FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sekretar » 17 jan 2018, 22:52

Realno gledajuci poraz je morao doci kad tad i po meni je dosao u najboljem mogucem trenutku. Imamo revans na Camp Nou da im spucamo peticu ako se nalozimo. Bolje i ovaj poraz, nego poraz u Ligi ili Ligi sampiona. Takodjer i dobro dodje Valverdeu da uvidi da ne treba previse mixati i **** se,narocito kad je sad i Cou tu i Dembele ce se vratiti uskoro,ove pojedine hadalje zakovati za klupu i zbogom.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 22:52

Kakva pic.kasta igra ne mogu da vjerujem :sick: :puke:

Mislim, yebe mi se za tekmu, znam da cemo ih proci, ali steta da ovako stane niz.

Vezni red je odigrao katastrofa, yebala vam lopta unazad najblize svima.

Rakitic, da su petorica sama gore, on bi je vratio nazad :rol:

Vidala iste sekunde prodat, uz Ardu najgore pojacanje kluba u zadnjih 10 godina.
27.10.2020

enobarca
Postovi: 8110
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 jan 2018, 22:53

Steta samo sto je taj niz bez poraza prekinut ali uvijek sam govorio da je kup za mene nebitno takmicenje tako da mi je apsolutno svejedno ako i ispadnu, ionako se bezveze umaraju tu.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 17 jan 2018, 22:53

Barcelona bez prave šanse u 90 minuta.

Quique Sánchez Flores :salut:

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jan 2018, 22:55

LEO10 je napisao/la:I kad neko napisa neki dan tu...tri lagane tekme sa Espanyolom :nene: Nijedna nece biti lagana, a ako je pristup kao ovoj danas dobijes na kraju ovo.
Nijedna utakmica ne moze biti lagana ako je pristup u kurcu.

A Espanyol je uzasna ekipa, no naravno da ce revans biti problem jer pogotovo sad nece razmisljati o napadu i udarat ce ko budale.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 22:56

Wandelanoite je napisao/la:Boljih igraca od Dignea i Denisa ima u našoj ligi.
Užasni su.
Lijeva strana je potpuno mrtva sa njima dvojicom. Digne skroz izgubljen lik, kod gola mu pobježe lik i napravi asistenciju. Moliti Boga da se Alba ne ozljedi u LP :pray:
Vidal :facepalm: Rakitić :facepalm: sjooo :oops: ocekuješ od Rakete neki pas, nešto, a on još gori od ovih.

Ako je išta dobro u ovom porazu, to je da se ponovo utvrdilo ko nije za dresa Barce i kome je vrijeme da se kupi.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 22:56

enobarca je napisao/la:Steta samo sto je taj niz bez poraza prekinut ali uvijek sam govorio da je kup za mene nebitno takmicenje tako da mi je apsolutno svejedno ako i ispadnu, ionako se bezveze umaraju tu.
Ma kakvo ispadanje, dobit ce 5 komada na Campu ko i uvijek. Nije meni do prolaska, znam da cemo ih lagano proci, vec mi zao niza , covjece imas penal , promasis i izgubis od ovog raspalog kluba. :puke:

Denisa i Vidala iste sekunde prodat ili ih poslat na posudbu da ih moje oci vise ne gledaju. Velike sam nade polagao u Denisa, ima dribling i talenat definitivno, ali covjek je izgubljena kokos na terenu.

Za Messija se ne brinem, on ce do nadoknaditi na Campu, ali fkt ako mu se ne igraju ove tekme ne znam sto ne pusti nekom mladjem da se dokaze.

Digne ? Sta taj covjek uopste radi na terenu i na koju foru je on u Barceloni ?
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 17 jan 2018, 22:59

Eb ga, imali smo kontrolu do trenutka kad je rakitic usao u igru...ovo je inako trebalo doci a i dobro je sto je u kupu protiv espanjola jer ih mozemo natrpati u uzvratu,

Mislim da bi bolje odigrali da je messi bio na klupi, kad je sviju izrotirao trebao je i njega...steta stonje niz prekinut...

Vidal nema sta vise raditi u klubu, ne znam koji klinac on igra ikako...denis suarez u onakvoj prilici promasi go za metar...

Previse se rotiralo ali zato i sluzi ovaj kup...

Hajmo decki vratiti se pobjedama u nedjelju...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 23:00

let3 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Boljih igraca od Dignea i Denisa ima u našoj ligi.
Užasni su.
Lijeva strana je potpuno mrtva sa njima dvojicom. Digne skroz izgubljen lik, kod gola mu pobježe lik i napravi asistenciju. Moliti Boga da se Alba ne ozljedi u LP :pray:
Vidal :facepalm: Rakitić :facepalm: sjooo :oops: ocekuješ od Rakete neki pas, nešto, a on još gori od ovih.

Ako je išta dobro u ovom porazu, to je da se ponovo utvrdilo ko nije za dresa Barce i kome je vrijeme da se kupi.
Ma na stranu sad igraci, mene fkt strah ove njihove qurcobolje, pa svaka lopta nazad se vraca covjece, ko da gledam proslu sezonu.

