sa mesijem i suarezom oko kojih ce biti konstantno 5-6 protivnickih igraca

zato mislim da moramo poceti s krilom, a demba kakav je takav je, boljeg nemamo, a moze nas prijatno iznenaditi, ima on taj neki dribling zaheban i moze triput pogrijesiti a cetvrti put probiti odbranu i pogoditi il asistirati, a da ne govorimo da ce se alonso morati zabaviti njim i da nece pomagati puno celziju u napadu sto je vrlo bitno da se odsijeku hazard i morata
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 19 feb 2018, 16:33

Bas radi toga, ja bih "upario" Vidala i Roberta.
Oba mogu igrati i krilo i beka. Jedan drugom neka cuvaju ledja :)

P.S. Mislim da je veca sansa da Cilesen pocne sutra, nego Dembele.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 feb 2018, 16:38

Evander je napisao/la:Bas radi toga, ja bih "upario" Vidala i Roberta.
Oba mogu igrati i krilo i beka. Jedan drugom neka cuvaju ledja :)

P.S. Mislim da je veca sansa da Cilesen pocne sutra, nego Dembele.
Ma i da ih Ernesto upari , nema tu poštenog beka.
Sve su to priuceni bekovi.

Muka je gledati Roberta kako se pati tamo :sick: hajd protiv buranije i nekako, al u jakim utakmicama gdje je potrebna najjaca odbrana :sick:
Ni Zidane ne stavlja lupam Kovačića ili Modrića tamo.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 feb 2018, 18:12

Romariooo je napisao/la:ne znam, po meni ako ne budemo igrali s desnim krilom mogli bi imati problema kad nam se poduplaju alonso i hazard na robertu a raketa to ne stigne zatvoriti, a opet najveci problem ce biti u situaciji ko da gledam da ce biti takva, da u zgusnutoj sredini mesi nista ne moze, onda roberto istrcava naprijed da pomogne i razvuce i oni nam sloze kontru po praznoj desnoj strani, a trece sto me brine je to sto cemo biti mozda tupi u napadu samo sa mesijem i suarezom oko kojih ce biti konstantno 5-6 protivnickih igraca

zato mislim da moramo poceti s krilom, a demba kakav je takav je, boljeg nemamo, a moze nas prijatno iznenaditi, ima on taj neki dribling zaheban i moze triput pogrijesiti a cetvrti put probiti odbranu i pogoditi il asistirati, a da ne govorimo da ce se alonso morati zabaviti njim i da nece pomagati puno celziju u napadu sto je vrlo bitno da se odsijeku hazard i morata
Krila ce igrati na Campu. Ili ako budemo u vecem zaostatku. Ovako smireno 4-4-2, bez srljanja, nesto kao Clasico ove sezone.

Bitno je zabiti tamo gol, na Campu ce biti lakse, bit ce naravno i vise prostora.

Ako povedemo prvi sutra, imamo velike sanse da ih dokrajcimo. Gledao sam Chelsea puno ove sezone, postave defanzivnu taktiku vecinom ali kad protivnik prvi povede doslovno se raspadnu, otvore se i onda prime jos 2.

Naravno, sutra je sve moguce jer igraju 2 velike ekipe, ali mnogo smirenije cu pratiti utakmice u LP nego prosle sezone jer znam da nema teorije da na gostovanjima primimo 3-4 komada.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 feb 2018, 18:21

Ma Gomes će početi 90%. Taman odmorio nekoliko utakmica, svi preduslovi su tu. :mrgreen: Taman ta neka karta iznenađenja za Contea. :lol:

Ali podržavam, Gomo makar nekad pokuša neki pas prema naprijed. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 19 feb 2018, 18:24

Kako god, na ljeto se mora naci dobar vezni igrac. Potrosilo se 300 miliona, ali najkriticnije pozicije i dalje su kriticne.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 feb 2018, 18:31

Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.