FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 avg 2020, 23:59

Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Pa Koeman jeste prosjecan trener u najboljem slucaju.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mancini » 17 avg 2020, 00:06

messilla je napisao/la:
16 avg 2020, 23:59
Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Pa Koeman jeste prosjecan trener u najboljem slucaju.
Po tvom mjerilu?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2020, 00:07

Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Kumana niko nije proglasio ni dobrim ni lošim trenerom već lošim rešenjem za Barsu a razlog je taj što čovek iza sebe kao trener nema ama baš ništa vredno pomena a to ga svrstava u u isti "koš" kao na primer i Setijena....Sa druge strane fenomenalan igrač i što se toga tiče naklon do poda...

Da ne bude zabune apsolutno bih isto napisao i za trenera Xavija npr....zato što nemam šta o njemu napisati kao treneru

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 17 avg 2020, 00:13

Koeman vec duze vrijeme na odmoru u Barceloni, covjek zeli na EURO sa Holandijom i nema sanse da ce preuzeti Barcu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 avg 2020, 00:13

Odgovori djelomicno parangal. Mozes mu uzet Southampton kao vjerovatno najbolji dio karijere i to je to. Valenciju doveo skoro do zone ispadanja, ovo ostalo nista posebno vrijedno spomena za 20 godina karijere.

Sto se tice Xavija, on barem tek pocinje trenersku karijeru.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mancini » 17 avg 2020, 00:23

parangal je napisao/la:
17 avg 2020, 00:07
Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Kumana niko nije proglasio ni dobrim ni lošim trenerom već lošim rešenjem za Barsu a razlog je taj što čovek iza sebe kao trener nema ama baš ništa vredno pomena a to ga svrstava u u isti "koš" kao na primer i Setijena....Sa druge strane fenomenalan igrač i što se toga tiče naklon do poda...

Da ne bude zabune apsolutno bih isto napisao i za trenera Xavija npr....zato što nemam šta o njemu napisati kao treneru
A kakav je Guardiola bio trener prije nego je došao u ovaj klub?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2020, 00:26

messilla je napisao/la:
17 avg 2020, 00:13
Sto se tice Xavija, on barem tek pocinje trenersku karijeru.
Pa to i kažem, nisam prorok da znam kakav će trener biti Xavi za sada je neocenjen.....a svakako mu želim 3 SP sa Španijom ili 3 LP sa Barsom nekada

Kuman je već iskusniji ali realno iza sebe ništa bitnije vredno pomena....

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2020, 00:28

Mancini je napisao/la:
17 avg 2020, 00:23
parangal je napisao/la:
17 avg 2020, 00:07
Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Kumana niko nije proglasio ni dobrim ni lošim trenerom već lošim rešenjem za Barsu a razlog je taj što čovek iza sebe kao trener nema ama baš ništa vredno pomena a to ga svrstava u u isti "koš" kao na primer i Setijena....Sa druge strane fenomenalan igrač i što se toga tiče naklon do poda...

Da ne bude zabune apsolutno bih isto napisao i za trenera Xavija npr....zato što nemam šta o njemu napisati kao treneru
A kakav je Guardiola bio trener prije nego je došao u ovaj klub?
Pa isto, neocenjen....Barsa B i to je to

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 avg 2020, 00:29

Mancini je napisao/la:
17 avg 2020, 00:23
parangal je napisao/la:
17 avg 2020, 00:07
Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Kumana niko nije proglasio ni dobrim ni lošim trenerom već lošim rešenjem za Barsu a razlog je taj što čovek iza sebe kao trener nema ama baš ništa vredno pomena a to ga svrstava u u isti "koš" kao na primer i Setijena....Sa druge strane fenomenalan igrač i što se toga tiče naklon do poda...

