FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jun 2018, 18:39

Haj sto sto nasi ovi omladinci delegati ne vide koliko smo hendikepirani sto imamo dva hodaca u ekipi mesija i suareza, vratili bi i treceg haha, taman da petarde u ligi prvaka primamo

Poslije odlaska neymara vidjeli smo da je napredak kad umjesto njega igra paulinjo, sta znaci par nogu koje trce, a ovi bi ga sad jos vracali i takvi delegati meni nesto pricaju,

Jedino ako se kutarisu mesija i suareza ima smisla povratak neymara
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 jun 2018, 19:44

ima tu vise hodaca, ta ni iniesta ni busquets ni pique nisu nesto pretjerano trkacki raspolozeni, i ako jesu ( busquets i Iniesta) spori su do bola, a i pique je spor.
Coravom je ocito da fali mladosti u ekipi, Pique je zreo za klupe davno bio, vezni red i napad sa Buquetsom, Iniestom, Rakiticem, Suarezom i Messijem je najsporiji i najtromiji od svih top ekipa.

Suarez 2god prelose igra, imao je par dionica gdje je trpao i bio solidan, ali evo i na SP pokazuje da je zreo za klupe ili odlaska ( sto bi ja vise volio jer ogromnu platu ima).
Pique, Busquets i Messi mogu igrati, ali Piquea treba lagano seliti na klupu, a treba se pripremati za zivot bez Messija, jer bi vec iduce sezone trebao 10ak tekmi manje startati.

De Jong, Arthur, Thiago, Eriksen, Rabiot, Golovin, SMS, to se spominje, ja bi rekao da je Eriksen nerealan, SMS je dobar, al ne bi mi bio prvi izbor.

De Jong, Arthur, Thiago bi po meni tri primarne opcije trebale biti, sto mogu upratiti ovaj Golovin je trkacki najbolji tu, ali premalo znam o njemu i ne znam jel to to.

De Jong i Arthur mladi i odgovaraju profilom, al se ne bi usudio krenuti u novu sezonu sa njima dvojicom bez nekog klasnog veznjaka, tako da Thiago il Rabiot bi se trebali gledati da se pojaca sredina, i onda De Jong, Arthur, Golovin.

Gledam one Francuze jucer, nikakve organizacije u napadu, Kante, Pogba i Tolliso zalosni, ne mogu povezati igru i kreirati napade protiv ebene Australije, a Rabiota ostavljaju kuci zbog trkaca poput Matuidija.

Rakitic solidna partija sinoc

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sajo10 » 17 jun 2018, 20:21

COOOUTINHO!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jun 2018, 23:38

Coutinjo s ovim superpreciznim bombama je ubica, samo da igramo 4-2-3-1 gdje ce on lijevo imati za njega idealnu poziciju, ne toliko defanzivan ko iniesta,i ne toliko ofanzivno krilo ko neymar, znaci nesto izmedju, da se moze ubacivati i naprijed,ali i uvlaciti u sredinu i organizovati igru i ovako iz drugog plana bombardovati

Sto se tice suareza, davno sam reko, nasa je jedina sansa da u svim jacim utakmicama mesi i suarez ne igraju zajedno, tj da mesi igra ono sto igra suarez, a da se tu ubaci jos jedan igrac koji ce pomoci u trci i organizaciji, mogao je tu proci grizman, a moze i alcantara, eriksen ili neki tako ofanzivni vezni

Ono sto je realno i mozda najpametnije je dovodjenje alcantare za tu poziciju koju igra mesi sad, i de jonga da igra raketinu poziciju, s mesijem u spicu i dembom desno vec se ne bi bojao vise mesijevog hodanja, nek hoda al nek ne pravi rupe barem u sredini, a ova mladost demba,coutinjo,alcantara,de jong plus buskec mogli bi parirati svakome i talentom i trkom, raketa moze posluziti dok se de jong ne usteli, a i suarez moze posluziti protiv slabijih ekipa il kad se ganja rezultat
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 18 jun 2018, 00:00

--------------- Suarez ---------------
Coutinho ---- Messi ---- Dembele

U sredinu uparit' jednog trkaca sa Busquetsom i prst u uho, bolje ne moze.

Ako vec nece Dembelea prodati (a realno nece nakon jedne sezone, i ne treba po mom misljenju) onda ga mora gurat' u prvu postavu od pocetka sezone, jer dati tolike pare za igraca koji ce ti grijat' klupu ili ga za'ebavat sa minutama kao prosle sezone je van svake pameti.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 jun 2018, 00:01

Thiago ima 27 godina. Čovjek nije 10ka. Razumijes li da mu nije 20 pa da stavljaš na novu poziciju.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 jun 2018, 00:12

mandraX je napisao/la:--------------- Suarez ---------------
Coutinho ---- Messi ---- Dembele

U sredinu uparit' jednog trkaca sa Busquetsom i prst u uho, bolje ne moze.

