FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2018, 16:54

lumani je napisao/la:@Jasmin

kada bi se fudbal igrao samo do finala bio bi najbolji.
Znaci najbolji može biti samo onaj koji osvoji ligu prvaka ili svjetsko ? De bgt razmisli još jednom šta si napisao. Individualno nema boljeg od Messija niti je ikada bio iko bolji.

Avatar
bestija
Postovi: 281
Pridružen/a: 23 feb 2014, 00:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bestija » 22 jun 2018, 20:55

Lillard je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:selam alejk, jel ko dos'o

ne mogu da vjerujem da se ljudi ovoliko trgaju oko Argentine :rol:
znam ljude koji su Hrvati i navijali su za Argentinu radi Messija :mrgreen:
Taj sam.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 jun 2018, 20:58

Haj Hrvati, nego sto su i Brazilci. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 22 jun 2018, 20:59

Ja sam Argentinac i navijao sam za Hrvatsku zbog Raketića :kafa: :kafa:

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la lumani » 22 jun 2018, 22:00

jasmin10 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@Jasmin

kada bi se fudbal igrao samo do finala bio bi najbolji.
Znaci najbolji može biti samo onaj koji osvoji ligu prvaka ili svjetsko ? De bgt razmisli još jednom šta si napisao. Individualno nema boljeg od Messija niti je ikada bio iko bolji.
Naravno da si najbolji ako osvojis sve i budes najbolji u ekipi...Individualno :idea: Pa nije Tenis...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2018, 22:20

lumani je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@Jasmin

kada bi se fudbal igrao samo do finala bio bi najbolji.
Znaci najbolji može biti samo onaj koji osvoji ligu prvaka ili svjetsko ? De bgt razmisli još jednom šta si napisao. Individualno nema boljeg od Messija niti je ikada bio iko bolji.
Naravno da si najbolji ako osvojis sve i budes najbolji u ekipi...Individualno :idea: Pa nije Tenis...
Pa je li tražiš najbolju ekipu ili najboljeg igrača ? Frajer je u 90 % trofeja koje je uzeo bio najbolji igrač. Niko drugi mu nije ni blizu što se toga tiče.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 jun 2018, 22:37

lumani je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@Jasmin

kada bi se fudbal igrao samo do finala bio bi najbolji.
Znaci najbolji može biti samo onaj koji osvoji ligu prvaka ili svjetsko ? De bgt razmisli još jednom šta si napisao. Individualno nema boljeg od Messija niti je ikada bio iko bolji.
Naravno da si najbolji ako osvojis sve i budes najbolji u ekipi...Individualno :idea: Pa nije Tenis...
Pa tko je to bolji?
Pele? Nije uzeo ligu prvaka
Maradona? Nije uzeo ligu prvaka, nema ni 1/10 Messijevih uspjeha
CR7? Nije uzeo SP, ako vazi za Messija, vazi i za njega, iako je Messi za klasu bolji

Mislite sta hocete, svak zna i vidi tko je individualno najbolji igrac ikada, Maradonu i Pelea nitko ne osporava jer nemaju LP, Ronalda nitko ne osporava sto nema SP, samo Messi mora sve da uzme jer svi traze i najmanje razloge da bi rekli nesto na njegovu stetu.

Sad su poceli s pricom da nije lider, da ne trci dovoljno, nebitno, prica o tome tko je bolji je glupa, tko ima oci, zna tko je bolju karijeru imao i tko je bolji igrac, svak ima svojih uspona i padova, al je jedan najbolji.




Izgleda da je prica oko Pjanica i Lozana ozbiljnija nego sto se mislilo

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la lumani » 22 jun 2018, 22:53

Najvece titule u fudbalu su S.P pa E.P i C.A pa tek onda ide sve ostalo.Messi nazalost nema nista,ali ima in jos igrati

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 jun 2018, 22:55

Drzi se ti kosarke.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 jun 2018, 23:17

lumani je napisao/la:Najvece titule u fudbalu su S.P pa E.P i C.A pa tek onda ide sve ostalo.Messi nazalost nema nista,ali ima in jos igrati
Do sada nisam znao da je Ronaldinho veći igrač od Messija i Ronalda.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 23 jun 2018, 00:08

lumani je napisao/la:Najvece titule u fudbalu su S.P pa E.P i C.A pa tek onda ide sve ostalo.Messi nazalost nema nista,ali ima in jos igrati
Bile u 60im kad nije bilo SP-a i kad top europski klubovi nisu bili krcati sa najboljim igracima svijeta, kad je bilo rijetkost da su vecina igraca u top klubovima stranci, a danas kad su klubovi mix najboljih igraca bez obzira na nacionalnosti, SP i EP nisu ni blizu bitni kao sto je liga prvaka i drzavna prvenstva.

To sto neke starkelje zale za vremenima kad nogomet nije bio biznis, kad se igralo cisto iz ljubavi i strasti prema sportu i ginulo se za dresom, to je druga stvar zasto ti i slicni tebi smatraju da su SP i EP bitniji od drzavnih prvenstava.