Da ne bude zabune apsolutno bih isto napisao i za trenera Xavija npr....zato što nemam šta o njemu napisati kao treneru
A kakav je Guardiola bio trener prije nego je došao u ovaj klub?
I Guardiola i Zidane su došli nakon treniranja B timova u oba kluba, samo što bih u obzir uzeo to da je bilo "drugo vrijeme" kada je Pep dobio priliku. Evo Pirlo bez ikakvog staža će biti na klupi Juventusa. Što se tiče Koemana ne vjerujem da će sjesti na klupu, barem dok ne završi posao sa Holandijom, a neko posebno mišljenje o njemu kao treneru nemam. Volio bih vidjeti Pochea pod uslovom da ovaj majmun sutra na pressici kaže da odstupa sa funkcije, jer treba krenuti od temelja. To je veći problem očigledno od trenera.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 avg 2020, 00:34

@Mancini

Razumem ja tebe ali ti samo kažem da danas nije isto kao 2008.....Pep je dobio puno poverenje uprave da razjuri bandu a ova današnja vuče poteze očajnika. Barsa 2007/8 je bila u krizi a ova danas je kataklizmi...nije za poredjenje ;)

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 00:36

Neće Poch doći jer zna da bi se zadržao samo godinu dana. Font ako uzme izbore smijeniće ga i postaviti Xavija. Zato je po meni najrelanije neko divlje rješenje tipa Pimienta ili Blanc. Uostalom nisu svi u upravi ni saglasni da se dovede Poch, zbog historije sa Espanyolom i svih onih izjava.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 avg 2020, 00:59

BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 00:36
Neće Poch doći jer zna da bi se zadržao samo godinu dana. Font ako uzme izbore smijeniće ga i postaviti Xavija. Zato je po meni najrelanije neko divlje rješenje tipa Pimienta ili Blanc. Uostalom nisu svi u upravi ni saglasni da se dovede Poch, zbog historije sa Espanyolom i svih onih izjava.
Koeman je ba novi trener. :mrgreen:

Poche mora dobiti ponudu da bi odbio, a nece je dobiti upravo zbog izjava. Barto ide niz dlaku ostalim u upravi, jer ako 75% (mislim) njih da ostavku, automatski se raspisuju izbori.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 01:21

messilla je napisao/la:
17 avg 2020, 00:59
BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 00:36
Neće Poch doći jer zna da bi se zadržao samo godinu dana. Font ako uzme izbore smijeniće ga i postaviti Xavija. Zato je po meni najrelanije neko divlje rješenje tipa Pimienta ili Blanc. Uostalom nisu svi u upravi ni saglasni da se dovede Poch, zbog historije sa Espanyolom i svih onih izjava.
Koeman je ba novi trener. :mrgreen:
Ma znam yebat ga. :mrgreen:

Samo mi čudno da je i Koeman pristao na ovo. Koliko sam shvatio vodio bi uporedo i reprezentaciju i klub.
Još je fasovao srčani udar nedavno tako da ova odluka još više iznenađuje. :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 17 avg 2020, 01:31

Bolje svakako "nas" Koeman nego taj izrod. Eno mu Reala pa nek dodje na celo Madrida kad Zidane ode u Juventus.
@igrajlopte 🐦

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 01:32

messilla je napisao/la:
16 avg 2020, 23:59
Mancini je napisao/la:
16 avg 2020, 23:40
Koeamana su neki već proglasili lošim trenerom. :rol:
Pa Koeman jeste prosjecan trener u najboljem slucaju.
Pa takve smo i imali od 2012, ne vidim u cemu je problem.

Cak ni Guardiola nije mogao da vlada sa indijancima cim su sve vise puta osvojili i dobili bogovske plate, zato je i otisao.

Alba-Pique-Busquets-Suarez, tj kicma tima vise ne smije zapoceti jacu tekmu zajedno.

Mozda je rezultat protiv Bayerna previse los ali sjetimo se samo utakmice precimo protiv Sparte gdje su nas isto tako izrasetali ali nista nije uslo.

Zatim se sjetimo i utakmice u Ligi protiv Levantea kad smo dobili 3 komada u 15 minuta.

