FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 14:43

Btw

slika

A Messi kad je debitovao protiv Porta 2003 godine igrao sa Enriqueom :tokralju:
27.10.2020

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 mar 2019, 14:53

OK, povrijeđen je, gadna povreda koljena, nije igrao dugo, vraca se polako... ali ljudi Umtiti ima tek 25 godina, smiješne godine za stopera, a vec je jedan od najboljih u svom poslu. Lik je standardni prvotimac šampiona svijeta Francuske, glavni defanzivac Barce, bio bi sigurno prvotimac u vecini najvecih klubova evrope.
Ne znam koja pamet bi njega prodavala u ovim njegovim godinama. Velika glupost bi bila njegova prodaja, pa nije ostao bez noge jbm mu miša.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 mar 2019, 15:00

Zdrav Umtiti u ovom trenutku je bolja opcija od De Lihta, bez obzira sto je mozda Holandjanin veci potencijal i vjerovatno ce mu peak karijere biti veci od Umtitijevog. Barceloni ne trebaju buduci najbolji igraci, nego oni koji to jesu sad. Ako vec treba birati izmedju ta dva igraca.
Ali, da li je Umtiti zdrav?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 15:02

let3 je napisao/la:OK, povrijeđen je, gadna povreda koljena, nije igrao dugo, vraca se polako... ali ljudi Umtiti ima tek 25 godina, smiješne godine za stopera, a vec je jedan od najboljih u svom poslu. Lik je standardni prvotimac šampiona svijeta Francuske, glavni defanzivac Barce, bio bi sigurno prvotimac u vecini najvecih klubova evrope.
Ne znam koja pamet bi njega prodavala u ovim njegovim godinama. Velika glupost bi bila njegova prodaja, pa nije ostao bez noge jbm mu miša.
Ma nije niko rekao da ce se bas Umtiti prodati, bar ne od relevantnijih izvora. Pa Piqueu je 32 godine a yebala mu se majka i prije 2. Bilo bi nerealno ocekivati da ce on biti na nivou jos 4-5 sezona, pa nije Barca tip kluba kao recimo Juventus, Milan, gdje stoperi ostaju do 38 godine u prvoj ekipi :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 mar 2019, 15:11

let3 je napisao/la:OK, povrijeđen je, gadna povreda koljena, nije igrao dugo, vraca se polako... ali ljudi Umtiti ima tek 25 godina, smiješne godine za stopera, a vec je jedan od najboljih u svom poslu. Lik je standardni prvotimac šampiona svijeta Francuske, glavni defanzivac Barce, bio bi sigurno prvotimac u vecini najvecih klubova evrope.
Ne znam koja pamet bi njega prodavala u ovim njegovim godinama. Velika glupost bi bila njegova prodaja, pa nije ostao bez noge jbm mu miša.
Ima 25 godine, a kuburi sa povredama koje igrači fasuju u 30tim. Šta kad se ozlijedi recimo pred finale LP, odnosno ta njegova "boljka" ga opet uhvati. Niko ne kaže da je De Licht bolji u ovom trenu od Umtitija, smješno je to i pomisliti, al' ako će ovaj svake godine propustiti pola sezone, **** to..
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 mar 2019, 15:11

