FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 15 apr 2018, 14:14

Barcelona s mogućom duplom krunom ima uspješnu sezonu. Uspješniju od Reala svakako.

Barcelona treba okončati brak s Valverdeom zarad sigurnije budućnosti. Što prije to bolje.

Barcelona treba ganjati Sarrija, Setiena i slične proaktivne trenere. Reaktivne, poput nosatog mrava, zaobilaziti u širokom luku. Filozofija i korijeni se moraju vratiti.

Kaži DA za bolju i liberalniju Barcelonu :kava

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 15 apr 2018, 14:20

Evander je napisao/la:Treba Messiu oduzeti neke ovlasti, smanjiti mu distribuciju lopte, pojacati ekipu, nekim drugim igracima dati znacajnije uloge da ne sluze samo kao Messieve martinele. Baz toga nema napredka.
Pa šta ti gledaš yeboga dan? Da mogu ne bi dodavali Messiju stalno. Isusati, isto ko da Messi želi stajat na centru i tu primat lopte, a ne bit bliže golu.

Jbena logika. Ma nema smisla raspravljat kad lupaš gluposti iz posta u post.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 15 apr 2018, 14:23

Kritike okej, ali je ismijavanje degutantno. Ovo je Messijeva liga. Jedino mu ter Stegen može prismrditi.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 15 apr 2018, 14:51

Nisam postao navijac Barcelone zbog osvajanja lige. Postao sam navijac zbog nacina igre.

Ne navijam za Messija navijam za Barcelonu.

A kad vec spominjete Suareza i to je Messijeva krivica jer navedeni igra samo zbog toga sto je guzni jaran Messiju i sto orgijaju medjusobno sa familijama.

Ovo je topic FC Barcelona ako vam se ne svidja kritika otvorite podforum Messi pa svrsajite do mile volje.

5 godina bez polufinala .... ne FINALA ..... polufinala
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 apr 2018, 15:16

Eh vratih se i ja s puta pa da napisem ponesto :mrgreen:

Definitivno jedna od najvecih sramota kluba u zadnjih X godina je ispadanje od raspale Rome gdje si imao 4:1 na Campu i gdje skoro da nije bilo ponude na njihov prolazak u kladionicama.

Sto se tice same igre, onda je zadnja 2 mjeseca bas ocajna, mozda i vise, rekao bih cak od poraza od Espanyola u kupu. Neke utakmice jesmo prekucali i dali mnogo golova, ali nije to to.

Smatram da se klub i Valverde trebaju sporazumno razici na ljeto a svi znamo zasto je to tako.

Medjutim, sto se tice same sezona, ona nije neuspjeh kad uzmemo u obzir sta nas je na ljeto sve zateklo. 2 titule u dzepu, u svakom slucaju mnogo uspjesnija sezona od Rejala. Jer oni ako ne osvoje titulu LP imat ce katastrofalnu sezonu, a i ovako imaju.

A poredim jer mnogo bolje igrace imaju i siru klupu. Sto se tice kritika prema Messiju njih u vecini slucajeva ni ne citam, samo preskocim te postove. Jer ne moze ti jedan igrac biti kriv za onu sramotu, onakve klubove kad imas prednost 3 gola trebas samarat sa drugom ekipom.

Medjutim jedno zaista jeste istina....Ronaldo ima vecu zelju od njega da se dokaze u Europi i uzme titulu. Tako je zadnjih 5 godina i to je jedna bolna cinjenica kad se uzme u obzir da je ovaj talentovaniji 15 puta.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 apr 2018, 15:26

Lillard je napisao/la:
Evander je napisao/la:Treba Messiu oduzeti neke ovlasti, smanjiti mu distribuciju lopte, pojacati ekipu, nekim drugim igracima dati znacajnije uloge da ne sluze samo kao Messieve martinele. Baz toga nema napredka.
Pa šta ti gledaš yeboga dan? Da mogu ne bi dodavali Messiju stalno. Isusati, isto ko da Messi želi stajat na centru i tu primat lopte, a ne bit bliže golu.

