FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31127
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 jun 2018, 22:02

Rakitić da ljubi stope Ernestu.

Šteta što nije mogao Suarezu pomoći. :mrgreen:

Dobra inače utakmica i za ublehaše u upravi. Da još jednom vide da je atomski napad kurchina bez pristojnog veznog reda.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 jun 2018, 22:09

Ponudati razmjenu bez doplate mesi za hazarda, ako celzi pristane jos im uz mesija keks lindju upakovati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 21 jun 2018, 22:13

Toooo Boze !!!

Znaci samo sam trazio da u grupi ispadnu. Je.bala te Argentina i tempiranje i drk.anje ...
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 21 jun 2018, 22:20

messilla je napisao/la:Rakitić da ljubi stope Ernestu.

Šteta što nije mogao Suarezu pomoći. :mrgreen:

Dobra inače utakmica i za ublehaše u upravi. Da još jednom vide da je atomski napad kurchina bez pristojnog veznog reda.
misliš da oni to mogu primjetiti...

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 jun 2018, 22:21

Evander je napisao/la:Je li to taj nabrijani Messi?
Jedan Zlatan je puno losiju ekipu sam vukao.
Najgore sto ce ovaj fizicki nespremni i indolentni Messi, biti alfa i omega Barcelone jos bar 4-5 godina i pritom ce mu klub svake godine davati za platu znatan dio godisnjeg budzeta.
Frajeru se ocito vise ne igra fudbal. Podsjeca me na Ronaldinja pred kraj karijere u Barceloni. Samo, tad se pojavio Guardiola i presjekao, a sad nema ko to da uradi.

P.S. Bas me zanima koliko je veceras pretrcao.
To je ono sto i ja govorim rodjak, neko misli da ja mrzim mesija, glupost kao i kad bi rekao neko da sam mrzio ronaldinja kad je oslabio

Ovdje jedino mislimo o buducnosti kluba, sta je bilo bilo je, sta je osvojeno osvojeno,sta nije ko ga hebe, pitanje je samo o buducnosti, a buducnost graditi na temeljima prezasicemog i nespremnog igraca je samoubistvo, dobro si rekao, nekad se pojavio pep i presjekao patnju s ronaldinjom, sad nema ko presjeci, mozda xavi jedino ili puyol al kad ce oni biti treneri

Postoji i razlika izmedju mesija i ronaldinja, ronie je bio uvijek veca raja i sam je znao kad vise nije to to i gospodski je otisao, mesi ce vjerovatno jos godinama tu se vuci,uzimati ogromne pare i krojiti sastave, sam sebi birati pozicije i opstruisati i sebe i igru oko sebe

Veceras je bila jos jedna prebitna utakmica za mesija koju je odigrao kao prosjecan igrac, na nivou ovog nekog akunje ili meze, na stranu sto je argentina losa, mesi nista bolji nije od prosjeka te lose ekipe, smijurija, vec duze vrijeme igrac kojeg smatraju najboljim ikada u najbitnijim utakmica je ili los ili prosjecan ,smijurija
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 jun 2018, 22:21

Kakvo tempiranje?
Ja na tu suplju nikad nisam pao. Kako je igrao protiv Rome, tako je odigrao i veceras. Ovo sto igra, to je trenutno. Fizicki nespreman i demotivisan igrac.
Na zalost, nista nije vjecno. Bio Rivaldo pa prosao, pa Ronaldinjo pa i on prosao. Bio Messi trajao nestvarno dugo, ucinio nevjerovatne stvari ali i on prolazi na zalost. Klub ne smije biti taoc, pa ni Messia.
Svi prolaze, samo Barcelona ostaje. To trebaju shvatiti i oni koji navijaju za Messia vise nego za Barcelonu.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 jun 2018, 22:24

romario i evander nisu svjesni da je barca bez messija u borbi za europa ligu, argentina bez messija nije ni top 6 ekipa juznoamerickih kvalifikacija..

