FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 10 dec 2018, 16:04

leorey je napisao/la:
Mokes je napisao/la:I Pique je kasnio na treninge, pa se ni blizu nije ovo pisalo u medijima, niti su pojedini forumaši pisali kako ga treba prodati.

Partijao je i Neymar u sred sezone, pa se ni blizu nije pisalo u medijima, niti su pojedini forumaši pisali kako ga treba prodati, čak su i bili protiv njegove prodaje ;)

Ne opravdavam kašnjenja, ali previše se ovdje malac napada. Kao da pojedini mediji žele da ga psihički unište.
Slazem se da se previse napada, ali Neymar i Pique sigurno nisu to radili u 20 godini, vec su stekli odredjen respekt i igraca i trenera, imali su iza sebe i trofeje i nagrade. Sta Dembele ima od toga?

Nema nista. Zamjenjiv igrac totalno. Bar po prikazanom. Uvjeren sam da Malcom nista losiji ne bi bio kad bi dobijao sanse kao ovaj. Iako je 3 puta manje talentiran.
Ja dugo pratim fudbal, ne sjećam se da sam vidio igrača kao što je Dembélé u ovom uzrastu, da na ovu visinu ima takvo ubrzanje i takve fizičke predispozicije, to je nešto strašno. Druga stvar, potpuno mu je svejedno kojom nogom šutira, što Barça nije imala u svom timu od Ville, mada on lijevom nije bio ni izbliza opasan kao Ousmane. Treća stvar, toliko je bodova on sam donio ove sezone da je to nevjerovatno, pa bi bilo lijepo da ga prestaneš nipodaštavati poređenjem s Malcomom, koji sigurno ima talenat i može postati dobar igrač, ali miljama daleko od onog što će Francuz biti uozbilji li se i počne raditi kako treba.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 10 dec 2018, 16:58

Naglasak je na to uozbilji li se i pocne li raditi kako treba.

Jer da je to uradio recimo Quaresma, sad bi bio veci igrac od Cristiana Ronalda.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 10 dec 2018, 17:27

Pa majku ti, imaš tolike milione, igraš u jednoj Barci i ti se kurciš nešto.. Pa koliko mladih igrača sanja da je na njegovom mjestu, da ima šansu da napravi vrhunsku karijeru. A on mutavac kasni na treninge, udaljio se od igrača, igra nekakve igrice i slične stvari koje ne bi uradilo ni dijete iz vrtića.

Dokle je došao taj bezobrazluk.. Da sam ja na tom mjestu, dolazio bih sat ranije na trening i vježbao. Još malo pa se neće ni trenirati, jer yebiga gdje će takve zvijezde da se peglaju i treniraju. Jedan Messi ispunjava svoje obaveze, a jedan balavac da se zajebava s klubom kao što je Barca.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 10 dec 2018, 17:49

Čim nije na sabahu trening, momak je redovan. Evo Katalonski Sport čak kaže da je došao 50 minuta ranije :kafa:



Inače, baš me zanima šta @Romario misli o ovome, s obzirom da se igrač s njegovog nicka ponašao i gore dok je bio u Barci.

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 dec 2018, 20:15

AlfredNobel je napisao/la:Pa majku ti, imaš tolike milione, igraš u jednoj Barci i ti se kurciš nešto.. Pa koliko mladih igrača sanja da je na njegovom mjestu, da ima šansu da napravi vrhunsku karijeru. A on mutavac kasni na treninge, udaljio se od igrača, igra nekakve igrice i slične stvari koje ne bi uradilo ni dijete iz vrtića.

Dokle je došao taj bezobrazluk.. Da sam ja na tom mjestu, dolazio bih sat ranije na trening i vježbao. Još malo pa se neće ni trenirati, jer yebiga gdje će takve zvijezde da se peglaju i treniraju. Jedan Messi ispunjava svoje obaveze, a jedan balavac da se zajebava s klubom kao što je Barca.
Nije to toliko bezobrazluk, vec manjak pameti. Ocito da momak nije baš bistar u glavi :mrgreen:
Bog mu dao talenat i srecu da igra u Barci (kakvu mnogi nemaju), ali što to vrijedi kad je u glavi propuh.