Jbena logika. Ma nema smisla raspravljat kad lupaš gluposti iz posta u post.
Da, upravo to, zeli stajati u centru paznje i biti Bog i batina u ekipi i upravo to i jeste najveci problem sve ove godine. Nije slucajno da su Messieve statisticki najbolje godine iste one u kojima je Barcelona bila najlosija.
Barcelona mora pojacati tim, mora prestati biti one man team i Messi ne treba da bude vecu od kluba. Sve ove godine je to bio, a vidimo da to ne donosi rezultat.

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 15 apr 2018, 15:44

MrHc je napisao/la:Nisam postao navijac Barcelone zbog osvajanja lige. Postao sam navijac zbog nacina igre.

Ne navijam za Messija navijam za Barcelonu.

A kad vec spominjete Suareza i to je Messijeva krivica jer navedeni igra samo zbog toga sto je guzni jaran Messiju i sto orgijaju medjusobno sa familijama.

Ovo je topic FC Barcelona ako vam se ne svidja kritika otvorite podforum Messi pa svrsajite do mile volje.

5 godina bez polufinala .... ne FINALA ..... polufinala

A tebi ako se ne sviđa što neko ima drugačije mišljenje od tvog, onda forum nije za tebe.
Deset dana serete ovdje, pišete jedno te isto svaki dan i kad vam neko odgovori vaš jedini argument je taj koliko dugo vi pratite barsu.
Eto jbt Messi je kriv što imamo limitiranu ekipu, što je trener pi.čka i boji se napasti jbnu romu. Messi je kriv što nam vezni red čine raketić, buskec, paulinho i gomes. Messi je kriv što su Paco, Denis i Mina proveli više vremena na tribinama nego na terenu, Messi je kriv što roberto i vidal igraju krila pored Dembelea sve je njegova krivica.

Jbni Messi da je samo potrčao par kilometara više imali bi 8 osvojeni LP-a u zadnjih 10 godina.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jeftha » 15 apr 2018, 15:46

Lillard je napisao/la:Ubijate nema šta.

A pose.rem vam se na znanje, da nema Messija sad bi se borili sa Betisom za EL. Jbemti dan da ti jbem. Messi valjda treba svaku rješit sam. Pa lik treba driblat, sebe proigrat i onda još zabit, jer eto on je Messi. A ne da je čitava obrana fokusirana na njega, pa Suarezu daju da radi šta oće, kad levatina ne zna.

Ili da ih probijamo potentnim krilima, Iniestom i Robertom. Ove sezone su možda bile 3 utakmice u kojima Messi nije zaslužan za pobjedu, ako i toliko.

Ali da, nije igrao 1 na 10 i zabio, sramota!

I kad mi krenu s Ronaldom. Pa da Messi ima suigrače koji ga mogu proigravat onako, qrac bi se ovako mučio. Frajer stoji na centru 70% vremena i čeka loptu da on odradi čitav napad. O čemu pričamo ovdje, uh ne trči, pa qrac bi eto dobili da je trčao 5km više. Nije problem u trčanju kod Barcelone ni kod njega, ali daj traži mu dlaku u jajetu.

Ili ona, ma šta će bit umoran, pretrči 6km prosječno, frajer igrao skoro 50 utakmica ove sezone, i kaže nema od čega bit umoran. I sad ti njih shvati ozbiljno.

Vezni red slab i problem Barcelone. Nije na razini otprije par godina, ali MOŽDA bi izledao bolje da igrači nisu mrtvi. Pa koliko god htjeli, nakon toliko minuta u nogama, one više ne mogu pratit tempo koji im je eto tada Roma nametnula. Ili ono protiv Leganesa, pa nisu trčali, ne mogu nametat više onaj presing i igru jer umor čini svoje.

Al Messi kriv. Istrčao samo 6km. Da je 10 eh pa to bi bilo razbijanje Rome.
Messi ima jednog suigraca na golu, koji je ove sezone zaslužan za skoro isto bodova ko Messi.
Veliki Marc Andre Ter Stegen.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la tobaccos » 15 apr 2018, 16:17

Jeftha je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ubijate nema šta.

