FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 19 jan 2018, 11:23

Roberto produžio. 500 M klauzula. Previše, al' šta je sigurno, sigurno je. :mrgreen:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 11:35

Ne moze nikako klauzula biti prevelika. Jedino da smo Patetico ili Sevilla, onda bi bila.

Jos Umtiti i to je to. Ove ostale svakako niko ziv nece platit.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 15:20

Philippe Coutinho će za Barçu debitirati 28. januara kad katalonski klub u okviru 21. kola La Lige igra domaći susret protiv Alavesa.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 jan 2018, 16:13

Imaš li jednog igrača individualca na terenu to mijenja način igre ekipe. Igra jedanaest igrača no ako u vrhu imaš tri vrhunska to mijenja igru. Kada se makne jedan (Neymar) od njih dolazi do nove promjene. Važno je što smo to brzo shvatili. Trenerova ideja je jasna. Želi da budemo blizu jedan drugome na terenu. S linijama prema naprijed ali da uvijek pritišćemo zajedno, nikada pojedinačno - rekao je Rakitić.
:thumbup:

Za razliku od prosle godine gdje su stajali toliko razmaknuto da ni sa 13 igraca ne bi mogao pokriti onakve rupe.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 18:32

Fernando Polo: Sedmica je rezervisana za Griezmanna. Mascherano odlazi nakon utakmice protiv Espanyola i onda će Klub objaviti da Coutinho uzima 14-ku.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14314
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 19 jan 2018, 18:40

Grizman je najbolje moguce dostupno rijesenje, ako se trazi zvijezda. 100 miliona za njega, u ovakvoj situaciji na trzistu je sitnica.
Pitanje je samo gdje ce i sta igrati. Sumnjam da ce Suareza prodavati, niti bi ti bilo pametno raditi.
Izgleda da se ni slijedece sezone ne racuna na Dembelea kao startera.
Cak i bez njega, Messi, Couthino, Grizman i Suarez u prvih 11, meni izgleda preofanzivno.
Ali, steta bi bilo propustiti Grimzmana kad je vec dostupan.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2018, 19:01

Evander je napisao/la:Grizman je najbolje moguce dostupno rijesenje, ako se trazi zvijezda. 100 miliona za njega, u ovakvoj situaciji na trzistu je sitnica.
Pitanje je samo gdje ce i sta igrati. Sumnjam da ce Suareza prodavati, niti bi ti bilo pametno raditi.
Izgleda da se ni slijedece sezone ne racuna na Dembelea kao startera.
Cak i bez njega, Messi, Couthino, Grizman i Suarez u prvih 11, meni izgleda preofanzivno.
Ali, steta bi bilo propustiti Grimzmana kad je vec dostupan.
Zasto transfer Griezmanna isključuje Dembelea iz prvih 11 ? Pa ne igraju isti poziciju.
Griezman je konkurencija Suarezu i nikom više.

Avatar
Evander
Postovi: 14314
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 19 jan 2018, 19:05

jasmin10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Grizman je najbolje moguce dostupno rijesenje, ako se trazi zvijezda. 100 miliona za njega, u ovakvoj situaciji na trzistu je sitnica.
Pitanje je samo gdje ce i sta igrati. Sumnjam da ce Suareza prodavati, niti bi ti bilo pametno raditi.
Izgleda da se ni slijedece sezone ne racuna na Dembelea kao startera.
Cak i bez njega, Messi, Couthino, Grizman i Suarez u prvih 11, meni izgleda preofanzivno.
Ali, steta bi bilo propustiti Grimzmana kad je vec dostupan.
Zasto transfer Griezmanna isključuje Dembelea iz prvih 11 ? Pa ne igraju isti poziciju.
Griezman je konkurencija Suarezu i nikom više.
AKO Grizman dodje, on i Siarez ce igrati zajedno u prvih 11 100%.
Grizman se ne dovodi da bi sjedio na klupi, sa druge strane, ne postoji trenutno napadac koji bi se doveo a da Suarez ne igra.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2018, 19:09