I nije ovo mu ovo prvi put, vec se ponavlja. Barca mu popušta, malo ga nešto kazne i hajd mlad je, popravit ce se :crazy: mnogi klubovi bi ga odavno nabili nogom zbog manjka discipline, kršenja obaveza i odnosa prema klubu....a toleriše ga zato što ga je platila 120 miliona :mrgreen: da se ne lažemo....letio bi on s noge na nogu, sa ovim ponašanjem, da je placen 20 miliona.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 10 dec 2018, 21:17

let3 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Pa majku ti, imaš tolike milione, igraš u jednoj Barci i ti se kurciš nešto.. Pa koliko mladih igrača sanja da je na njegovom mjestu, da ima šansu da napravi vrhunsku karijeru. A on mutavac kasni na treninge, udaljio se od igrača, igra nekakve igrice i slične stvari koje ne bi uradilo ni dijete iz vrtića.

Dokle je došao taj bezobrazluk.. Da sam ja na tom mjestu, dolazio bih sat ranije na trening i vježbao. Još malo pa se neće ni trenirati, jer yebiga gdje će takve zvijezde da se peglaju i treniraju. Jedan Messi ispunjava svoje obaveze, a jedan balavac da se zajebava s klubom kao što je Barca.
Nije to toliko bezobrazluk, vec manjak pameti. Ocito da momak nije baš bistar u glavi :mrgreen:
Bog mu dao talenat i srecu da igra u Barci (kakvu mnogi nemaju), ali što to vrijedi kad je u glavi propuh.


I nije ovo mu ovo prvi put, vec se ponavlja. Barca mu popušta, malo ga nešto kazne i hajd mlad je, popravit ce se :crazy: mnogi klubovi bi ga odavno nabili nogom zbog manjka discipline, kršenja obaveza i odnosa prema klubu....a toleriše ga zato što ga je platila 120 miliona :mrgreen: da se ne lažemo....letio bi on s noge na nogu, sa ovim ponašanjem, da je placen 20 miliona.
Katastrofa.. Još ga nešto opravdavaju pisajući nekakve gluposti. Poštovanje prije svega, pa da si Messi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 10 dec 2018, 21:47

Nemoj, @Alfrede, da edituejm one bodove za forumaša što sam ti dao :kafa:

Utakmica Everton - Watford, na terenu za Everton Mina, Digne i Gomes, s druge strane Deulofeu na klupi. Prošlosezonska klupa :rol:
Gomes čak i asistenciju upisao :opaopa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 10 dec 2018, 21:49

Bez obzira što je sutra za Barcu revijalna utakmica i bez obzira kakav sastav ce sutra istrcati na teren - mislim da ce se ici na pobjedu.
Mislim da se nece zayebavati sutra i dopuštati sebi bruku na Nou Campu. Suareza nema, za pretpostaviti je da nece biti ni Messija, ali tu su Coutinho, Dembele, Munir, Denis, ima nekih opcija za napada.
Tottenham ide na pobjedu koja im samo igra, možda i pobjede na kraju, ali Barca mora imati pristup na utakmici.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 10 dec 2018, 22:07

AlfredNobel je napisao/la: Katastrofa.. Još ga nešto opravdavaju pisajući nekakve gluposti. Poštovanje prije svega, pa da si Messi.
Stani, znači, ti bi klupirao/prodao Messija da se ovako glupirao van terena s 21? :tokralju:

Znači imamo igrača koji je cirkusant van terena, to niko ne spori, ali jako koristan igrač na terenu. Ni to ne možete osporiti.
Imamo na klupi par igrača koji su uredni momci van terena, ali beskorisni na terenu.