A pose.rem vam se na znanje, da nema Messija sad bi se borili sa Betisom za EL. Jbemti dan da ti jbem. Messi valjda treba svaku rješit sam. Pa lik treba driblat, sebe proigrat i onda još zabit, jer eto on je Messi. A ne da je čitava obrana fokusirana na njega, pa Suarezu daju da radi šta oće, kad levatina ne zna.

Ili da ih probijamo potentnim krilima, Iniestom i Robertom. Ove sezone su možda bile 3 utakmice u kojima Messi nije zaslužan za pobjedu, ako i toliko.

Ali da, nije igrao 1 na 10 i zabio, sramota!

I kad mi krenu s Ronaldom. Pa da Messi ima suigrače koji ga mogu proigravat onako, qrac bi se ovako mučio. Frajer stoji na centru 70% vremena i čeka loptu da on odradi čitav napad. O čemu pričamo ovdje, uh ne trči, pa qrac bi eto dobili da je trčao 5km više. Nije problem u trčanju kod Barcelone ni kod njega, ali daj traži mu dlaku u jajetu.

Ili ona, ma šta će bit umoran, pretrči 6km prosječno, frajer igrao skoro 50 utakmica ove sezone, i kaže nema od čega bit umoran. I sad ti njih shvati ozbiljno.

Vezni red slab i problem Barcelone. Nije na razini otprije par godina, ali MOŽDA bi izledao bolje da igrači nisu mrtvi. Pa koliko god htjeli, nakon toliko minuta u nogama, one više ne mogu pratit tempo koji im je eto tada Roma nametnula. Ili ono protiv Leganesa, pa nisu trčali, ne mogu nametat više onaj presing i igru jer umor čini svoje.

Al Messi kriv. Istrčao samo 6km. Da je 10 eh pa to bi bilo razbijanje Rome.
Messi ima jednog suigraca na golu, koji je ove sezone zaslužan za skoro isto bodova ko Messi.
Veliki Marc Andre Ter Stegen.
Uz Messija najveći krivac za ispadanje od rome.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 15 apr 2018, 16:59

Kaže dati veće ovlasti drugim igračima. Kojim igračima ? Suarezu oyebini ili možda Paulinhu.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 apr 2018, 17:04

Kad te vezni red Rome razbije onda trebas mijenjati 5 igraca, to jeste kompletan vezni red, a ne jednog igraca.

Medjutim, nije to prvi put da nas jedan mnogo slabiji klub razbije na sredini. Zadnje 2 godine je vecinom tako. Uradio je to nama i Sociedad prvo poluvrijeme, Bilbao na San Mamesu drugo, Real Madrid na Bernabeu prvo poluvrijeme. Znaci nikakvo iznenadjenje to nije. Igrom slucaja nakon sto se protivnik ispromasivao, dobijali smo utakmicu.

Mi cemo mozda zavrsiti sezonu bez poraza, a realnost je da nismo bili cak ni bolji od protivnika u bar 40 % utakmica. Da li je to sreca ili nesto drugo, to vi prosudite.

Dok se vezni red ne promijeni- ni LP necemo osvojiti. To je sada vec ocigledan pokazatelj. Sramota je da je nama Iniesta i dalje najbolji veznjak i to daleko. Kazem sramota, cast velike legende, ali tako je.

Da smo prosli- mozda bi i osvojili, ali realnost je da bi bili daleko najslabija ekipa u polufinalu bar sto se tice veznog reda, klupe i imena.

Kada ce zavrsiti ovo sramocenje na gostovanjima u LP u knock-out fazi ? To je pravo pitanje :hmmmmm:

Da li ce biti bolji i pokretljiviji vezni red sljedece sezone sa : Coutinhom- Busquetsom- Robertom/Rakiticem ? :hmmmmm:

Evo recimo Liverpool sigurno nema bolju sredinu od nas po imenima, ali ljudi oru teren, trce, trude se, dok mi prehodamo yebeno gostovanje u Rimu.

Kad vidis kako igraju razlicito 2 poluvremena i kako su orali na Bernabeu, onda igrace treba da bude stid za zalaganje i zasluzuju sve ovo sto im se dogadja.

