FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2018, 11:08

U tu cijenu im dati i Rafinhu sto se mene tice :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 avg 2018, 12:44

Wandelanoite je napisao/la:Dobiti 100 miliona za veterana je klasična krađa, igrac koji ne moze dominirati protiv Daniele De Rossija, igrac pored kojeg Sami Khedira izgleda kao Xavi iz najboljih dana. Rakitić je igrac koji moze proci u Primeri (mogu i ja s Messijem), a za LP slijedi nova sramota, od koga vidjet cemo. Trom, spor, igrac bez driblinga, nikakvog pasa, igrac koji ne moze prevagu napraviti ni protiv Alavesa nije potreban Barceloni. Uzeti 100 miliona za prevaru je kako sam rekao čista krađa.
Upravo ovo, Rakitic ce raditi sve i svasta, al bez klasnog kreatora i igraca od poteza on nije tako dobar.
Cijelu godinu se place kako nema igre, a Rakitic svaku tekmu igrao, sad se hvali kako igra svaku tekmu, a igru svak zaboravi.
Tko mu spori karijeru, igrao je odlicno u Sevilli, u Barci je odlican, al prvu sezonu je prakticki pokrivao rupe defanzivno dok je MSN osvajao titule.
U prošlogodišnjoj sezoni, individualno je to dobro izgledalo jer ne grijesi u dodavanjima, trci, zabije i po koji gol, a to sto nista konkretno ne kreira, se ovdje zaboravlja sad, a kad podje sezona i naidjemo na isti problem, opet ce prica "sramota da nam je dedo Iniesta najbolji veznjak".
Sad se kaze da ne kreira jer trci za Messija i Suareza, sta je onda Paulinho radio pola sezone, jel i za njega trcao?

Da se razumijemo, Rakitic je klasan igrac, al mora imati igrace koji ce rijesiti tekme i diktirati tempo jer to nema u sebi i na trzistu ima igraca koji mogu ponuditi sta on radi, samo nisu dostupni, zato i kazem duo Thiago i De Jong to mogu pokriti, Thiago ne da trci i diktira tempo, zna zabit i defanzivno je bolji od Rakitica, al je problem sto ce odigrati samo 25-30 tekmi u sezoni i onda imas rupu koju bi u teoriji De Jong trebao popuniti.


A ako ostane, nikome nista, ja bi rado gledao njega i Rafinhu, a ne ublehu Denisa, jedino sto ima je profinjen dodir, toliko sezona nista nije napravio, nista nije napredovao, zalosno, Riqui ga vec presisao a i Alena ce kad se oporavi.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 avg 2018, 12:45

Wandelanoite je napisao/la:Dobiti 100 miliona za veterana je klasična krađa, igrac koji ne moze dominirati protiv Daniele De Rossija, igrac pored kojeg Sami Khedira izgleda kao Xavi iz najboljih dana. Rakitić je igrac koji moze proci u Primeri (mogu i ja s Messijem), a za LP slijedi nova sramota, od koga vidjet cemo. Trom, spor, igrac bez driblinga, nikakvog pasa, igrac koji ne moze prevagu napraviti ni protiv Alavesa nije potreban Barceloni. Uzeti 100 miliona za prevaru je kako sam rekao čista krađa.
Dobro. S obzirom da imamo para, koga dovest?

Hajde strucnjak da cujem. Jer ti niko dobrog igraca nece prodati 10 dana prije kraja prelaznog roka jer ovo nije fifa manager.
27.10.2020

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2018, 13:06

leorey je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Dobiti 100 miliona za veterana je klasična krađa, igrac koji ne moze dominirati protiv Daniele De Rossija, igrac pored kojeg Sami Khedira izgleda kao Xavi iz najboljih dana. Rakitić je igrac koji moze proci u Primeri (mogu i ja s Messijem), a za LP slijedi nova sramota, od koga vidjet cemo. Trom, spor, igrac bez driblinga, nikakvog pasa, igrac koji ne moze prevagu napraviti ni protiv Alavesa nije potreban Barceloni. Uzeti 100 miliona za prevaru je kako sam rekao čista krađa.
Dobro. S obzirom da imamo para, koga dovest?