Ako vec nece Dembelea prodati (a realno nece nakon jedne sezone, i ne treba po mom misljenju) onda ga mora gurat' u prvu postavu od pocetka sezone, jer dati tolike pare za igraca koji ce ti grijat' klupu ili ga za'ebavat sa minutama kao prosle sezone je van svake pameti.
Tako ti ostaje ova strahovita rupa u odbrani koju ostavlja mesi i ostaje ti mesijeva i suarezova nepokretljivost sto znaci da u jacim tekmama dodje kao da od pocetka igraca manje imamomo, bolje je vako:

...........................messi.................
.....coutinjo........alcantara.........dembele....
.................buskec........de jong......

Sto se tice alcantare i toga da do sad nije igrao ofanzivnog nego vise centralnog ili defanzivnijeg veznog, to ja naravno znam, strahovit talenat ima to svi znamo, al eto kao takav nije se pokazao ni kod nas ni u bayernu, vrijeme je da mu se da da igra ono za sta ga je Bog stvorio, a to je ofanzivnija uloga, nikad necu shvatit kako je nekome naumpalo igraca takvih karakteristika, takve bzine,suta i driblinga gurati na zadnjeg veznog, gurati fantazistu na mjesto gdje treba smirenost i rutina, ne kontam stvarno, otkad je svijeta i vijeka takvi igrac igrali su blize golu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 jun 2018, 01:42

Fakat kako to da ni Pep, ni Anceloti ni Jup nisu pitali znalca kakav si ti gdje da guraju Thiaga. Oprosti im Romario.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 18 jun 2018, 01:46

Barçin cilj u ljetnom prijelaznom roku nije dovesti jednog veznjaka, već čak trojicu, piše Mundo Deportivo. Klub želi jednog veznog igrača svjetske klase, a to je po svemu sudeći Pjanić, te dva mlada veznjaka, a to bi mogli biti de Jong i Arthur.

Ako se ovo odradi odlicno, **** Griezmana, ustedili su 100 miliona a da su njega doveli ovo ne bi bilo moguce jer ne bi mogli sve platiti vjerovatno a i Coutinho bi tad bio vracen u vezu.Naravno pitanje koliko ima istine u ovome ali ja bih bio prezadovoljan sa ovim, dobili bi jednog provjerenog veznjaka, i dvojicu koja obecavaju iako sa ovim iz brazilske lige nikad ne znas, u zadnje vrijeme ih dovode samo da griju tribine ili klupu.Kako god izgleda da su napokon uvidjeli levati da napad nije problem kao vezni red.Krivo mi samo sto Eriksena nema u nikakvim kombinacijama ali i sa ovim bi bio prezadovoljan iako se bojim da su levati u upravi nesposobni i za ovo.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 jun 2018, 11:39

Kakav Neymar i povratak, budite realni. Nikada se on nece vratiti dok je ova uprava na celu kluba. Ja sam mislio da ste vi ozbiljniji i da klix i ostala zutila ne smatrate relevantnim.

Sto se mene licno tice, ja nisam za povratak, ne valja se vracati na staro, nije nam potreban sada kad imas Dembelea koji mora dobiti vise sanse i Coutinha. Neko bi izvisio na klupi a to ne bi valjalo niti bi bilo posteno, realno.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 18 jun 2018, 12:06

Sport piše da će Barcelona aktivirati 30 milijuna eura visoku otkupnu klauzulu kojom je Arthur vezan uz Grêmio. Navodno, na njegovom dolasku najviše insistira sam Ernesto Valverde, kojem je uprava ostavila donošenje konačne odluke oko brazilskog veznjaka kojeg u Brazilu često nazivaju novim Xavijem.
Hajd bar nesto za pocetak, nadam se da ovo nije jos jedna od onih prevara iz Brazila kojih smo se nagledali u klubu.Malo mi cudno ipak da ima 22 godine a nema nastupa za Brazil, jos ni sad nije pozvan a npr pozvan ovaj Renato Augusto koji igra u Kini.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 jun 2018, 12:21

Juventus are one of the teams who are interested in Gomes.

