FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 16:12

Al cemo svi odahnuti kad se ovo zavrsi, samo jos 2 sedmice... Potpiso ne potpiso. Doduse mogao bi nas ziheras na klupi vec sutra odma nasikirati.
@igrajlopte 🐦

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 16:14

Evo ja sam se i sa @Evanderom pre par dana sporečkao ali ništa to nije lično...sve je to u žaru diskusije :lol:

Uvek sam bio protiv odluke moderacije da se otvori posebna pod-tema za komentarisanje od strane simpatizera drugih klubova na ovoj temi...neka pišu svi ovde samo naravno smisleno a ne da glume mang(L)upe ;)

Evo primer @Šljivo....čovek me svojim komentarima ovde oduševljava iako retko svraća i vidi se da dobro poznaje i fudbal i prilike u Barsi, potpisao bih 99% njegovih komentara kao svoje.....nažalost ima samo jednu manu....nije simpatizer Barse :lol:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 avg 2019, 16:18

parangal je napisao/la:Evo ja sam se i sa @Evanderom pre par dana sporečkao ali ništa to nije lično...sve je to u žaru diskusije :lol:

Uvek sam bio protiv odluke moderacije da se otvori posebna pod-tema za komentarisanje od strane simpatizera drugih klubova na ovoj temi...neka pišu svi ovde samo naravno smisleno a ne da glume mang(L)upe ;)

Evo primer @Šljivo....čovek me svojim komentarima ovde oduševljava iako retko svraća i vidi se da dobro poznaje i fudbal i prilike u Barsi, potpisao bih 99% njegovih komentara kao svoje.....nažalost ima samo jednu manu....nije simpatizer Barse :lol:
A to mi je glupo da svako ne moze pisati na temi tamo nekog kluba iz Spanije, Engleske, Njemacke...

Je li su ljudi fakat toliko uzive pa kontaju da su navijaci tih klubova?

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 16:24

Evander je napisao/la:Je li su ljudi fakat toliko uzive pa kontaju da su navijaci tih klubova?
Meni to isto nije jasno....nikad sebe nisam nazvao navijačem već simpatizerom Barse. Kako ću biti navijač kad sam Nou Camp video samo na TV-u :lol:
Ali sam uživo kao klinac gledao uživo i velikog Maradonu i Šustera a kasnije i zubu Ronalda, Ronaldinja itd... Nažalost, sve su prilike da Mesija nikad neću gledati uživo....ali eto možda moja CZ nekako na guzove udje u LŠ pa ko zna..... ;)

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 15 avg 2019, 16:25

Evander je napisao/la:
Je li su ljudi fakat toliko uzive pa kontaju da su navijaci tih klubova?
Na temi Engleske lige se ljudi fakat ufurali da su englezi :urnebes: svojataju temu, tjeraju "neengleze", još poceli prijavljivati postove i tražiti od moderacije banove ako se slucajno na toj temi pomenu rijeci poput Bayern, Barca, PSG itd :rol: :rol: cirkus

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 16:29

Eto podseti me @let3....i Liverpula šampiona sam gledao i to baš šampionski tim iz ove sezone uživo.....za razliku od kilave Barse Zvezda ih je odvalila sa 2:0... :lol:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 avg 2019, 16:29

parangal je napisao/la:
Evander je napisao/la:Je li su ljudi fakat toliko uzive pa kontaju da su navijaci tih klubova?
Meni to isto nije jasno....nikad sebe nisam nazvao navijačem već simpatizerom Barse. Kako ću biti navijač kad sam Nou Camp video samo na TV-u :lol:
Ali sam uživo kao klinac gledao uživo i velikog Maradonu i Šustera a kasnije i zubu Ronalda, Ronaldinja itd... Nažalost, sve su prilike da Mesija nikad neću gledati uživo....ali eto možda moja CZ nekako na guzove udje u LŠ pa ko zna..... ;)
Ja sam jednom bio na utakmici, 1999. NIkako put ponovo da me nanese. Trebao prije par godina ici na polufinale LP kad su igrali sa Realom, skontam da sam izgubio pasos i ne odem.
Od igraca, gledao sam Rivalda, Ronaldinja, Neymara, Enrikea, Anria, Etooa, Dani Alvesa....