Dobro je sto ce dobiti produzeni odmor, oprostit se od ovog cancera od reprezentacije i nacije, nikad sretniji u zivotu nisam bio sto je ekipa za koju Messi igra izgubila.

Takodjer ne mogu opisati kako mi je drago sto ovog ublehasa Sampaolija, Sevilla i Chile su mu bili odlicni, al sta je odradio s Argentinom je zalosno.


Rakitic je odigrao brutalnu tekmu

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 jun 2018, 22:26

Evander je napisao/la: Bio Messi trajao nestvarno dugo, ucinio nevjerovatne stvari ali i on prolazi na zalost. Klub ne smije biti taoc, pa ni Messia.
Svi prolaze, samo Barcelona ostaje. To trebaju shvatiti i oni koji navijaju za Messia vise nego za Barcelonu.
Ti trebas shvatiti da klub nije njegov taoc, nego je on taoc kluba, jer ih doslovno sam vuce zadnje 2 sezone, bas kao sto je i taoc Argentine bio.
Naravno da njegovo vrijeme prolazi, ali ti to predstavljas kao da je najgori igrac na terenu svaku tekmu, a frajer i dalje najbolji i donese ti klubu 2 titule u godini u kojoj je u tvojim ocima najgori.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mancini » 21 jun 2018, 22:32

Lillard je napisao/la:PRODAT RAKITIĆA?

Nemoj da bi neko slučajno rekao.
A zašto ga ne bi prodali? Zato što je dobro odigrao utakmicu protiv Argentine?
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 21 jun 2018, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mancini » 21 jun 2018, 22:35

Romariooo je napisao/la:Ponudati razmjenu bez doplate mesi za hazarda, ako celzi pristane jos im uz mesija keks lindju upakovati
:lol: :lol: :lol: Je li moguće da neko piše ovakve gluposti? :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 21 jun 2018, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 jun 2018, 22:36

Furymaker je napisao/la:
Evander je napisao/la: Bio Messi trajao nestvarno dugo, ucinio nevjerovatne stvari ali i on prolazi na zalost. Klub ne smije biti taoc, pa ni Messia.
Svi prolaze, samo Barcelona ostaje. To trebaju shvatiti i oni koji navijaju za Messia vise nego za Barcelonu.
Ti trebas shvatiti da klub nije njegov taoc, nego je on taoc kluba, jer ih doslovno sam vuce zadnje 2 sezone, bas kao sto je i taoc Argentine bio.
Naravno da njegovo vrijeme prolazi, ali ti to predstavljas kao da je najgori igrac na terenu svaku tekmu, a frajer i dalje najbolji i donese ti klubu 2 titule u godini u kojoj je u tvojim ocima najgori.
Nije najgori, cak sta vise. Ali jeste najodgovorniji. Jeste i najplaceniji u Barceloni sa 75 miliona godisnje. Ova Argentina je njegova reprezentacija. On odredjuje koga ce zvati i ko ce igrati. Zna se i kojom je linijom dosao ovaj selektor na to mjesto. Malo je falilo da ga i za trenera Barcelone postave, sto je velika vecina vas zeljko prizeljkivala i psovala upravi sto nece da ga postave za trenera. Da citiram postove od prije godinu dana?
Najodgovorniji je sto se Barcelona gradi oko njega, a on sa svoje strane ne radi vise da bude na svom maksimumu. Sta mislis, zasto Grizman nije dosao? Zato sto ne zeli biti vodonosa. Nece ti niti jedan super star doci dok je Messi tu. Radi toga je i Neimar otisao. Radi toga ni Couthino nece moci biti ono sto bi mogao. Svaka lopta mora ici na Messia, ali bukvalno mora.
Napada se Valverde jer ne igra 433. Aj neka mi neko objasni, kako da igra sa ovakvim Messiem to?
Nadam se da ce nakon ovog debakla, proraditi inat u njemu i da ce raditi na sebi da mu karijera ne zavrsi kao Ronadinjova prebrzo. On fizicki spreman, sa manje sujete, jos pet godina moze biti daleko iznad drugih
U ovom trenutku to nije. Sve je na njemu.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 jun 2018, 22:50