I vi radije birate ove druge??? :tokralju:

Pišete ovdje kao da je situacija da na klupi imamo nekih vau opcija, ili kao da je izbor između dvije igračine od kojih je jedna cirkusant a druga nije. To nije izbor ovdje. Ovdje se vaga da li je važniji performans na terenu ili ponašanje van njega. Vi birate drugo, ja prvo bogami.

I ponovit ću, s obzirom da pola vas blage nema za Romarija. Isti je dolazio mamuran na treninge, tulumario konstantno. Cruyff angažovao privatnog detektiva da ga prati navečer. I opet je igrao jer je Cruyff procjenio da sve dok pruža partije na terenu ga ne zanima ono van terena. Ali dobro, vi ste pametni, a ja i par momaka ovdje pišemo gluposti.

I nije Dembele Romario, znam, ali bogami nije ni Valverde Cruyff

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 10 dec 2018, 22:20

Ma samo opalit po džepu. Dozvaće se valjda nekad. al u kurcu :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 10 dec 2018, 22:22

Opalit ga po joysticku, kakvom džepu :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 10 dec 2018, 23:40

Da baš bi Messi postao ovo što jeste da se ponašao kao Dembele. :rol:
Sankcije moraju biti sprovedene radi atmosfere u klubu, zamisli ono dolazi kako ko želi na treninge. A i fin primjer naveden gore, Romario prije njega Maradona, dugo su se zadržali.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 10 dec 2018, 23:55

Blejzer10 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la: Katastrofa.. Još ga nešto opravdavaju pisajući nekakve gluposti. Poštovanje prije svega, pa da si Messi.
Stani, znači, ti bi klupirao/prodao Messija da se ovako glupirao van terena s 21? :tokralju:

Znači imamo igrača koji je cirkusant van terena, to niko ne spori, ali jako koristan igrač na terenu. Ni to ne možete osporiti.
Imamo na klupi par igrača koji su uredni momci van terena, ali beskorisni na terenu.

I vi radije birate ove druge??? :tokralju:

Pišete ovdje kao da je situacija da na klupi imamo nekih vau opcija, ili kao da je izbor između dvije igračine od kojih je jedna cirkusant a druga nije. To nije izbor ovdje. Ovdje se vaga da li je važniji performans na terenu ili ponašanje van njega. Vi birate drugo, ja prvo bogami.

I ponovit ću, s obzirom da pola vas blage nema za Romarija. Isti je dolazio mamuran na treninge, tulumario konstantno. Cruyff angažovao privatnog detektiva da ga prati navečer. I opet je igrao jer je Cruyff procjenio da sve dok pruža partije na terenu ga ne zanima ono van terena. Ali dobro, vi ste pametni, a ja i par momaka ovdje pišemo gluposti.

I nije Dembele Romario, znam, ali bogami nije ni Valverde Cruyff
Nemoj biti bukvalac, ne izvrći ono što sam rekao.

Kakve veze ima performans na terenu i bezobrazlukom i nepoštivanjem Kluba? Da je Ronaldinho ako nemaš profesionalnost i obraz. Mora se znati neki red, postoje jasno definisana pravila. Pa nije ovo Vrbanjuša, pa da te boli qurac za sve.

Znači, svi oni su budale što dođu na vrijeme, neki i prije, samo je on mangup što zakasni dva sata i ovo mu je još drugi put. Zašto jedan Arthur ili Malcom ne zakasne? Zato što su profesionalci i na njima možeš vidjeti koliko im znači igranje za Barcu.

Yebo taj klub ako će se po njemu pišati balavci od 20 godina..