A sada da li ti to govoris cisto jer te Messi i Argentina obore na kladionici kao vecinu idiota ili jednostavno vise volis Ronalda il ti je Messi busio najdrazi klub.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 23 jun 2018, 00:10

Ovdje ljudi zaljubljenici u mesija uopste pojma nemaju o cemu pricaju, niko mesiju ne spori ono sto je uradio u karijeri, i ako kazem ja da je imao oko sebe saigrace kakve nije imao ni maradona,ni zidan ni ronaldo prvi i drugi, ja mesiju ne umanjujem njegove zasluge,samo kazem realno glupost je cijelu tu jednu eru svoditi samo na mesija i da su svi uspjesi samo njegova zasluga, jer realno toliko smo mocne igrace imali da bi i bez mesija nesto osvojili, a ne borili se za cetvrto mjesto kako balavurdija misli

Dakle nilo mesiju ne osporava ono sto je napravio, osporavamo to kakav je u zadnje vrijeme, a realno nije ni blizu onome kakav je bio i nivou igraca kandidatu za najboljeg ikada, sto se mene tice argentina nikad ne mora uzeti titulu ni barca ligu prvaka, al ako mesi tu pokazuje klasu i igru, a ostatak ekipe taraba, tu mu nista ne bi prihovorio, no on je realno u tim utakmicama barce i argentine nevidljiv i prosjecan i to je sva prica

No ahmed musa i meleci ce mu dati jos jednu sansu najvjerovatnije i vidjecemo, mislim da ce i trener retard sad bolje posloziti ekipu i vidjecemo mesija, mada ja opet kazem kod njeg je problem teske fizicke zapustenosti i da ga ovakvog spustis u onaj pepov tim, opet bi bio tanak

Gledam sad coutinja, ubjedljivo najbolji igrac brazila, daje golove, organizuje igru, igra istu poziciju ko i mesi i koliko se momak bolje krece, vise nudi, koliko lakse igra jer je fizicki spreman i za tri klase je trenutno bolji od mesija, a nema ni 30 posto mesijeve klase i talenta, samo sto je spremniji

Valja mesi dodje do pameti i akone moze vratiti fizicku formu koja je prebitna za poziciju koju igra, da tu ulogu prepusti coutinju, a da on ode u spic jer tu se taj nedostatak moze dosta bolje sakriti, ronaldo je to skonto i produzio sebi karijeru kad se presto sramotit u polju i posvetio se samo golovima, mora i mesi tako da prekine brukanje ovo i po sebe i po ekipu, cou je momak koji moze preuzeti tu ulogu ofanzivnog veznog i poluspica kz drugog plana i to sjajno, ako tu dodamo alcantaru i dembu koji ce brzo nadoci, ne bi tu trebalo biti problema da se mesiju donese lopta
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 23 jun 2018, 01:04

Roberto se oženio i sad na medenom mjesecu upire po jahtama, boli ga q za mundijalom :mrgreen: pametan covjek.

Pominje se Lozano iz PSV u zadnje vrijeme :think: možda i bude nešto od toga.

Messilla, daj obraduj nas nekim pozitivnim vjestima. Hoce li taj Arthur više.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la lumani » 23 jun 2018, 08:49

jasmin10 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Najvece titule u fudbalu su S.P pa E.P i C.A pa tek onda ide sve ostalo.Messi nazalost nema nista,ali ima in jos igrati
Do sada nisam znao da je Ronaldinho veći igrač od Messija i Ronalda.
Ja Ronaldihna nisam spominjao a kada vec spominjes neke individualce sami vrh je Ronaldo de Lima..

@furymaker,ne prosipaj se majke ti,kakve kladionice spominjes.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 23 jun 2018, 09:12

lumani je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
lumani je napisao/la:Najvece titule u fudbalu su S.P pa E.P i C.A pa tek onda ide sve ostalo.Messi nazalost nema nista,ali ima in jos igrati
Do sada nisam znao da je Ronaldinho veći igrač od Messija i Ronalda.
Ja Ronaldihna nisam spominjao a kada vec spominjes neke individualce sami vrh je Ronaldo de Lima..

@furymaker,ne prosipaj se majke ti,kakve kladionice spominjes.
Pa po tvojoj logici je Ronaldinho veći i od Ronalda pravog I Messija.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la lumani » 23 jun 2018, 09:43

Pa nije sigurno daleko iza njih,covjek je bio igracina a usput ima te titule Koje se cijene ...Shvati, Messi Mora osvojiti nesto sa Argentinom barem C.A ....

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 23 jun 2018, 10:34

let3 je napisao/la:Messilla, daj obraduj nas nekim pozitivnim vjestima. Hoce li taj Arthur više.
Kazu Arthur zvanicno u ponedjeljak.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 23 jun 2018, 12:48

Treba još jedan veznjak. Thiago, Pjanić u prvom planu, ako ne oni, daj Kovačića. :think:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 23 jun 2018, 12:50

Ma kakav Kovacic. Još nam treba da dovodimo otpad Reala.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 23 jun 2018, 13:00

jasmin10 je napisao/la:Ma kakav Kovacic. Još nam treba da dovodimo otpad Reala.
Rekao sam ukoliko prva dvojica ne uspiju se dovest.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.