Hajde strucnjak da cujem. Jer ti niko dobrog igraca nece prodati 10 dana prije kraja prelaznog roka jer ovo nije fifa manager.
S obzirom da Rakitić nije ama bas nikakva prevaga, do januara ne bi nikog ni dovodio, cak sta vise možda bi i od Arhura ispao neki igrac kad bi uzeo njegove minute, a i da ne bude nista od Arthura, imas jos Vidala i Coutinha i Rafinhu sto je sasvim dovoljno do januara i rezultat nece trpiti.

Onda u januaru imas 100 miliona od Parižana pa dodaš jos 50,60 miliona i odes u Mancester i dovedeš Pogbu. Kad sve saberes dobio si jednog Pogbu za 50,60 miliona sto je ekstremno dobar posao. Naravno s Pogbom si prvi favorit za LP.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Mokes
Postovi: 14830
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 21 avg 2018, 13:21

Još kad bi Pogba došao u januaru :lol:

Neki fakat nemaju dodira s realnošću :facepalm:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2018, 14:33

Mokes je napisao/la:Još kad bi Pogba došao u januaru :lol:

Neki fakat nemaju dodira s realnošću :facepalm:
Zasto ne bi dosao? Jedini razlog sto je ostao u Unitedu je Mourinho koji ga ne želi pustiti, a do januara ce Mou dobiti otkaz tako da. Za 150,160 miliona bi se Pogba lagano mogao dovesti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 21 avg 2018, 14:45

Kakav Mourinho, pita se Edo
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 avg 2018, 15:06

Wandelanoite je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Dobiti 100 miliona za veterana je klasična krađa, igrac koji ne moze dominirati protiv Daniele De Rossija, igrac pored kojeg Sami Khedira izgleda kao Xavi iz najboljih dana. Rakitić je igrac koji moze proci u Primeri (mogu i ja s Messijem), a za LP slijedi nova sramota, od koga vidjet cemo. Trom, spor, igrac bez driblinga, nikakvog pasa, igrac koji ne moze prevagu napraviti ni protiv Alavesa nije potreban Barceloni. Uzeti 100 miliona za prevaru je kako sam rekao čista krađa.
Dobro. S obzirom da imamo para, koga dovest?

Hajde strucnjak da cujem. Jer ti niko dobrog igraca nece prodati 10 dana prije kraja prelaznog roka jer ovo nije fifa manager.
S obzirom da Rakitić nije ama bas nikakva prevaga, do januara ne bi nikog ni dovodio, cak sta vise možda bi i od Arhura ispao neki igrac kad bi uzeo njegove minute, a i da ne bude nista od Arthura, imas jos Vidala i Coutinha i Rafinhu sto je sasvim dovoljno do januara i rezultat nece trpiti.

Onda u januaru imas 100 miliona od Parižana pa dodaš jos 50,60 miliona i odes u Mancester i dovedeš Pogbu. Kad sve saberes dobio si jednog Pogbu za 50,60 miliona sto je ekstremno dobar posao. Naravno s Pogbom si prvi favorit za LP.
Aha. Zasto ti mislis da ce uopste United prodati Pogbu? :urnebes:

Pa neki bi prodali Rakitica za 125M i doveli Pogbu za iste pare, fascinira me razmisljanje nekih ljudi ovdje :rol:

Pogba u januaru :tokralju:

Ja uopste nisam za Rakitica, svi znaju za moje kritike njega, ali prodati najstandardnijeg igraca poslije Messija u zadnje 3 godine, 10 dana prije kraja prelaznog roka i nadati se dovodjenu neke klase je jednostavno notorna glupost i ne desava se ni na PESU.

I Barceloni ne treba 100M, imamo novac za svakog igraca na svijetu, nismo mi Arsenal da moramo prodati da bi dovodili, shvati to.