Valverde treba da ide na ljeto jer ce prosjek navijaca na Camp Nou biti 40 000. Niko ne zeli gledati ofanzivne igrace na klupi i ziherasku taktiku.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 15 apr 2018, 18:10

Kad si se vec posjete dotakao, dovoljno govori da je prosjek nikad slabiji. Real, koji se oprostio od lige u decembru i kupa u januaru, je gledaniji. :rol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 apr 2018, 19:00

messilla je napisao/la:Kad si se vec posjete dotakao, dovoljno govori da je prosjek nikad slabiji. Real, koji se oprostio od lige u decembru i kupa u januaru, je gledaniji. :rol:
Pa zato sto ljudi koji dodju na Camp Nou ove sezone u biti nista novo vise ne mogu vidjeti. Znaju napamet kako ce se igrati.

Hvalio sam Valverdea na pocetku, tamo negdje do januara je i odradjivao dobar posao pa i rotirao pametno, bilo je zamjerki naravno, uzelo se i u obzir kako je zatekao ekipu, da mu nisu doveli zeljena pojacanja i jos toga...ali ovo sada sto radi definitivno nije normalno.

Pa covjek Coutinha svaku utakmicu vadi a Dembele mu na klupi. Vjerovatno zbog umora :lol:

Covjece gubimo 2:0 u Rimu i ti uvodis Gomesa da zatvoris utakmicu, umalo nisam povratio kad sam to vidio :puke:

I koliko god me bolio onaj poraz, drago mi je samo zbog toga sto smo ispali, zbog njegovog ziheraskog pristupa. Yebote ne vodis Empoli nego Barcelonu.

Ovu Ligu vise niko nikada nece uzeti na ovakav nacin kao mi ove sezone. GOATovske partije Messija ( tipa slobodnjak i individualna rijesenja), Ter Stegen i ocajan Real Madrid na pocetku su donijeli ovu ligu i niko vise.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 15 apr 2018, 20:11

leorey je napisao/la:
messilla je napisao/la:Kad si se vec posjete dotakao, dovoljno govori da je prosjek nikad slabiji. Real, koji se oprostio od lige u decembru i kupa u januaru, je gledaniji. :rol:
Pa zato sto ljudi koji dodju na Camp Nou ove sezone u biti nista novo vise ne mogu vidjeti. Znaju napamet kako ce se igrati.

Hvalio sam Valverdea na pocetku, tamo negdje do januara je i odradjivao dobar posao pa i rotirao pametno, bilo je zamjerki naravno, uzelo se i u obzir kako je zatekao ekipu, da mu nisu doveli zeljena pojacanja i jos toga...ali ovo sada sto radi definitivno nije normalno.

Pa covjek Coutinha svaku utakmicu vadi a Dembele mu na klupi. Vjerovatno zbog umora :lol:

Covjece gubimo 2:0 u Rimu i ti uvodis Gomesa da zatvoris utakmicu, umalo nisam povratio kad sam to vidio :puke:

I koliko god me bolio onaj poraz, drago mi je samo zbog toga sto smo ispali, zbog njegovog ziheraskog pristupa. Yebote ne vodis Empoli nego Barcelonu.

Ovu Ligu vise niko nikada nece uzeti na ovakav nacin kao mi ove sezone. GOATovske partije Messija ( tipa slobodnjak i individualna rijesenja), Ter Stegen i ocajan Real Madrid na pocetku su donijeli ovu ligu i niko vise.
Jeste Valverde usrao protiv Rome u ligi prvaka i ne znam zasto sada na kraju sezone kad nismo u ligi prvaka Iniestu stavi na klupu a Coutinha na njegovu poziciju i Dembelea desno jer se glupira sa dva pojacanja vrijedna 300mil ...

Ali niko mu ne moze reci da je liga na glup nacin osvojena i da je sreca...mi smo jedini koji smo je zasluili...plus rekord neporazenosti...plus finale kupa...

Hajmo malo biti objektivni...sta smo ocekivali na pocetku sezone, a sta smo dobili???

**** ga Roma je gorak okus ostavila ali mora se priznati da je sezona bila vise nego dobra...cudno je da smo nadigrali real, atletico, juventus a da nas ke Roma razbila...treba nekad shvatiti da je nogomet cudna stvar...