Evander je napisao/la: Nece ti niti jedan super star doci dok je Messi tu. Radi toga ni Couthino nece moci biti ono sto bi mogao.


de mi reci, ako ni jedan suepr star nece doci dok je Messi tu, otkud Coutinha?


kazes moze biti daleko ispred drugih, a nije, de nam nabroji sve te igrace koji su ispred njega?

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 jun 2018, 22:54

Furymaker je napisao/la:
Evander je napisao/la: Bio Messi trajao nestvarno dugo, ucinio nevjerovatne stvari ali i on prolazi na zalost. Klub ne smije biti taoc, pa ni Messia.
Svi prolaze, samo Barcelona ostaje. To trebaju shvatiti i oni koji navijaju za Messia vise nego za Barcelonu.
Ti trebas shvatiti da klub nije njegov taoc, nego je on taoc kluba, jer ih doslovno sam vuce zadnje 2 sezone, bas kao sto je i taoc Argentine bio.
Naravno da njegovo vrijeme prolazi, ali ti to predstavljas kao da je najgori igrac na terenu svaku tekmu, a frajer i dalje najbolji i donese ti klubu 2 titule u godini u kojoj je u tvojim ocima najgori.
Hehe, cuj mesi taoc kluba, pa klub mu je dao vodecu ulogu i saigrace kakve nije imao niko u historiji fudbala, mesi pobrao kajmak i opravdano i ja kazem jer koliko god su dobri bili xavi,iniesta,buskec,puyol,alves,henry,eto,zlatan,vilka,neymar,suarez.... mesi je bio bolji od njih i bio je slag na tortu sjajne skupine igraca i opravdano je bio najbolji u svijetu, sa svim pretpostavkama da postane najbolji ikada

Da je taoc argentine, tu se mozemo sloziti al sam djelimicno, da on sad igra individualno kalo je nekad igrao i da vidis kako odskace od ove argentinske hamelji, bio bi taoc, al kad igra onako ko i ostali argentinci,nikakav on taoc nije nego prosjecan igrac lose ekipe. Druga stvar, argentina je njemu omogucila da postane svjetski prvak, bez njegovog prevelikog ucinka proslo prvenstvo su dosli do finala, tu bili i bolji, falio igrac odluke,mesiju se ponudilo sve,al on - prosjecan, tako da nije ni neki talac argentine, i tu je imao bogovsku priliku, al niko mu nije kriv sto tu nije pokazao klasu i postao svjetski prvak

Moramo sebi priznati, mesi je do svoje 26-27 godine postao najbolji igrac barce ikada, i to je plafon, poslije je sve silazna putanja o kojoj ja govorim a strucnjaci ovdje traze izvlake za njega, kako je fizicki oslabio tako ide i ta silazna putanja i sad je doslo do toga da se realno ne trebamo pitati jel najbolji na svijetu, nego treba li on nama uopste vise i jel veca sad od njega korist ili steta
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31127
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 jun 2018, 22:55

Ponavljamo se. Samo ignorirat.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31127
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 jun 2018, 22:55

Ponavljamo se. Samo ignorirat.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 21 jun 2018, 22:56

Evander je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Evander je napisao/la:Pogadjajte koji igrac je zvanicno pretrcao najmanje od svih igraca koji su igrali u prvom kolu SP?
Messi, 7,61KM. Bez lopte se kretao samo 1,42KM, manje cak i od nekih golmana.
Tako se fudbal ne igra za ekipu. Neke stvari u opste nisu slucajne.

