FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 16:59

To je prilog klocu, upotrijebio si ga ispred glagola. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 22 feb 2018, 17:02

Predlog ili prijedlog....ili Prelog (Vladimir)
Pridev ili pridjev
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 feb 2018, 17:04

Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 17:05

jasmin10 je napisao/la:Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?
Niti ces Suareza otjerati iz kluba, niti mene sa teme.
Kad budes imao svoj vlastiti forum, onda tjeraj neznalice :kafa:

Ali evo dat cu ti priliku.
Opklada.
Do kraja sezone, ako Dembele zaigra u prvih 11, u bilo kojoj utakmici LP, protiv Atletica, Reala, Sevile, Valencie, Bilbaoa, u finalu kupa, u vise od dvije utakmice, ja odlazim, Ako ne, ti odlazis.
Posteno?

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 17:10

messilla je napisao/la:To je prilog klocu, upotrijebio si ga ispred glagola. :lol:
Istina, moja greska. Nije mi problem priznati.
Ipak sam na poslu, nisam svjez iz djacke klupe kao ti :kafa:

P.S. I za tebe neznalice vrijedi ista ponuda za opkladu kao i za onog sto Suareza klocem zove i sto ga motikom iz kluba tjera :kafa:

Avatar
stocktontomalone
Postovi: 190
Pridružen/a: 26 jun 2017, 09:49
Kontakt:

Post Postao/la stocktontomalone » 22 feb 2018, 17:11

.
Zadnja izmjena: stocktontomalone, dana/u 11 apr 2018, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 feb 2018, 17:12

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?
Niti ces Suareza otjerati iz kluba, niti mene sa teme.
Kad budes imao svoj vlastiti forum, onda tjeraj neznalice :kafa:

Ali evo dat cu ti priliku.
Opklada.
Do kraja sezone, ako Dembele zaigra u prvih 11, u bilo kojoj utakmici LP, protiv Atletica, Reala, Sevile, Valencie, Bilbaoa, u finalu kupa, u vise od dvije utakmice, ja odlazim, Ako ne, ti odlazis.
Posteno?
Ako 5 forumasa s ove teme napiše da odeš s teme odlaziš ? Pošteno ?

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 17:17

Inace, o forumskom puku i strucnjacima. Vjerovatno najgora utakmica Barcelone ove godine je ona u Atini.
Tad kad je izasao slijedeci sastav, svi su govorili "to je to". Mjesecima se pisalo bas kako ovakva ekipa treba pocetinjati i kao je to najacih 11:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Mascherano, Umtiti, Alba; Roberto , Paulinho , Busquets, Denis; Messi, Suárez

Tad su pojedini isto ovako "hebavali" Valverdea sto ne igra Denis, sto Roberto ne igra vezu, sto Semedo ne igra, sto Rakitic igra...
Tad je Paulinho bio fancy igrac, pa su ga redom svi stavljali u prvih 11...
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 22 feb 2018, 17:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 17:19

jasmin10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?
Niti ces Suareza otjerati iz kluba, niti mene sa teme.
Kad budes imao svoj vlastiti forum, onda tjeraj neznalice :kafa:

Ali evo dat cu ti priliku.
Opklada.
Do kraja sezone, ako Dembele zaigra u prvih 11, u bilo kojoj utakmici LP, protiv Atletica, Reala, Sevile, Valencie, Bilbaoa, u finalu kupa, u vise od dvije utakmice, ja odlazim, Ako ne, ti odlazis.
Posteno?
Ako 5 forumasa s ove teme napiše da odeš s teme odlaziš ? Pošteno ?
Zasto bih isao?
Kad 5 forumasa napravi svoj forum, onda neka i odredjuju ko ce pisati i sta ce pisati. Do tad, postoje pravila foruma i administracija ce odredjivati ko krsi ta pravila a ko ne. Nazivati najskupljeg igraca promasajem, jer nije za citavu sezonu nista pokazao, a izgleda da i ne planira (eno ni Deshamp ga 99% ne vodi na SP) ni po cemu nije nkrsenje pravila foruma. To sto se to tebi recimo ne svidja procitati, nije moj problem.
Ako 5 forumasa napise da Suareza otjeraju motkom iz kluba, da ga se otjera? :kafa:

P.S. Opklada ti je ponudjena. Prihvati ili ostavi.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 22 feb 2018, 17:26

xaviesta je napisao/la:Meni je zanimljivo kako se krivi upravu da se petlja u pos'o treneru a mi bi ga prvi natjerali da mu igra Semedo, Roberto u vezi i Dembele, čak šta više natjerali bi ga da igra u drugoj formaciji.
Ohladite, Demnele ne igra jer nema potrebe opet se zalijetat. Semedo je totalni parmak u napadu i što da igra kad smo i ovako beton nazad a patimo se da stvorimo priliku.
I ko god kaže da je Roberto loš na beku je apsolutni nemač pojma, momak kida al eto mnogi godinama nisu svarili Mascherana na stoperu iako je bio najbolji stoper u ekipi svojevremeno pa neće svariti ni Roberta. Najveći paradoks je sto su to wannabe Cruyffisti i Pepovci.
Roberto je solidan bek, ali to je to. Semedo je odigrao jednu odličnu sezonu u karijeri i ne možeš očekivat da je gotov igrač s 23 godine. Nije napadački na razini Barcelone, ali nikad neće ni bit ako ne dobija šanse tj. ako nema utakmica u nogama. Jasno je svima da je Roberto prvi bek, ali izostavljanje Semeda i iz onih slabih utakmica je neshvatljivo. Momak igra prvu sezonu za klub i škarta ga se. Ako je kupljen da bude bek budućnosti onda mu daj utakmica da to i postane. Ovako mu samo usporavaju razvoj, a on ima puno veći potencijal od ovoga sada.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 22 feb 2018, 17:29

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?
Niti ces Suareza otjerati iz kluba, niti mene sa teme.
Kad budes imao svoj vlastiti forum, onda tjeraj neznalice :kafa:

Ali evo dat cu ti priliku.
Opklada.
Do kraja sezone, ako Dembele zaigra u prvih 11, u bilo kojoj utakmici LP, protiv Atletica, Reala, Sevile, Valencie, Bilbaoa, u finalu kupa, u vise od dvije utakmice, ja odlazim, Ako ne, ti odlazis.
Posteno?
Uz uvjet da ne bude imao povreda, zaigrat će sigurno. :thumbup:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 17:30

Lillard je napisao/la:
Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa možemo li ga ikako otjerati sa teme kao što su ga otjerali sa teme FK Sarajevo ? Može li anketa neka ?
Niti ces Suareza otjerati iz kluba, niti mene sa teme.
Kad budes imao svoj vlastiti forum, onda tjeraj neznalice :kafa:

Ali evo dat cu ti priliku.
Opklada.
Do kraja sezone, ako Dembele zaigra u prvih 11, u bilo kojoj utakmici LP, protiv Atletica, Reala, Sevile, Valencie, Bilbaoa, u finalu kupa, u vise od dvije utakmice, ja odlazim, Ako ne, ti odlazis.
Posteno?
Uz uvjet da ne bude imao povreda, zaigrat će sigurno. :thumbup:
Naravno, povreda se ne racuna. Ako se (ne daj Boze) desi, opklada se ponistava.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 22 feb 2018, 17:54

je.bo ovo iznad pazi ovog brata na fejsbuku
Po mom misljenju mnogo los trener,prosle sezone kada je klub jos vodio Enrique cini mi se da smo osvojili 1-2 trofeja ali igra je bila super,takticki , a sada, niko skoro nije na svojoj poziciji, Messi mora da ide u vezni red da bi pokupio loptu, bukvalno mora sam sebi da"asistira"Barca je na dobrom putu u LaLigi ali **** to iskreno ako nenigraju lep fudbal za oci,a u Ligi Sampiona mislim da nemamo sanse sa ovakvom igrom...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 feb 2018, 18:51

jasmin10 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Glava boli od ovog stručnjaka.
:thumbup:

Messi ne voli da igra Dembele :urnebes: de neka još neko i postavi članak kako ga Messi tjera iz Barcelone.
Mozda je citao express oni su poznati po tome sto znaju kako Messi razmislja. :lol:

Zapravo oni su qurac, prepisu samo od Don Balona :rol:
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 feb 2018, 19:46

Odeš s PDF-a FK Sarajevo zbog ovakvih likova, pa sad na temi Barce. Ima li Osasuna kakvu otvorenu temu, odo tamo..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 19:57

Znaci da sumiramo.

Pozeljno je pisati kako je Dembele pun pogodak, kako Paulinho, Rakitic, Digne, Gomez, Valverde pojma nemaju i kako Valverdeu treba sve hebati jer ne igra neko koga forum voli kako igra pogresnu formaciju a forumasi najbolje znaju sta i kako, kako je Semedo masina ali ga trener ne gotivi pa mu zato ne da da igra, kako je Roberto samo veznjak, onda sa vremena na vrijeme popljuvati i Pikea i naravno upravu. Onda pratiti trendove, kako se koji igrac hejta ili kako je neki igrac zasticen kao polarni medvjed od kritike. E onda ce biti sve ok i moze se pisati na forumu :D

Onda ovo isto mogu citati na barcelonabalkan kad ona djeca pisu :D
Pa sunce ti zarko, ima li ovdje iko stariji od 30 godina :shock:
Sto na f.orum.hr kazu na termi Primera, a ono je ozbiljan forum i ne mogu se slicna izlizana srranja procitati, navijaci VB16 :crazy:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 feb 2018, 20:08

Evander je napisao/la:Znaci da sumiramo.