Na kraju samo jedan tim cr osvojiti lp, to ne znaci da ostali timovi koji je nisu osvojili a osvojili su svoje prvenstvo imaju losu sezonu (city, barca, juventus, mozda bayern)

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 15 apr 2018, 21:04

jasmin10 je napisao/la:Kaže dati veće ovlasti drugim igračima. Kojim igračima ? Suarezu oyebini ili možda Paulinhu.
Onima koji bi dosli, ili onima koji su otisli, da znaju da automatski nece biti vodonose u ekipi gdje je jedan igrac veci od kluba.
Ne znam ni sto ti pisem, ti to i onako neces skontati.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 apr 2018, 21:33

FCBlaugrana je napisao/la:
leorey je napisao/la:
messilla je napisao/la:Kad si se vec posjete dotakao, dovoljno govori da je prosjek nikad slabiji. Real, koji se oprostio od lige u decembru i kupa u januaru, je gledaniji. :rol:
Pa zato sto ljudi koji dodju na Camp Nou ove sezone u biti nista novo vise ne mogu vidjeti. Znaju napamet kako ce se igrati.

Hvalio sam Valverdea na pocetku, tamo negdje do januara je i odradjivao dobar posao pa i rotirao pametno, bilo je zamjerki naravno, uzelo se i u obzir kako je zatekao ekipu, da mu nisu doveli zeljena pojacanja i jos toga...ali ovo sada sto radi definitivno nije normalno.

Pa covjek Coutinha svaku utakmicu vadi a Dembele mu na klupi. Vjerovatno zbog umora :lol:

Covjece gubimo 2:0 u Rimu i ti uvodis Gomesa da zatvoris utakmicu, umalo nisam povratio kad sam to vidio :puke:

I koliko god me bolio onaj poraz, drago mi je samo zbog toga sto smo ispali, zbog njegovog ziheraskog pristupa. Yebote ne vodis Empoli nego Barcelonu.

Ovu Ligu vise niko nikada nece uzeti na ovakav nacin kao mi ove sezone. GOATovske partije Messija ( tipa slobodnjak i individualna rijesenja), Ter Stegen i ocajan Real Madrid na pocetku su donijeli ovu ligu i niko vise.
Jeste Valverde usrao protiv Rome u ligi prvaka i ne znam zasto sada na kraju sezone kad nismo u ligi prvaka Iniestu stavi na klupu a Coutinha na njegovu poziciju i Dembelea desno jer se glupira sa dva pojacanja vrijedna 300mil ...

Ali niko mu ne moze reci da je liga na glup nacin osvojena i da je sreca...mi smo jedini koji smo je zasluili...plus rekord neporazenosti...plus finale kupa...

Hajmo malo biti objektivni...sta smo ocekivali na pocetku sezone, a sta smo dobili???

**** ga Roma je gorak okus ostavila ali mora se priznati da je sezona bila vise nego dobra...cudno je da smo nadigrali real, atletico, juventus a da nas ke Roma razbila...treba nekad shvatiti da je nogomet cudna stvar...

Na kraju samo jedan tim cr osvojiti lp, to ne znaci da ostali timovi koji je nisu osvojili a osvojili su svoje prvenstvo imaju losu sezonu (city, barca, juventus, mozda bayern)
Naravno da nije losa sezona, naprotiv. Ja a i svako normalan sezonu smatram vrlo uspjesnom ako se osvoji nacionalno prvenstvo a razloge svi znamo. I vise puta sam ovdje naveo da je to za mene najvaznija titula.

Primjera radi, sta da smo ostali samo u LP ? Ne osvojis je nekim slucajem i sezona zero tituli ? Neka hvala. Ovako sigurne 2 titule u dzepu. Dobro zasluzena, svaki vikend gledanje, nerviranje. Uvijek je osvoji tim koji je bio najbolji te sezone i to je to.

Problem je samo sto smo fkt usrali protiv Rome i tu oprosta nema i ne smije biti.

Jer Real Madrid, Bayern, PSG i takvi klubovi ne bi smjeli imati ni trunku sanse za prolaz protiv nas nakon 4:1 a ne raspala Roma.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 apr 2018, 21:47

Ljudi, ajmo biti realni, imali tri gola prednosti protiv hebene rome, ulog polufinale lige prvaka, ko je kriv, valverde?