If the club submits a bid for the player, Barça would like to add André Gomes into the deal to lower the price of Pjanić as well. Essentially, it will become a swap deal. [md]
Dvije muhe jednim udarcem
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 jun 2018, 13:09

Diego Maradona: "I missed five penalties in a row and I was still Diego Armando Maradona. The game and the two points lost by the team are not down to Messi's penalty. He showed his face and gave everything he had to give. The 'kid' did his duty." #WorldCup [telesur]

"Seeing Messi on the field, he was pretty pissed off. Just like I would have been. It was all him, he always had to shrug two players off and when he did, there was no pass open."
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 jun 2018, 15:23

BoixosNois1899 je napisao/la:
Juventus are one of the teams who are interested in Gomes.

If the club submits a bid for the player, Barça would like to add André Gomes into the deal to lower the price of Pjanić as well. Essentially, it will become a swap deal. [md]
Dvije muhe jednim udarcem
Gomes može samo podići cijenu za Pjanica :mrgreen:

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 jun 2018, 22:19

Bila bi fora da im Pero pokupi Thiaga pa da ih ovaj zapiša. Doduše može i po bolnicama provesti sezonu. :mrgreen:

Pjanić izgleda ima prednost, ali i nisu neke informacije u posljednje vrijeme. Istina ovo ljeto je haotično kao i prošlo, teško da se nekome može vjerovati, jer vidimo koliko su lagali novinare u slučaju Griezmanna.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 jun 2018, 22:38

Ma ja ne vjerujem upravi a ne novinarima. Ljudi nisu mogli zavrsit gotovo. Igraca sa povoljnom klauzulom. Kako se nadat onda u ostalo??


Mislim o cemu mi ovdje uopste pricamo.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 18 jun 2018, 22:52

Pa valjda se tu nesto pitalo i samog igraca, ne znaci ako ima klauzula da je dovoljno samo uplatiti i to je to.Dali su mu ogromnu platu i odlucio je ostati, novac je jedini razlog zbog kojeg je ostao siguran sam.Da mu je Barcelona ponudila vise taj bi davno potvrdio da napusta Atletico, nije on bezveze ovoliko odugovlacio, samo je cekao da vidi ko ce mu ponuditi vise.

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 jun 2018, 23:08

enobarca je napisao/la:Pa valjda se tu nesto pitalo i samog igraca, ne znaci ako ima klauzula da je dovoljno samo uplatiti i to je to.Dali su mu ogromnu platu i odlucio je ostati, novac je jedini razlog zbog kojeg je ostao siguran sam.Da mu je Barcelona ponudila vise taj bi davno potvrdio da napusta Atletico, nije on bezveze ovoliko odugovlacio, samo je cekao da vidi ko ce mu ponuditi vise.
Istina, no problem je informacije koje su plasirali preko svojih novinara. Sigurno dolazi, Bartina riječ posljednja, potpisan tajni pakt gdje ko odustane od deala mora plaćati penale...čak su i igrače upleli u sve, kad Suki reče "ne dolazi Griezmann da zauzme nečije mjesto"...čak je i Messi pričao o tome :lol:

Prošlo ljeto i Segurinu izjavu kako su Coutinho i Dembele blizu potpisa ne treba ni spominjati. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 jun 2018, 23:54

enobarca je napisao/la:Pa valjda se tu nesto pitalo i samog igraca, ne znaci ako ima klauzula da je dovoljno samo uplatiti i to je to.Dali su mu ogromnu platu i odlucio je ostati, novac je jedini razlog zbog kojeg je ostao siguran sam.Da mu je Barcelona ponudila vise taj bi davno potvrdio da napusta Atletico, nije on bezveze ovoliko odugovlacio, samo je cekao da vidi ko ce mu ponuditi vise.
A sta mislis ko je pricao s igracem i njegovim roditeljima?

Griezmann je WC a bio je zicer. Necemo se lagat.

Jer zivi bili pa vidjeli koga cemo dovesti kad Messi i Suarez zgaze 34u. Tj ko ce uopste od CF biti dostupan a da valja.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 jun 2018, 00:09

Ma dobro to sto su davali svakakve izjave, realno levati su sto su ista u vezi toga pricali, suti dok ne zavrsis posao.Ali glupo mi sad govoriti nisu ga uspjeli zavrsiti, bio je zicer i slicno, pare su najbitnija stvar svagdje pa tako i u nogometu, mogli su oni njemu pricati sta hoce ali kad je Atletico stavio ogromnu platu na sto on je za interes Barcelone i zaboravio.Nema tu nikakve filozofije, dobio je vecu platu tamo i to je bilo dosta da ostane, zajebite onu pricu kad te Barcelona zove ides bez obzira na sve, nema toga vise.Naravno uprava je vise puta dokazala da je nesposobna i trebaju svi redom dobiti otkaz ali za ovo ih ne krivim sad, ocigledno je da su imali zelju da ga dovedu i kontaktirali su ga ali on je izabrao vece pare i tu sva prica zavrsava.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.