FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 feb 2018, 03:43

:lol:
I to je bio hajlajt tekme. Kakva partija i proslosezonski Gomes bi mu pozavidio.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 04:19

Imaš li gif one situacije kad zaustavi kontra napad u prvom poluvremenu? :mrgreen:

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sekretar » 21 feb 2018, 09:01

Dragi moji, pa nije Chelsea Real na Santiago Bernabeu pa da natamburamo ih dva,tri razlike. Ocekivano teska utakmica, ja sam ocekivao 0-1. Na kraju kako se odvijala utakmica nerijeseno je odlicno ispalo po nas. Ostaje zal za onim penalom nad Piqueom i onim prekrsajem na Suarezom gdje bi bio i drugi zuti za monkey-a. U revansu ce morati malo izaci njihov autobus,samo treba strpljivo i dati im loptu nek igraju, njima treba gol, nama ne. A onda ih docekati kad se malo otvore.

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 21 feb 2018, 10:14

messilla je napisao/la::lol:
I to je bio hajlajt tekme. Kakva partija i proslosezonski Gomes bi mu pozavidio.
Ima i ona šansa glavom :lol: Šta je on gađao u onoj situaciji .

sombrero
Postovi: 1823
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 21 feb 2018, 11:12

Realno Paulinho je donio fizičku snagu koja može proći protiv ekipa u Španiji i kod svih drugih koje nisu fizikanerske... sad se vidi da on nije imao šta tražiti u Engleskoj gdje su igrači teški fizikaneri

meni je jučer najviše išlo na živce kad igrač Barce dotrči do protivnika i nešto čeka, napadni ga uzmi mu loptu pretrčiš 15 metara do njega i stojiš i čekaš nešto...
jedini koji su išli na igrača su Suarez i Messi što je smiješno..

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 21 feb 2018, 11:52

......................MTS...................

...Roberto...pique....umtiti.....alba

....rakitić.....buskets........iniesta....

...................LEO...............

.....Dembele...........Suarez....

Ovaj tim bi ja ganjao u LŠ. Sa Dembelom bi dobijao više agresivnosti i brzine, Suarez ne bi bio sam, samim tim protivnička odbrana bi bila više na udaru.
Rakitiću dati nešto defanzivnije zadatake, da uz Busketsa bude osigurač odbrani.
Pirlikom iznošenja lopte Dembele se vraća na krilo, ono što je sinoć Paulinjo radio, da pomogne pri pasu Messiu i Suarezu, s tim da Dembele moće olako napraviti višak u igri 1-1.
Iniesta nek igra ovo svoje što igra, dobar pas, sigurna lopta kod njega.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 13:38

Luis Benfica, novinar brazilskog "Rádio Gaúcha" je kasno sinoć putem svog Twitter profila kratko napisao: "Priča je završena: Arthur je igrač Barcelone."

Ako je vjerovati brazilskim medijima, postignut je konačan dogovor u vezi transfera Arthura Mela u redove katalonskog giganta. Mladi Brazilac bi trebao postati novi član Blaugrane za ukupnu cijenu od 40 miliona € (uračunate i varijable). Navodno bi Arthur uskoro trebao obaviti i medicinske preglede, čime će transfer biti ozvaničen. Prvobitne informacije govore da će on ostati u Brazilu sve do januara 2019., iako nije isključena mogućnost da se Barceloni pridruži već ovog ljeta.
Eto brazilskog Xavija, dolazi možda na ljeto :pray: ne može nikako ispasti flop pored trenutnih dizelaša.
Drago mi je što se odustalo od onog ljigavca Veratija. Priželjkivao sam za njegov dolazak, kad ono smetljar obicni koji se poigrava sa Barcom.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 feb 2018, 13:42