leorey je napisao/la:
let3 je napisao/la:OK, povrijeđen je, gadna povreda koljena, nije igrao dugo, vraca se polako... ali ljudi Umtiti ima tek 25 godina, smiješne godine za stopera, a vec je jedan od najboljih u svom poslu. Lik je standardni prvotimac šampiona svijeta Francuske, glavni defanzivac Barce, bio bi sigurno prvotimac u vecini najvecih klubova evrope.
Ne znam koja pamet bi njega prodavala u ovim njegovim godinama. Velika glupost bi bila njegova prodaja, pa nije ostao bez noge jbm mu miša.
Ma nije niko rekao da ce se bas Umtiti prodati, bar ne od relevantnijih izvora. Pa Piqueu je 32 godine a yebala mu se majka i prije 2. Bilo bi nerealno ocekivati da ce on biti na nivou jos 4-5 sezona, pa nije Barca tip kluba kao recimo Juventus, Milan, gdje stoperi ostaju do 38 godine u prvoj ekipi :mrgreen:
Pa ne znam, ako ce dovoditi De Ligta neko ce sadašnjih stopera morati pakovati stvari, to je sasvim jasno.
Sjetimo se da je lani Umiti igrao i za sebe i za Piquea, nije to davno bilo vec prošle sezone. Frajer je zvijer od igraca.
Pique bi po nekoj logici trebao biti taj koji polako napušta Barcu pošto ima 32 godine, ali je zayebo sve ove sezone :mrgreen: jer igra ko lud, možda i najbolja sezona u zadnje 3-4 godine :tokralju: plus je legenda kluba, plus je omiljen kod navijaca, plus je nekakav sportski glasnogovornik Katalonije i svašta nešto. Ne možeš takvog igraca nogirati tek tako. Ali bi bilo još gluplje prodavati Umtitija ili Lengleta (ovaj zadnji igra odlicnu sezonu trenutno i nije fer momka prodavati radi godina De Ligta).

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 mar 2019, 15:31

Zanimljivo kako bundesliga nije nikakav pokazatelj za napadača a holandska eto jeste za stopera. Nista nam ne garantuje da ce De Ligt dostići nivo Piquea ili Umtitija bas kao ni da ce Jovic biti vrhunski igrac.

Ali koja ti je druga opcija? Pa Jovic da igra u Borusiji ogulili bi te za njega kao za Dembelea.
Ja sam svakako za Messija u sredini ali ako ce se dovoditi napadač ovaj malac je najbolja opcija.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 15:44

Drugacije je to, ovaj je generacijski igrac po svemu, Golden Boy. 19 godina, niko ne ocekuje da bude odmah bolji od Piquea i da ga posalje na klupu.

Dembele je Balun igrac, odmah vidis po primanju lopte, dok Jovic sigurno nije.

Mislim da bi Jovica trebalo uzeti ali ostaviti jos jednu godinu tamo pa da vidimo.

Ne treba zaboraviti da se prije par godina isto pisalo i za Belottija pa je dosta stangirao i ostao u Italiji.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 21 mar 2019, 16:32

I Renato Sanches je dobio golden boy nagradu :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 17:14

enobarca je napisao/la:I Renato Sanches je dobio golden boy nagradu :kafa:
Meni je protiv Rejala bio najbolji igrac na terenu kad se gledaju obje utakmice, vrlo visoka ocjena, ne znam, treba ga gledat bas sad protiv Juventusa.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 21 mar 2019, 17:48

Jovic je najkompletniji napadac nove generacije , cak
Trenutno ne vidim igraca koji je jak u svakom segmentu igre kao on(napadac).Bez i malo pretjerivanja pisem.Gledao sam ga uzivo ,gledao 10-ak utakmica Eintrachta ,lik je klasa.
Ono sto je najvaznije pored svih epiteta jeste da konta fudbal i igra ga glavom pa tek onda nogama.
Njegov karakter i radna etika takodjer su jos jedan plus.

Ne postoji bolja opcija,Barca ako ga propusti ,moze se vrlo brzo kajati.

Ocekicati da igrac od 21god ima 4 sezone na vrhunskom nivou je suludo.Sjajna statistika i sto je najvaznije sjajan overal performans.Ne samo da daje golove vec direktno ucestvuje u igri.Sto se tog segments igre tice dosta lici na Benzemu koji je napadac sa najvecom tolerancijom sa loptom.

De light top potencijal , bas kao Jovic.Obojicu ugrabit po cijenu prodaje Cutinja i Sama.
Sama prodaja Sama je nelogicna kada je dolazak Holandzanina u pitanju jer je jedan desni a drugi lijevi stoper.Mathijas je alternativa Shakirinom a ne Samu.

Klub bi trebali napustiti : Rakitic,Rafinha,Denis,Malcom i vjerovatno Cutinjo .Ako ode sretno mu , nije karakter i borac.Ja i dalje vjerujem u njegovu caroliju koju je na pola sezone negdje zaboravio.

