FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Belmin6 » 06 avg 2018, 23:52

Moze Umtiti, Coutinho i 30 miliona?

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 06 avg 2018, 23:59

Belmin6 je napisao/la:Moze Umtiti, Coutinho i 30 miliona?
Umtiti da je zelio, mogao je otici. Ali ipak mu je draze igrati u Barceloni za manje para, nego u raspalom Jedinstvu. Ko jos zeli igrati u ekipi koja igra onako uzasan fudbal?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 avg 2018, 00:01

Belmin6 je napisao/la:Moze Umtiti, Coutinho i 30 miliona?
Bolje da se brinete o tome sto niste doveli niti jedno normalno pojacanje. Pa jedan City na onakav monstruozan skup igraca dovede jos Mahreza. Liverpool sve pokupovao. Vi nista. Izgleda ce izvisit i EL sljedece sezone.
27.10.2020

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 07 avg 2018, 00:04

Policeman je napisao/la: Koprcali ste se dok niste popustili i dali mu sta je i trazio kao uslov da ostane
To samo govori da ste kontradiktortni, jer potpisao je ugovor na 4 godine i odradio ga do kraja bez povišice.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 07 avg 2018, 00:07

Belmin6 je napisao/la:Moze Umtiti, Coutinho i 30 miliona?
Sve može al kako ljude natjerati u Manchester, Umtiti jest crn al ne mozes ga prodat kao roblje.
A Pogba kako igra, 100 miliona je stvarno sramota i preseravanje.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 07 avg 2018, 00:08

Jesam li ja bio 'vaki ono ljeto kad je Cou trebao doći kod vas, malo me grize savjest
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 07 avg 2018, 00:12

Ma nismo ni mi bili bolji, s obzirom da nije ni došao na ljeto. :mrgreen:
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Belmin6 » 07 avg 2018, 00:12

Ma ide Pogba u petak poslije dzume. :lol:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 07 avg 2018, 00:16

Dokle ste došl da se za vaseg najboljeg igraca prave ankete na Barcinim portalima. :lol:
Al' ovo je cisto trolanje Uniteda, zna se da Barto ne pita koliko kad nudi tuđe pare, za Dembelea istrese 150, Vidala 40, Neymara 180.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 avg 2018, 00:26

Da mi je neko rekao da ce se Barcelona u zadnje vrijeme zanimati samo za te dvometrase u veznom redu, ne bi mu vjerovao.

Prevara je nepotrebna, ili kupit ga zbog ovih padobranaca pa da onda grije klupu Rakiticu hehe.

Za nas je rok 31 August, ne znam za vas. :kafa:
27.10.2020

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kanye » 07 avg 2018, 00:28

Blejzer10 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Jel vas stid slat ovakve ponude unitedu :P
Ovo kao ranije na FM-u kad šalješ sav šljam što ti ne treba za jednog WC nadajući se da A.I. nije mnogo sofisticiran :mrgreen:
I onda šljam odbije ugovor od AIa. Kako sam mrzio te situacije.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2018, 00:28

Kanye je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Jel vas stid slat ovakve ponude unitedu :P
Ovo kao ranije na FM-u kad šalješ sav šljam što ti ne treba za jednog WC nadajući se da A.I. nije mnogo sofisticiran :mrgreen:
I onda šljam odbije ugovor od AIa. Kako sam mrzio te situacije.
Ja poslo u real pizzija plus 22m za iska.Glupi AI

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Policeman » 07 avg 2018, 00:29

Sto su se katalonci napalili na Pogbu :lol:

Sta kaze leorey nudili im Pogbu 2015 ali odbili nije njihov tip igraca da bi godinu kasnije doveli "tip" koji su trazili Gomesa pa kasnije Paulinha :rol:

I zasto su Umtitiju nakon samo sezone povecali platu ako nije zelio da ode :kafa:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 07 avg 2018, 00:34

Pogbu treba dovesti iskljucivo ako ce prodati Gomesa.
Ne mogu i jedan i drugi grijati klupu.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 07 avg 2018, 00:44

Jao ovih bilmeza Tito lijepi, mene blam u njihovo ime.. :lol:

Čuj ti "Umtiti, Coutinho i 30 miliona".. Čisto provaljivanje i trolovanje i neki pokušaj sarkazma, ali neuspješno. ,Nije niko budala da ode u raspali United, koji je sve gori iz sezone u sezonu. Umtiti svakako ne bi otišao, zatezanje oko para je normalno i logično i tako radi svaki igrač. Svima njima je cilj uzeti što veću cifru, baš kao i svima nama kad obavljamo neki posao.
Meni je samo žao kad vidim ljude koji su slijepi pored očiju i koji guraju nešto svoje, iako za to nema osnova. Prihvatite da United propada iz sezone u sezonu, od odlaska Fergusona, Uniteda nema na mapi. Što prije to prihvatite, biće vam lakše. Jedino što Manchester drži je ta historija, ali od nje se ne živi.