A narednih godina, sigurno nece kretati se vise od ovoga...
Ma uzet Hazarda umjesto njega. Ako nista vise trci s manjim radijusom kretanja jel :kafa:
Ma jok, bolje narednih 4-5 godina pustiti Messiu da dirigira ekipom, svaku lotpu njemu u noge davati, pustiti ga da radi i igra kako zeli i sta zeli, ipak je on veci od kluba. :kafa:
Nevjeroatno kako i na nepobitne cinjenice odgovarate debilnim postovima.
Igrac koji "trci" 7 kilometara pa i manje iz utakmice u utakmicu, ne moze biti najbolji svih vremena.
Steta njegove genijalonosti, unistio je svojom lijenoscu.
Sistem u kojem Messi ima apsulutnu vlast na terenu, da svaka lopta ide njemu, a on da se sece, nikad nece donijeti ni LP Barceloni, a jos manje su sanse da ce donjeti trofej Argentini. On jednostavno nema vise to u nogama ni u glavi da moze biti taj igrac. A vi samo i dalje nastavite pricati "kako nema sa kim da igra". Pitanje je, da li drugi sa njim mogu da igraju i da li ono sto on radi doprinosi ekipi ili njegovoj statistici?
Nevjerovatno da napises post da messi treba pustiti druge igrace da vode loptu i da vise ucestvuju u igri....i pazi nakon samo dva sata od tvoj posta on i argentina odigraju prelose dok je on upravo to uradio (nije se zabijao, nije vodio svaki napad, jednostavno otali igraci su nesto pokusali) i koji je rezultat toga? Messi potpuno nevidljiv...niko mu nije dodao ni u poluprolici...nema smisla se vise rasravljati i dokazivati ko je messi, kad on ode ti ces najvise od svih nas plakati za njim i prepricavati price koga si gledao u svom zivotu...

Sto se tice utakmice nista iznenadjujuce i zasto bi iko bio sokiran? Ova argentina se jedva kvalificitrala i igracki su katastrofa. Ko se malo razumije u nogomet zna o cemu pricam. Pa samo cu jednog navesti- mascerano, lik otisao u kinu jer u evropi nije mogao vise igrati nebil bio spreman za svjetsko- i lik igra svaku po 90min,

Sto se tice barcelone i sredine, od prosle godine od tri veznjaka (iniesta, rakitic i buskets) volio bih ove godine vidjeti samo raketu... iniesta je vise ne moze i dobro sto je otisao...buskets prespor i barcelona vise ne igra na nacin da on puno moze pomoci, barcrloni treba zadnji vezni koji moze potrcati i pomoci odbrani a on to nije, rakitic ja sasvim solidan da bude u prvi 11 ili prva izmjena

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 21 jun 2018, 23:02

I da ako je messi problem, kako to da je barcelona poteosila negdje $350mil na Coutinha, Dembelea, Gomesa i Semeda.... ova cetvorica su placeni **** +350mil a od njih sam Coutinho igra za repku...dembele igra po 15tak minuta a ova dvojica nisu ni pozvana na svjetsko...

E to je sramota i problem... a ne messi

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 21 jun 2018, 23:04

protiv Islanda prođe igrača i ošuta, golman je vjerovatno ne bi stigao, ali neki debil (Meza??) skoči ispred i blokira šut... ja bi iste sekunde izašao sa terena ili bi ga sahranio... ne možeš sa levatima igrati, i još uz to bez ikakvog sistema, svaka utakmica druga formacija..
improvizacija je mogla gurati tamo do SP 1998, poslije toga samo sistem...

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 jun 2018, 23:13

nebitno, prica se da su se dogovorili da Arthur dodje na ljeto, ne placaju nis dodatno, samo ce isplatiti 35mil odjednom, a ne u ratama

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 jun 2018, 23:25

messilla je napisao/la:Ponavljamo se. Samo ignorirat.
:thumbup:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mukebir i 18 gostiju.