Ko da gledam da ce ovakve tekme biti s Chelseom, ako se ovako postavimo na terenu, glatko cemo da ispadnemo u to budite sigurni.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jan 2018, 23:01

Šteta za poraz.. Ne zbog prolaza, za to imamo šanse naravno, nego zbog tog niza. U ovoj utakmici nas je koštala qurcobolja i anemičnost. Također, i igrači poput Denisa, Dignea, Vidala, koji su još jednom pokazali ne da nisu dostojni dresa Barcelone, nego da nisu igrači ni za Benevento.

Onaj Digne je toliko mutav igrač i može samo Enrique poljubiti u kitu što ga je doveo, jer on nije igrač za Espanyola, a kamoli Barce. Nema muda uopšte, ne smije da protrči s loptom, svaki kontakt mu je ili vraćanje golmanu ili prvom do sebe. Neće ga imati kome prodati, bolji je Almir Bekić od njega.

Denis je priča za sebe.. I apsurdno je razmišljati i misliti da ga treneri "mrze", pa ne igra. Evo već dva trenera ga ne bendaju, a to je s razlogom, moglo se vidjeti i večeras. Mlitav, spor, bezmudan, ma nikakav.. Prodati ga kad stigne prva ponuda.

Vidal muha bez glave.. Ne zna ni on šta igra, gdje djeluje, koja mu je uloga, gdje goni itd. Prodati ga prvom ponudom.

Morao se desiti poraz, to je tako. Strašan je niz od 29 tekmi bez poraza. Može biti i da je loš dan, nije išlo i to je tako. Nema veze, ide se dalje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 17 jan 2018, 23:02

Denisa i Deulofeua sam gotivio od pjetlica a ove godine su dobili dovoljno prilika i pokazali da nemaju dovoljno kvaliteta za Barcu. Izvuci 50M za obojicu, dovidjenja i sretno.

Steta za niz, prolaz valjda nece biti upitan.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 17 jan 2018, 23:03

Od Mesija danas gori Rakitic i Dinj.
Busi solidan, pique i verma vrlo dobri, roberto dobar
Paulinho tanak, denis uzas, vidal prelos, suarez i rafinja nevidljivi.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jan 2018, 23:03

Suarez za pola sata nije lopte dotakao. :lol:

Ali definitivno hajlajt tekme glupan Rakitić. Utripov'o momčina da je Busquets pa dvojicu pred golom dribla. Što je još gore, nakon samo tri dana od tekme protiv Sociedada. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 jan 2018, 23:03

leorey je napisao/la: Ko da gledam da ce ovakve tekme biti s Chelseom, ako se ovako postavimo na terenu, glatko cemo da ispadnemo u to budite sigurni.
100%, mislim isti je ulog.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jan 2018, 23:05

messilla je napisao/la:Suarez za pola sata nije lopte dotakao. :lol:

Ali definitivno hajlajt tekme glupan Rakitić. Utripov'o momčina da je Busquets pa dvojicu pred golom dribla. Što je još gore, nakon samo tri dana od tekme protiv Sociedada. :lol:
Ma davno sam ja rekao, vodonosa teska i to bez mozga. Sve nadoknadjuje trkom. Rijetko i u formi. Grehota je nemati normalnu sesticu sa Messijem na terenu.

Evo vam primjer recimo, u ovakvim tekmama udje sestica da unese stabilnost u ekipu, da diktira tempo....ovaj uso i mi se raspali :rol:
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 jan 2018, 23:08

Rakitić je oyebina žešća. Na koju foru je on već 4. sezonu standardan, ja mislim da ni on ne zna. Ali što je najgore u upravi neće ni pomišljati da ga se riješe na kraju sezone. :lol:

Odoh sad drqati na Verrattija. :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

sombrero
Postovi: 1824
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 17 jan 2018, 23:08

Poraz u pravom trenutku
Volio bih da ispadnu iz kupa, nebitno takmičenje

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jan 2018, 23:09

Rakitic je panj. Sad će stručnjak Lillard da ga brani kao i Deulofeu što je branio.
Dajte uozbiljite se s prognozama. Gdje ćeš porediti pristup ovoj utakmici sa dvomecom sa Chelseajem.

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 jan 2018, 23:10

Hajd Rafinha i nekako, covjek se tek opravio nakon višemjesecne pauze. Od njega i ne ocekujem ništa. Valjda ga uspiju nekome prodati.
Ni od mladog Alene ne treba ocekivati previše, posebno ne u gostima protiv napaljenog Espanola.
Ali Vidal, Digne, Denis, Paulinho, Rakitić, pet igraca koji ne nude nikakvu kreativnost kad imaju loptu u nogama, pa ni da potrce, da se otvore, jedno veliko ništa.. Samo lopta prvom do sebe i to mahom unazad.
Niko da krene prema naprijed, niko da preuzme malo odgovornosti, pa makar pogriješio. Jedini koji je nešto pokušavao da probije je Roberto, al i on odustao kad je vidio da ga niko ne prati. Btw. uspio je izboriti i penal.
Citava ekipa je odigrala sramotno :puke: bez daljnjeg - ali Digne, Vidal i Denis su bili vjerovatno najgori na terenu, apsolutno ništa nisu ponudili :thumbdown:

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 17 jan 2018, 23:12

izgubi i Vrbanjusa pa zivot tece dalje :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.