Arthur je završen to je 100% sigurno ali ne dolazi na ljeto nego tek u januaru, dok Coutinho dobije portugalski pasoš.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 feb 2018, 13:47

paulinjo je realno sinoc bio i zavaljen malo, nije desno krilo njegova pozicija, da je igrao u sredini ko protiv reala vjerovatno bi bio bolji

mi se moramo u ligi prvaka postavljati u skladu s protivnikom, jer nemamo neku standardnu igru kojom bi mljeli protivnike, recimo protiv celzija i ovakvih ekipa treba desno demba kao krilo, suarez malo ulijevo ne kao tipicno krilo, a mesi kad se povuce u sredinu sto vecinom i radi onda suki skoro kao klasicni spice, mora se znaci postavljati neka-4-2-3-1 formacija sa dembom desnom koji ce biti ofanzivan, a lijevo iniesta defanzivniji sa vise uvlacenja u sredinu i otvaranje albi prostora. kad treba malo defanzivnije roberta umjesto dembe a semeda na beka

e sad za ove superofanzivne ekipe ne bi bilo lose ni ovo od sinoc al da paulinjo igra sredinu a ne krilo, mada sasvim je dovoljno i ova 4-2-3-1 sa robertom naprijed i za defanzivu protiv bilo koga, a ova formacija ce posebno goditi i coutinju kad bude umjesto inieste u ligi

vidjecemo kako ce biti,imamo taj revans na svom terenu, vidjeli smo kako igra celzi, s tim da ce u revansu oni mozda ofanzivnije se postaviti sa jednim klasicnim napadacem jer moraju dati gol,valverde mora tu jednostavno poceti sa dembom kao krilom da budemo opasni i u kontrama i po stranama, to nece biti problem proci, onda cemo vidjeti koga cemo izvuci u cetvrtfinalu, ko ce biti na raspolaganju valverde i ko ce faliti, onda prema tome ce se postaviti formacija, zavisi sve od protivnika i hoce li neko biti povrijedjen ili suspendovan
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 feb 2018, 13:52

let3 je napisao/la:
Luis Benfica, novinar brazilskog "Rádio Gaúcha" je kasno sinoć putem svog Twitter profila kratko napisao: "Priča je završena: Arthur je igrač Barcelone."

Ako je vjerovati brazilskim medijima, postignut je konačan dogovor u vezi transfera Arthura Mela u redove katalonskog giganta. Mladi Brazilac bi trebao postati novi član Blaugrane za ukupnu cijenu od 40 miliona € (uračunate i varijable). Navodno bi Arthur uskoro trebao obaviti i medicinske preglede, čime će transfer biti ozvaničen. Prvobitne informacije govore da će on ostati u Brazilu sve do januara 2019., iako nije isključena mogućnost da se Barceloni pridruži već ovog ljeta.
Eto brazilskog Xavija, dolazi možda na ljeto :pray: ne može nikako ispasti flop pored trenutnih dizelaša.
Drago mi je što se odustalo od onog ljigavca Veratija. Priželjkivao sam za njegov dolazak, kad ono smetljar obicni koji se poigrava sa Barcom.

atrur treba doci na ljeto da odradi predsezonu, da se vidi kakav je i kako se uklapa, da se uhoda s ekipom, pa onda vidjeti dal ga ostavljati ili na posudbu, a zavisit ce od toga hocemo li na tu poziciju dovesti neku top klasu, ili necemo nikoga

u svakom slucaju momak je zanimljiv igrac i mora se ne ljeto isprobati, sad dati 40 miliona i cekati do januara nije to to
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 13:57

Vezne igrace dovoditi samo one ponajbolje iz Primere. Igraci iz ostalih liga, tesko se uklapaju u Barcu.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 14:03

xaviesta je napisao/la:Arthur je završen to je 100% sigurno ali ne dolazi na ljeto nego tek u januaru, dok Coutinho dobije portugalski pasoš.
Jah, to su ti tehnicki problemi oko registracije. Dolaskom Mine je popunjen broj stranaca, neevropljana. Zato je bitno da Cou postane evropljanin.
Pominju se i De Jong i De Ligt iz Ajaxa. Možda kao zamjene za Gomesa i Vermaelena. Sa njima se svakako treba razici što prije.


@Romario, 40 miliona je danas p.dim, smiješna cijena s obzirom koliko je tržište poludilo. Arthur vrijedi rizika i cekanja za tu cijenu (30+10).