Suarezov odlazak cu definitivno u kafani ispratiti ,nadam se vec ove godine.

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 21 mar 2019, 18:55



39. rođendan velikom Dinhu :tokralju: :ljepota:

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 mar 2019, 19:10

Meni je ovaj jedan od dražih



Stari scoreboard :plac:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 21 mar 2019, 19:28

100 sliba za jednu slibu Ronaldinha, vrijedilo je.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 19:45

Legenda, steta sto je stvarno prekratko trajao s obzirom na talenat i potencijal. Pod tim ne mislim na 12-13 sezona kao Messi i Ronaldo, nego bar 2-3 vise je mogao. Ali brazilac ko brazilac ybg.

Covjek je s 28 godina OTISAO iz Barcelone, dok sad recimo ganjas Griezmanna koji ima isto 28, tuga i zalost. Ali hvala mu za sve :salut:
27.10.2020

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la marconato » 21 mar 2019, 19:49

Jedan od rijetkih velikana u poslednjih 20-ak god. kojeg nisam gledao uzivo... :x
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 21 mar 2019, 19:53

Leo Messi neće putovati u Maroko s reprezentacijom Argentine radi prijateljske utakmice, već će se vratiti u Barcelonu nakon susreta s Venezuelom kako bi se odmorio.
:opaopa: :opaopa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 21 mar 2019, 22:02

Al zanimljivo koliko se umanjuje kvaliteta igracima sa ovih prostora, i svi smo takvi. Jednostavno imas neku sumnju da nije to to. Tako je i Pjanic u startu ovdje proglasen nedovoljno kvalitetnim, a u Juveu mozes reci glavni u sredini. Ja sam siguran da je i Pjanic a i ovaj Jovic i mnogi drugi, da su francuzi, spanci il te jace zemlje, da bi se na njih gledalo totalno drukcije.

Arthur je isto dosao kao anonimus, pa sad svi ga hvale...zato zasto ne Jovic, kad nemas nekih boljih opcija??

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 mar 2019, 22:54

LEO10 je napisao/la:Al zanimljivo koliko se umanjuje kvaliteta igracima sa ovih prostora, i svi smo takvi. Jednostavno imas neku sumnju da nije to to. Tako je i Pjanic u startu ovdje proglasen nedovoljno kvalitetnim, a u Juveu mozes reci glavni u sredini. Ja sam siguran da je i Pjanic a i ovaj Jovic i mnogi drugi, da su francuzi, spanci il te jace zemlje, da bi se na njih gledalo totalno drukcije.

Arthur je isto dosao kao anonimus, pa sad svi ga hvale...zato zasto ne Jovic, kad nemas nekih boljih opcija??
Slazem se ja, ali samo kazem da ce ovdje previse da se ocekuje od klinca za kojeg misle da ce da bude prva violina u napadu i posadi na klupu Suareza ili proda. A yebat ce mu se najmilije kad ne zabije 3 tekme zaredom, kao sto ce da se i desi.

Suarez u najgoroj formi u karijeri ove sezone 20+10, double-double sto bi se reklo. Ali eto vidjet cemo.

Jovic sa tom statisikom za prvu sezonu u Barceloni- bio bi to epski uspjeh, mozemo se svi nogom udarat u guz.cu realno.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 mar 2019, 00:57

Ma pustite ljudi jovica, puno hljeba jos on mora da pojede da bi bio prvi spic barcelone, kako bi izgledalo mozda i saznamo ako ne bude nista od grizmana i dovedu jovu bas, a suarez ostane, pa jova zavrsi ko i paco, jmalo izgori pod pritiskom, malo sto nema autoritet neki da izbaci suareza iz prve postave, malo se opusti uz veliku platu i lijep zivot u barci, i zavrsi ko posudba u evertonu

Grizman, samo grizman, a jovic kad se pokze jos za dvije tri godine, onda se o njmu moze pricati, a ako ne dodje grizman nemam nista protiv ni da se nesto s jovom proba, mada nisam neki veliki optimista
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.