Kad ga je romariooo mjesec dana kritikovao sto ne igra 4-2-3-1 sa dembom i igrom po stranama mnogi vele dje ce to, preofanzivno, kad smo to igrali rutinski otresemo celzija i jos neke u ligi, kad je izveo protiv rome 4-4-2 mnogi su u to vjerovali, a kad se ispalo onda valverde glup, a realno, na random da je izveo postavu i igrace nije se smjelo ispasti, sto se valverdea tice nije kriv zbog postave, nego zbog telećeg pogleda tokom cijele utakmice i izostanka reakcije u cemu je inace bio odlican

Znaci valverde je krivac nesporno, ali ajmo se zapitati jel mogo trener toliko zahebati da ispadnemo s tri hebena gola prednosti, nije, izveo je ono sto je uglavnom i izvodio i s cim cijelu sezonu nije izgubio ni jedan a kamoli tri gola razlike, znaci krivi i igraci, ko je glavni igrac, mesi, kako se on ponio i odigrao, katastrofalno, nula golova, nula dobrih dodavanja,,nula pomaganje odbrani, nula doprinos veznom redu, nula kiderstvo neko da barem zagalami na ostale, imao nekoliko slobodnjaka i nista ni blizu, imo opet mec loptu s metar u zadnjoj minuti i promasio loptu

Jel kriv zbog toga, jel neko trazio da dribla petoricu, kako je moguce da najbolji igrac ekipe, neki ce reci i sviheta, neki i svih vremena, da odigra onako katastrofalno, ja ga orvi nikad nisam kritikovo nekad kad mu sloze kavez i trudi se al nista ne napravi, a ovo, roma igra otvoreno a on nista,

Sta mu treba, vrhunski trener, najbolji vezni red svih vremena ko nekad, mocna odbrana, saigrac u napadu bolji i od suareza, pa hebemu s takvom paklenom ekipom bi svako se naosvajao, sta je smihesno u tome da hazard s takvom ekipom se naosvaja, treba imati sve najbolje pa bi mesi mozda i pokrenuo guzove i potrcao,

Kako mozes biti glavni igrac a da iz godine u godinu od tebe ne zavisi nego sve od drugih, i kad se drugi mijenjaju, a ti opet hodas, opet nije do tebe

O
Sto se tice dolrinosa u spanskoj ligi rijeci nisam reko, tu je najzasluzniji, al ajmo opet realno, jesmol mi klub i navijaci zasluzili da se zadovoljavamo samo ligama i brukana u ligi prvaka, gdje se od svih bruka najvise obruka nas glavni igrac
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 apr 2018, 21:52

Bgm ako je tebi bilo rutinski gledati na Campu Chelsea, meni nije. Ljudi bili bolji 80 % utakmice. Ako ces vec realno gledati stvari.

Kao sto kazes jarane, nije do formacije, B ekipa je ono trebala da prodje. S obzirom na prednost i renome kluba. Sve ostalo je palamudenje do zore.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12025
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 15 apr 2018, 22:12

Evo gledam Romu protiv Lazija.
Dan te yebo ko je nas izbacio nakon 4:1 iz prve utakmice :tokralju: Ona utakmica mi neće biti jasna ni za 15 godina. Hajde prijašnjih godina kad smo ispadali u 1/4, ispadali smo od Atletica i Juventusa pa se nekako i prešlo preko toga. Ali yebena Roma :urnebes: :facepalm:

A ovaj nas isti scenarij vjerovatno očekuje i naredne godine. Ništa se značajno preko ljeta neće promjeniti.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 15 apr 2018, 22:57

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Kaže dati veće ovlasti drugim igračima. Kojim igračima ? Suarezu oyebini ili možda Paulinhu.
Onima koji bi dosli, ili onima koji su otisli, da znaju da automatski nece biti vodonose u ekipi gdje je jedan igrac veci od kluba.
Ne znam ni sto ti pisem, ti to i onako neces skontati.
Kamo sreće da ne pišeš.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.