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Grizman je najbolje moguce dostupno rijesenje, ako se trazi zvijezda. 100 miliona za njega, u ovakvoj situaciji na trzistu je sitnica.
Pitanje je samo gdje ce i sta igrati. Sumnjam da ce Suareza prodavati, niti bi ti bilo pametno raditi.
Izgleda da se ni slijedece sezone ne racuna na Dembelea kao startera.
Cak i bez njega, Messi, Couthino, Grizman i Suarez u prvih 11, meni izgleda preofanzivno.
Ali, steta bi bilo propustiti Grimzmana kad je vec dostupan.
Zasto transfer Griezmanna isključuje Dembelea iz prvih 11 ? Pa ne igraju isti poziciju.
Griezman je konkurencija Suarezu i nikom više.
AKO Grizman dodje, on i Siarez ce igrati zajedno u prvih 11 100%.
Grizman se ne dovodi da bi sjedio na klupi, sa druge strane, ne postoji trenutno napadac koji bi se doveo a da Suarez ne igra.
Gdje bi onda igrali Messi i Coutinho ? Ta formacija sa njima dvojicom u vrhu napada je nemoguća.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 19:09

Rafinha Alcantara prelazi u Inter! Vijest donosi Gianluca Di Marzio, novinar upućen u zbivanja u talijanskom nogometu. Od katalonskih novinara, Gerard Romero također navodi da je posao sklopljen.

19:03 - Novinar Ferran Martínez navodi da Brazilac odlazi u Inter na posudbu, a ova momčad će na kraju sezone imati mogućnost otkupiti njegov ugovor za 35 + 3 milijuna €.
Hajmo još Deulofeu i Vidal..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 19 jan 2018, 19:09

Rafinha u Interu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 19:14

Lillard je napisao/la:Rafinha u Interu.
Posudba do kraja sezone sa neobavezujućom opcijom kupovine za 35 miliona + 3 u varijablama.

Eto njega nazad u junu. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2018, 19:15

Pa ako nije obavezna kupovina onda je ovo nigdje veze transfer. Samo da me let3 ne napadne sada kako tako nešto ne postoji :mrgreen:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 19:16

Ja ne vidim način na koji bi se mogao spojiti Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i Griezmann.. Jedino ako nećemo igrati s petoricom u napadu. Jednostavno, ne vidim način kako sve to spojiti, a i ako se desi neka magija i sve se to "utrpa", biće preofanzivno. Koliko god Griezmann bio strašan igrač i koliko ga god volio vidjeti na Camp Nou, ne vidim svrhu njegovog dovođenja, jer bi bili prepuni u ofanzivi. Ali eto, budemo vidjeli..
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 19 jan 2018, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

enobarca
Postovi: 8096
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 jan 2018, 19:17

Nema sanse da kupe Rafinhu, lik je van terena svako malo.Za takvog igraca dati skoro 40 miliona je van svake pameti, ne sumnjam da ce se i kod njih povrijediti uskoro.Daj boze da grijesim pa da odigra sve utakmice i pokaze im se kao dobro pojacanje da se napokon Barcelona krene rijesavati viska igraca ali cisto sumnjam u to.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 19:20

jasmin10 je napisao/la:Pa ako nije obavezna kupovina onda je ovo nigdje veze transfer. Samo da me let3 ne napadne sada kako tako nešto ne postoji :mrgreen:
Jbga, devet mjeseci odsustva, staklene noge...koliko bi ti platio da si na njihovom mjestu? :mrgreen:
AlfredNobel je napisao/la:Ja ne vidim način na koji bi se mogao spojiti Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i Griezmann.. Jedino ako nećemo igrati s petoricom u napadu. Jednostavno, ne vidim način kako sve to spojiti, a i ako se desi neka magija i sve se to "utrpa", biće preofanzivno. Koliko god Griezmann bio strašan igrač i koliko ga god volio vidjeti na Camp Nou, ne vidim svrhu njegovog dovođenja, jer bi bili prepuni u ofanzivi. Ali eto, budemo vidjeli..
I ne bi igrali svi. Najmanje jedan bi uvijek bio na klupi (minus Coutinho, jer on je projektovan kao zamjena za Iniestu u veznom). Mada slažem se da bi ofanziva bila pretrpana.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 19 jan 2018, 19:23