I da, Pogba je jedan od najprecjenjenijih igraca svih vremena, Rakitic ima 10 puta bolju karijeru od njega.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 21 avg 2018, 15:29

Stavi Pogbu da igra ovo sto mora krpiti Raketa zadnje 3 godine , za 3 utakmice bi pozelio da se vrati u Jedinstvo.

Rakitic nije najbolji na Svijetu ali je vrhunski kvalitet i igrac koji je oslonac.Uvijek je tu , uvijek da maximum.
Siguran sam da svojim kvalitetom kize igrati u bilo kojoj ekipi na Svijetu, cak i u danasnjem Realu za takvog igraca preselili bi Casemira na tribine ako treba :)

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 21 avg 2018, 15:32

Wandelanoite je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Još kad bi Pogba došao u januaru :lol:

Neki fakat nemaju dodira s realnošću :facepalm:
Zasto ne bi dosao? Jedini razlog sto je ostao u Unitedu je Mourinho koji ga ne želi pustiti, a do januara ce Mou dobiti otkaz tako da. Za 150,160 miliona bi se Pogba lagano mogao dovesti.
Murinjo je bukvalno jedini razlog zbog kojeg postoje šanse da Pogba ode iz Uniteda. 3% šanse.

Murinjov otkaz te šanse reže na 0.1%.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2018, 16:48

Kakve neznalice ovdje komentarisu to je strašno. Ispade Rakitić bolji od Pogbe :lol: kad vec želiš da poredis karijere Pogbe i Rakitića poredi kako treba. Pogba je do sada osvojio SP, Engleski Liga kup, 4 Serie A, 2 kupa Italije, 2 Superkupa Italije, 1 Evropa Ligu, dok je Rakitić u 25-oj godini osvojio kup Njemačke, Evropa ligu i kup Švicarske. SMIJESNO.

Rakitić igra ovo sto igra jer nista drugo i ne zna, da zna igrao bi, Rakitić je sramota Barcelone, Messi sa pozicije desnog krilnog dolazi do stopera po loptu jer nijedan vezni ne zna kvalitetno distribuirati loptu. Poslije Xavija i Inieste gledati to je jedna velika uvreda za svakog navijača.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 avg 2018, 17:14

Mentalni defekt on fire..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 avg 2018, 17:49

Wandelanoite je napisao/la:
Rakitić igra ovo sto igra jer nista drugo i ne zna, da zna igrao bi, Rakitić je sramota Barcelone, Messi sa pozicije desnog krilnog dolazi do stopera po loptu jer nijedan vezni ne zna kvalitetno distribuirati loptu. Poslije Xavija i Inieste gledati to je jedna velika uvreda za svakog navijača.
Ali to je greška koju inace pravimo na ovoj temi. Ne može se porediti haman niti jedan vaznjak sa njima (bar za stil Barce), pa ni Rakitić.
A Raketa je jedan od boljih transfera Barce u zadnjih 10 godina. Smiješna cijena, odradio je 2-3 vrlo dobre sezone, probio se u prvotimca, bio bitan faktor u osvajanju triplete.
Opet kažem, kad se nađe bolji veznjak od Rakitića, neka ga odmah sutra prodaju - a koliko vidimo, ne mogu ga naci ;)

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2018, 18:17

let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Rakitić igra ovo sto igra jer nista drugo i ne zna, da zna igrao bi, Rakitić je sramota Barcelone, Messi sa pozicije desnog krilnog dolazi do stopera po loptu jer nijedan vezni ne zna kvalitetno distribuirati loptu. Poslije Xavija i Inieste gledati to je jedna velika uvreda za svakog navijača.
Ali to je greška koju inace pravimo na ovoj temi. Ne može se porediti haman niti jedan vaznjak sa njima (bar za stil Barce), pa ni Rakitić.
A Raketa je jedan od boljih transfera Barce u zadnjih 10 godina. Smiješna cijena, odradio je 2-3 vrlo dobre sezone, probio se u prvotimca, bio bitan faktor u osvajanju triplete.
Opet kažem, kad se nađe bolji veznjak od Rakitića, neka ga odmah sutra prodaju - a koliko vidimo, ne mogu ga naci ;)
Ne tražim ja Xavija ili Iniestu opet, tražim veznjaka koji ne smije dopustiti sebi bruku da krilo ili napadač dolaze stoperima po loptu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 avg 2018, 19:00