Pozeljno je pisati kako je Dembele pun pogodak, kako Paulinho, Rakitic, Digne, Gomez, Valverde pojma nemaju i kako Valverdeu treba sve hebati jer ne igra neko koga forum voli kako igra pogresnu formaciju a forumasi najbolje znaju sta i kako, kako je Semedo masina ali ga trener ne gotivi pa mu zato ne da da igra, kako je Roberto samo veznjak, onda sa vremena na vrijeme popljuvati i Pikea i naravno upravu. Onda pratiti trendove, kako se koji igrac hejta ili kako je neki igrac zasticen kao polarni medvjed od kritike. E onda ce biti sve ok i moze se pisati na forumu :D

Onda ovo isto mogu citati na barcelonabalkan kad ona djeca pisu :D
Ja ne znam zasto se uopste svadjate svi zelimo najbolje timu.

Samo malo objektivnosti, isto kao sto ti mislis da je recimo glupost prodavati Suareza ( sto naravno i ja licno mislim), svi mi isto tako kazemo da pises gluposti o Dembeleu, jer nije posteno kritikovati nekoga ko je 200 minuta ukupno proveo na terenu.

Ako si nekada trenirao nogomet pa cak i igrao termine trebao bi da znas kako je poslije 2 sedmice neigranja tesko uhvatiti formu i kondiciju, da ne govorim o ostalom. Kamoli ovo sto se njemu desilo.

Momku je 20 godina. Promijenio je zivot, ligu, nije igrao skoro 5 mjeseci i ako neko misli da se na njega moze ozbiljno racunati do kraja sezone, taj nikada onda nije sutnuo loptu. A jos veca glupost je kritikovati ga.

Kad shvatis da on nije doveden da zamijeni Messija, Neymara i voza petoricu ili daje 40 golova sa 20 godina bit ce ti lakse.

Cijena je druga stvar, no on je nije sam odredio i naravno da ne vrijedi te novce. Kao sto recimo Morata ne vrijedi 80M, da ne nabrajam dalje.

Ja kao sto sam branio Suareza kad ga nije islo, branim i Dembelea jer ni Lionel Messi iz 2012 ne moze pokazati nista povrijedjen, a ne neki klinac.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 20:14

A prvi najviše hejta Rakitića. :rol: Kakav licemjer sunce ti poljubim. :tokralju:

Vraćaj nam Barbarezovog jarana, evo vam ovaj. :pray: :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 22 feb 2018, 20:30

messilla je napisao/la:A prvi najviše hejta Rakitića. :rol: Kakav licemjer sunce ti poljubim. :tokralju:

Vraćaj nam Barbarezovog jarana, evo vam ovaj. :pray: :mrgreen:
To nije istina. Moje pisanje o Rakiticu je najvise kontra onom liku koji ga neobjektivno dize u zvijezde, najcesce uz hejtanje nekog drugog, da bi Rakitica prikazao kao neki bitan faktor. Realno, kakav god da je, trenutno nema konkurenciju, a da treba bolji igrac od njega, treba.

A sto se Dembelea tice, da napisem covjekum Moja prica o njemu je moje misljnje. Da li sam u pravu ili ne, vrijeme ce pokazati. Do sada, on je flop. Najskuplje placen, nista od njega za sad, a trebao biti najvece pojacanje. KKav god da je razlog, ovakvo sto ce uvijek nazivati se flopom. Panicna kupnja i pretplacen. Sta ce biti slijedece godine, ne znam, vidjet cemo, ali ja ga ne vidim kao igraca koji moze nositi Barcelonu.
Da se vrate u proslost, sa ovom spoznajom sad, ne bi ga doveli sigurno, bez obzira na sav njegov potencijal.

Je li problem ako smatram da je Dembele flop?

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 feb 2018, 20:39

Nije meni lično problem, ali ne mogu da ne reagujem na glupost. Nakon svega 380 minuta, a 20 godina ima momak i odmah flop. Mnogima je trebalo mnogo više vremena i minuta (na terenu) da 'kliknu'. Neymar ti je najbolji primjer, gov.njivom motkom ga se tjeralo nakon prve sezone.

Sačekaj barem da momak uhvati neki ritam sa minutama.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.