AlfredNobel je napisao/la:
Rafinha Alcantara prelazi u Inter! Vijest donosi Gianluca Di Marzio, novinar upućen u zbivanja u talijanskom nogometu. Od katalonskih novinara, Gerard Romero također navodi da je posao sklopljen.

19:03 - Novinar Ferran Martínez navodi da Brazilac odlazi u Inter na posudbu, a ova momčad će na kraju sezone imati mogućnost otkupiti njegov ugovor za 35 + 3 milijuna €.
Hajmo još Deulofeu i Vidal..
Odlično. JOš ove ostale grijače i bit će ovo najbolji prijelazni rok u dugo vremena.. :D
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 jan 2018, 19:31

Da se razumijemo, nisam neki poseban fan Griezmanna, ali za ove pare ovo je zicer. Teško da će biti dostupan kvalitetniji igrač, a Suarez već lagano ulazi u godine, za pet dana puni 31 i pitanje je koliko još može održati nivo vrijedan prvog sastava Barcelone. Ne bih mu mogao nikako dati još dvije sezone nakon ove. :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 jan 2018, 19:34

Dobro, pa i neka "otpadne" Coutinho, opet će neko morati da "ispašta". Griezmann i ako dođe, morati će igrati, jer niko nije lud da da 100 milki da bi ti igrač više proveo na klupi. Klupiraš Dembelea, može se lako desiti da totalno grohne i da ne bude ništa od njega, a dao si tolike pare. Suarez je killer i uvijek je potreban, tako da njegovo ostavljanje na klupi je glupo. Messija ne računam, on je stalno na terenu.

Znam ja da se sve to može isplanirati, pa recimo da Griezmann igra jednu tekmu, pa narednu odmara i igra Dembele, pa tako da se oni gore rotiraju. Ali, svi su oni zvijezde i svako hoće da igra stalno, što je i razumljivo. Tako da, ne znam, ne kontam šta planiraju uraditi. Ja bi malo veći fokus bacio na druge pozicije. Prodao Dignea, Denisa, a i Gomesa ako se ne pokaže dobro do kraja sezone. Naravno, njih dvojicu/trojicu samo, jer računam da će Vidal i Deulofeu otići već sada, daj Bože. Ali, to je na Valverdeu da uklapa, pa neka se snalazi. :)
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2018, 19:36

messilla je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Pa ako nije obavezna kupovina onda je ovo nigdje veze transfer. Samo da me let3 ne napadne sada kako tako nešto ne postoji :mrgreen:
Jbga, devet mjeseci odsustva, staklene noge...koliko bi ti platio da si na njihovom mjestu? :mrgreen:
AlfredNobel je napisao/la:Ja ne vidim način na koji bi se mogao spojiti Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i Griezmann.. Jedino ako nećemo igrati s petoricom u napadu. Jednostavno, ne vidim način kako sve to spojiti, a i ako se desi neka magija i sve se to "utrpa", biće preofanzivno. Koliko god Griezmann bio strašan igrač i koliko ga god volio vidjeti na Camp Nou, ne vidim svrhu njegovog dovođenja, jer bi bili prepuni u ofanzivi. Ali eto, budemo vidjeli..
I ne bi igrali svi. Najmanje jedan bi uvijek bio na klupi (minus Coutinho, jer on je projektovan kao zamjena za Iniestu u veznom). Mada slažem se da bi ofanziva bila pretrpana.
Mislio sam da su našli nekog koga će izlevatiti za Rafinhu :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.