Pa i budali je jasno da nama treba veznjak koji može gurnuti zadnji pas. Ne znam da li svi veznjaci imaju asistencija kao Messi.
Dok je Messi imao kome gurnuti loptu moglo se nekako i gurati. Medjutim kako je otišao Nemar plus i Suarez amater sada, morat će Leo sam sebi asistirati.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 avg 2018, 19:27

Domuzare su u Barceloni i pregovaraju za Paca.

Nista od Rafinhine posudbe u Betis.

Ne zele prodati Rakitica, ali opet zavisi sve od njega. Nema jos ponude za poboljsanje ugovora i tu lezi opasnost.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 avg 2018, 19:33

messilla je napisao/la:Domuzare su u Barceloni i pregovaraju za Paca.

Nista od Rafinhine posudbe u Betis.

Ne zele prodati Rakitica, ali opet zavisi sve od njega. Nema jos ponude za poboljsanje ugovora i tu lezi opasnost.
Ne sumnjam da Raquel voli Pariz :beba:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 avg 2018, 23:54

Barcelona je spremna da pusti Paca i na posudbu, sad je sve na njemu.

Catradio piše da će Rakitić dobiti novi ugovor. :tokralju:

Od sad će biti malo zakmeči i eto novog ugovora :tokralju:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 avg 2018, 00:19

30ogodisnjak dobija novi ugovor :urnebes:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 avg 2018, 00:57

let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Rakitić igra ovo sto igra jer nista drugo i ne zna, da zna igrao bi, Rakitić je sramota Barcelone, Messi sa pozicije desnog krilnog dolazi do stopera po loptu jer nijedan vezni ne zna kvalitetno distribuirati loptu. Poslije Xavija i Inieste gledati to je jedna velika uvreda za svakog navijača.
Ali to je greška koju inace pravimo na ovoj temi. Ne može se porediti haman niti jedan vaznjak sa njima (bar za stil Barce), pa ni Rakitić.
A Raketa je jedan od boljih transfera Barce u zadnjih 10 godina. Smiješna cijena, odradio je 2-3 vrlo dobre sezone, probio se u prvotimca, bio bitan faktor u osvajanju triplete.
Opet kažem, kad se nađe bolji veznjak od Rakitića, neka ga odmah sutra prodaju - a koliko vidimo, ne mogu ga naci ;)
Ovdje mi u oko zapada jedan detalj, ovaj mit da se mesi kao iz napada vraca nazad po loptu ili da organizuje igru, vraca se al u qrcu, kad je svom hodalackom modu on hoda oko pola centra uglavnom, ostatak ekipe se krece naprijed-nazad a mesi hoda ili stoji oko pola centra, kamo srece da on malo otrci na tu poziciju krila pa da se onda mora vracati, ne vraca se on tu, on tu stoji i tu ceka loptu, i tu cesto i ostaje jer nema kretnju ni naprihed,ni nazad ni u stranu, kad protivnik napada mesi stoji oko centra i gleda kao nas najistureniji igrac, kad nasi osvoje loptu i krenu trcati naprijed mesi me trci nego ostane tu gdje je bio i onda se od najisturenijeg pretvara u zadnjeg veznog, to je problem i belaj njegov a bogami i nas, zaduga ja njega nisam vidio naprijed na krilu kako trci i otkriva se i trazi prostor, vise ko neki play u kosarci ceka odma da se njemu da lopta pa da onda vidi sta ce i kako ce
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.