@Mokes
Kakvi su to bodEvi? :kafa:
Ma svako ima svoje, ja to poštujem. Ako neko to opravdava, neka opravdava, za mene je to čisto nepoštivanje kluba koji te je doveo i koji ti je omogućava da se pravilno razviješ i postaneš jedan od najboljih na svijetu u budućnosti.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 11 dec 2018, 00:08

xaviesta je napisao/la:Romario prije njega Maradona, dugo su se zadržali.
:rol: :tokralju:

@Alfred može li se spinovati ljudino :mrgreen:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 11 dec 2018, 00:15

Pa nece da niko otjerati jer je 2 puta zakasnio. Nije to nikakav ogroman problem. Ali ako ovako nastavi onda mu je šut karta.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 11 dec 2018, 00:20

jasmin10 je napisao/la:Pa nece da niko otjerati jer je 2 puta zakasnio. Nije to nikakav ogroman problem. Ali ako ovako nastavi onda mu je šut karta.
Pa već ga sad tjeraju. Tačnije, već su ga tjerali nakon prvog puta. Je.bote vijest dana bila što frajer nije svezao pertle na klupi :rol:

Ne kažem ni ja da ovo treba totalno iskulirati, ali ovoliku medijsku hajku dizati na momka je smiješno, pogotovo kad se uzmu u obzir partije ove sezone. Uostalom, danas je došao 50 minuta ranije, znači donekle je svjestan svojih grešaka.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 11 dec 2018, 00:28

Ne može biti nebitnija tekma, frajer sve pozv'o. Pa yebo majku. :tokralju:

Doqurčilo više trubit o minutama.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 11 dec 2018, 00:35

Blejzer10 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la: Katastrofa.. Još ga nešto opravdavaju pisajući nekakve gluposti. Poštovanje prije svega, pa da si Messi.
I ponovit ću, s obzirom da pola vas blage nema za Romarija. Isti je dolazio mamuran na treninge, tulumario konstantno. Cruyff angažovao privatnog detektiva da ga prati navečer. I opet je igrao jer je Cruyff procjenio da sve dok pruža partije na terenu ga ne zanima ono van terena. Ali dobro, vi ste pametni, a ja i par momaka ovdje pišemo gluposti.

I nije Dembele Romario, znam, ali bogami nije ni Valverde Cruyff
Koliko se Romarijo zadrzao u Barceloni?
Vratili su ga u Brazilsku ligu 1994. nakon SP, kad je bio najbolji igrac na svijetu. Radi cega? Sam je sebi karijeru unistio. Kasnije je pokusavao u Valenciji nesto uraditi, nije se ni pola godine zadrzao. Cirkusant, nevidjenog talenta i sposobnosti.

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 11 dec 2018, 00:39

S ovim je izgubio moju podršku :facepalm: :facepalm:

Za nadati se da će makar malo izmiješati karte. Alena, Miranda, Munir i Malcom od prve minute trebaju, a opet će igrati Messi, Suarez, Rakitić, Busi i Alba :facepalm:

Onaj Lucho svaku tekmu nešto mijenjao, ovaj nikad ništa. Hoće li ikad doći trener koji će pravilno dozirati minutažu :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 11 dec 2018, 00:56

Blejzer10 je napisao/la:
Ne kažem ni ja da ovo treba totalno iskulirati, ali ovoliku medijsku hajku dizati na momka je smiješno, pogotovo kad se uzmu u obzir partije ove sezone. Uostalom, danas je došao 50 minuta ranije, znači donekle je svjestan svojih grešaka.
Moraju ga prozivati.
Mislim, mediji svakako moraju puniti naslovnice, šta drugo da rade, al ovaj put opravdano prozivaju tokmaka koji prespava dva sata treninga :rol:
Došao je u nekakvu Barcu, a ne u strašnu Bosnu Visoko.....zapravo, bila bi bruka da ga ne prozivaju.
Dozvolio sa svojim neodgovornim ponašanje da se pišaju po njemu i narednih godinu dana.

Cuj kasniti na trening Barce po dva sata :rol: igrao igrice momčina svu noc, prekucavao levele, pa se malo odmarao :lol:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.