Sve je to bio pokazatelj da nas ceka jos jedna sramota u LP, sto sam i ponavljao jos od septembra prosle godine, mada su i sami sebe nadmasili s ovom osmicom. To ne bi primila C ekipa. Taman da su bunker igrali ne bi dobili 8.

Postavljaju standarde definitivno.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 avg 2020, 01:40

Kae Messi, Suarez i Alba cini mi se pobjegli u neki spanski Lukomir. :mrgreen:
BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 01:21
Samo mi čudno da je i Koeman pristao na ovo. Koliko sam shvatio vodio bi uporedo i reprezentaciju i klub.
Još je fasovao srčani udar nedavno tako da ova odluka još više iznenađuje. :mrgreen:
Ma morao bi napustiti reprezentaciju pa nije kosarka. :mrgreen: Ima i tu neku klauzulu koja olaksava posao. Sto se tice pristanka, mislim da konta da mu je ovo zadnja sansa da vodi Barcelonu. Vec sa novom upravom on nema nikakvih sansi vise. Mada ne bi me cudio i neki twist, ali sumnjam.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la gruezi » 17 avg 2020, 04:37

Koeman ce biti propast ako dodze...ili henry ili xavi ili vracaj luis enriquea...sve ostalo je pisanje u vjetar...

Sto se igraca tice...postavlja se pitanje da li nastavit sa?ovim 433 sistemom ili igrati sa poluspicem tj messijem na toj poziciji.... Ako se odluce za messija kao poluspica onda u tom sistemu i griezman moze biti 9tka..a ako ne onda griezman mora na prodaju jer 433 sistem mu ne odgovara....dembele prodaja pod hitno ovaj decko uopste nema volje da igra fudbal...za coutinha ni sam neznam sta bi rekao....trincao jos nije spreman za ovaj nivo i morat ce na posudbu...ni u bragi nije bio standardan...alex collado je bolji igrac od njega a fati da ne govorimo....centarfor iskreno dovesti hallanda za 85 milki + umtiti. .suareza klupirati... Vezni red Idealno bi po meni bilo da sergi roberto igra biskvitovu poziciju jer je puno bolji igrac brzi a i bolji tehnicar sto ce olaksati prenos lopte i onemoguciti protivnika da pravi presing....pjana lijevo de jong desno zamjene za njih puig i alena sa biskvitom na klupi to bi bilo ok....desni bek semedo je pogubljen indisponiran i treba mu trener koji je jak na psihi da ga vrati u zivot....kako god desni bek starter je pod muss...omladinci na toj poziciji nisu jos na potrebnom nivou..tj gullem jaume... Lihevi bek nije problem marc cuccurella se vraca sa posudbe i mislim da ce biti ok da dijeli minutazu sa albom 50 50... Stoperi langlet je ok ostalo sve nogirati...bolji je marc bartra od ostale trojice...pique sta reci mislim da motiv vise nije tu.... Ostali igraci iz la masie tipa chumi collado obavezno posudba

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 avg 2020, 10:53

A zasto Henry nije pisanje uz vjetar? Frajer nije mogao nista sa klupom Monaca. :mrgreen: Ono sto je Henry radio sa Monacom je vjerovatno najlosije vodjenje koje sam ja vidio.

Za Haalanda nema novca, a Roberto je daleko najlosiji tehnicar od veznjaka zajedno sa Vidalom. Dalje, Cucurella je prodan, a Bartra je klasicna ubleha.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 10:56

qaa18 je napisao/la:
16 avg 2020, 23:54
coelho41 je napisao/la:
16 avg 2020, 22:29
Evo mene sinovi moji. Imao sam buran vikend, a ova utakmica je došla kao šlag na tortu. Kao što sam i rekao, nikada mi nije bio cilj omalovažvati jednu evropsku veličinu kao što je Barcelona, što god da se dogodi, a ni njene navijače na ovoj temi, posebice jer ima dobre raje, a sa ovim što imam neraščišćenih računa to ćemo rješavati drugi put.