Inače, i dalje ne kontam šta ćete na PDF-u Barce? Valjda ste nostalgični za lijepim davnim vremenima, pa da dođete ovdje da se prepucavate i pišete nebuloze na kakve dječurlija ne bi ni pomislila.

@Osim13
Boga mi, jesi.. Totalno nepotrebno provociranje, ali nema veze, nisi puno pretjerao. Gori je bio onaj Henderson čini mi se, a da ne govorim o ovim navijačima Uniteda, koji su se utripovali, ali neka ih, lijepo je pratiti imperiju kao što je Barca.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 07 avg 2018, 00:48

Policeman je napisao/la:Sto su se katalonci napalili na Pogbu :lol:

Sta kaze leorey nudili im Pogbu 2015 ali odbili nije njihov tip igraca da bi godinu kasnije doveli "tip" koji su trazili Gomesa pa kasnije Paulinha :rol:

I zasto su Umtitiju nakon samo sezone povecali platu ako nije zelio da ode :kafa:
Hajd znam da vozaš trolu generalno :mrgreen: , al ovo ti je provala u rangu one da je Pep krivac što Walker poklanja golove protivniku :crazy:

Normalno da ce mu se povecati plata poslije onakve prve sezone, pobogu si brate. Umtiti zaslužuje svaki fening i više od toga :kafa:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 07 avg 2018, 01:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 07 avg 2018, 00:50

AlfredNobel je napisao/la:Jao ovih bilmeza Tito lijepi, mene blam u njihovo ime.. :lol:

Čuj ti "Umtiti, Coutinho i 30 miliona".. Čisto provaljivanje i trolovanje i neki pokušaj sarkazma, ali neuspješno. ,Nije niko budala da ode u raspali United, koji je sve gori iz sezone u sezonu. Umtiti svakako ne bi otišao, zatezanje oko para je normalno i logično i tako radi svaki igrač. Svima njima je cilj uzeti što veću cifru, baš kao i svima nama kad obavljamo neki posao.
Meni je samo žao kad vidim ljude koji su slijepi pored očiju i koji guraju nešto svoje, iako za to nema osnova. Prihvatite da United propada iz sezone u sezonu, od odlaska Fergusona, Uniteda nema na mapi. Što prije to prihvatite, biće vam lakše. Jedino što Manchester drži je ta historija, ali od nje se ne živi.

Inače, i dalje ne kontam šta ćete na PDF-u Barce? Valjda ste nostalgični za lijepim davnim vremenima, pa da dođete ovdje da se prepucavate i pišete nebuloze na kakve dječurlija ne bi ni pomislila.

@Osim13
Boga mi, jesi.. Totalno nepotrebno provociranje, ali nema veze, nisi puno pretjerao. Gori je bio onaj Henderson čini mi se, a da ne govorim o ovim navijačima Uniteda, koji su se utripovali, ali neka ih, lijepo je pratiti imperiju kao što je Barca.
De bola ja sam se trudio normalno pričati bar, razmjenjivali smo mišljenje i stavove :mrgreen: a jesam se zaEbavao sa onim vašim izvorima ali više na temi Liverpoola :mrgreen:

A Hendo je posebna priča :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 07 avg 2018, 00:51

JoeBleck je napisao/la:Pogbu treba dovesti iskljucivo ako ce prodati Gomesa.
Ne mogu i jedan i drugi grijati klupu.
Ja biram Gomesa, cisto radi balansa u ekipi, previše crnaca bi bilo ako napravimo zamjenu.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 avg 2018, 00:53

Pa dovoljno je samo reci da ih Atletico hladno tare u svemu od 2012 pa na ovamo.
27.10.2020

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 07 avg 2018, 00:58

Ako dodje Pogba imamo onda efendiju i mujezina ( Dembele i Pogba ). Abidal vraca Islam u Spaniju. :D
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.