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 16:34

Ja sad nešto prevrćem u glavi ali ja ne znam da je Mesi bilo kad bio na Balkanu....ili grešim? Sećam se pre par godina da je trebao doći da igra u Split ali ih je ispalio i nije bio u timu. Za drugo ne znam...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 15 avg 2019, 16:36

parangal je napisao/la:Eto podseti me @let3....i Liverpula šampiona sam gledao i to baš šampionski tim iz ove sezone uživo.....za razliku od kilave Barse Zvezda ih je odvalila sa 2:0... :lol:
Hvala Zvezdi. Realno nakon one utakmice mnoge su se stvari promjenile u i oko ekipe :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 avg 2019, 16:43

Osim13 je napisao/la:
parangal je napisao/la:Eto podseti me @let3....i Liverpula šampiona sam gledao i to baš šampionski tim iz ove sezone uživo.....za razliku od kilave Barse Zvezda ih je odvalila sa 2:0... :lol:
Hvala Zvezdi. Realno nakon one utakmice mnoge su se stvari promjenile u i oko ekipe :mrgreen:
:thumbdown: :lol:

Da tebe sam zaboravio...ti isto pišeš ovde i uvek si bio korektan a nisi simpatizer (ali si na pragu da postaneš :mrgreen: )....čak sam mislim zbog tebe i napravio presedan i prvi i jedini put otišao na drugu temui ostavio komentar (Liverpula) da ti se izvinim i kažem da si bio u pravu onda kad Coutinho nije došao... :lol:

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 15 avg 2019, 17:24

Al Mubarak (predsjednik Manchester Cityja): "Dugo smo pokušavali dovesti Messija, još od kada smo mi tek sjeli na vlast, a on je našu ponudu svaki put glatko odbijao. Kada je došao Pep, mislili smo da imamo više šanse i rekli smo mu da popriča s njim na temu prelaska. Guardiola je to i uradio, ponudili smo mu tri puta više novca nego što ima u Barceloni, a on je opet, bez razmišljanja, rekao da ne želi i da voli samo Barçu."
Hejteri ( :mrgreen: ) će reć' da i u Barci ne igra za kikiriki.. al' opet.. :bow:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 15 avg 2019, 17:28

Steta. Mogli smo dovesti Hazarda i Eriksena. A i pojedincima je Barcelona zbog Messija neizbalansirana ekipa i uzrok ispadanja iz LP.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 15 avg 2019, 17:30

jasmin10 je napisao/la:Steta. Mogli smo dovesti Hazarda i Eriksena. A i pojedincima je Barcelona zbog Messija neizbalansirana ekipa i uzrok ispadanja iz LP.
Hazard
Eriksen
-
-
-
Coutinho na pravoj poziciji
-
-
Messi

:kafa:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 15 avg 2019, 17:48

parangal je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
parangal je napisao/la:Eto podseti me @let3....i Liverpula šampiona sam gledao i to baš šampionski tim iz ove sezone uživo.....za razliku od kilave Barse Zvezda ih je odvalila sa 2:0... :lol:
Hvala Zvezdi. Realno nakon one utakmice mnoge su se stvari promjenile u i oko ekipe :mrgreen:
:thumbdown: :lol:

Da tebe sam zaboravio...ti isto pišeš ovde i uvek si bio korektan a nisi simpatizer (ali si na pragu da postaneš :mrgreen: )....čak sam mislim zbog tebe i napravio presedan i prvi i jedini put otišao na drugu temui ostavio komentar (Liverpula) da ti se izvinim i kažem da si bio u pravu onda kad Coutinho nije došao... :lol:
Jeste, vruće ljeto, transfer i žučne rasprave :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 avg 2019, 18:06

Romariooo je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vidi Romario, priznaj da mu najbolje stoji od svih igraca :kafa:

slika

to priznajem sto posto

gurbetski dizajniran dres na gurbetu odlicna je kombinacija, kamo srece da ne gledamo ni ovog gurbet ni ovu povracotinu od dresa, medjutim sa dres je kasno, a za gurbeta nije kasno jos da ne dodje

ovakve kombinacije dizajna kad obuce cigo moglu su se vidjeti svojevremeno jedino na pijaci virdzinija kod kalesije
https://mobile.twitter.com/Utd_Ezu/stat ... 4184404992
27.10.2020

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 21:39

Hahahaha :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:
@igrajlopte 🐦

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 21:41

Za Ahletic. :kafa:

slika
@igrajlopte 🐦

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 15 avg 2019, 22:46

Nevezano za tu utakmicu , ali Arthur ce najvise ispastati kod ziherasa.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 avg 2019, 22:57

Ma jasno je bilo da ce ziheras pocet da yebe zdrav mozak.. Ali mozda ne odma dan pred utakmicu. Yebo li ti Rakitic zenu, Valverde.
@igrajlopte 🐦

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 avg 2019, 23:03

Arthur i Vidal nisu pozvani jer su najkasnije dosli i nemaju dovoljno treninga, sasvim razumna odluka dakle. Ne bi igrao ni Messi svih 90 minuta i da je zdrav.
Barcelona offers Coutinho, Vidal+ money for Neymar. [Le Parisien]
Vala je pravo Messi zapeo, RAC1 pise da nude i Semeda i Todiboa i 90M uz Coutinha :urnebes:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.