@Evander, pominjao se nešto i mladi veznjak Ruiz iz Betisa, ali Barca vec ima svoje dijete Alenu. Nadam se da ce ga Valverde prekomandovati u A tim na ljeto.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 feb 2018, 15:52

Obavezno malog De Ligta iz Ajaxa dovesti, a zahvaliti se Umtitiju.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Barbarossa » 21 feb 2018, 15:55

Evander je napisao/la:Vezne igrace dovoditi samo one ponajbolje iz Primere. Igraci iz ostalih liga, tesko se uklapaju u Barcu.
Ima jedan Thiago se zove , odmah bi se uklopio. Ali Koke je bolji igrač , potrebniji.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la branimir85 » 21 feb 2018, 16:00

Barbarossa je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vezne igrace dovoditi samo one ponajbolje iz Primere. Igraci iz ostalih liga, tesko se uklapaju u Barcu.
Ima jedan Thiago se zove , odmah bi se uklopio. Ali Koke je bolji igrač , potrebniji.
Mottu je pregazilo vrijeme :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 16:00

Barbarossa je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vezne igrace dovoditi samo one ponajbolje iz Primere. Igraci iz ostalih liga, tesko se uklapaju u Barcu.
Ima jedan Thiago se zove , odmah bi se uklopio. Ali Koke je bolji igrač , potrebniji.
Thiago je iz Primere, na privremenom radu u Njemackoj. Naravno da bi on bio jedno od najboljih rijesenja.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 feb 2018, 16:02

Evander je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vezne igrace dovoditi samo one ponajbolje iz Primere. Igraci iz ostalih liga, tesko se uklapaju u Barcu.
Ima jedan Thiago se zove , odmah bi se uklopio. Ali Koke je bolji igrač , potrebniji.
Thiago je iz Primere, na privremenom radu u Njemackoj. Naravno da bi on bio jedno od najboljih rijesenja.
Jedan od najprecjenjenijih igraca koji je uz to staklen ko i buraz mu.

Sto dalje od Barcelone.
27.10.2020

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 21 feb 2018, 16:16

Ja bih ovako ušao u uzvratu:
................ Ter Stegen ............
Semedo .... Piqué .... Umtiti .... Alba
................ Busquets ...............
.......... Roberto ........ Iniesta
.................. Rakitić ............
............ Messi ............. Suárez

Dakle, pošto Rakitić očito Valverdeu mora igrati, staviti ga na ofanzivnog veznog, jer je na toj poziciji u Sevilli i postao jedan od najboljih veznjaka u La Ligi. Mislim da je ovo baš izbalansiran tim, naročito desna strana je trkački superiorna, s obzirom da će tamo u uzvratu biti Hazard, a vidjeli smo kako je sinoć krenuo igrati kad je ulaskom Morate pomjeren tamo. Iniesta je dosta dobar defanzivno, Rakitiću narediti da mu pomaže ako bi Alba kojim slučajem krenuo bezglavo u napad, kako to zna ponekad.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 feb 2018, 16:28

slika
:mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 feb 2018, 16:29

HankMoody je napisao/la:Ja bih ovako ušao u uzvratu:
................ Ter Stegen ............
Semedo .... Piqué .... Umtiti .... Alba
................ Busquets ...............
.......... Roberto ........ Iniesta
.................. Rakitić ............
............ Messi ............. Suárez

Dakle, pošto Rakitić očito Valverdeu mora igrati, staviti ga na ofanzivnog veznog, jer je na toj poziciji u Sevilli i postao jedan od najboljih veznjaka u La Ligi. Mislim da je ovo baš izbalansiran tim, naročito desna strana je trkački superiorna, s obzirom da će tamo u uzvratu biti Hazard, a vidjeli smo kako je sinoć krenuo igrati kad je ulaskom Morate pomjeren tamo. Iniesta je dosta dobar defanzivno, Rakitiću narediti da mu pomaže ako bi Alba kojim slučajem krenuo bezglavo u napad, kako to zna ponekad.
Eh svi bi mi tako, ali ocito trener to ne zeli. Voljeli bismo svi gledati Roberta u veznoj liniji.

Npr u Ligi s Coutinhom veza: Busquets-Roberto-Coutinho pa i Iniesta , sigurno ima priliku postati najpotentnija na svijetu, i sigurno ni blizu ne bi bila spora i troma kao sada.

Ali ne mozes ti Paulinho, Rakici pa jos Gomes uz Busquetsa i starijeg Iniestu. Ne znam kako ljudi uopste ocekuju da dominiramo.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.