Nakon ovog "masakra", nadam se da se niko ne uvrijedi na ovu riječ, stvarno možemo reći da ovaj moderni Bayern poslije 2010. godine, nikako ne leži Barceloni. Čak i one sezone 14/15 kada ste dominantno osvojili LP, protiv Baye ste uspjeli doživjeti poraz, od najvećeg chokera u nokaut fazama Lige prvaka(Guardiole), ali atomski napad tada je uspio da postigne više nego što će primiti, pa je taj duel proizveo novog šampiona, a nadam se da će i ovaj duel još jednom ponuditi šampiona LP.

Gubili smo i mi u Ligi prvaka po 4 razlike u jednoj utakmici, ali nekako onaj klupski moto "mia san mia" je uvijek radio da se ne dogodi sramota, nakon poraza vidiš da su nešto trčali, trudili se, pa neki gol pripišeš sudijskim greškama, ali ono preksinoć je bila izdaja "Mes que un club".

Ikona kluba, Lionel Messi, nije pokazao da mu je Barcelona više od kluba. Nisam čak ni vidio da se oglasio poslije utakmice ili da je kapitenski na terenu bodrio igrače. Ugovor mu ističe 2021. ako neko ima muda u klubu neka ga pusti sad dok još uvijek vrijedi preko 100 miliona i dok još uvijek možeš uzeti pristojan keš za njegov transfer u Ameriku ili neku glupost poput PSG-a ili Juveta, grehota bi bilo da ode za DŽ i da time još gore našteti klubu. Svakako će se Messi vratiti u Barcelonu, kao trener omladinskih selekcija, a poslije kao trener prvog tima, to je sigurno.

Ovaj Setien, to je četvrtina smrada u klubu, koja dolazi kao produžena ruka uprave koja ga je izabrala. Lik bukvalno nema pojma, od duela sa Ibicom u kupu, ja sam vidio da on nema pojma šta radi, mada nije ni on sve kriv, vjerovatno je bio treće ili četvrto rješenje koje je došlo nakon otkaza Valverdea, jer niko drugi nije smio da preuzme odgovornost. Nije ekipa Barcelone toliko loša, znam jer i Bayern nije bio toliko loš da doživi poraz od Frankfurta 5-1, uostalom ista je ekipa nadmudrila Barcu preksinoć, tako da kostur ove ekipe može glat sljedeće sezone uzeti LaLigu i do polufinala LP minimalno.

Suarez, Vidal, Busquets, što se mene tiče oni su svoje završili u ozbiljnom fudbalu, Pique nije, ima u njemu još kuvveta, ali i on je ponudio svoju ulogu nekome drugome, što će reći da je moralno superioran u odnosu na Messija.

Sve u svemu, nema neke dubine u ovom postu, vjerovatno ste većinu ovog rekli u 20 ispisanih stranica, samo sam želio da se obratim navijačima Barce i da kažem da mi je žao bilo Milana, Liverpoola i Intera, u godinama tranzicije i da mi je drago što su se vratili ili se lagano vraćaju u evropski vrh i da bi ogroman gubitak za evropsku nogometnu scenu bio pad Barcelone, projekat koji je za 20 posljednjih godina uspio što neki nisu za 120 godina postojanja.
Sve u svemu qrac u Rasemu :mrgreen:
samo da pitam: Jel živ leorey, prošle godine ga liverpool začepio, a sad izgleda bayern!
Naravno da sam ziv, ja sam i govorio citavu sezonu da cemo opet dobit porciju u LP, tako da smrdi ti prica
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 11:12

E Cuj Roberto jaki tehnicar.Pa taj ni u svom haustoru nije najbolji tehnicar.Lik je tuka obicna.Prosere ga svake prestupne , iznese loptu 2-3x kvalitetno i to je njegov rezime karijere + onaj go PSG-u.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.